Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Хто небуть тут дивиться корейські серіали (дорами) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Хто небуть тут дивиться корейські серіали (дорами) Оцінка: -----

Користувач поза мережею   @Iryna@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 May 2013 - 13:17

Привіт, зовсім нещодавно я відкрила для себе нове захоплення - корейські серіали ,або як їх ще звуть дорами . Після того як почала їх дивитися зрозуміла, наскільки жорстокою є сучасна продукція американського і тепер вже й британського виробництва, хоча серіали ВВС і досі для мене є еталон якості на телепросторі.

На даний момент я дивлюся тільки одні дорами, схоже повністю вони мене затягнули, а вся справа в тому, що це виявився дуже цікавий, свіжий і якщо можна так висловитися "чистий" продукт, в тому сенсі, що дорами тієї категорії, яку я дивлюся , не містять насильства або оголених сцен, але при цьому тут також йдеться про брехню, ненависті і інші гріхи, але показано це все настільки невинно, чисто, що немає неприємного осаду. Напевно, саме цим мені так сподобалися дорами, з ними дійсно можна відпочити душею.

Мені цікаво, чи ще хтось тут знайомий з дорамами? Хочу знайти прихильників для спілкування .
А ви знаєте ,що дорами тепер можна дивитися з украї6нськими сабами ? Ось посилання на сторінку в контакті фансаб U&A Group
Прихований текст

Повідомлення відредаговано @Iryna@: 25 May 2013 - 13:19

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yasinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 May 2013 - 22:56

@Iryna@, є тут такі. Кілька місяців тому натрапила цілком випадково.. шукала щось новеньке з британських кінофільмів-серіалів, а вийшла на "That winter the wind blows" (в мережі є з англ., рос. субтитрами і озвучкою; раджу з субтитрами. вони краще передають суть діалогів, спеціально порівнювала з англ. сабами). Першу серію трохи незвично було дивитися, а потім так затянуло :girl_tender: . Сподобалося те, як майстерно знято, музичний супровід, сюжет не такий простий як для серіалів.
Ну, а гра головних акторів - Чо Ін Сона і Сон Хе Ке - вразила настільки, що захотілося передивитися їхню фільмографію.
Передивилася Ва-Банк, Осінь в моєму серці з Сон Хе Ке і Спогади про Балі, Dirty Carnival, Frozen Flower з Чо Ін Соном. Чо Ін Сон - :give_heart:, настільки різний.
Трохи пізніше напишу свої враження про ці фільми.

А загалом з фільмів дізналася багато цікавого про побут і звичаї корейців
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 May 2013 - 10:31

yasinka, Як чудово,що знайшлися ще прихильники дорам. Я сама натрапила на них по вказівці подруги , і ось уже кілька місяців насолоджуюся. Справді, я так звикла дивитися їх з субтитрами , що почала розбирати мову, і хоча вона доволі незвична для українського вуха, але коли звикаєш то дуже гарна і ніжна.
З перечисленого Вами я поки що дивилася лише "That winter the wind blows", теж затянуло дуже. А улюбленими в мене є :

Сила любові / Любовь, которая убивает – це драма, але настільки чуттєва і зворушлива, що я не можу досі відійти .

Скандал в Сонгюнгване / Sungkyunkwan Scandal – чудова костюмована , романтична комедія . Я довгий час сторонилася костюмованих дорам, але тепер знаю,що даремно ,вони прекрасні.

Міський мисливець – це теж одна з най-най улюбленіших , і там грає моя улюблена актриса Пак Мін Йон ,вона також і в Скандалі грає. Це такий собі детектив, але там і романтики трохи є . Коли почала його дивитися то прикипіла до екрану на два дні, 20 серій як одну подивилася, не могла відірватися .

Дуже чекаю ваших вражень про переглянуті дорами .
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2013 - 13:25

Перегляньте!

Зображення

Сюжет: раптове самогубство відомої зірки піднімає хвилю паніки і самих небувалих чуток. Але все не так просто: насправді дівчину було вбито. Розслідуванням цього злочину займається уся поліція, а без допомоги Відділу Комп'ютерних Технологій їй не обійтися. Хто ж убивця? А таємничий хакер - злочинець чи потерпілий? Розплутайте вузол загадок разом із головними героями!

Повідомлення відредаговано @Iryna@: 07 June 2013 - 13:31

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2013 - 13:29

Прихований текст

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2013 - 14:28

Зображення

Коли Ча Дон Джу і Пон Урі зустрілися вперше, вони були ще зовсім маленькими дітьми. Тоді у дівчинки ще не було справжнього імені, проте з першого погляду між ними народилося щось добре, тепле і особливе. Після цього була розлука на довгі 16 років. Коли вони знову зустрінуться, дівчина назве йому своє ім'я, але він вже його не почує... Бо ще у дитинстві втратив слух. Безмежно романтична історія кохання, яке долає все, історія зради і прощення.
Прихований текст

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2013 - 15:33

Зображення

Су Чжи бреше своєму хлопцю про власне життя, адже вона агент під прикриттям. Не взмозі більше приймати її обман, Чже Чжун кидає дівчину і їде навчатися в Росію. Повернувшись через 3 роки, він стає новеньким у Національній розвідці Кореї. Спільне "полювання" зводить цих двох знову, і вони розуміють, що почуття ще залишились. Але обов'язок перед країною змушує їх знову і знову вдаватися до брехні. Що ж із цього вийшло?

Прихований текст

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 June 2013 - 15:35

Зображення

Ця романтична комедійна дорама про дівчину Ко Дон Мі, яка живе у своєму власному світі з чотирьох стін. Кожен ранок починався для неї із спостереження за сусідом напроти, якого вона вважала своїм першим коханням. Та одного разу до нього приїжджає молодший брат Енріке, який, замітивши дії дівчини, не зміг змовчати. Але, сам того не розуміючи, він прив'язується до самотньої Рапунцель сучасності. Будь-якими силами він намагається відкрити їй світ, проте, в історії з'являється ще один "принц"... Сусід за стінкою, який вже 3 роки лілеїть цю дівчину і не може просто так відпустити. Чи матиме ця історія щасливу кінцівку? Чи покине Дон Мі свою "фортецю"? Та чи знайде справжнє щастя?

Прихований текст

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   yasinka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2013 - 14:59

@Iryna@, ого, я такими темпами не зможу :448976: Жодної з перелічених ще не бачила.

Почну помаленьку писати свої відгуки на переглянуті фільми і серіали. Першою дорамою, з якої почалася моя зацікавленість корейськими фільмами і серіалами, була :

“Цієї зими віє вітер” або “That winter the wind blows” (2013)

Зображення

Жанр: романтика, мелодрама

Цієї зими віє вітер (2013) — це історія про двох самотніх людей, які знайшли справжній сенс життя після зустрічі один з одним, про вірність та дружбу.

Спойлер

• 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2013 - 21:39

Дякую, я теж вважаю ,що саме ця дорама візьме нагороду цьогоріч, вона була дуже сильною в плані акторської гри, тай сама історія дуже сильна . А що ще з новенькокго ви дивилися? Я зараз Акулу дивлюся, затягло не одразу ,але вже на 4 серії не могла відірватися від екрану
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadi@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 January 2015 - 16:42

Перегляд повідомлення@Iryna@ (25 May 2013 - 13:17) писав:

Привіт, зовсім нещодавно я відкрила для себе нове захоплення - корейські серіали ,або як їх ще звуть дорами . Після того як почала їх дивитися зрозуміла, наскільки жорстокою є сучасна продукція американського і тепер вже й британського виробництва, хоча серіали ВВС і досі для мене є еталон якості на телепросторі.

На даний момент я дивлюся тільки одні дорами, схоже повністю вони мене затягнули, а вся справа в тому, що це виявився дуже цікавий, свіжий і якщо можна так висловитися "чистий" продукт, в тому сенсі, що дорами тієї категорії, яку я дивлюся , не містять насильства або оголених сцен, але при цьому тут також йдеться про брехню, ненависті і інші гріхи, але показано це все настільки невинно, чисто, що немає неприємного осаду. Напевно, саме цим мені так сподобалися дорами, з ними дійсно можна відпочити душею.

Мені цікаво, чи ще хтось тут знайомий з дорамами? Хочу знайти прихильників для спілкування .
А ви знаєте ,що дорами тепер можна дивитися з украї6нськими сабами ? Ось посилання на сторінку в контакті фансаб U&A Group

Так, з тобою згідна на всі 100%
Вони для мене як груге дихання...дають стільки позитивної енегрії)))
Мене на них сестра підсадила, а я всіх своїх знайомих)
Тепер наша розмова з ними починається з Ли Мин Хо)))))
Мені дуже цікаво які дорами ви передивились і що рекомендуєте передивитись?
Мені дуже сподобались такі.
1) Вера
2) Великолепная свадьба
3) Когда мужчина влюблен
4) Наследники
5) Врачи неотложки..... та десятки інших)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halamit 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 April 2016 - 19:30

Я теж дуже полюбляю корейські дорами - ось тут можна скачати чудовий серіал "Колотнеча у Сон Кюн Кван" - насолоджуйтеся!
Прихований текст

Скандал в Сонгюнгване / Sungkyunkwan Scandal – чудова костюмована , романтична комедія . Я довгий час сторонилася костюмованих дорам, але тепер знаю,що даремно ,вони прекрасні.

ось тут можна скачати чудовий серіал "Колотнеча у Сон Кюн Кван" - насолоджуйтеся!
Прихований текст

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svetlana2016 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 April 2016 - 15:59

мені сподобались: "Забить на последней секунде", "Кто ты?"
а зараз дивлюсь "Лестницу в небеса" (корейський оригінал)
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 June 2016 - 09:13

Дивіться дорами українською:
- Найновіші дорами і фільми 2016
- субтитри і озвучка
Ласкаво просимо до нас:

Прихований текст

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RudOOF 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 October 2016 - 19:36

Тут є трохи нових дорам
Прихований текст
, правда не українською, але без реклами
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

Вчора, 12:22

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!!!

16 Jun 2018 09:03

Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 Mar 2018 08:58

Показати коментарі (3)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 Mar 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 Mar 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 Mar 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 June 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн