Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Табори відпочинку - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Табори відпочинку Все про табори відпочинку: відгуки, за/проти, поради, рекомендації, за Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Naykrascha 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 April 2010 - 11:25

Доброго дня, всім форумчанам!

Пропоную запровадити нову тему: „Табори відпочинку” :cray:
Наближається літо і думаю це буде актуально для батьків, які б хотіли оздоровити дітей в таборах відпочинку.
В своєму дитинстві була, ще тоді в піонерському таборі, двічі. Спогади тільки позитивні, маса емоцій і вражень. Пройшло багато часу, багато змін і коли постало питання про відпочинок власної дитини виникає багато сумнівів, острахів, роздумів... Можливо це у зв’язку з браком інформації.
Шановні батьки, напишіть будь ласка власні відгуки стосовно цього питання. Цікавить все: назви, місце розташування, умови проживання, харчування, увага до дітей, вікові межі, позитив чи негатив... Одним словом, все, все, все, що допоможе прийняти рішення.
Особливо цікавлять табори відпочинку поблизу Львова або у сусідніх областях. Але і про всі інші також з вдячністю прочитаю інформацію.

:diablo:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masza 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 April 2010 - 12:04

Доброго дня. Для нас це також актуальна тема. Сину 8 років і хотіли б цього літа відправити кудись недалеко в табір. Ми з Луцька. Всі хто має інформацію про табори на Волині - пишіть. Буду вдячна.
Чекаю. :shok:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2010 - 08:52

Напишу свою думку. Може комусь буде цікаво. Я декілька разів була в дитячому таборі як вожата. Це було на Азовському морі. В табір приїджали діти як з України, так з Росії і з Білорусії. Умови проживання були різні. Були кімнатки на 4 чол з душем і туалетом, а були на 6 чол і загальний туалет, а душ на території табору. Годували чудово - було 5-ти разове харчування. Щодня проводились ігри, зарядки, вихід на море. Тоді я думала що свою дитину ніколи не віддам в табір. Але зараз задумуюсь - що не все так погано: дисципліна, фізкультура, розвиваючі ігри з однолітками, оздоровче середовище (не обов'язково море, на море треба їхати з дитиною). Просто при виборі табору слід звертати увагу на умови проживання, для мене це важливо. А також як організовано розпорядок дня в таборі. Чи не буде там вашій дитині дуже нудно, або навпаки, дуже вже активний відпочинок. І звичайно наскільки кваліфіковані кадри працюють в таборі.
Скажу тільки одне, коли до нас приїджали діти - спочатку були розчаровані, але коли їхали додому то майже всі плакали -їм сподобалось. Думаю це показник.
А на рахунок таборів на Зх Україні я не володію інформацією.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2010 - 09:21

Дякую, Sana, за відповідь :18_1_36:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 21 April 2010 - 09:35

Я була вожатою в дитячому таборі "Бадьорість" поблизу смт. Шкло, Львівської області. Правда це було 7 років тому, тож може щось змінилось. Вікова категорія 6-17 років . Живуть в кімнатах по 2-3 відносно віку переважно. Є один будиночок де можна жити більшою к-сть. Сам табір знаходиться в лісі. Є тепла вода, душ, ванна. Харчування 5-ти разове, добре. Організовують дискотеки, екскурсії по області. Єдиний мінус - приходять сільські хлопці на дискотеки, і то старшим дівчатам це подобається. В принципі не погано. Добиратися туди електричкою, там є зупинка.
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 April 2010 - 16:34

Дякую, natalia220 !

Підкажіть будь ласка, а фотографії табору можна десь побачити, може є сайт?
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 April 2010 - 16:54

Naykrascha, ой, я незнаю. Може спробуйте в ґуґлі пошукати.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 April 2010 - 17:08

Я з 4-го класу кожного літа відпочивала в дитячих таборах. Враження найкращі. Завжди приїздила додому з чудовими спогадами.
Була практично у всіх таборах в Тернопільській області "Пролісок", "Червона калина","Скоморохи", "Зорепад" у Струсові...Всіх і не згадаю. В кожному було щось хороше, тому визначитися з улюбленцем не можу..
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 April 2010 - 17:14

Рижуля, коли відпочиваєш підлітком чи дитиною мало уваги звертаєш на умови. Запам'ятовується атмосфера, пустощі, дискотеки :) .

Користувач подумав і додав через 6 хв.:
Naykrascha, забула сказати. Спонсором пансіонату "Бадьорість" є Львівгаз. Корпус де живуть львівські діти має найкращі умови, євроремонт.
My Signature
Зображення

• 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 April 2010 - 11:21

Natalia220, дякую.

Шукала, шкода не має табір сайту. Ви пишете про найкращий корпус "від Львівгазу". Тобто через дану організацію купується путівки? Чи я не правильно зрозуміла?

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
Ще запитання до всіх.
Хороші відгуки почула про табір відпочинку "Росинка" в Жовківському районі с. Зіболки. Основний позитив там від природи, соснових насаджень. Можливо ваші діти там відпочивали. Поділіться будь ласка враженнями. Дякую.

До речі, дізналась про ціни в "Росинці". В даному таборі на 15 днів буде ціна орієнтовно 1000 гривень.
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 April 2010 - 17:39

Оскільки я досліджую це питання, то поділюсь з Вами інформацією, яку вже вдалось дізнатись.
Отже, про табір „Бадьорість”, про який згадувала natalia220м .
Табір знаходиться у мальовничому місці (курортна зона смт. Шкло). У минулому році отримав звання найкращого, даруйте, точно не знаю в якій „номінації” і хто проводив конкурс (серед таборів відпочинку Львівської області). Окрім відпочинку дітки там отримують оздоровчі процедури, п’ють мінеральну водичку „Нафтуся”. 5-ти разове харчування, екскурсії. Тривалість заїзду 21 день. Вартість 1 дня відпочинку – 104 гривні.
Перший заїзд розпочинається 06 червня 2010р. (далі кожний 21 день).

Якщо хтось знає більше (і про даний табір , і про інші) або вже визначився з табором відпочинку для своїх дітей пишіть. Цікаво знати Вашу думку.

Взагалі б було класно, як би висловили свою думку працівники таборів відпочинку. Тобто розказали про враження, так би мовити, з середини :sorry:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Міракле 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 May 2010 - 19:54

Я вважаю що дитина повинна САМА попробувати і сказати матері що сподобалось або НЕ сподобалось в таборі.

Коли я їздила, то мені ВСІ табори подобались, а ось мої діти, нажаль і не узнають що це таке. А таааак хотілося б.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   _ircja_ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 May 2010 - 10:45

я колись відпочивала в таборі динамо. він у с. славське
там було дуже вессело. ходили на річку, в гори, піднімались по підйомнику і обїдались чорницями. а ще дуже сильно нервували вихователів(ви не повірите це таке задоволення)
там було досить різних ігор, конкурсів але вони розраховані на малих дітей (думаю до класу 7) хоча там були міс і містер табору, що? де? коли?, були дискотеки
а взагалі в таборі класно. навіть ті хто не хотів бути в таборі спочатку прощались зі сльозами на очах. і потім ще декілька раз ми зустрічались але то вже було не те.
My Signature
Спойлер

На вулиці така хороша погода, треба підсунути комп'ютер поближче до вікна :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 May 2010 - 13:21

Перегляд повідомленняМіракле (3.5.2010, 20:54) писав:

Я вважаю що дитина повинна САМА попробувати і сказати матері що сподобалось або НЕ сподобалось в таборі.

Я була у таборі один раз і то звідти втекла.Хоча харчування, колектив все було супер. Але я не любила і не люблю до сих пір табрів. Можливо через індивіалістську натуру. А от що шалено подобалос, це коли ми з Малою Академією Наук виїжджали до тодішнього Ленінграду, то на Хортицю то в Дніпропетровськ.
зате мій брат із задоволенням щороку сам просився,щоб батьки його до табору відправляли.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка2008 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 May 2010 - 15:51

А моя мала проситься в Пластовий табір...
Типу, дикого відпочинку: ліс, намети, вогнище...
Чи Ваші діти їздили? Якщо так, то напишіть враження своїх дітей
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   murking 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 09 May 2010 - 11:55

Я сама все літо проводила в піонертаборах а потім в пластових таборах.
Пластовий табір - це добре. Там, на відміну від таборів відпочинку, є постійна зайнятість дитини. Крім того, даються кулінарні навики, практика походів (намет поставити, вогонь розпалити), медичні знання першої допомоги (не такі нудні як у школі).
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sjana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2010 - 21:54

Дівчата, а може хтось має інформацію про денні літні табори у Львові. Бо малий в сім років ще надто домашній, щоб його відпускати на тиждень-два самого, а ціле літо вдома теж якось не хочеться тримати. Тому шукаю щось таке, де б можна було дитину на день відвести, щоб їй було цікаво проводити час, а ввечері забирати додому.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 May 2010 - 10:35

Sjana, в церкві Покрови у кінці Личаківської щороку діє група "Веселі канікули".Там монахині і волонтери власне організовують своєрідний табір для діток- ходять на екскурсії, малюють і т. п.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Amanda 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 May 2010 - 11:58

Перегляд повідомленняNaykrascha (23.4.2010, 12:21) писав:

Хороші відгуки почула про табір відпочинку "Росинка" в Жовківському районі с. Зіболки. Основний позитив там від природи, соснових насаджень. Можливо ваші діти там відпочивали. Поділіться будь ласка враженнями. Дякую.

До речі, дізналась про ціни в "Росинці". В даному таборі на 15 днів буде ціна орієнтовно 1000 гривень.

Я сама відпочивала в цьому таборі, щоправда, це було років 10 тому і він тоді називався "Усмішка"... Залишились тільки найкращі спогади про це місце: табір розташований на території Зіболківського лісництва, тобто, в сосоновому лісі, повітря там надзвичайне! :36_1_73: Про умови проживання на той час: 1-2 кімнатні дерев"яні будиночки, в кімнаті- по 4-6 чоловік; туалет, умивальники- на вулиці, душ- за розкладом; харчування 4-разове, + фрукти, соки, йогурти і т.д. Щодня- рухливі ігри, конкурси, дітям нема коли нудьгувати! Але тоді цей табір підпорядковувався Франківській райадміністрації м.Львова, через неї можна було придбати путівку, а зараз ніби його віддали Жовківському району (принаймні, я чула таку інформацію десь пару років тому)...
My Signature
Зображення

Ніц так не красить жінку, як пергідроль... :)
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nataly_diz 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 May 2010 - 10:48

Не знаю....руки так і чешуться створити нову тему...Адже, моє питання вроді і стосовно табору,але, все ж, більше, стосвоно сина в таборі і моїх відчуттів стосовно того.Тему б назвати "Боюсь віддавати сина вперше в табір",щось таке...
Все ж вирішила написати тут.
Справа в тім ,що за декілька тижднів нас чекає перша розлука з сином.Вперше моя дитина їде в табір.Їде надовго і далеко.В школі формують группи і вирушають в табір в Польщі.Минулого разу також пропонували синові,але я вважала,що тоді він був не готовий,занадто ще маленький,чи що...Цьогоріч,бачу,що він вже достатньо дорослий і сам виявляє неабияке зацікавлення табором.Останні пів року тільки і говорить про те.Вигадує всілякі ситуації,які будуть з ним і його друзями в таборі.Я ,звичайно ж трішки його "приземлюю",щоб він не малював собі занадто райдужних картинок,щоб згодом не було розчарування.Кажу,що в таборі буде дисципліна і розпорядок,що будуть вихователі,що мама-тата не буде і т.ін.Каже,що розуміє.Каже,що готовий.Вірю,що він в мене молодчинка!
Але,виявляється Я НЕ ГОТОВА!Я переживаю за сина,за те,що то так далеко,що він буде там без нас,що він в мене занадто вразливий,що він ще так багато хоче уваги до себе......................
Тішить,що в школі є вже багаторічний досвід з того приводу.Що минулі роки було таке в їх практиці,що доводилось якусь занадто розплакану дитину везти машиною раніше терміну додому.Тішить,що вони вирішили цього року зробити Скайп-зв"язок з батьками,щоб кожна дитина,у визначений час,могла поспілкуватись з батьками.
....всеодно переживаю...думаю,ви мамуськи мене зрозумієте...
і ще...
підскажіть,що необхідно дитині зібрати з собою в табір?Щось я гублюсь...щось мені підказує,що я можу назбирати зайвого,а про необхідне забути. :rofl:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн