Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ковбаса та сосиски - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняОбмінник до Дня Матері

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ковбаса та сосиски Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 січень 2008 - 17:27

Дівчата, з якого віку можна давати діткам ковбасні вироби чи взагалі не давати?
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2008 - 18:25

Перегляд повідомленняЯблучко (10.1.2008, 17:27) писав:

Дівчата, з якого віку можна давати діткам ковбасні вироби чи взагалі не давати?

М"ясо однозначно краще.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2008 - 18:30

Моя сестра досить довго працювала на фірмі, котра виробляє ковбаси і м'ясні вироби, завідувачем виробництва. Ну про копченості і так усе ясно, діткам копчене зовсім не потрібно. Варені ковбаси і сосиски нічим не кращі. У них на фірмі не додавали ніяких замінників м'яса (сої, шкірок і т.п.). Все дійсно виготовляли з м'яса (правда ы цына була выдповыдна..), але навыть вони додавали у всі вироби приправи, які містили консерванти і всіляку хімію. Більшість же виробників додають і сою, і барвники. І ще, не треба купуватись на назву "Дитяча", це всього лиш означає, що та назва біла ще вільна і новий виріб на цій фірмі нею назвали, і зовсім не означає, що той виріб для дітей...
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2008 - 20:01

та не те щоб я мріяла давати їй ковбасу, але вона випрошує весь час або тирить втиху. Сосиски не з дешевих, але ось чи не зашкодять вони якщо давати іноді.
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 січень 2008 - 20:59

Перегляд повідомленняЯблучко (10.1.2008, 20:01) писав:

та не те щоб я мріяла давати їй ковбасу, але вона випрошує весь час або тирить втиху. Сосиски не з дешевих, але ось чи не зашкодять вони якщо давати іноді.

Ну як стягне колись зі столу - то нічого, ти краще сама менше їх купуй, от вона і не буде лакомитись. А інколи можна, самі ж ми їмо далеко не все корисне...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 10 січень 2008 - 21:21

У нас малий теж тягне зі столу ковбасу, при тому копчену. А м'ясо він взагалі не їсть. Може раз на тиждень з'їсти шматочок язика і все. Не любить в ніякому вигляді він м'ясо. А от ковбасу на ура б їв. Та маючі у родині санітарного лікаря, можу сказати одне. До рочків 5-7ми не варто давати ковбасні вироби а також морозиво. Морозиво дуже не корисний продукт. Саме таке як зараз роблять.
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 січень 2008 - 09:51

Перегляд повідомленняКапітошка (10.1.2008, 21:21) писав:

У нас малий теж тягне зі столу ковбасу, при тому копчену. А м'ясо він взагалі не їсть. Може раз на тиждень з'їсти шматочок язика і все. Не любить в ніякому вигляді він м'ясо. А от ковбасу на ура б їв. Та маючі у родині санітарного лікаря, можу сказати одне. До рочків 5-7ми не варто давати ковбасні вироби а також морозиво. Морозиво дуже не корисний продукт. Саме таке як зараз роблять.

Яке морозиво, яка ковбаса? Та ще й малечі. На них тільки подивитись і то страшно. :smile: У нас свекор також постійно купував ковбасу не з дешевих, і навіть та не сприяє до довіри. А морозиво так взагалі... Ви дайте йому розтанути, відразу ж можна побачити з чого воно і яка куча там корсенвантів і ще всякого некорисного. Однозначно потрібно діткам давати лише корисне, а згадані продукти до цього списку не попадають.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 січень 2008 - 10:43

Є тут один вихід - робити ковбаску і морозиво самим, принаймні морозиво точно можна робити в домашніх умовах, хоча і ковбаску мама також сама робить, та все ж рано ще малим їсти таке, ну хіба поцуплять коли і трохи з"їдять
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 січень 2008 - 14:08

Ковбаса справді продукт не для дітей, але деколи для різноманітності ми гамаєм.Я демаю ,що все може пошкодити якщо багато споживати , основне мати міру!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 січень 2008 - 16:24

Я про ковбасу та сосиски для малечі навіть і не думаю після того, як наша педіатр "безнадійно" подивилась на мене, коли я запитала про пластівці з какао, і чи можна хоча б інколи давати шоколадні конфети і якийсь там кіндер молочний :( Я даю тільки м"ясо - роблю тефтелі, потім додаю їх чи у кашу, чи в суп у подрібненому вигляді. У готовому віигляді тефтелі він не їсть. А ось відібрати у тата жарену котлету із свинини - за щастя!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Daile 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 січень 2008 - 18:27

Недавно смотрели с мужем передачу про колбасы, копчености и пр. До этого муж просто обожал колбасу, теперь сказал: "Никакой колбасы не покупать, лучше отвари мяса или сделай сальтисон". Теперь её дома просто не бывает. Малыши действительно любят колбаску. Вообще, детям всегда почему-то нравятся больше "не полезные" а иногда и "вредные" продукты. Малыши с большим удовольствием "хрустят" чипсами, а не морковкой.
Колбаса - это не плохо, когда сделана своими руками из известных компонентов. :unknown:
• Голова свинная с ушами
• Печень-свинная 0,5 кг
• Сердце свинное-3 шт
• Голяшка свинная, задняя-1 шт
• Перец черный
• Перец душистый
• Тмин
• Лаврушка
• Чеснок-1 большая головка
• Соль
1.Разрубить голову на части, уши отрезать
2.Голову , уши ,голяшку варить в одной кастрюле часа два. До мягкости.
3.За час до готовности положить лавровый листт, соль, перец горошек черный и душистый
4.Сердце и печень сварить по отдельности.
5.После варки продуктов все порезать на кубики-2х2 сантиметра.
6.Сложить все в одну емкость, добавить черный и душистый перец, лавровый лист и тмин. Все это молотое.
7.Доллить бульена от варки головы, разлить по полиэтиленовым пакетам и потавить в холодильник, сверху пригрузитьдосточой с грузом. Получится пакета 4. Через 12 часов употреблять
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2008 - 21:50

Перегляд повідомленняLara! (10.1.2008, 18:30) писав:

Моя сестра досить довго працювала на фірмі, котра виробляє ковбаси і м'ясні вироби, завідувачем виробництва. Ну про копченості і так усе ясно, діткам копчене зовсім не потрібно. Варені ковбаси і сосиски нічим не кращі. У них на фірмі не додавали ніяких замінників м'яса (сої, шкірок і т.п.). Все дійсно виготовляли з м'яса (правда ы цына була выдповыдна..), але навыть вони додавали у всі вироби приправи, які містили консерванти і всіляку хімію. Більшість же виробників додають і сою, і барвники. І ще, не треба купуватись на назву "Дитяча", це всього лиш означає, що та назва біла ще вільна і новий виріб на цій фірмі нею назвали, і зовсім не означає, що той виріб для дітей...

Згідна на всі 100%!
Коли мої батьки свинку тримали і робили ковбаску - ото смакота була. А зараз навіть найдорожче не завжди означає смачне та корисне.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2008 - 22:01

Перегляд повідомленняDaile (31.1.2008, 18:27) писав:

Недавно смотрели с мужем передачу про колбасы, копчености и пр. До этого муж просто обожал колбасу, теперь сказал: "Никакой колбасы не покупать, лучше отвари мяса или сделай сальтисон". Теперь её дома просто не бывает. Малыши действительно любят колбаску. Вообще, детям всегда почему-то нравятся больше "не полезные" а иногда и "вредные" продукты. Малыши с большим удовольствием "хрустят" чипсами, а не морковкой.
Колбаса - это не плохо, когда сделана своими руками из известных компонентов. :nyam2:
• Голова свинная с ушами
• Печень-свинная 0,5 кг
• Сердце свинное-3 шт
• Голяшка свинная, задняя-1 шт
• Перец черный
• Перец душистый
• Тмин
• Лаврушка
• Чеснок-1 большая головка
• Соль
1.Разрубить голову на части, уши отрезать
2.Голову , уши ,голяшку варить в одной кастрюле часа два. До мягкости.
3.За час до готовности положить лавровый листт, соль, перец горошек черный и душистый
4.Сердце и печень сварить по отдельности.
5.После варки продуктов все порезать на кубики-2х2 сантиметра.
6.Сложить все в одну емкость, добавить черный и душистый перец, лавровый лист и тмин. Все это молотое.
7.Доллить бульена от варки головы, разлить по полиэтиленовым пакетам и потавить в холодильник, сверху пригрузитьдосточой с грузом. Получится пакета 4. Через 12 часов употреблять

А може існують якісь більш простіші рецепти приготування ковбаси. Бо рубати голову та відрізати вуха ......цього навіть би мій чоловік не зробив :boredom:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Daile 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 січень 2008 - 23:53

Перегляд повідомленняЕмма (31.1.2008, 22:01) писав:

А може існують якісь більш простіші рецепти приготування ковбаси. Бо рубати голову та відрізати вуха ......цього навіть би мій чоловік не зробив :boredom:

Это рецепт сальтисона, а колбаса проще делается)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванілька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 квітень 2008 - 11:03

Мої свери наїжджають, що я до цього часу ще не даю дитині сосісок з жареним яйцем і курку гриль (донечці 11 місяців), бо от їхня сусідська дівчинка (півтора роки) мало не з 4 місяців їсть сосиски з макаронами, бо їхнього родича внук теж їсть все, що і дорослі (малому 6 місяців). А я не даю. Склад тих сосисок такий, що дорослим не варто їх часто їсти, не те, щоб дитині до року таке давати. Я краще мясо буду давати дитині. :36_1_66:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   syliko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 18 квітень 2008 - 11:19

Мій хрещеник (йому тоді 9 місяців було), стягнув зі столу шматочок сирокопченої кобваси і був дуже щасливий, істи він її толком ще не міг, а тільки вимазав собі все лице тією ковбасою. Дорослі вирішили, що шкоди не буде, і не відібрали каку. Через 5 хвилин малого розперла така алергія, що аж очі завернуло, все лице перекосило і розпухло. Довелося терміново викликати лікаря. А ви кажете ковбаса... Та й м'ясо зараз не таке на смак як раніше. Воно не пахне м'ясом. Їси котлету, а таке відчуття, що у тебе закладений ніс-смаку м'яса немає. Незнаю чим тепер тих свиней годують? Якщо навіть домашня свинина (бабуся мого чоловіка держить свині) смак все одно не той. :praising: :36_1_66:
Зображення
Зображення
My Signature
[spoiler]Зображення [url="http://www.malecha.org.ua"]
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 квітень 2008 - 23:14

Перегляд повідомленняsyliko (18.4.2008, 12:19) писав:

Мій хрещеник (йому тоді 9 місяців було), стягнув зі столу шматочок сирокопченої кобваси і був дуже щасливий, істи він її толком ще не міг, а тільки вимазав собі все лице тією ковбасою. Дорослі вирішили, що шкоди не буде, і не відібрали каку. Через 5 хвилин малого розперла така алергія, що аж очі завернуло, все лице перекосило і розпухло. Довелося терміново викликати лікаря. А ви кажете ковбаса... Та й м'ясо зараз не таке на смак як раніше. Воно не пахне м'ясом. Їси котлету, а таке відчуття, що у тебе закладений ніс-смаку м'яса немає. Незнаю чим тепер тих свиней годують? Якщо навіть домашня свинина (бабуся мого чоловіка держить свині) смак все одно не той. :15_1_55: :yahoo:
Зображення
Зображення

Згодна. З м"ясом теж треба бути обережнішими. Краще купувати у людей яких знаєте, тому що зараз у селах деякі в погоні за вигодою годують свиней всякими добавками, щоб вони скоріше росли, а для себе тримають 1-2 і годують чим треба.
У мене свекруха живе в селі, там усі про всіх знають, хто цим займається. а м"ясо на вигляд таке саме і відрізнити простій людині важко.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 квітень 2008 - 08:27

Мені 23 роки, сосисок і ковбаси,(крім тої що бабуся на Різдво робила) не їм вже 13 років,чіпси і сухарики пробувала кілька разів(ну не люблю я їх,краще ванільного сухарика...) і як результат маю відмінне здоров"я(ттт), і навідміну від моїх друзів- однолітків ніколи не мала проблем з шлунком чи вагою. Я пов"язую це тільки з правильним харчуванням.
Я ще не маю діточок, можливо моя думка не буде для вас авторитетною, але в моєму домі моя дитина ніколи не буде їсти куплену ковбасу, а тим більше сосиски! Мій пес, що живе на подвір"ї, і ,зараза, часто любить порпатися в смітниках і їсти там всяку гидоту, відмовився їсти свіженьку сосиску за 43 грн за кг!(дала одну, побалувати хотіла!)То як нам таке їсти??? :smile: А ще я ніколи не була в Макдональдсі, і дитину свою туди не поведу! На мою думку краще з"їсти піцу діаметром з півметра, ніж маленький гамбургер! Варто тільки подивитись на "нагамбургерованих" американців, де кожен другий має ожиріння і купу хворіб! :15_1_55: До моєї сусідки приїжджала подруга, яка виїхала туди в дитинстві- сама як колобок, а її п"ятирічний син важить трохи менше ніж я, і за пузом своїм,вибачте свого п.... вже не бачить! :yahoo:
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 квітень 2008 - 12:48

mania4ka, в пицце тоже можно что угодно найти, если она покупная...
Ванілька, мои не наезжают потому что знают, что со мной спорить на эти темы бесполезно, отругаю и лекцию на 20 минут затяну про пакости в еде. Но они старшему внуку(от сестры мужа)с такого же возраста давали с-к колбасу и вообще все подряд. Моего как-то накормили жаренной картошкой месяцев в 8, борщем с грибами, как-то хотели оливье дать ему, еле успела. А как-то пришла(он у них пару часов был), а они мне говорят"не волнуйся, это бодик у него в шоколаде испачкан" ну мы с мужем им рассказали все, что думали, так они еще и спорили, говорили, что потом не выдерем у него изо рта конфеты.
Хотя мой малыш уже давно ест суп, борщ, который я готовлю на нас с мужем(я не зажариваю, бульоны не делаю жирные), но есть колбасу, конфеты и прочее сколько смогу, столько и буду его сдерживать от этого.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 квітень 2008 - 13:44

Перегляд повідомленняСеструлька (19.4.2008, 13:48) писав:

mania4ka, в пицце тоже можно что угодно найти, если она покупная...

Не заперечую, але я мала на увазі піцу, в яку можна самому вибрати начинку- в піцерії або самому зробити... :15_1_55:
My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 квітень 18 )

Реклама

Перекладач онлайн