Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Затримка розвитку мовлення-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Затримка розвитку мовлення-2 Порушення мови в особливих дітей Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Лукава Кішка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 жовтень 2016 - 18:08

Попередня тема Затримка розвитку мовлення Порушення мови в особливих дітей вже набрала майже 100 сторінок. Продовжуємо спілкування тут.
Бажаю усім подолання наших проблем!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нікуся28 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 жовтень 2016 - 23:03

Всім привіт! Напевно пройшло пів року як я не писала в цій темі, та все ж вирішиа написати про наші результати.
Розпочну з початку. Пологи у мене були перечасні і дуже складні, як наслідок відшаруваняя плаценти та КР. Внаслідок напевно резус-конфлікту затяжна жовтуха. Часто дитина хворів до року часу на бронхіт і лікування відбувалось за допомогою антибіотиків. Пізніше сів, пізніше пішов. Купа діагнозів (гіпоксичне-ішемічне ураження ЦНС легкого ступеню, синдром рухових розладів.) ... Та в 1 рік всі діагнози зняли і я заспокоїлась...до того часу коли я побачила, що в однолітків моєї дитини почала інтенсивно розвиватись мова, а моя дитина досі мовчить. В 2 роки ми кинулись по лікарях, та ніхто нічого не міг сказати, дитина мовчала. В 2,1 після поїздки на море казав "ма-ма", "кря-кря" та "няв-няв" та потім цей мінімальний словарний запас почав пропадати. Тільки щось почав лепетати в 2,4, як захворів на отит ... і знову замовк.Знову лікарі і знову багато діагнозів, дехто і про фенілкетонурію згадував (хлопчик у мене світлий) і ЗПР. Були і зльози, і розпач, і нерозуміння чоловіка,а я не слухала нікого і все ходила по лікарях, поки на знайшла свого, масажистах, логопедах, і врешті-решт це дало свої результати.
Зараз нам 3,3 ми все повторяємо, говоримо, з кожнем днем появляються нові слова та речення, затримка мови майже вже відсутня в порівнянні з однолітками. Всі кажуть прийшла своя пора і дитина заговорив, може і так, я не сперечаюсь. Зараз той жахливий період і не згадую, ніби його не було.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   божа коровка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 жовтень 2016 - 20:33

в кого є чи була проблема з розумінням зверненої мови,як в вас зараз?які зміни,що робите,чи приймаєте ліки?

в нас це основна і велика проблема
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Iris-sweet 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 жовтень 2016 - 19:22

Перегляд повідомленнябожа коровка (13 жовтень 2016 - 20:33) писав:

в кого є чи була проблема з розумінням зверненої мови,як в вас зараз?які зміни,що робите,чи приймаєте ліки?

в нас це основна і велика проблема

Робимо все:і ліки і електронне вухо а результати мінімальні
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alexita 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 жовтень 2016 - 13:32

Ми пантогам пили разом з гліцином. не багато в нас й змін,я не бачу,що щось дійсно йде до пуття...
вітаміни даємо-селен,фолієва к-та та магній.
Лікар-невролог радила нам змінити пантогам на єнцефабол.Я ще не знаю..чи вірити взагалі у ті ліки чи ні.
Займаємося важко,нічого дитина не хоче робити, розумію його тільки я ,навіть батько вже в мене перпитуєй дратується потроху...
Логопед з нами займається але знов - малий нічого не хоче робити, тікає а раз навіть розлютився й вкусив :( за руку логопеда. Вже ладна йти до психолога, бо сил немає, в мене ще маленька донечка,вона потребує уваги,теж треба на все час.
У садочок ми не ходимо, бо навіть на майданчиках мій не може спілкуватися- його н ерозуміють й він просто сам собі розважається але ж хоче до дітей..
Зараз закінчуємо курс ЛФК -це ми любимо.
Читала тут,на форумі, що є нові методики лікування, -мікрополяризація..інтайм який логопеди застосовують... я не знаю..можливо поїдемо у наступному місяці у Київ - спробуємо новий підхід до лікування..
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikoletta 2000 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 жовтень 2016 - 20:43

Перегляд повідомленняkotysik (21 жовтень 2016 - 15:05) писав:

Дівчата, а ви включаєте своїм діткам телевізор? Ми стараємось обмежувати, до того як слухали частоти, мабуть, місяця 3 взагалі не включали, а потім прийшлось, щоб чемно тих 30 хв. висидів, то тепер як зомбі, весь час пульт шукає. Всі подруги кажуть, щоб навпаки включати, бо багато чує нових слів, може зі здоровими так і є, а як він не розуміє тої мови, то чи є толк... Зображення

Я телевізор не вмикаю.Мультики по комп,ютеру тільки коли дитина їсть.Для дітей, які не розмовляють і мало розуміють важливе живе спілкування,потрібно постійно викликати їх на діалог,пояснювати,показувати,запитувати.Телевізор стимулює праву півкулю яка відповідає за обробку всієї невербальної інформації, ліва півкуля яка відповідає за мову в цей час відпочиває,відповідно мовлення не розвивається.
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аскорбінка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 жовтень 2016 - 14:37

Дівчата можливо хтось порадить логопеда дефектолога, який би зміг розговорити хлопчика 2,7. Говорить кілька слів, не повторяє
My Signature
Спойлер

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксені 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 28 жовтень 2016 - 11:20

Добрий день дівчата. в мене залишились ліки. Хочу продати нообут іс 10 таблеток по 0,25 термін до 09.2018 і адаптол 300мг. 9 таблеток, термін до 04.2020. Може комусь треба? Телефон 0965407716
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 жовтень 2016 - 20:58

В мене є декілька питань, може хтось підкаже:
1. хто пробував голколікування-для підштовхування мови?
2. ще раз- потрібну відгуки по результатам мікрополяризаціїї та томатісу, бо хочемо через тиждень їхати на курс, маємо вибрати-що нам підходить краще..
3. Хтось дає ліки,вітаміни з айхербу? якщо так-то що даєте? чи може-наші ліки не гірші?...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лукава Кішка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 жовтень 2016 - 21:01

Alexita,
2. ну до чого ми готові на даному етапі-до мікрополяризації чи Томатіс, визначав лікар.
3. Я даю, усі препарати призначені лікарями.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Iris-sweet 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 листопад 2016 - 19:15

В нас проблеми на біо хімічному рівні тому голки шість курсів на мову нам не помогли,в наших ліках багато підробок а на айхербі офіційний сайт а на рахунок електропроцедур якщо наприклад важка алалія в нас то спочатку частоти а потім мікрополяризація(назначаются лікуючим лікар тут вам порадників нема)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikoletta 2000 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2016 - 05:17

Перегляд повідомленняIris-sweet (01 листопад 2016 - 19:15) писав:

В нас проблеми на біо хімічному рівні тому голки шість курсів на мову нам не помогли,в наших ліках багато підробок а на айхербі офіційний сайт а на рахунок електропроцедур якщо наприклад важка алалія в нас то спочатку частоти а потім мікрополяризація(назначаются лікуючим лікар тут вам порадників нема)

Доброго дня. А де ви проходили голкотерапію?

Повідомлення відредаговано nikoletta 2000: 02 листопад 2016 - 05:25

• 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2016 - 21:03

приєднуюся до питання- де проходили голкотерапію? чи дорого?
щодо лікування- нам назначили мікрополяризацію,курс лфк, робота з дефетологом, пройшли декілька спеціалістів.
єєг в нас була, тож поки не треба робити.
в нас тільки три дні як все почалося- дитина втомлюється, спить гарно, а мені- догана від психолога й дефектолога-за те що занадто панькаюся :) й багато чого роблю за нього. "домашне завдання"- не допомагати дитині а показувати й чекати доки сам зробить....ой що ж то буде...- в нас характер ще той..як кажуть- хто кого...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   вінні 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2016 - 21:54

Донечці 2 роки і 2,5 місяці в нас синдром Дауна. Говорить як кажуть тваринки (10 приблизно), мама, тато, тета, дай, так, дякую, дідо є ще слова що хоче сказати та невиходить хочу простимулювати мову. В пятницю їздили в Київ були в Тарасенко і в клініці Яценко. На даний час будем у Тарасенко брати програму, вартість 7300. У Яценко мене не влаштовує велика кількість мед препаратів в тому числі неотропи.Тут нам запропонували мікрополяризацію. Це без лікарств 22000 тис.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галочка2803 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 листопад 2016 - 20:54

Доброго вечора! Може хтось проходить зараз лікування у тарасенко? Які ваші результати? Хтось їздить в Киів на мікрополяризацію ? Підкажіть в Тернополі є група чи заклад Дзвіночки,де він знаходиться? Може є в когось телефон? Маю 6 упаковок пантогаму купленого в Росії, є чеки з ціною і датою, ми хотіли промивати курдами але будемо проходити томатіс тому нам нетреба!!! Кого цікавить звертайтесь))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Squirrelly 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 листопад 2016 - 23:13

Доброго вечора! Вже дуже давно читаю цю тему, багато почерпнула важливої інформації тут. Сама щоправда не дописувала... Дуже вдячна мамам, які діляться своїм досвідом! Тепер і я хочу трішки поділитися, бо бачу,що тут часто запитують про центр Тарасенко.
Ми вже встигли пройти курс високочастотної терапії і задоволені її результатами.
В синочка покращилося розуміння мови, з'явилося багато слів. Кожного дня нас тішить новими словами.паралельно приймаємо також бади і вітаміни призначені Владою. Зараз ми на мікрополяризації, сподіваємося і вона дасть хороші результати. Синочку 5 років, діагноз аутизм.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галочка2803 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2016 - 19:21

Перегляд повідомленняSquirrelly (06 листопад 2016 - 23:13) писав:

Доброго вечора! Вже дуже давно читаю цю тему, багато почерпнула важливої інформації тут. Сама щоправда не дописувала... Дуже вдячна мамам, які діляться своїм досвідом! Тепер і я хочу трішки поділитися, бо бачу,що тут часто запитують про центр Тарасенко.
Ми вже встигли пройти курс високочастотної терапії і задоволені її результатами.
В синочка покращилося розуміння мови, з'явилося багато слів. Кожного дня нас тішить новими словами.паралельно приймаємо також бади і вітаміни призначені Владою. Зараз ми на мікрополяризації, сподіваємося і вона дасть хороші результати. Синочку 5 років, діагноз аутизм.

Скажіть будь-ласка ви їздите в киів на мікрополяризацію? Скільки коштує ? Які вітаміни і банди назначили вам Тарасенко? Ми були в неї нам також назначили першу програму! Чекаємо поки складуть на нас і вишлють! Казала чекати до двох тижнів!!! Ви з Тернополя? Підкажіть може знаєте групу Дзвіночки чула про них хороші відгуки) або знаєте куди можна вводити дитину на заняття??? Дякую)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Terna 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2016 - 00:48

Перегляд повідомленняГалочка2803 (05 листопад 2016 - 20:54) писав:

Доброго вечора! Може хтось проходить зараз лікування у тарасенко? Які ваші результати? Хтось їздить в Киів на мікрополяризацію ? Підкажіть в Тернополі є група чи заклад Дзвіночки,де він знаходиться? Може є в когось телефон? Маю 6 упаковок пантогаму купленого в Росії, є чеки з ціною і датою, ми хотіли промивати курдами але будемо проходити томатіс тому нам нетреба!!! Кого цікавить звертайтесь))

Майже місяць,як приїхали від Тарасенко,пішов гарний розвиток в мові і комунікації. "Дзвіночки" вже закрилися, на жаль.А ви тільки починаєте лікуння в Києві?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   божа коровка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2016 - 07:59

Terna, як в вас було з розумінням мови?

можливо знаєте чи часом Тарасенко не планує відкривати філіал у Львові або в західні Україні?
ви винаймали житло?

трохи про нас.прослухали першу програму частот,результат є.розуміння на побутовому вже краще,але глибше ще ніяк.і то мене вже так мучить.
бо говорити ми почали,повторюємо слова, все коментую ,він повторяє.слова не забуває(до того міг),але діалогу немає.

займаємось з дефектологом,ходимо в спецгрупу в садочку.але в нас щей характер ,як не хоче не заставиш ніяк.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Регіна177 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2016 - 16:06

(с)
Це без лікарств 22000 тис.

У Тарасенко без ліків мікрополяризація 22 тисячі? чи я щось не так зрозуміла? але ж дорого....
у Центрі Стимулювання Мозку один сеанс 360 гривень, це на американському апараті SOTERIX .
А який апарат у Тарасенко? до речі- в неї самої на сайті написано що вони-не перші а другі почали робити мп у Україні. У Кияна(ЦСМ) проводять так як запроваджує методика розроблена у С-Петербурзі, так як роблять у Прогнозі та Доктрині.я вже зазирнула та почитала багато чого на сайті діти-ангели- про мп. та що важливо знати.В нас-кожний день сеанси.

У нас вже друга неділя мікрополяризації, всьго має бути 15 сеансів.
В нас дуже гарні зміни- дитину наче підмінили- подорослішала, ведемо себе незалежно,намагаємося робити все самі, не нюняємо за кожним кроком- маму, навчилися багато чого нового робити, йде робота над мовним розвитком, дуже охоче став працювати з дефектологом та логопедом. В мене відчуття що малий просто відкинув якусь пелену, свідоміший став у всьому.Це велика радість, я вже не уявляю що скаже наш тато коли побачить усі зміни- по приїзді...
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн