Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Засоби і методи, які сприяють зачаттю і вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 63 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Засоби і методи, які сприяють зачаттю і вагітності Що допомогло Вам, Вашим подругам Оцінка: ****- 8 Голосів

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 13 серпень 2007 - 13:02

Створити тему мене наштовхнула Antic. Цитую її питання.

Цитата

Хотілося б ще дізнатись про таке.
Чи правда, що така трава як спориш допомагає зачати дитину?
І ще. Недавно вичитала в неті інформацію про те, що жирні молочні продукти також сприяють "завагітненню"?

А також хто знає якісь інші методи і засоби щоб завагітніти, пишіть в данній темі.
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 серпень 2007 - 13:31

Поки що не можу відповісти про спориш і молочні продукти. Але можу дати загальні рекомендації.

У середньому, імовірність зачати й завагітніти в одному менструальному циклі дорівнює 20 відсоткам. От кілька порад, які допоможуть збільшити ваші шанси на зачаття.

Порада номер 1
- Будьте терплячі. У більшості випадків нема рації бігти на консультацію до гінеколога, якщо Ви живете регулярним статевим життям і з моменту початку Ваших спроб не пройшло року.

Порада номер 2
- Займайтеся любов'ю часто. Регулярний статевий зв'язок збільшує шанси завагітніти.

Порада номер 3 - Стоп дієтам! Вживання низькокалорійних продуктів і, як наслідок, схуднення, негативно позначається на гормонах, які відповідають за фертильність. Якщо Ви все-таки вирішили схуднути, то проведіть Вашу дієту за кілька місяців до початку спроб завагітніти.

Порада номер 4 - Урівноважене харчування необхідно. Перекушувати на ходу й/або їсти багато солодкого не треба. Це може позначитися не тільки на Вашій талії, але й на дітородній діяльності. Збільшення цукру в крові провокує сильне виділення адреналіну - гормону, що "атакує" прогестерон. Тим часом, саме прогестерон підготовлює порожнину матки для зачаття. Значне збільшення або зниження ваги сильно зменшує Ваші шанси (навіть якщо Ви проходите гормональне лікування). Тому постарайтеся врегулювати Вашу вагу до початку спроб.

Порада номер 5 - Тримаєте Вашого чоловіка в прохолоді! Ви повинні переконати його в теплу пору року носити штани вільного покрою, з натуральних тканин. Штани, які щільно облягають, сприяють нагромадженню тепла на рівні яєчок, а це погано відображається на сперматогенезі, а значить і на якості сперматозоїдів.

Порада номер 6 - Виберіть правильний сезон. Фертильність може залежати від пори року. Залежно від того, що вам потрібно -знайте, що найбільш продуктивними (у плані кількості) сперматозоїди бувають на початку весни та наприкінці осені. А рухливість сперматозоїдів досягає піку наприкінці літа та початку осені.
Ідеальним сезоном для зачаття вважається початок зими (пам'ятайте про прохолоду!). Використовуйте цю холодну погану погоду з користю!

Порада номер 7
- Зверніть увагу на анальгетики! Деякі анальгетики, наприклад, протизапалні, діють на деякі гормони, наприклад, простогландини. Не рекомендується приймати анальгетики в період овуляції.

Порада номер 8 - Менше паліть. Загальновідомо, що паління несприятливо діє на організм під час вагітності. Тютюн знижує шанси й на зачаття! А саме - знижує рівень естрадіолу в крові. За останніми даними, фертильність жінки, яка палить на 30% нижче, ніж у тої що не палить. А якщо й чоловік - курець, то цифра ця підвищується значною мірою.

Порада номер 9
- Контролюйте вживання спиртних напоїв! Зловживання негативно позначається на фертильності й до того ж серйозно впливає на розвиток ембріону.

Порада номер 10 - Зменшить вживання кави! Доведено, що кофеїн негативно впливає на дітородну діяльність.
My Signature
Спойлер

Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 серпень 2007 - 15:08

Дякую, думаю створення цього розділу допоможе багатьом молодим людям, які планують зачати і народити дитинку.
З усіма 10-ма порадами я цілковито згідна. Хотілося б ще додати, що вживання спеціальних вітамінів також є дуже потрібним і необхідним, якщо майбутні батьки хочуть мати здорову дитину.
Це такі вітаміни, як фолієва кислота, вітамін Є, а також Йодомарин.
Їх приймають як до вагітності, так і перші 3 місяці вагітності.
Деякі жінки кажуть, що це допомагає. ;)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 серпень 2007 - 08:52

Про траву спрориш знайшла ось таку інформацію.

Лікування безплідності травами:

1)Зозулин цвіт (трава)
1.ст.ложку трави заливаємо 1 ст. окропу, настоюємо 20 хвилин, проціджуємо й п'ємо по 50 мл. - 4 рази в день. Курс лікування 2 місяці.

2)Мак дикий (пелюстки) - 2ст.ложки
Мед – 200г.
Усі компоненти перемішати, приймати по 0,5 ст. ложки в другій половині дня. Лікування проводити разом із чоловіком

3)Спориш (трава) - 3-4 столові ложки сировини заливають у термосі 500мл окропу. Настоюють 4 години. П'ють по 100 мл - 4 рази в день за 20-30 хвилин до їжі

4)Шавлія (листи) - 1чайну ложку сировини заварити склянкою окропу, настояти, потім остудити, і процідити.
Пити по 1 десертній ложці 2 рази в день натще, і на ніч протягом 11 днів по закінченні менструації. Курс лікування 3 місяці. Повторити через місяць.

5)Шовковиця (ягоди)
1кг свіжих або 500 сухих ягід заливають 500мл води, кип'ятять 30 хвилин, проціджують і протирають через сито. У це пюре додають 300г меду, знову кип'ятять і остуджують.
Приймати по 1 ч. л. 2 рази в день через годину після їжі.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 серпень 2007 - 10:22

А от ще декілька прикмет, які сприяють вагітності.

1. Купити і поставити в спальні фікус.
2. Вночі, не закривайте штори. Спати треба так, щоб світло від місяцю потрапляло на Вас. Кажуть що допомагає завагітніти.
3. Посидіти на стільці вагітної жінки, доторкнутися до її речей, погладити її живіт.
4. Попросити вагітну жінку почихати на Вас. Не знаю чи працює це через інтернет, але попросіть на форумі, може допоможе. :child_ 06:
5. Вишити янгелятка.
6. Рекомендації Фен Шуй:

У зоні дітей, у західній частині кімнати поставити
  • керамічну миску або вазу з рисом

• дерев'яну - з дев'ятьма мушлями (9 - число виконання бажань)
  • двох слонів з опущеними хоботами
  • гранат - це символ родючості
Ще в західній частині будинку або кімнати потрібно поставити фотки або речі, які втілюватимуть бажання.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 серпень 2007 - 08:18

Как повысить шансы на достижение беременности?

У женщины обычно имеется в цикле 2-4 дня наивысшей предрасположенности к зачатию. Для достижения беременности половой акт следует проводить в пиковый день (последний день, когда цервикальная слизь наиболее водянистая). Тут, к сожалению, имеются подводные камни. Дело в том, что предсказать время овуляции, особенно если цикл не стабильный, достаточно сложно: температура поднимается уже после овуляции и к этому времени яйцеклетка уже успевает погибнуть! По этому следует руководствоваться наблюдениями за цервикальной слизью. Чтобы повысить шансы наступления беременности половой акт нужно проводить в период плодородной цервикальной слизи, когда она напоминает яичный белок. Если у Вас не бывает такой слизи, то старайтесь приурочить половой акт к моменту, когда цервикальная слизь наиболее водянистая и тягучая (в такой среде сперматозоиды гораздо более активны и живучи). Можно так же воспользоваться обычным яичным белком, введя небольшое количество во влагалище (предварительно подержите яйцо в ладонях, чтобы оно слегка нагрелось до температуры тела, но не нагревайте его с помощью плиты и т.п).

Половые сношения нужно проводить каждый день , когда цервикальная слизь водянистая и каждый день, когда ощущается смазка во влагалище, включая и первый день подъема температуры. Чем ближе день полового акта к пиковому дню, тем больше шансов забеременеть. Если у партнера низкое качество спермы такой метод не сработает
Пользуйтесь яичным белком, если цервикальной слизи вырабатывается мало
Не употребляйте кофе, алкоголь, никотин и наркотики - они снижают возможность беременности.
Есть мнение, что беременность наступит с большей вероятностью, если использовать традиционную позу (мужчина сверху). Так же рекомендуется полежать спокойно пол часа после полового акта
Здоровая диета. При повышенном или сниженном весе способность к зачатию снижается. Употребляйте побольше витаминов
Не употребляйте искусственные смазки - любриканты и вагинальные аэрозоли : они создают во влагалище среду, при которой сперматозоиды могут погибать.
Мужчине лучше не носить тесное нижнее белье, стараться ограничить время пребывания в горячей ванной и не посещать баню и сауну. Эти меры объясняются просто. Для того, чтобы сперматозоиды вырабатывались активные, температура яичек не должна быть высокой. Катание на лошади или велосипеде так же следует исключить или свести к минимуму если показатель спермы партнера не высокий, так как при этих видах спорта создается трение и сотрясение яичек плюс повышенное потоотделение в этой области тела, что ухудшает качество спермы
Выкидыши и их причины

Выкидыши это наиболее неприятная проблема, так как тут стоит вопрос не возможности зачатия, с которой все нормально, а проблема невынашиваемости ребенка. Никакое искусственное оплодотворение тут не поможет. У женщин старше 30 лет это одна из основных причин бесплодия

К основныи причинам выкидышей относятся:

Инфекции (хламидия, молочница). Необходимо пройти обследование в женской консультации или кожно -венерологическом диспансере вместе с партнером и провести курс лечения.
Недостаточно длинная фаза желтого тела. если фаза желтого тела короткая и уровень гормона прогестерона низкий, то появляются проблемы с формированием плаценты.
Патологии матки.
Генетические причины. Такое тоже возможно, но тут высока вероятность, что последующая беременность не закончится выкидышем.
Иммунные причины. Эти причины обуславливают около трети выкидышей
Заболевания, такие как диабет, нарушение функций щитовидной железы, гипертония, заболевания сердца.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2007 - 07:30

Шановна Капітошка, можливо нам варто спитати вагітних, або жінок, які вже народили про те, як саме їм вдалося зачати дитину! :child_ 06:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 серпень 2007 - 07:43

Перегляд повідомленняAntic (16.8.2007, 8:30) писав:

Шановна Капітошка, можливо нам варто спитати вагітних, або жінок, які вже народили про те, як саме їм вдалося зачати дитину! :child_ 06:

Так, було б не погано. Будемо чекати на їхні відповіді. В свою чергу відповім, що я завагітніла після ремонту в квартирі. Но це звичайно жарт. :) Ми з чоловіком не планували вагітність, але й не вживали контрацептичних засобів. Десь приблизно через пів року після припинення вживати пігулки я завагітніла.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 жовтень 2007 - 18:48

Перегляд повідомленняAntic (16.8.2007, 8:30) писав:

Шановна Капітошка, можливо нам варто спитати вагітних, або жінок, які вже народили про те, як саме їм вдалося зачати дитину! :15_2_129:

Не могла завагітніти більше, ніж пів року, як не старалась. Постійно думала, що зі мною щось не так. І постійно нервувала з цього приводу. Потім ми з чоловіком вирішили піти і здати аналізи (це нікому не зашкодить), там мене симпатична жіночка з милою посмішкою почала переконувати, що я не зможу завагітніти, поки не пролікуюсь (а ліки коштували порядку 3000 гр. для обох) і порекомендувала здати ще пачку аналізів в ДІЛА. Я зателефонувала туди, і там мені сказали, що для аналізів потрібно утриматись від статевого життя і провести тест на вагітність. Я його провела (за два дні до місячних) і тест дав позетивний результат. От тобі і лікарі. Мікрофлора в мене, бачте, не сприяла для вагітності. Зараз в мене 24 тижні вагітності, я дуже щаслива. А для точного визначення дати овуляції я два місяці користувалась календарем 4WomenOnly (новою версією), і перед овуляцією декілька днів утримувалась від статевих контактів.
Саме головне запастися терпінням, не нервувати, і от іще що: займатися сексом потрібно в ніч перед овуляцією (щоб не прогавити момент, бо яйцеклітина має коротке життя, а сперматозоїди можуть жити досить довго). І займатися сексом треба із задоволенням (для обох), а не перетворювати це на засіб для штампування дитини, тоді все станеться саме собою.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 жовтень 2007 - 08:53

повністю з Вами згідна! ми теж старались 3 міс. безрезультатно, але 4-та спроба закінчилася вдало, я й сама до сих пір не вірю. Теж складала графіки, вираховувала овуляцію ітд. Але що мені справді допомогло - це молитва до Божої Матері. Кожен день, кожну вільну хвилину...
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yaremko 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 листопад 2007 - 12:55

Перегляд повідомленняAntic (13.8.2007, 15:08) писав:

Дякую, думаю створення цього розділу допоможе багатьом молодим людям, які планують зачати і народити дитинку.
З усіма 10-ма порадами я цілковито згідна. Хотілося б ще додати, що вживання спеціальних вітамінів також є дуже потрібним і необхідним, якщо майбутні батьки хочуть мати здорову дитину.
Це такі вітаміни, як фолієва кислота, вітамін Є, а також Йодомарин.
Їх приймають як до вагітності, так і перші 3 місяці вагітності.
Деякі жінки кажуть, що це допомагає. ;)

Щодо вітамінів то обережно, бо напевно всі знають що дитина в тілі мами це є інша особа, і при вагітності організм жінки приторможує свій імунітет щоб не було викидню і тому самовільне вживання будь якого препарату (вітамінного чи то з народної медицини) може привести до набажаного ефекту
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Улянка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 грудень 2007 - 23:08

Привіт. Радо приєднююсь до теми. Мене звати Улянка. Я маю гарненького синочка Любомирчика :blush: , якому 1, 5 р. Але навесні чи влітку (найпізніше) плануємо почати роботу над "створенням" Богданочки, Любчикової сестрички. Можливо, є охочі допомогти порадами у "створенні" донечки :smile: ?
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 грудень 2007 - 23:41

Перегляд повідомленняУлянка (1.12.2007, 23:08) писав:

Привіт. Радо приєднююсь до теми. Мене звати Улянка. Я маю гарненького синочка Любомирчика :cray: , якому 1, 5 р. Але навесні чи влітку (найпізніше) плануємо почати роботу над "створенням" Богданочки, Любчикової сестрички. Можливо, є охочі допомогти порадами у "створенні" донечки :cray: ?

Привіт, Улянко! Для початку можеш переглянути цю статтю. Ваше замовлення лелеці
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2007 - 15:15

Улянка, дописи перенесла в тему про малят.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2007 - 15:27

Ой, матко Боска, як кажуть на Галичині, я вже такого вееееееееееееликого Любчика завантажила, мов усього в компютер запхала. Прошу пробачення у адміністратора! Спробую зменшити.
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 грудень 2007 - 15:29

Перегляд повідомленняУлянка (3.12.2007, 15:27) писав:

Ой, матко Боска, як кажуть на Галичині, я вже такого вееееееееееееликого Любчика завантажила, мов усього в компютер запхала. Прошу пробачення у адміністратора! Спробую зменшити.

Я вже зменшила і перенсла в тему про ровесників. :wacko3:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 грудень 2007 - 00:03

Привіт. Зачати синочка нам вдалося з другої спроби, причому для мене, як для максималістки, це вже породило паніку, що щось не так з нами. Але Бося мудра і через кілька тижднів подарувала нам тест з двома полосочками, чому я ся тішу і по нині. :36_15_18: П.С. Хоч на форумі поговорю по-галицьки :ireful: . ПАПА.
  • 0
  • Back To Top

• PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2008 - 15:02

Ось знайшла одну статтю на дану тему!

Текст, що розкривається
Когда все жизненные цели достигнуты и семейная пара уже готова завести ребёнка, может выясниться, что сделать это очень сложно, а зачастую дорого и небезопасно.

Для того чтобы дети в семье не заводились, вовсе не обязательно иметь серьезные нарушения репродуктивного или общего здоровья. Достаточно, если у пары просто невысокая фертильность. У него невысокая, у нее невысокая, а в сумме на зачатие не набирается.

У мужчин сегодня этот процесс можно достоверно проследить и обсчитать: как и насколько ухудшается качество спермы с течением времени. А ухудшаться оно может от самых разных причин, начиная от заболеваний, передающихся половым путем (ЗПП) и заканчивая плохой экологией, вредной работой, алкоголем, никотином, спортивными травмами, тесными джинсами, принятыми не вовремя и без повода таблетками. В любом случае с течением времени показатели спермы имеют тенденцию ухудшаться, а не улучшаться, чем мужчина старше, тем ниже у него шансы на естественное зачатие. Добавьте сюда неполноценное питание – скорее избыточное, чем недостаточное, кому как повезет – и стрессы, словно граната разрушающие сперматогенез.

Женщины

Весь список факторов негативно влияющих на репродуктивную систему с таким же успехом можно приложить и к женщинам, добавив к нему аборты, гормональные контрацептивны, внутриматочные спирали, разрушительные последствия борьбы с собственным весом, а также гормональные сдвиги на почве слишком «мужского» образа жизни.

С женщинами, правда, все сложнее. Снижение женской фертильности как раз на данном этапе активно изучается, но результатов придется подождать. Прежнее, упрощенное отношение уже не актуально, а новое окончательно еще не оформилось. Для простоты считают, что женщина либо фертильна – либо бесплодна. То есть цикл либо есть, либо нет. Либо яйцеклетка созревает – либо не созревает. Трубы либо проходимы, либо не проходимы. А разные там промежуточные состояния у нее, в отличие от мужчины, труднее отслеживать.

Была, например, такая мода – при трубной патологии «прокачивать» эти самые трубы в точности так же, как водопроводные при засорах. Аналогия более чем сомнительная. В водопроводе, как известно, вода течет вследствие разницы давления. А у женщины разницы давления в трубах нет. Оказалось, что давление создают ворсинки на стенках труб, которые тихонько шевелятся и гонят жидкость вместе с яйцеклеткой в сторону матки. Эти самые нежные ворсинки при «прокачивании» повреждались непоправимо. Механические препятствия, может, и устранились, а может, и нет, но это уже не имело значения, поскольку ничего никуда не двигалось и не плыло.

В последние годы вопросами репродукции занялись всерьез и узнали достаточно много, чтобы понять, как все непросто и как мало мы знаем.

Один из важнейших факторов фертильности возраст. Давно ведь замечено, что молодые влюбленные девчонки хронически «залетают», несмотря на все предосторожности, а может быть и из-за неопытности. А вполне благополучные и практически здоровые супруги с десятилетним стажем не могут зачать ребенка, несмотря на самые точные расчеты и регулярные попытки. Поскольку с каждым прожитым годом фертильность, как у женщин, так и мужчин снижается. Однако, иногда, достаточно пройти обследование у врача. По статистике каждая десятая женщина беременеет просто после обращения к гинекологу.

Нарушения

Гормональные нарушения можно изобразить как спектр или даже шкалу, но невозможно указать ту точку на ней, где фертильность сменяется бесплодием. Простому смертному достаточно знать, что гормональные нарушения поддаются коррекции. В крайних случаях, женщине могут «выправить» гормональный цикл на период зачатия и беременности.

Что касается хромосомных дефектов, то их, скорее всего можно рассматривать как препятствие рождению ребенка, чем как угрозу для его здоровья. Поскольку до рождения в большинстве случаев дело не доходит. Хромосомные дефекты отбраковываются на ранних стадиях. Последний рубеж – это ранние сроки беременности, когда развивающийся «дефектный» эмбрион отторгается организмом женщины. (Поздние выкидыши, как правило, связаны с состоянием здоровья матери, с проблемами ее собственного организма).

После выхода яйцеклетки в свободное плавание – в игру вступают трубы – самое узкое из «узких мест» у женщины. Именно они обычно страдают от всевозможных воспалительных заболеваний, причем проблемы остаются и после того, как заболевание вылечено.

В норме процесс так тонко отрегулирован, что время плавания яйцеклетки совпадает со временем, необходимым для подготовки матки к принятию «постояльца». Если трубы в порядке, то они продвигают яйцеклетку с правильной скоростью в правильном направлении. А если повезет, то по дороге она встретит суженого.

Препятствия

Самые неожиданные препятствия для сперматозоидов могут возникнуть в самом неожиданном месте. Казалось бы, чем проще – пройти влагалище, а дальше всё пойдёт по проторенной колее. Тем не менее, могут возникнуть проблемы.

Недавно обнаружен новый фактор бесплодия – кефирная диета. Некоторые дамы так увлекаются этой диетой, что PH их слизистых оболочек заметно сдвигается в кислую сторону. Этого сдвига волне достаточно, чтобы создать неблагоприятную среду для выживания сперматозоидов непосредственно во влагалище.

Кстати говоря, всевозможные диеты – существенный фактор, влияющий на фертильность обоих полов. Так, недостаток цинка в питании мужчины снижает качество спермы, а дополнительный его прием – один из способов преодоления нарушенной фертильности. То же касается и некоторых витаминов, дефицит которых и особенно витамина «Е» в питании приводит к повреждению созревания сперматозоидов.

Сжигатели жира, голодные диеты, препараты, способные влиять на обмен веществ играют большую роль в развитии фертильности. С точки зрения природы это всё - аналог голодного не урожайного года. Включаются авральные гормональные механизмы, снижающие способность к деторождению до лучших, более изобильных времён. А ведь у некоторых женщин такие не «урожайные годы» следуют один за другим в течение едва ли не всего репродуктивного срока, отмеренного природой. С другой стороны избыток жировой массы тела также таит в себе не меньшие проблемы в деторождении.

Несовместимость

Есть еще такая проблема, как несовместимость. Не та, которая по резус-фактору, – это отдельная песня. Бывает, оказывается, и так, что у женщины в организме вырабатываются антитела на сперматозоиды, которые с самыми лучшими намерениями к ней устремляются. Причем сама она против этого мужчины, может быть, ничего не имеет, а вот организм ее против его сперматозоидов борется.

Все решается очень быстро: как правило, в этих случаях, через шейку матки никто живьем не проходит. Для определения несовместимости как раз и используют образец слизи из шейки матки.

Бывает и такое, что сам организм мужчины вырабатывает антитела на собственные сперматозоиды.

Существует несовместимость и другого рода, иногда по видимости вовсе не серьёзная. Например, он – сова, она – жаворонок. В таких случаях, если темперамент у обоих не слишком бурный, существует очень мало шансов завести детей.

Забег

Даже при отсутствии антител и вообще какой-либо несовместимости большая часть передового отряда сперматозоидов, скорее всего, погибнет, штурмуя слизистую пробку. Пробиваются только самые сильные и выносливые. К тому же свойства слизистой пробки в шейке матки могут быть разными у разных женщин. Кстати, одним из популярных народных средств лечения бесплодия является приём препаратов разжижающих слизь. Скажем. Микстуры от кашля. Просто, безопасно и эффективно: сберегает силы армии сперматозоидов для дальнейшего заплыва.

Для мужчин существует эталон фертильности. Согласно принятым стандартам мужчина должен выбрасывать за раз не менее 2 мл семени с общим содержанием половых клеток не менее 40 млн. Из них не менее половины должны быть активно-подвижными, с хорошей скоростью прямолинейного движения и высокой частотой биения хвоста.

И это еще не все. Они должны иметь правильное строение, то есть, быть морфологически правильными и зрелыми.

Наличие плохо сложенных спермиев еще не проблема, поскольку такие ребята, обычно, не выигрывают забеги. Скорее всего, они не пройдут даже слизистую пробку матки. Но если их процент высок – это представляет угрозу для дееспособности армии в целом: фертильность такой спермы резко снижается.

Исследование спермы сегодня берутся сделать в любой лаборатории, а вот качественный морфологический анализ, единицы. В лучшем случае Вам могут посоветовать обратиться в такую лабораторию.

Оплодотворение сильно зависит от общего состояния здоровья организма. Обыденная драма женского репродуктивного цикла в том, что часто он кончается ничем. Удивительно, как, после всех разочарований, человеческое тело каждый раз начинает все сначала, с маниакальным упорством: а вдруг в этот раз повезет.

http://www.vrachinfo.ru/zachatie

My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2008 - 15:09

В багатьох випадках треба презерватив продірявити, щоб чоловік не знав!
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 липень 2008 - 07:51

Перегляд повідомленняЩасливий татусь (10.7.2008, 16:09) писав:

В багатьох випадках треба презерватив продірявити, щоб чоловік не знав!

Ага. Якщо сам не порветься. :rofl:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 63 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн