Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вибір швейної машинки - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вибір швейної машинки що порадите? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Amaranta86 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 липень 2014 - 14:14

Дівчатка, потрібна допомога!!
Хочу вибрати машинку для користування вдома. Швея я недосвідчена. Сьогодні зайшла в салон Brother на Личаківській, там найпростіша 1400 грн Brother LX 1700 (може хто має таку - поділіться враженнями). У ній оверлок відсутній, лише зигзаг. Чи достатньо цього щоб обкидати? Машинки з оверлоком від 2 тисяч. Дорогувато та чи є потреба у такій?..
My Signature
Зображення
Happy wife, happy life!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anastasiyka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 липень 2014 - 22:20

Перегляд повідомленняAmaranta86 (03 липень 2014 - 14:14) писав:

Хочу вибрати машинку для користування вдома. Швея я недосвідчена. Сьогодні зайшла в салон Brother на Личаківській, там найпростіша 1400 грн Brother LX 1700 (може хто має таку - поділіться враженнями). У ній оверлок відсутній, лише зигзаг. Чи достатньо цього щоб обкидати? Машинки з оверлоком від 2 тисяч. Дорогувато та чи є потреба у такій?..

оверлок у машинках за 2000грн навіть теоретично не може бути присутній - це різні механізми. Вам як початківцю абсолютно нема чого паритись через оверлок - звичайного зигзагу вистачить з головою. У мами машинка Brother працює вже майже 10 років, проблеми почали вилазити вже, але погодтесь 10 років - то таки термін для машини, при тому, що мама багатенько всього шиє. А взагалі - подумайте що ви збираєтесь шити - може ви шкіряні сумки плануєте шити чи якийсь специфічний трикотаж - тоді зможете підібрати машинку відповідно до вимог.
My Signature
Зображення

Усе, чого ми собі бажаємо, про що думаємо і чого сподіваємося, обов'язково з нами трапляється. Штука лише в тому, що завжди надто пізно і завжди якось не так...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 липень 2014 - 13:06

Anastasiyka, дякую. Про оверлок таке заявила продавчиня. Певно така ж зелена у тій справі як і я... Зрештою вчора вичитала що останнім часом Brother зіпсулись, буду ще щось шукати...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kitten_Lviv 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 липень 2014 - 16:02

Amaranta86,в мене і машинка і оверлок Бразер,теж брали на Личаківській,але років 5 тому.Обслуговування мені в тому магазині сподобалось,може зараз вже щось змінилось .Хоча і тоді толком порадити яку модель вибрати вони не могли (((.розказували що до чого,а от вибір треба було зробити самому.
На початках моєї практики мені цілком вистачало машинки із зигзагом.Правда, дуже тоненьку тканину краще було обметати в ручну,а загалом і трикотаж , і шерсть, і т.п. обробляла зигзагом і все ОК.
Свій оверлок я отримала в подарунок і дуже ним задоволена,але повторюся, і без нього можна обійтися.
За кількістю швів не женіться,бо то тільки так здається ... а коли починаєш шити ,то використовуєш тільки декілька швів.Головне ,щоб лапки були потрібні в комплекті (для петель, для молнії, подвійна голка....)
Будь яку машинку хоча б раз в три роки бажано здавати на профілактику.Це не дуже дорого,але результат дуже помітний.Переконалася на власному досвіді-шиє плавно,працює тихіше і т.д.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВЕЧІРНЯ ЗОРЯ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 липень 2014 - 08:14

Перегляд повідомленняAmaranta86 сказав:

У ній оверлок відсутній, лише зигзаг. Чи достатньо цього щоб обкидати?

Я замість зицзагу використовую оверлочний шов(або подвійний оверлочний шов) -як на мене це краще, ніж зигзаг, тому рекомендую Вам брати машинку, де є присутня така операція
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   len4ik 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 липень 2014 - 12:03

Перегляд повідомленняAmaranta86 (03 липень 2014 - 14:14) писав:

Якщо ще актуально, то висловлю свої поради. Я швея-самоучка з 20-тирічним стажем :-). Якщо як для початківчя, то Ви навряд будете шити щось ексклюзивне, тому і машинки з простим зігзагом цілком вистачить. Навідь для трикотажу. Головне: щоб вона була призначена до різного типу тканин: і товсті і тонкі. Тому що багато машинок зараз не універсальні, а мають вузьку спеціалізацию. Запитайте в консультантів, або в інструкції подивіться.
В мене була, тай є ще Brother але XL 5040. Задоволена, проте просто за більш ніж 7 років інтенсивного шіття вже розрегулювалась та постиралась, а з запчастинами проблема виявилась :-(
Бажана, щоб ширина зігзагу та строчки регулювались окремо, ну і функції петлі, пришивання гудзиків та молнії були.
Тай для початку досить.

Зараз в мене Janome ТS теж задоволена.

А усякі там ннавороти з самозаправлювачем ниток, купою вишивальних швів та лапок - це вже по бажанню та по можливостям гаманця.

Перегляд повідомленняKitten_Lviv (04 липень 2014 - 16:02) писав:

Будь яку машинку хоча б раз в три роки бажано здавати на профілактику.Це не дуже дорого,але результат дуже помітний.Переконалася на власному досвіді-шиє плавно,працює тихіше і т.д.

Підкажіть, будьласка, де Ви це робите? Дуже треба.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 липень 2014 - 08:56

len4ik,я здавала на Личаківську в фірмовий магазин Бразер.

Перегляд повідомленняlen4ik (06 липень 2014 - 12:03) писав:

В мене була, тай є ще Brother але XL 5040. Задоволена, проте просто за більш ніж 7 років інтенсивного шіття вже розрегулювалась та постиралась, а з запчастинами проблема виявилась :-(

Мені навіть в фірмовому магазині їхньому не допомогли з запчастинами. Обіцяли привезти ніби то з Англії ,може через місяць, може через два.... То чоловік знайшов через інтернет сервіс в Польщі ,передзвонив їм і через тиждень запчастина була у Львові. Ось такий в НАС сервіс,а от який в Польщі...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   len4ik 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 липень 2014 - 13:47

Перегляд повідомленняKitten_Lviv (07 липень 2014 - 08:56) писав:

Мені навіть в фірмовому магазині їхньому не допомогли з запчастинами. Обіцяли привезти ніби то з Англії ,може через місяць, може через два.... То чоловік знайшов через інтернет сервіс в Польщі ,передзвонив їм і через тиждень запчастина була у Львові.

Дякую за пораду та адресу профілактичної допомоги.

Це зара важливо: запчастини!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 липень 2014 - 15:39

Дякую усім, дівчата! Схоже я всіх запутала і себе саму. Мала на увазі оверлочний шов...

Перегляд повідомленняlen4ik сказав:

Бажана, щоб ширина зігзагу та строчки регулювались окремо, ну і функції петлі, пришивання гудзиків та молнії були.

Згідна, функції важливі, врахую.

Перегляд повідомленняKitten_Lviv сказав:

Головне ,щоб лапки були потрібні в комплекті (для петель, для молнії, подвійна голка....)

Я й не знала що то ще й спец. лапки додаються :wub: а подвійна голка - це для чого??
Буду ще це все вивчати, бо ж не хочеться з покупкою прогадати.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВЕЧІРНЯ ЗОРЯ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 липень 2014 - 23:39

Amaranta86,переважно всі моделі комплектуються вищевказаним списком лапок. Оверлочну лапку треба докупляти окремо, вона досить дорога, але це вартує тих грошей..Я свою відносно недорогу і дуже хорошу купувала в магазині на Франка.
І ще, будьте пильні,: далеко не всі моделі мають функцію оверлочного шва, зазвичай це моделі вищої цінової категорії.
Вдалого Вам вибору!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 липень 2014 - 12:40

Перегляд повідомленняAmaranta86 (11 липень 2014 - 15:39) писав:

не знала що то ще й спец. лапки додаються :wub: а подвійна голка - це для чого??

це швидше декоративна штука...колись був дуже модний такий шов,використовували і в блузках, і в спідницях.Тепер використовують рідко - джинси,штани ,куртки....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Унюня 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 22 травень 2015 - 00:14

Привіт усім, допоможіть мені будь ласка...я хочу подарувати подрузі швейну машинку, але таку, щоб могла прошити тканину і картон(подруга займається виготовленням листівок, книг побажань, фотоальбомів). Може і б/в придбати, але проблема в тому, що я сама в тому не шарю і не можу нічого вибрати. Дуже дякую, якщо хтось відгукнеться
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sinderella 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 22 травень 2015 - 09:59

Унюня, для таких цілей підійде будь-яка машинка, навіть найпростіша та найдешевша. Я ж сподіваюсь, що для листівок картон буде не дуже товстий. ;)

Тут може підійти навіть вживана стара машинка по типу чайки чи старі ножні машинки з однією прямою строчкою, ті беруть усе - і пальтову товсту тканину, і шкіру. Але вона громіздка, не знаю, чи вам підійде.

Якщо для товстих обкладинок фотоальбомів, то звичайна машинка може і не взяти, потібна промислова. Але, я не вважаю, що для таких цілей купувати промислову машинку було б доцільно.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ната Д 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 24 липень 2015 - 09:18

Дівчатка, машинка рве верхню нитку, що може бути?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sinderella 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 24 липень 2015 - 10:52

Ната Д, причини можуть бути:
- сильний натяг верхньої нитки - послабити натяг
- неправильна заправка верхньої та нижньої ниток - перезаправити наново
- тримач котушки нитки щільно притискає котушку - послабити, котушка має рухатися вільно
- бракована голка (вушко голки має зазубрини, які рвуть нитку) - замінити
- нитки надто тонкі для вибраної тканини - замінити на підходящі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rozumashka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 квітень 2016 - 09:24

Привіт дівчата! Тепер і я власниця швейної машинки Janome 415. Придбали через інтернет. Вчора роздивлялася її, але шити не пробувала, бо свято. І у мене виникло питання: що означає двійне підняття лапки?
Коли я піднімаю лапку ричагом, то мені здається, що вона стає в максимальне верхнє положення і далі вже ричаг її не підіймає, а середнього як такого положення немає. Що це? Так і має бути чи це несправність, чи я щось не розумію? :girl_cray:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лорелея 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 травень 2016 - 12:07

Розумашка, подвійне підняття лапки - це для товстих тканин, тобто ви піднімаєте лапку як зазвичай, але якщо тканина не проходить, можна ще підняти лапку і просунути тканину, причому в цьому максимальному положенні лапка не фіксується. Сучасні машинки всі зараз мають таку функцію
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива назавжди 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 травень 2016 - 11:50

Я вже місяць користуюся Janome Top 22s.
Класна машинка для домашнього вжитку. Всі функції випробувала - все класно працює. Особливо тішить нитковдягач, так як я трохи недобачаю, то він мій рятівник.
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DarciaKo 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 19 травень 2016 - 22:13

Дівчвата, доброго дня!
Потребую поради і допомоги. Хочу купити мамі машинку. Вона раніше шила дуже гарно, зараз залишилась без роботи. Планує поновити свої навички. Проблема в тому, що наша машинка privileg не робить рівні строчки, рве нитку, не шиє трикотаж, і джинс або щось товстеньке - геть не бере((
Мама хотіла собі бразер але я начиталась, що наче джаноме кращі машинки. Може хтось порадити машинку на бюджет максимум 5500 грн машинку яка має петлю автомат, обробку краю, і щоб товстенькі тканини брала?
Красно дякую!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 19 травень 2017 - 19:41

Дівчатка може в когось є така швейна машинка Silvercrest SNMD 33 A1?Як вам вона?
Зображення
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Цього місяця я встигла походити в сукенці, футболці,джинсах, куртці, і навіть в пуховику)))

14 тра 2017 13:18

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина
Айра світлина

Айра  Підкажіть хто знає, де на форумі дівся розділ з архівом походів малечівців з палатками??? Тицніть ссилку, бо не можу знайти...

Заблокований 22 кві 2017 16:56

Показати коментарі (1)

❤❤❤ світлина
Mariposa2017 світлина

Mariposa2017  Чекаю на своє диво

20 кві 2017 20:39

Wokolapo4ka світлина

Wokolapo4ka  Все повинно минати, бо інакше нічого не настане. ©Ліна Костенко.

07 кві 2017 12:00

Показати коментарі (1)

Сонцесяйна світлина
allinav світлина
Bogdana світлина

Bogdana  В нас гримить і блискає. Весна)))

22 бер 2017 20:09

Показати коментарі (2)

Кравчучка світлина

Кравчучка  Швидше за все, справжнє щастя це і є момент пробудження вночі, коли чуєш плач дитини і слова чоловіка, який підійде до ліжечка говорить: "Тихіше, Сонечко, не шуми, а то маму розбудиш".

21 бер 2017 17:28

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 травень 17 )

Перекладач онлайн