Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Братики-сестрички - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняОбмінник до Дня Матері

• 5 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Братики-сестрички Як виховати друзів на все життя Оцінка: -----

Опитування: Чи можливі дружні стосунки між рідніми сестрами/братами? (221 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Чи маєте ви рідних братів/сестер?

1. так, старших (70 голосів [32.71%])

Відсоток голосів: 32.71%

2. так, молодших (94 голосів [43.93%])

Відсоток голосів: 43.93%

3. так, старших і молодших (17 голосів [7.94%])

Відсоток голосів: 7.94%

4. ні (33 голосів [15.42%])

Відсоток голосів: 15.42%

Скільки у вас дітей?

1. одна дитина (44 голосів [20.56%])

Відсоток голосів: 20.56%

2. двоє дітей (153 голосів [71.50%])

Відсоток голосів: 71.50%

3. троє дітей (14 голосів [6.54%])

Відсоток голосів: 6.54%

4. четверо дітей і більше (3 голосів [1.40%])

Відсоток голосів: 1.40%

Чи приділяєте ви окрему увагу питанню виховання дружніх стосунків між вашими дітьми?

1. так (171 голосів [79.91%])

Відсоток голосів: 79.91%

2. ні (17 голосів [7.94%])

Відсоток голосів: 7.94%

3. зрідка, в разі виникнення конфліктних ситуацій (26 голосів [12.15%])

Відсоток голосів: 12.15%

Чи намагалися ви перед народженням другої (третьої, кожної наступної) дитини провести "виховну роботу" зі старшою (старшими)? Чи намагалися зформувати позитивне ставлення до молодших братиків/сестричок?

1. так (190 голосів [88.79%])

Відсоток голосів: 88.79%

2. ні (24 голосів [11.21%])

Відсоток голосів: 11.21%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Svetla 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 жовтень 2013 - 23:10

Нещодавно мені доня розказала,що спочатку вона братика свого не любила,а на маму трохи ображалася. Але зараз братика дуже любить і розуміє,що він потребую більше мами - то ж нічого і ображатися. Вже зараз можна з ним гратися,то добре шо він у неї є.
Спочатку я відчувала з боку донечки ревність і невдоволення. Та коли синочок підріс і не плаче багато,бігає з нею то її відношення змінилося. Стараюся не нагружати її сильно іграми з братиком,бо він ше більше заважає ніж грається. З малою читаємо,пишемо переважно як молодший спить. Вона так чекає його денного сну...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   щастя 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 жовтень 2013 - 00:17

А моє мале, як чує розмову про те, що десь хтось народився, зразу каже - а в мене тезь буде акіцька(сестричка), таке кумедне, здається вже і зарас би народила йому ту акікіцьку, але і хочеться і колеться)))))))
My Signature
Зображенняhttp://www.malecha.org.ua]Зображення[/url]
.
url=http://www.malecha.org.ua]Зображення[/url]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zozyljka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 листопад 2014 - 18:13

Мій малий дуже любить свою сестричку, приносить їй всі іграшки, які є в хаті (лиш би вона до його машин не доповзла), на вулиці, коли інші дітки підходять перегороджує шлях і каже: "то моя сестрицка". Але попри те і лупнути її може ))) а мала як його бачить, то зразу починає реготати, але якшо він хоче в неї шось забрати, то верещить неймовірно! Отак то, але чує моє серце шо то вона його буде захищати з часом, бо мала більш бойова дівка :)))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лелічка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 грудень 2014 - 20:07

Мої двоє зараз прекрасно бавляться разом тфу тфу.Старша все їй подасть потримає, поможе.Вчить її,писати,малювати,меншенька повторює і двоє з того регочуть.
Коли я йду з дому,а з ними лишається моя мама то старша її старається забавляти навіть моя мама з того дивується,що вона так за нею.Маю надію так буде і дальше.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юльчик-мамульчик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 грудень 2014 - 22:44

а мої дівчатка як коли: в основному граються, а деколи і б"ються ручками, і іграшки одна в одної забирають, особливо старша в меншої. маю надію, що переростуть))))
My Signature
маю два маленьких щастя - дві кохані донечки!!!
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кат@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 грудень 2014 - 17:07

В нас також 2 сестрички і різниця в віці між ними 1 рік 9 місяців. Меншій вже 3,6 років. Всяке буває між ними і бються і миряться і любляться, а я для себе зрозуміла, якщо хвалити то обох і ніколи між ними різниці не робити.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама 2 синочків 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 27 січень 2015 - 17:53

В мене також по-різному буває.Перед народженням чекав страшно і запитував: "Коли я вже народжу?",після народження тішився ,ПІЗНІШЕ КОЛИ ПОБАЧИВ ЩО МЕНШІЙ ДИТИНІ УВАГИ ПРИДІЛЯЄШ БІЛЬШЕ почав страшно ревнувати і бити (то вщипне,то вдарить як ніхто не бачить).Тепер вже пройшло 6 місяців вони дуже дружні зробилися що я переживаю що менший буде робити як старший піде в садок.
My Signature
Україно, Україно, після далечі доріг,
вірне серце твого сина я кладу тобі до ніг!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еміліяна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 січень 2015 - 18:01

А в мене різниця між дівчатками 6 років:-)...здавалось би старша має все розуміти і допомагати...але де там..б'ються..ревнують...шкодять..але любляться...Коли одна плаче то друга за компанію:-):-):-)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 січень 2015 - 19:17

чоловікова мама завжди розказувала історію, як привезла дочку з пологового, і всі на неї там кукали а чоловік мав 3р і став , дивився на те все, і потім з наповненими очима сліз каже - мама, а що ти мене вже не любиш? Я як собі це уявила то сама чуть не ридала))) тому після народження сестрички ми навіть синульці більше часу приділяли, і возили на атракціони і з татом на плавання, і я їх весь час разом біля себе тримала, то в нас такого як якась ревність не було жодного дня, вже разом гарно бавляться, тішуся і прагну щоб так було завжди

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 20 лютий 2018 - 16:40

Така актуальна тема... (ну, для мене особисто).
І так порівняно мало дописів в ній.

Ось тут я порушувала проблему війни моєї 3-річної на той час Зоряни і молодшої на 2 роки Дарини.

http://www.malecha.o...ic=19280&st=140

А тепер ось знайшла дещо цікавеньке. Може, ви щось із цього вже пробували? Читайте наступний пост.
Джерело:
Прихований текст

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 21 лютий 2018 - 08:19

«Я З ТОБОЮ НЕ ДРУЖУ!»
Якщо у вашій родині ростуть двоє і більше дітей, цю фразу ви, напевно, чуєте постійно І не завжди знаєте, ЯК ПОМИРИТИ ДІТЕЙ? Сьогодні ми розповімо вам про 5 цікавих ігор, які допоможуть в цій нелегкій справі.
Похвали мене
Суть гри полягає в тому, щоб кожна дитина знайшла максимум позитивних рис характеру, зовнішності і поведінки у свого суперника. Отримання компліментів значно підвищує самооцінку дитини, а проголошення добрих слів на користь брата або сестри змушує підсвідомо прийняти той факт, що поряд живе хороша добра людина, яка тебе любить.
Відгадай, що я люблю
У коло сідають всі бажаючі і по черзі повторюють імена один одного, проговорюючи їх улюблені речі, предмети, їжу та іграшки. В процесі гри братики та сестрички дізнаються більше інформації один про одного, чують звучання імен, повторюють і запам'ятовують переваги один одного, налаштовуючись на позитивні емоції.
Готуємо сюрприз
Запропонуйте дітям виготовити листівку один для одного, приурочену до святкової події. Не важливо, яка вийде листівка, головне змагальний момент, який змусить зробити приємний сюрприз для суперника. У підсумку переможе дружба, але діти постараються здивувати своїми здібностями та талантами, спрямованими на одержувача листівки.
Капітан на кораблі
Один з дітей оголошується капітаном морського корабля з командою матросів, що складається з членів сім'ї, якій він може віддавати різні накази. Команди в жартівливій формі повинні беззаперечно всіма виконуватися (мова йде про ігри, загадки, стрибки, присідання і т.д.). Потім в ролі капітана виступає інша дитина, беручи на себе лідерську позицію. Діти, які мають можливість проявити себе в різних якостях, краще розуміють один одного та показують позитивні риси свого характеру.
Вчимося поступатися
В основі гри закладені принципи перетягування канату, але переможцем вважається та дитина, яка поступилася – надавши супернику можливість перетягнути канат на свою сторону в останній момент. Таким чином, діти вчаться йти на компроміс і враховувати думки та бажання інших.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 квітень 18 )

• З днем народження
    Irina@ 
    - Вік: 27

Реклама

Перекладач онлайн