Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Скільки часу після кр не можна піднімати важкого - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Скільки часу після кр не можна піднімати важкого і що вважається важким для жінки яка перенесла кр Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Іванночк@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 квітень 2013 - 23:14

Таке питання виникло з того що вже пройшло 5,5 міс від кр а на мене ще всі досі сваряться щоб я не піднімала лишній раз дитину чи ще щось як на мене не дуже важке.
До якого часу не можна піднімати важке і що вважається важким взагалі? (Мені наприклад коли я на 3й день підійшла до медсестри в пологовому. щоб та допомогла з малим, сказали що дитина то не важке і щоб я звикала підіймати бо вдома нікому буде. Хоча мені 2 місяці взагалі не давали малого в руки)...
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dzvinochok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 травень 2013 - 09:02

Я дитину піднімала одразу, бо не було кому, ми були в звичайній палаті. Через 2 тижні носила візок на 4 поверх, правда люльку з дитиною і шасі окремо в 2 заходи. Все було нормально.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orionka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 травень 2013 - 11:44

Іванночк@, так, дійсно, дитина - це не важке! Важким вважається, якщо ви неправильно піднімаєте тягар більше 5 кг на одну руку.

Дитинка важить від 2,5 до 4,5 кг, якщо ви її кожного дня (і не раз) піднімете, то організм звикає, дитина росте і ви її ваги не відчуваєте. Тому через 2 роки ви не відчуєте вагу вашої дитинки, яка буде мати 12-15 кг...

Я взяла одразу дитину на руки, коли мала зригнула темними масами ввечері 1-го дня, нікого біля мене не було, я з ліжка ледве злізла і зігнута з крапельницями до дитини побігла. Вдома ніхто до дитини, крім мене вночі не вставав, цілий день також сама її носила... Перші 2 міс носила стягуючий бандаж - так менше поперек і живіт в районі шва болів. Через місяць і люльку і коляску носила, з 3-х місяців почала займатися спортом...
Якщо вже дуже важко, то хай дитину хтось з рідних дає, коли ви сидите - нагрузки тоді на прес взагалі нема... Вчіться правильно піднімати важке (не тільки дитину, а загалом) і хребет буде здоровим! А шви не розійдуться))))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВікаДК 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 травень 2013 - 21:57

Дитинку підіймати - це 100% не важке. Я місяць після КР меблі тягала і відра 10кг з фарбою - і, слава Богу, все нормально. А про кульки з базару я взагалі мовчу. Все залежить від "проблеми" і ставлення до неї. Якщо Вас так жаліють і допомагають - користайтеся цим, бо є випадки в житті коли немає від кого чекати допомоги.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива Галинка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 травень 2013 - 12:21

Погоджуюся з дівчатами, що дитина - це не важке. Я також мацьопку свою трикілограмову сама боялася брати, та мене напоумили медсестри)))) А через місяць і відра з водою носила (правда, не відразу по повному) і дрова оберемком поперед себе, бо чоловік ходив на роботу, а я сама вдома... Не було з ким розслаблятися(((
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halina 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 21 травень 2013 - 14:41

Не брати власну дитину після КР та ще й коли пройшло майже півроку вже явно перебор)))
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bossy 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 21 травень 2013 - 17:29

Я наступного дня брала дітей на руки. Мені сказали 2-2,5 місяці важкого не піднімати і ніяких інтимних відносин.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ляна27 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 червень 2013 - 05:28

вот питання стоїть в тому чи э бажаючі допомогти щоб ти не діднімала!! а в більшості немає тому робиш те що потрібно а не те що можна! я через 2 тижні каляску з дитиною тащила з 5 поверху а потім на 5!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alabama 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 червень 2013 - 06:37

Я фактично 2 місяців майже дитини не підіймала, було кому допомогти,а сама після КР була як "вичавлений лимон", не було сил, а потім вже носила з 4 поверху і назад.
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   тінта 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 червень 2013 - 07:13

Я на руки синочка взяла на третій день бо три дні була під капельницями , а прийшовши додому то все робила і потрошки все піднімала нікого поряд не було .Але щоб пів року не брати дитину на руки мені здається це занадто.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gloriana 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 червень 2013 - 17:19

Мені так само не було кому допомагати, то дитину сама носила, ще й трансформер по частинах зносила і заносила на 3 поверх по 2, а той по 3 рази на день. В лікарні також як підняли і дитину лишили, то сама до неї вставала і її носила. Не переживайте так - ви ж не вантажником працювати будете, тим більше, що дівчата вірно написали, треба, щоби організм звикав, але все треба робити правильно, без надриву.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іванночк@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 червень 2013 - 17:51

Та я зараз ножу вже по повній програмі, просто цікаво було чи всі притримуються того принципу носіння. Сама почала підднімати десь місяця через 1,5. До того лише оловік носив, баюкав і т.д. А перед тим як впали сильні сніги чоловік поїхав у село на вихідні, і через сніг застряг на тиждень. Тому і довелось...

Перегляд повідомленняляна27 (04 червень 2013 - 05:28) писав:

вот питання стоїть в тому чи э бажаючі допомогти щоб ти не діднімала!! а в більшості немає тому робиш те що потрібно а не те що можна! я через 2 тижні каляску з дитиною тащила з 5 поверху а потім на 5!

Ого! я й тепер сама каляску на 2й поверх не піднімаю... У крайньому випадку (таке рідко буває) йду до сусідки...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 червень 2013 - 22:46

Я теж з першого дня піднімала малого,лікар сказав що шов від того не розійдеться
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Solya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 червень 2013 - 20:17

мені здається, що все залежить від організму і самопочуття мами) я перший раз то десь до місяця не носила на руках доцю, не те щоб не брала на руки чи не піднімала, брала сидячи наприклад, не уколисувала на руках, другий раз то вже десь на третій день, як лиш відключили кмпельниці і встала, то переносила з ліжечка в своє ліжко, правда буквою Г, але прийшлося) коляску особливо не тягаю, ми на першому поверсі і часто гуляєм в слінгу, найважче, що підняла десь через місяць, це старшу донечку 15 кг, то вона така рада була, що я вже можу її на руки взяти))) до пів року ходила в поясі аббо колготках з сильно стягуючим верхом.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 червень 2013 - 10:51

Дівчата, як на мене, то перегинання в обидва боки - то не є добре. І тягати мішки чи меблі за 2 тижні після опреації так само не гуд, як і місяць дитину не брати на руки. Дитину взагалі можна одразу брати, ваша дитина не народжується з масою у 10кг, а навіть 4,5кг - то не проблема ні для швів, ні для організму вцілому. Ну і ще один момент, шкодувати себе можна довго, але саме дитина якнайкраще мобілізує маму після КР, змушує організм швидше відновлюватися. Краще перекласти на чоловічі плечі і плечі усіх помічників все, що можете, окрім дитинки. Звичайно, коли дитинка плаче по ночах по кілька годин поспіль, то незле, коли є кому змінити, але не брати 1,5 місяці дитину - це ніяк не додає психологічного комфорту ані мамі, ані дитині. Ну і ще врахуйте, що новонароджені малятка потребують мами постійно, але саме дітки-кесарята потребують максимального контакту з мамою, бо для них народження без проходження родових шляхів і для мами, яка не проходить з дитинкою етап появи на світ особливо важливо відчувати один одного постійно у післяпологовий період. Ну і ніщо так не допомагає налагодити лактацію як постійний контакт матусі і немовлятка. Тому бажаю усім знайти правильну серединку і з одного боку не перевантажувати себе, а з іншого не втрачати того найважливішого, що триває саме перші місяці - постійного контакту зі своєю крихіткою, коли ви так потрібні один одному.
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нівейка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 вересень 2013 - 12:16

я після КР в першу ж ніч носила свою крихітку по палаті,тому що чоловіку недозволили зі мною в палаті на ніч лишитися,звичайно було важко але дитинка маленька 2,700,то якось справлялась,на третій день вже мені живіт майже неболів але я була весь час або підв*язана або з бандажем.
My Signature
щастя наче метелик,як тільки перестанеш його ловити -тихенько сяде тобі на плече...
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ReLaXinKa 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 вересень 2013 - 14:35

Привітики!А я після КР відразу,як відійшла від наркозу,встала та побігла до своїх діток в реанімацію,і так весь час бігала з 5 поверху на перший.Якось не підвязувалася і бандажа не носила ,животика взагалі не стало.Зараз почуваю себе добре,лише живіт там де розтин,німий,зовсім не відчуваю,надіюсь,що потім відійде.А зараз ношу подвійну каляску на 5 поверх.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 жовтень 2013 - 15:02

Я свого синочка почала носити на руках,коли малому був тиждень,до того він був в реанімації.Важко було,бо народився з вагою 4,250кг,але нічого мені не сталося,в лікарню нікого не впускали,і я майже цілодобово малого тягала... :girl_cray: :girl_cray: :girl_cray:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВІССА 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 жовтень 2013 - 15:10

Мені здається , що це залежить від самопочуття, і взагалі, від можливості когось допомогти мамі. я перший раз взяла дитину після реанімації, на третю добу. було ЖАХЛИВО важко, не могла розігнутися, а коли прийшла додому - мама мені допомагала у всьому, і я почала підіймати важке десь через 6-7 имісяців після кесарево. другий раз - я малу носила на 2 добу, і вже вдома через 2 тиждні після операції спокійно брала малого, якому було 1.5 рочки і присипляла його (розбалували дитину, засинав лише на руках), і вже майже нічого не турбувало десь через 1-1,5 місяці після операції. Ну а третій раз я носила маленьку через 7 годин після операції))))) сама дивуюся))) Нічого мене сильно не турбувало. машину водила через1,5 тиждні після операції, сама готовила на хрестини через 2 тиждні, і звичайно все сама підіймала , коли прийшла додому - через 3 дні після операції. Ну правда каляску не носила, бо живемо в своєму будинку, але цілу миску мокрої одежі зі всіх дітей, по 3-4 рази на день - носила. диван сама зі старшим малим відсовувала теж десь на 6 день. Одним словом - добре якщо все добре)))))) є кому допомогти - користуйтеся, а нема - мужайтеся))))))))))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Amalia 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 05 листопад 2013 - 16:14

я від незнання мало брала дитинку на руки перші 2 тижні - за що себе досі картаю(( допомагала постійно мама та чоловік
мені як сказали в ПБ - не піднімайте дитину, шви розійдуться ( малий народився 3.800 кг) а я взяла, та й повірила

як народжу вдруге - з перших днів не буду випускати в рук))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Arine1983 світлина

Arine1983  МАМА ДІВЧИНКИ 9 МІСЯЦІВ і 12 днів

15 січ 2018 13:29

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Айра світлина

Айра  Увага! Увага! Увага! Посуда не помита, їсти не зварено, діти в піжамах, ліжка не застелені, голова болить... Ні, це не наслідки святкування Нового року!!! Це новий квест для тих, хто минулого року став батьками: Називається зареєструй дитину в садок в електронну чергу без проблем!!! Стартував офіційно 2 січня о 9.00.

02 січ 2018 15:08

Унюня світлина

Унюня  Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці.

18 гру 2017 13:52

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (2)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 січень 18 )

Перекладач онлайн