Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Коли це стає несподіванкою.... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Коли це стає несподіванкою.... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   NeZabutaKazka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 11 березень 2017 - 11:10

Погортала сторінки форуму, але схожого не знайшла. Тому створюю тему на тему, яка не дає мені спати вже пару ночей. Якщо щось те так - модератори, направте, будь ласка!

Отож, до теми. Я дізналась, що вагітна вдруге. Воно би тішитись, звісно, але... Я плачу вже дукілька днів. Це непланово. Взагалі. Ми з чоловіком хотіли другої дитини, але через певні обставини вирішили почекати. А тут на тобі... Звісно, дитинку я залишу. Звісно, я розумію, що за таке треба дякувати Богу. З однієї сторони - я рада.
Але
Але
Але...
Але я не готова до другої дитини. Взагалі. Я не хочу дектрету, не хочу чотирьох стін, не хочу відрізаності від світу, не хочу залишати улюблену роботу...
Щоб краще описати ситуацію, наведу приклад. Ми живемо в селі, в будинку, де нема основних вигод. Щоб одяг був чистим - його треба руцями попрати. Воду повиносити відерцем. Щоб помитись - воду треба нагріти в каструльці. Щоб сходити в туалет - вдягнутись і йти надвір. Щоб в хаті було тепло - тягати дрова і їх палити. І так далі. ІФ поміняти бодай щось зараз не можна.
Я - комунікабельна людина. Піду в дектрет - і спілкування обмежиться дітьми та родиною. До найближчого міста пару кілометрів, а в селі друзів і знайомих нема.
Коротше. Плачу навіть зараз.
Мені страшно. Дуже. І я розгублена. Знаю, що і тема багатьом здасться дурною, і я - ідіоткою, що не розуміє свого щастя...Але прошу. Просто поговоріть зі мною. Бо я боюсь.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   belleza 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 12:05

NeZabutaKazka, від себе скажу тільки таке, я вас розумію, розумію ваші сльози. Я сама опинилася в такій ситуації. Маю синочка 1,7 міс., недавно теж дізналась, що вагітна вдруге. Сказати, що це було несподівано, нічого не сказати. Я теж плакала пару днів. Я завжди хотіла другу дитину, мріяла про це, тим паче, що мені не виходило завагітніти першою дитиною протягом чотирьох років. Але через обставини, в першу чергу, фінансові, я відмовилася від цієї думки. Оскільки, ми винаймаємо квартиру, з батьків нам ніхто нічим не допомагає, заробляє тільки чоловік. Мені дуже важко в декреті, оскільки я завжди працювала від четвертого курсу, страшно бракує спілкування, а найгірше, що не вистачає грошей. Я не звикла, щоб не мати жодного заробітку. А зараз я живу на подачки чоловіка, не те, щоб мені він не дає грошей, їх просто не вистачає. Я планувала віддати дитину якомога швидше в садік та йти на роботу. А тут така несподіванка. Я просто злякалась, як це дізналась, бо не уявляю,як ми дамо ради з двома дітьми, в першу чергу фінансово.
Я розумію, що маю бути вдячна Богу за дитину, але сумніви та страх мене теж гризуть.Намагаюсь себе заспокоїти і прошу тільки, щоб дітки були здорові. Нехай мене Бог простить за мої дурні думки.
Бажаю Вам якомога швидше заспокоїтися і тішитися своїми дітками. Все в нас вдасться!!!
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 12:11

belleza, я думала - я одна така. Чоловік заспокоює, я сама намагаюсь якось себе переконати, що все буде добре, але боюсь. Можливо, це все гормони. Можливо, ефект несподіванки, бо ми цього абсолютно не планували.
Найгірше - мені нема з ким про це поговорити. Тому і прийшла сюди.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маленька пташечка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 березень 2017 - 12:17

Коли я взнала що вдруге вагітна, я також плакала довго, в мене був депресняк ( бо тільки вийшла на нову роботу з можливістю карєрного росту, гарною зарплатою).Батьки взагалі були вшоці!!!! Але я така рада, що в мене тепер є супер весела пампушечка Христинка.))))

Мені мама взагалі казала що ліпше я б їй сказала пізніше, КОРОЧЕ в мене ще той стрес був від батьків. Але потім звикли
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 13:05

NeZabutaKazka, не плачте, а краще моліться і просіть сили, щоб здолати всі труднощі!
Вірю, що важко, але як дає Бог діти, то й дає й на діти. Багато хто з дівчат писали, що друга дитина не є настільки фінансово дорогою (якщо так можна висловитись). Обіймаю вас!))
Пишіть тут і ми вас підтримаємо!))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 13:36

, дякую за підтримку.Поки що не ревіти не виходить. Думок так багато! І всіх треба поскладати.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 14:39

NeZabutaKazka, думайте про майбутнє! Про те, як вашій "парочці" буде дружно й весело йти по життю і як ви будете тішитися своїми дітками, а нинішні переживання й сльози будуть здаватись смішними!
Все не так печально і страшно як здається на перший погляд, дуже добре, що чоловік вас підтримує.

Якщо не секрет, скільки вам років?
Я чому питаю, бо мені 35, а синочку 2, то я би була рада такій несподіванці.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HappyMamma 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 14:51

Розповім за свою бабусю: їй було 35, коли вона завагітніла удруге, моїм татом, 5 гектарів городу, працювала у колгоспі, будувались, після війни залишилась сиротою, вирішила зробити аборт, пішла у сусіднє село, чекала на свою чергу під дверима, коли до неї підійшла незнайома жінка і почала її відговорювати, і вмовила. Бабуся поїхала додому. Зараз їй 88, тато її улюблена дитина, вона ним живе, він теж їй усе допомагає, береже як зіницю ока, навіть ліки і ті нікому не довірить дати, лиш тато усе має))) Женіть думки далі, усе влаштується, от побачите, адже у вас зароджується нове життя.....
My Signature
Спойлер

Я вчу тебе, як мову іноземну,
як знаки, зашифровані в гербі.
Я вдячна Богу, що послав на Землю
шляхетну душу, втілену в Тобі.
  • 8
  • Back To Top

Користувач поза мережею   belleza 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 15:10

NeZabutaKazka, ти не одна така, таких як ми багато. Трошки поплач і жени геть від себе ці думки. Я знаю, що то дуже важко. Я он так на себе злюся, що скільки років плакала, бо немогла завагітніти, а тепер, коли якось само вийшло, якось так по -дурному відреагувала. Тепер себе картаю за це. Нам вже десять тижднів, то я вже звиклася з цією думкою, кожен день глажу живіт і прошу пробачення в дитинки, що їі мама така дура.
Правильно пише Козюлька, пройде час і будемо сміятися з себе.

, мені в грудні було 35, а в січні я завагітніла.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Papilon 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 березень 2017 - 16:41

NeZabutaKazka, напишу вам історію не когось чужого а найріднішої людини- своєї мами.
Коли мама завагітніла вдруге(мною) брату було всього навсього 9 місяців і це був початок 90-х років. Умови для життя були тоді, були от такі як ви описали про себе ще й в придачу до цього повна нестабільність у батька з роботою. Я тільки можу собі уявити, як тоді було мамі, напевно теж безліч думок в голові. Але результат і вибір мами очевидний- я народилася.

Життя постійно змінюється і дасть Бог і побутові умови налагодиться, це все другорядне, головне щоб дітки здорові були. Повірте, діти ростуть швидко і період сидіння в 4 стінах швидко мине, і буде ще час вам працювати і "розпустити крила".
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 9
  • Back To Top

Користувач поза мережею   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 16:45

Ідеального часу для народження дитини можна довго чекати і не дочекатися)я от навіть вам трішки заздрю, бо чогось тягну, чекаю, а час іде..і розумієш що зараз заважають одні проблеми, а через кілька років можуть бути інші.
На вашому місці я б зараз зосередилася на тому, що можна зробити до народження дитинки щоб полегшити собі побут.З роботою також можна щось думати вже, зараз віддалено багато хто працює, неповний робочий день, фріланс і т.д. дуже часто все безнадійно у наших головах, а коли починаєш шукати варіанти то виявляться що не все так погано) Зосередьтеся на позитиві і все буде гаразд!
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 17:09

NeZabutaKazka, а уявіть,що ви прожили з чоловіком 10 років і у вас нема діток.чи має життя тоді сенсу?вам дає Бог найбільше диво,найбільше щастя.на цьому форумі багато дівчат,які багато пережили,щоб стати мамою,віддали б усе,щоб відчути перші копнячки,щоб в родзалі їм на живіт поклали щойнонароджене маля,побачити перші посмішки,поцілувати ріднесенькі ручки,ніжки.а житлові умови тут ні до чого.тепер є памперси,з дитинки багато прати не треба.ну,і побудете трохи дома,а яка різниця чи тепер чи років через 5.женіть дурні думки геть і моліться,щоб ляля здорова була.
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 березень 2017 - 17:38

То дуже гарно, що між дітками маленька різниця у віці буде) У мене так. Не натішуся ними, коли вони починають один з одним гратися)
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КсеніяЦ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 20:08

Хочу вас підтримати і навіть не знаю, що в таких ситуаціях кажуть, але думаю, що саме діти є нашим найбільшим рушієм і стимулом змінюватися і змінювати все навколо на КРАЩЕ!
Нагоди могло б для вас так і не настати завагітніти вдруге - тому через ваше "не хочу" Бог вам і дав дитинку, щоб потім ви не припізнилися=)
Вам зараз все здається примарним, неможливим і важким до виконання, але сили обов'язково знайдуться=)
А робота буде завжди, а от нагода посидіти з дітками триває тільки три роки...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дика М'ята 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 20:10

Моєму меншому синочку був 1 рік, як я взнала, що вагітна втретє.. Я була в такій істериці, так ревла, що кілька днів не знала навіть який день, просто випала із життя... Чоловік заспокоював, реально питався чому я так побиваюся, адже всім вистарчить і кв м, і одягу, і їжі.. Але я теж не хотіла залишати наш бізнес, життя, людей... Короче, я навіть була наважилася на а..., думала тихенько вип"ю таблетки і все... :girl_cray: пішла до лікаря, а той сказав подзвоніть мені у середу... потім подзвоніть мені в п"ятницю... короче, я тепер розумію, що він просто тягнув час, за що йому безмежно вдячна! за той час поки я чекала, я звиклася до думки, що в мені живе нове життя, якось все перосмислила і більше не дзвонила. Тепер у мене чудова улюблена доня, квіточка між синами :AllSmail (155): Дивлюся на неї і так мені соромно за мої думки, дії.. Тепер якби стався "нежданчик", то я б і четверте народила! :girl_tender:

Висновок такий - вам просто потрібен час, а далі все буде добре, тільки б діти здорові були!
My Signature
Спойлер
  • 12
  • Back To Top

Користувач поза мережею   весняна квіточка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 березень 2017 - 20:52

Все буде добре, от якщо зараз вдвох працюєте, то прискладайте і обдумайте домашній побут, купіть бак для води літрів на 50-100, хай чоловік щодня чи через день приносить туди води по кілька ходок і вам не треба буде підіймати, буде вдома під рукою водичка, на зиму якийсь обігрівач купіть, речі для дитинки будуть зі старшої, навіть якщо різної статі, маляткам все одно чи рожеве чи блакитне, ну або ще подумати варіант - зараз на фб у різних барахолках і спец групах дуже багато для діток і мам віддають речей просто так, не тільки одяг, а й каляски чи кріселка чи ще якісь "гаджети", можете там собі послідкувати за дописами чи навіть тут на малечі є темки відповідні і може зекономити і подумати про переїзд у місто, знімати квартиру, поки є ще багато часу, якщо не плакати і себе не жаліти, а зосередитись на тому, як грамотно організуватись, щоб було якнайкраще всім, то так і буде, тим більше чоловік підтримує і чекає малятко, ви разом приймете найкращі рішення щодо облаштування дому. Якщо чоловік вміє сам щось зробити - це ж чудово, якщо є якийсь кум, сусід чи дядько на вулиці, який може допомогти (навіть платно) зробити комунікації, то звертайтесь і просіть допомогти, не чекайте останнього моменту, щоб не вганяти себе у депресію, а якщо будете за старшим дивитись, на роботу ходити, займатись оцими хатніми "облаштуваннями" то й не помітите як будете вже у чотирьох і часу на плач не буде, тільки радість від поповненя!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамуля-говоруля 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2017 - 02:40

Розповім історію моєї мами...Після перших пологів пройшло рівно 10 місяців,як мама дізналась,що вагітна вдруге.Розпач,сльози,істерика...В неї були такі ж життєві обставини,ще і тата під боком не було,щоб допоміг( був закордоном).Коли народилася я, мама говорила,що дуже тішилась і вже пристосувалась до всього...тепер з посмішкою згадує ті моменти.Подумайте,якщо Господь, дав вам другу дитинку, значить вам потрібна друга дитинка!!!На все Воля Божа!!!У мене дякувати Богу , двоє діток,у старшої сестри на жаль, нема дітей.Мама каже,якби я тоді зробила те,про, що думала( а...рт), навіть не мала б онуків.
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kуся 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2017 - 08:15

Умови то діло наживне. Я теж живу майже в таких самих умовах. І що? Впадати у відчай? Чого питається? Руки є. На городі посадила-посіяла зимою буде що їсти.
Наші мами-бабусі на річку ходили прати і літом, і зимою. Та я теж ходила. А що робити коли криниці нема в дворі? А купання - біля грубки примурована бочка, поки їсти звариться є гаряча вода. Попрати і помитися є. Не так страшно все як здається. Все буде добре. Подружись з сусідами, з мамами ровесників малечі чи старшими. Будуть бігати гратися один до другого. Поки в тебе всі діти на дворі - ти дивишся за ними, побігли назад до сусідів - сусідка дивиться, а ти щось робиш. От так і викручуємось. А з умовами за літо щось придумати можна. В кожному селі є дядьки, які за бутилку поможуть каналізацію викопати. А попитати по друзях-знайомих може хто ремонт робив і викидав унітаз-вану, то "подешовці" можна перекупити. На перший початок вистачить.
А саме основне, заспокоїтись, взяти себе в руки і думати про здоров'я малечі. Вона хоч ще мацьопа, але стан мами відчуває. А умови, то придумаєте щось, аби всі були здорові.

Повідомлення відредаговано Kуся: 12 березень 2017 - 08:19

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myrjasja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2017 - 15:59

Ой, як я ревла, як згадаю, то смішно тепер)
Бо ми не планували, бо умови такі ж, як у вас, бо то навіть не село, а край цивілізації. Але за день заспокоїлася. І тепер думаю, що якби не несподіванка, то ми б свідомо ніколи, мабуть, не спланували друге дитя: бо ще купили житло в хоч якійсь цивілізації, бо завжди бракуватиме грошей, бо така нестабільність в країні. Та відмовок море завжди. Але богові видніше. І за 20 тижнів ми вже й не уявляємо, як то не чекати на другу дитинку, не хвилюватися за неї.
А згодом, може, і в матеріальному плані все покращиться.
Вирішуймо проблеми в міру їх поступання.
My Signature
Спойлер

15.11.2012.
25.07.2014.
20.09.2014

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 березень 2017 - 16:17

Щось авторка теми пропала... сподіваюсь у неї все добре...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nadya1992 світлина
Юлько світлина
Касюня світлина

Касюня  Хочеться вовком вити...

31 лип 2017 00:07

Ангеля світлина

Ангеля  Боже, почуй наші благання!!!

26 лип 2017 16:13

Nesarokko світлина

Nesarokko  Якби ж то так можна було щось змінити і в житті: відрізати те,що тобі не подобається і від чого болить душа, і пришити нове..." І.Роздобудько

21 лип 2017 13:49

oliviya16 світлина

oliviya16  Усе буде добре!)

21 лип 2017 11:46

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Коли пролітала комета Галлея – мені здалося, що вона озирнулася на нас, і зареготала. Л. Костенко

21 лип 2017 10:38

Oksano4ka23 світлина

Oksano4ka23  Колеги, вітаю з професійним святом!

16 лип 2017 11:24

Les19910606 світлина

Les19910606  Доброго дня дівчата! Чи хтось народжував у стрийському пологовому у Миргородського???

Заблокований 06 лип 2017 18:03

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 серпень 17 )

• З днем народження
    Ihor Somov 
    - Вік: 42
  • З днем народження
    Marjan4uk 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Tanjysha