Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Передвісники Пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 90 Сторінок +
  • « Перша
  • 88
  • 89
  • 90
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Передвісники Пологів Які бувають. Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Rominochka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 вересень 2015 - 21:14

На 36тижні і 5днів у ночі відійшли води,і ми одразу ж поїхали у лікарню на плановий КР,відкрить було уже 3см.,трішки нив поперек і болів живіт

На 36тижні і 5днів у ночі відійшли води,і ми одразу ж поїхали у лікарню на плановий КР,відкрить було уже 3см.,трішки нив поперек і болів живіт
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олеанна 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 вересень 2015 - 20:04

Може ви мене заспокоїте,щось дуже переживаю термІн 35 тижнів, і ось вже тиждень маленькими кусочками виходить пробка,а чи не зарано,не хочу передчасних, лікар каже ніби це нормально...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 вересень 2015 - 20:58

Перегляд повідомленняОлеанна (10 вересень 2015 - 20:04) писав:

Може ви мене заспокоїте,щось дуже переживаю термІн 35 тижнів, і ось вже тиждень маленькими кусочками виходить пробка,а чи не зарано,не хочу передчасних, лікар каже ніби це нормально...

В мене з 33 почала виходити. Я тоді ще лежала в патології, розхвилювалась, побігла до лікарки, вона відповіла "та це нічого, пробка починає відходити, не переживай". Доносила до 39 тижня))
Не хвилюйтесь, слухайте свого лікаря.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олеанна 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 вересень 2015 - 21:20

Сподіваюся,що так і в мене буде )
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Небесна зоря 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2015 - 00:49

Те що пробка починає відходити то не показник що того самого дня будуть роди.В мене вона відходила 4 дні і все глухо було поки не стимульнули.
А передвісниками в мене було тоносування матки,животик тверднув і розслаблявся і так по багато раз.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мишик 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 вересень 2015 - 05:28

У мене тверднув живіт кілька разів протягом дня,пішла на огляд і лікар сказала, що на 2 см є відкриття, ще там щось зробила пальцями дуже боляче. Ввечері почала відходити пробка,думала вже буду родити. Тиждень проходила,знову болючий огляд і тих самих 2 см. Але вже вночі почались схватки неперіодичні,родила через добу зі стимулуванням на 39 тиждні і 4 дні
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Marlita 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 30 вересень 2015 - 15:47

А у мене не було жодних передвісників. Ну хіба що я бачила, що опустився живіт так, що на нього чашку можна було ставити)))
Води не відходили. Зі шлунком нічого не відбувалось. Болі ніякої не було. Лише о 6 ранку я як завжди прокинулась, лежу і прислухаюсь, що трохи щось у мене поболює періодично раз в 15-17 хв. Встала й пішла мити голову =)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RINNA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 жовтень 2015 - 15:25

В мене з 35 тижня почав періодично тверднути живіт, в 38 тижнів з половиною опустився живіт, сьогодні почала відходити пробка в 38 т і 6 днів, від вчорашнього дня поясниця ниє, та живіт внизу час від часу потягує.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зесічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 жовтень 2015 - 15:58

в мене після болючого огляду начмеда в 38 тижнів трохи покровило, ввчечері почало поболювати, вночі сильніше, над ранок народила)))

Повідомлення відредаговано Зесічка: 08 жовтень 2015 - 15:58

My Signature
Зображення
Якщо хочеш мати гарний вигляд, стій хвилину перед дзеркалом, 5 хв перед своєю душею і 15 хв перед Христом(М.Куаст)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RINNA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 жовтень 2015 - 15:30

11 жовтня вночі народилася наша донечка, схватки почалися ще в пятницю вночі, але я так і не зрозуміла чи то тренувальні були чи такі вже - бо випила ношпу чоловіка не було вдома, ніби попустило, зранку не болів живіт, а під обід знову почав боліти і аж до вечора, в 21.00 поїхали в роддом, а в 00.10 вже народила донечку)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Адель007 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 жовтень 2015 - 23:37

У мене першими предвісниками були:ще більш ниючий біль в поясниці і за 2-3 дні до пологів почала відходити пробка,оці виділення мене трохи лякали,але лікарі заспокоювали,а ще мене постійно нудило.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nezabudka* 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 листопад 2015 - 12:08

У мене предвісники були майже невідчутні, тобто їх не було...вкінці вже просто дуже важко було носити важкий живіт.... Мене стимулювали на 42 тижні.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roksy 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 грудень 2015 - 17:13

Іде 38 тиждень, іноді тягне внизу живота і ніби—то важкість внизу. Якби не прочитала тут, що це теж відноситься до тренувальних перейм, то і не вважала б це передвісниками. Завтра на УЗД... А от з очищенням організму взагалі глухо, страждаю від закрепу ((( і бурячок, і кефір з висівками, і яблука, і гарбуз запечений...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мала_ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 19 лютий 2017 - 00:37

Всім привіт! Пробувала читати, але 90 стор.... може хтось підкаже що зі мною? Зараз закінчується 37 тиждень, пологи другі, різниця менше 2років. Вже декілька днів живіт ниє, твердне, потім ніби попускає. З малою в мене такого не було. Вчора так ніби трошки раз щось підтекло, але більше не було. Болить іноді доволі сильно. Так ніби місячні починаються. В животі крутить ніби діарея, але її нема (вибачте за такі деталі). Дитинка рухається, рухи чую добре. В лікарню щось не дуже кортить бо там так можуть подивитися, що чи вже чи ше ходити а народиш за пару днів, я вже таке проходила. Пробка не відходила, води ніби також, в душ борюся йти щоб не провтикати.... з другого боку ще ніби і рано... голова обертом. Живу за містом їхати мінімум 30хв, речі вже спакувала, переживаю ще й за малечу... чи в понеділок піти до гінеколога що веде вагітність? Я ні з ким не домовляюся, є один лікар з яким на телефоні і дільнична що веде вагітність.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 21 лютий 2017 - 08:09

Мала_, то і є передаісгики пологів. Матка тонусує, тренується. У мене таке вже зо 2 місяці. А останній тиждень то взагалі дуже болючі перейми вечорами. Не переживайте. 37 тижнів - то доношена вагітність, а свого синочка в 37т народила.
My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikacays 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 вересень 2017 - 14:12

Кожні пологи індивідуальні. В мене перші були стрімкі. Живіт опустився під час пологів, води відійшли за пів години до них, як і пробка. Щоправда перейми були десь зо 5-6 гол. А от при других пробка відходила частинами кілька днів, живіт опустився під час пологів, а води пробивали. І от перейми почалися сильні, тільки після пробиття вод. При другій вагітності в мене трохи були перейми на 32 тижні і на 38. Я два рази збиралася в пологовий. На 38 тижні за два дні були потуги, а розкриття ще не було. Вони самі собою пройшли до вечора. Через два дні мене лікарка взяла на крісло на огляд і сказала, що до вечора я народжу. Так і сталося. Мене нічого не боліло і не тонусу валом, а розкриття почалося. З мого досвіду можу сказати, що він 30 тижня треба бути готовою завжди, бо всяке може бути
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonechko17 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 жовтень 2017 - 12:07

Перегляд повідомленняnikacays (14 вересень 2017 - 14:12) писав:

Кожні пологи індивідуальні. В мене перші були стрімкі. Живіт опустився під час пологів, води відійшли за пів години до них, як і пробка. Щоправда перейми були десь зо 5-6 гол. А от при других пробка відходила частинами кілька днів, живіт опустився під час пологів, а води пробивали. І от перейми почалися сильні, тільки після пробиття вод. При другій вагітності в мене трохи були перейми на 32 тижні і на 38. Я два рази збиралася в пологовий. На 38 тижні за два дні були потуги, а розкриття ще не було. Вони самі собою пройшли до вечора. Через два дні мене лікарка взяла на крісло на огляд і сказала, що до вечора я народжу. Так і сталося. Мене нічого не боліло і не тонусу валом, а розкриття почалося. З мого досвіду можу сказати, що він 30 тижня треба бути готовою завжди, бо всяке може бути

Ви правильно підмітили. Кожні пологи як і кожна жінка індивідуальна. У мене тренувальні були 4 доби до пологів. з інтервалом але безболісні. я навіть не знаю коли почались реальні перейми. Лікарі переконували що я ще не народжую , але я ім не вірила, і коли спрацювала інтуіція і я знову приіхала до пологового втретє за день в мене було повне відкриття. Тому слухайте себе і будьте обачні.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 90 Сторінок +
  • « Перша
  • 88
  • 89
  • 90
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

Вчора, 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн