Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Рецензії на флешмобівські книги - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Симпатія форуму-2016!

• 88 Сторінок +
  • « Перша
  • 86
  • 87
  • 88
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Рецензії на флешмобівські книги Оцінка: ***** 5 Голосів

Користувач поза мережею   Jullietta 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 грудень 2011 - 22:19

Літературний флешмоб!

В цій темі розміщуємо рецензії на прочитані книги з літературного флешмобу! А також обговорюємо їх - враження, чому саме ця книга була запропонована і т. д.

Так як тут зібрався цілий рух флешмобівців і всі пишуть рецензії, то вирішила зібрати корисні поради щодо їх написання. Сподіваюсь стануть у нагоді всім))

Рецензія (від лат. Recensio «розгляд») - відгук, розбір і оцінка нового художнього, наукового або науково-популярного твору; жанр критики, літературної, газетно-журнальної публікації.

Спойлер

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ

Спойлер

Деякі питання, які вам допоможуть в роботі над відгуком (план рецензії):
Спойлер

Ось так)) Це звісно зібрано з різних джерел і не є для професіоналів. Але думаю для себе вчитися гарно висловлювати свої думки теж не завадить))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jullietta 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2013 - 11:06

Учасники флешмобу 2013:
Спойлер

Учасники флешмобу 2014:
Спойлер

БОНУС!!! (2014)
Спойлер

Учасники флешмобу 2015:

Спойлер

БОНУС 2015
Спойлер

Учасники флешмобу 2016 року

Спойлер

БОНУС 2016
Спойлер

Повідомлення відредаговано Санджана: 23 грудень 2016 - 19:17

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 12
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roza Marena 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 січень 2015 - 13:14

Jullietta минулого року наголошувала, і я цього року, як куратор теми, знову хочу наголосити: дуже прошу рецензентів не займатися переповіданням сюжету прочитаної книги, максимум пару речень для загального окреслення тематики і настрою книги. Детальних описів сюжету в інтернеті є повно, кого зацікавить - той почитає, а вас прошу розповідати про свої враження, відчуття, емоції, ваше бачення і сприйняття прочитаного. Саме такі рецензії складають найбільший інтерес :)
Давайте будемо вчитися писати красиво у тих, чиї твори ми читаємо
:11_1_211v:

Повідомлення відредаговано Roza Marena: 08 квітень 2015 - 18:06

My Signature
Зображення

Long Live Rock ’n’ Roll!
  • 11
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 23 грудень 2016 - 18:54

Учасники флешмобу 2017р:)

Спойлер

Отже, список бонусів від Roza Marena на 2017р

Спойлер

Повідомлення відредаговано Санджана: Вчора, 16:46

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• 88 Сторінок +
  • « Перша
  • 86
  • 87
  • 88

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 08 січень 2017 - 21:47

Жан-Крістоф Гранже "Мізерере" від Saulė

Почну з того, що попередній детектив порівнюючи із Мізерере - це казочка. Хто полюбляє легенькі книги вона не для вас, ця книга психологічно важкувата, то як на мене, не знаю як для інших хто її читав. В мене якесь неоднозначне відчуття після прочитання її, але загалом не погана. З одної сторони цікава. Але з другої ой…
Читаючи книгу поринаєш у минуле як Латинської Америки так і Європи точніше нацистської війни, про катування нацистами безневинних людей євреїв тай і всіх хто траплявся їм на шляху, і ці сцени катування в конц лагерях. Безумні досліди над людьми. Потім переходить у епізоди сексуального збочення, фу із описами як люди нівечать свої тіла заради збоченої насолоди, про наркоманію і описами ломки… все так в точності описано.
Починається спочатку з вбивства церковного дирегента котрий вчить дітей співати. Як згодом виявляється він не традиційної сексуальної орієнтації, та ще й колишній кат. За розслідування беруться армянин у відставці і наркоман поліцейській із російським корінням котрий також відсторонений від справ і відправлений на реабілітацію. Як потім виясниться армянини не той за кого себе видає. І головне вбивці діти не досягнувші статевої зрілості котрі знаходяться у секті і ними керує божевільний нацист.
Одним словом книга яку я скоро не забуду… Невже ж є такі жорстокі і збочені люди? Якщо то так і було Боже упокой душі тих закатованих людей.
Хто любить щось таке страшнувате, полоскотати собі нерви то раджу почитайте) І всі події припадають на перед день Різдва та саме Різдво.
Оцінка :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 8
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 10 січень 2017 - 20:47

П.Дракерман Французьке виховання (Толянка)

Мені вдалося дочитати цю книгу. Саме вдалося, переступивши через себе.
Однієї ночі, я довго крутилася, немогла заснути і почала роздумувати про "французьке виховання", ніяк не вдавалося зрозуміти, що саме викликає таку відразу і спротив. Зрештою, вирішила відсторонитися, спробувати прочитати книгу не як пораду, а начебто з гори, не намагаючись пеореосмислити наведені поради чи міркувати над тим наскільки вони доцільні.
Вдалося, мене вже нічого не дратувало, окрім надзвичайно довгих та малоцікавих описів якоїсь простої банальщини. Щоб не бути багатослівною, розділ книги присвячений пораді "дайте дитині спробувати нову їжу" розтягнувся на 13 сторінок! Інших цінностей там не було, мляво, неквапливо описується досвід введення нової їжі дітям, її різномантність, важливість пропонувати нове. Для вас в новинку твердження, що дітям потрібно давати пробувати нову їжу, а не готувати тижнями лише макаронами з сиром? Ну в такому випадку, ця книга для вас.

Для кого ще ця книга? Звернуся до цитат:
"Ей 39 лет, у нее двое детей, и она снята в трех разных образах: на одной фотографии толкает коляску и курит сигарету, глядя куда то вдаль, на другой в светлом парике читает биографию Ива Сен Лорана, а на третьей гуляет с коляской в черном вечернем платье и туфлях на длиннющих шпильках, украшенных перьями. В сопроводительной статье Пайя представлена как идеальная, по французским меркам, мать".
Якщо у цьому описі ідеальної жінки, що дмухає цигарковим димом на дитину, тримаючи в руці біографію відомого кутюр'є та кохається у взутті з пір'ям ви впізнали себе, або ж ваша мета стати такою жінкою - ця книга для вас.
А про що мріє автор книги з дитячого виховання, автор, яка дає поради як виховувати дітей? А ось - "Я еду в рекламный тур в Нью-Йорк без мужа и ребенка, рассказываю о книге тем, кто согласен слушать меня, и с обожанием разглядываю ее на полках книжных магазинов." Чудово, чи не так, невже оспівані методи французького виховання - не дають бажаного?
Насправді ці методи працюють, лиш орієнтовані вони на кар'єристок, мам, у котрих на першому місці робота. Так робота, навіть не чоловік, а тим паче не дитина, як би автор не намагалася довести протилежне.

Книга дозволить вам виплекати маленького мініробота, який не заважатиме вам робити головну справу свого життя - працювати, просуватися кар'єрними сходинками, дбати про себе. Безумовно, наведені поради, якщо поміж кар'єрним ростом ви знайдете час вичленити їх з довгих та пустих описів, допоможуть вам зробити так, щоб дитина була чемна, слухняна, тиха. Ви дізнаєтеся як просто можна віддати 2-3 місячне маля до ясел, як добре, що в садку проводять спеціальні уроки на природі, з ночівлею, без батьків, протягом тижня. Наведені поради допоможуть вам дома закріпити навчене у виховних закладах. І навіть якщо "ясли и травмируют психику [дитини], мы ... этого не замечаем".
Основна порада в книзі "без запретов дети потерялись бы в море своих желаний". Детально описуються різноманітні шляхи втілення цих заборон, до того ж вербальні та невербальні, названі способи їх застосування, наприклад "метод паузи". Якщо ви не загубитеся у стрибках часової шкали (інколи доволі важко відслідковувати перехід на кілька років в суміжних реченнях), розлогих описах ідеальності всього французького, історичних очерках, ви вичленете ці кілька речень, які дійсно про виховання. Саме їх можна застосувати незалежно від часу та особистих пріоритетів, хоча автор з сумом зізнається, що їй це так і не вдалося та... уже за кілька рядків черговий стрибок у незрозумілому напрямку - перед вами постає картина ідеально вихованих дітей автора за системою французького виховання.
Книга сповнена суперечностей, суперечності можна знайти навіть в історичних та псевдонаукових відступах, до яких вдається автор, аби додати більшої цінності своїм оповідкам.

Мені здалося це книга не про виховання, це книга - ода суспільству, яке поставило жінку в жорсткі кар'єрні рамки, якщо ж, раптом, ця доля не для вас, ви наважилися протистояти цій суспільній моделі - ви нижчий клас, товстуха з перефирії, нездатна до особистого росту, розвитку та самопізнання. Ці три кити доступні лише тендітним жіночкам на підборах з пір'ям. Щомиті вам траплятимуться фрази витончених успішних жінок (автор не забуде підкреслити вишуканість одягу та сферу діяльності своєї чергової "подруго-знайомої") про самопізнання та саморозвиток, про те як важливо залишатися собою, дбати про себе, не розчинятися у дітях та сім'ї, лише тоді ви будете щасливою, бажаною, готовою до нових звершень. Зрозуміло, що діти це швидше один з етапів цього процесу, всього лиш етап, не потрібно на ньому зациклюватися, а тим більше не потрібно дозволити, щоб дитина завадила працювати на благо суспільства.
Для мене дитина не етап, це віха, яка визначає мій стиль, мй рух, мій розвиток, мене саму. Я буду огортати дитину своєю любов'ю, буду дбати про її інтереси, буду слідкувати за становленням, а не довірливо пускати усе на самотік. Для мене дитина - це цілий світ, а не одна далека зоря. І я самодостатня в цьому.

___
Я не планувала писати цей відгук, оскільки вже частково обговорила свої враження від книги у щоденнику, але ночі довгі, а сон не йде :)
У щоденнику дівчата зауважили, що великий вплив на сприймання книги має переклад, на їх думку, в українському перекладі книга створює значно краще враження.
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 9
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Little Happiness 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 січень 2017 - 16:24

Грем Джойс "Як би чарівна казка" (бонус-2016)

Скажу чесно, що обрала цю книгу для прочитання, орієнтуючись на її назву. Так хотілось мені чогось чарівного, казкового, святкового, незвичайного... Залишила її для читання у передсвяткові дні. І дотягнула цей процес аж до сьогодні. Так довго, мабуть, ще не читала нічого (ну майже нічого!). Чогось чарівного і казкового для себе там не знайшла. Забагато нудних описів, забагато лишнього, як на мене. Забагато інтимних (читайте еротичних і відвертих сцен) моментів, що ж тут казкового?? Хіба описані славнозвісні "фейрі". Хм, рідко таке кажу, але то даремно витрачений час і маю сумніви, що рекомендуватиму цю книгу комусь.
Оцінки ставити не буду :)

❤❤❤, ух, так швидко читаєте! :AllSmail (155):
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 8
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юля+рома 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 січень 2017 - 22:33

Уотсон Перш нiж я засну romoksana флешмоб 2017
Психологічний триллер, який до кінця тримав мене в напрузі, іноді аж мурашки по шкірі пробігали.
Дуже цікаво було читати книгу, здавалось от - от і Кристина все згадає, але щоразу все починалось спочатку. Щодня в її пам'яті відкривались нові спогади, але після міцного сна вона все забувала. Дякуючи молодому лікарю, який мав величезне бажання дослідити здібності мозку людини, жінка почала вести щоденник, занотовуючи прожитий день і свої спогади.
Страшно нічого не пам'ятати, а ще страшніше коли поруч з тобою живе людина психічно хвора, а ти про це нічого не знаєш. Ти взагалі нічого не пам'ятаєш і незнаєш. :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:

Рігс Дім дивних дітей Bossy
Перша частина сподобалась. цікаво було взнати історію дідуся, прочитати про дивних. Друга книга затягнута подорож Лондоном. А третю книгу читала щоб взнати кінець історії))) і він був цікавий. :give_heart: :give_heart:

Повідомлення відредаговано юля+рома: 12 січень 2017 - 00:05

My Signature
Спойлер
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 січень 2017 - 14:29

С.Талан-Коли ти поруч (Ніка)
Події розпочинаються з одного дня, в якому переплітаються долі 5 людей.
Рятуючи інших можна занапастити себе. І це сталось з молодою дівчиною-Даринкою, яка рятуючи інших, заразилась СНІДом. Все життя Даші пішло шкереберть. Від неї відмовились всі-друзі,наречений, навіть найрідніші-батьки і брат. І лише лікар вселив в неї надію та жагу до життя. З часу їхньої розмови вона почала жити на повну, віддаючись всім як могла.
Незважаючи на таку несправедливість, Даша не дозволила люті та жорстокості проникнути в її серце. Вона обдаровувала цирістю, любов'ю, добротою, виконувала бажання інших.
Я така рада, що в її житті були ті,хто любили і цінували її. Я рада, що знайшовся той, в кому вона віднайшла свій сенс життя, своє кохання; той, хто допопміг їй триматись, хто показав найкраще, хто дарував казку. А вона, в свою чергу, робила його щасливим і наповнювала його життя радістю. Я рада, що в її житті був він.
Я плакала навіть тоді, коли вона була щаслива. Взагалі-то я подавляла сльози всю книжку, читала до ночі, а потім не могла заснути.
Ця книга змусила мене переглянути як я ставлюсь до хворих на Снід, що б зробила я, якби хтось з моїх оточуючих захворів, чи можливо себе вберегти? ми ж всі їздимо наприклад в громадському транспорті. І тут я згадала про мою хорошу знайому, в неї гепатит. Я її дуже люблю, вона щира, добра, її чоловік чудовий, я бачу як сіяють її очі. Вона сама сказала нам, що в неї гепатит, ми ходимо до неї стригтись. Вона граєьтся з моєю дитиною. І я ніколи не подумала, що нам не треба до них ходити в гості. Гепатит і СНІД - це не проказа. Ця книга ще раз нагадала про це. Ця книга є ще одним підтвердженням того, що дива трапляються. Звісно вона показала мені іншу сторону цією хвороби, про яку я не знала-болі, обливання потом, неможливість заснути і т.д. Показала, наскільки самотньою може бути людина, їй і так боляче від того, що вона хвора, а від неї ще й всі відвертаються... найстрашніше, коли відвертається найрідніші-мама і тато.....
Якось так... дякую за книгу... Оцінка :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:
My Signature
Зображення
  • 11
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Saulė 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 січень 2017 - 17:10

Річард Пол Еванс "Різдвяна скринька" (Oksano4ka23)

Ну що можна сказати про книгу, під час читання якої в голові звучало одне слово: банально! Як же банально! Так і скажу: ця книга — банальна різдвяна казочка зі сльозами і янголами, яка, втім, із незрозумілих мені причин стала дуже популярною. Мабуть, таки дається взнаки нестача казковості, тотального добра й абсолютної ідеальності в нашому житті.
У мене практично ніщо з книги не викликало довіри. Ні надмір ідеалізовані головні герої: тут навіть чотирирічна дівчинка ну така вже чемна й самостійна, що час записати її у вундеркінди. Ні річки сліз, які проливали всі у книзі й мала б пролити я як читач. Ні чарівна янгольська музика, яку чомусь не чула господиня дому (а саме для неї вона і звучала), натомість почув фактично сторонній чоловік. Не те, щоб я зовсім не вірила в казки чи дива, ні. Просто коли про подібні, а то й набагато неймовірніші речі розказує Макс Фрай — я йому вірю, а тут — ну ніяк. І святом та позитивом Різдва я не пройнялася, хоча і прочитала книгу спеціально в один зі святкових днів, щоб, так би мовити, додати настрою. Проте автор таки зумів мене здивувати: виявляється, написана ця історія не десь на початку 19-го століття, про що аж волали і тема, і сюжет, і стиль викладу, а в абсолютно нашому 1993 році. Отут таки проявився талант автора, який, схоже, полягає в мімікрії)))

Оцінка: Зображення Зображення

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 12
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 січень 2017 - 19:38

Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy)

Радуйся каждому мгновению.
Эти времена пролетят незаметно,
а потом ты всю жизнь будешь по ним скучать

Дуже легка і проста книга, вільно читається, якщо якийсь абзац випаде з вашого поля зору, ви абсолютно нічого не втратите. Кожний розділ - окрема історія, яка починається з підбірки інколи взаємопротилежних фраз про материнство: деякі фрази вас розсмішать, у деяких ви побачите себе, а деякі видадуться... огидними. Та всі вони життєві, всі про материнство, яким воно є, реальне, справжнє, інколи веселе, інколи сумне. Материнство, у якому ми зростаємо, яке нас плекає і робить зі звичайної дівчини МАМУ.

Книга для легкого, ненав'язливого читання, коли просто хочеться відволіктися або ж, коли потрібно підтвердження, що ти не одна, що ти не перша, хто доляв щось міцніше в апельсиновий сік; хто нюхає підозрілі коричневі предмети, схрещуюючи пальці, щоб це була шоколадка; не перша, хто провалив організацію дитячого дня народження. А особливо цінно, що це реальні історії, можливо дещо гіперболізовані, зате через їх призму власні неполадки здаються дрібницями.

Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Чудова книжка відомого зоолога-натураліста про його життя, працю, а головне про любов до тварин. Усіма силами автор книги намагається зберегти вимираючі види, дізнатися про них щось нове, виростити у неволі.
Дуже красиві описи природи і тварин, настільки реалістичні, що інколи здається ось-ось розсунуться кущі і зних вигулькне якесь дивне звіря. Чудовий англійський гумор час від часу малюватиме усмішку на вашому обличчі. Ви із задоволенням зануритеся у життя зоопарку, експедиції, пригоди, будете співпереживати та вболівати за тварин.
Також цікаво буде дізнатися яким був світ у 60-х роках минулого століття. Здається зовсім недавно, а деякі звичні речі тоді ще були новинками, а деякі теперешні "новинки" активно використовувалися уже в ті роки.
Я сповна насолодилася книгою і рекомендую її усім, хто любить природу, витончений гумор та неквапливе читання.
My Signature
Мій список книг
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 11
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bossy 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 січень 2017 - 21:24

К.Бабкіна "Шапочка і кит" Лукава Кішка
Дитяча книжечка не зовсім на дитячу тему. Шапочка - хлопчик, який отримав таке прізвисько в лікарні. Коли після хіміотерапії у нього випало все волосся, він ніколи не знімав синьої в"язаної шапочки. Шап (так називає його мама) хворий на лейкоз і наче дорослий безстрашно бореться з цією хворобою. А Кит ... тут напевно кожен читач буде трактувати його по своєму. Він може бути уявним другом, примарою хвороби Шапочки чи реальним китом, який так вчасно з"являється в житті маленького хлопчика.
Закінченням я страшенно розчарована, перегорнувши останню сторінку не знайшла там нічого. Тож яким буде життя Шапочки, кожен вирішує для себе сам, а не автор цієї книги.
:give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:
П. Каланіті "Коли подих стає повітрям" Маду
Ця книжка теж про хворобу. Тільки тут все насправді. Це автобіографія талановитого нейрохірурга, в якого в 35 років діагностували рак легенів 4 ступеню.
Здається все - життя закінчилося! Для чого далі старатися, намагатися і взагалі жити. Але Пол Каланіті не з таких людей. Знаючи, що хворий він продовжив свою роботу нейрохірургом, вони з дружиною народили донечку, і написав книгу, яку на жаль, не встиг дописати. Але від того вона ні на грам не стала гіршою.
Цю книгу варто прочитати всім, а особливо тим, хто втратив віру в себе і сенс в житті. Багато чого дає сім"я - в першу чергу своєю підтримкою в скрутну хвилину.Друзі, які завжди раді тобі і дивляться на тебе як на рівного, всупереч хворобі. І останні, але не менш важливі, лікарі завдяки яким ти живеш і почуваєш себе, якщо не здоровим, то хоча б повним сил.
:give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юля+рома 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 15:44

Дідро «Монахиня» Сонцесяйна
Книга Дені Дідро "Монахиня" - розповідь про життя дівчини, яку силою віддали в монастир. Піти послушницею в монастир можна за покликом душі, а не тоді коли тебе примусово туди відвозять спокутувати гріх своєї мами. Діти не повинні відповідати за вчинки своїх батьків, а тим ільше за народження дитини не в шлюбі. Мама сама повинна була відріктись від життя мирського і стати черницею. Звичайно легше доньку, зачату в гріхові, віддати в монастир, тим самим зі своїх очей забрати свій сром, свою ганьбу, жити поруч з люблячим чоловіком і доньками. Осуджую вчинок матері, невже можна так ділити своїх дітей, одним даючи все, а в іншої дитини забирати все.
Завжди знала що в церкві, монастирях не все так гладенько і спокійно, як здається на перший погляд.
В монастирях де має бути молитовний спокій і благодать Божа панує зло, ненависть, гординя. Поведінка окремих монашок аморальна.
Сподобалось те, що які б труднощі в житті дівчини не були вона лишилася сильною людиною і незламною духом.

Повідомлення відредаговано юля+рома: Вчора, 15:47

My Signature
Спойлер
  • 8
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 20:37

Райнхольд Месснер ”Кришталевий горизонт” (бонус від Roza Marena)

Із превеликим задоволенням прочитала цю книгу, яка викликала у мене цілу гаму відчуттів, переживань, запитань - їх адресувала гуглу та отримувала додаткові порції інформаційної насолоди.
Це книга про сильну, неординарну людину, про Сизифіф труд у прямому та переносному значенні, про страх, який супроводжує все життя та мотивує до перемоги.
Ця книга про симбіоз людини та її демонів, які нависають, не дають жити у звичайному ритмі, кличуть до нових цілей.
Як досягти цю ціль, як подолати переляк, який в останні хвилини звершень сковує усе тіло, як мобілізуватися у патовій ситуації, де знайти силу, яка дасть шанс на життя? Зрештою, подолавши усі труднощі, не побоюся цього слова, перейшовши межу людських можливостей, перед нами постає Перемога у всій своїй красі, важка, виснажена та беземоційна, Перемога без перемоги, цінність якої відразу навіть не сприймається, не осмислюється, не визнається.
Книга автобіографічна, історична, натуралістична та філософська. Книга, яка поставить більше запитань, аніж дасть відповідей.
Незважаючи на філософську глибину читається легко, заворожує історичними відступами, чарує описами природи, надихає до нових звершень.
My Signature
Мій список книг

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 88 Сторінок +
  • « Перша
  • 86
  • 87
  • 88

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Roza Marena ,
  2. Лукава Кішка 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Kуся світлина

Kуся  З Йорданською святою водою! Щоб Ісус, що охрестився, завжди в потребі заступився. За весь ваш рід і за родину, за нашу неньку Україну. Щоб гості з"їхались бажані. Христос хрестився у Йордані! Христос Хрещається!

18 січ 2017 20:05

Показати коментарі (1)

Алетейя світлина

Алетейя 
Голосуємо за найулюбленіших форумчан!!! Симпатія форуму-2016! За деталями - клацайте на картинку)

18 січ 2017 15:04 Розблокувати

iaestnatalia 999 світлина

iaestnatalia 999  привіт..дорогі дівчата дуже прошу у вас поради..це моя перша вагітнісь..незнаю як все правильно робити..уже потрібно ставати на облік...порадьте будь-ласка хороші клініки і які там ціни на ведення вагітності..бо чула що Медичний Центр Святої Параскеви дуже хороший але дорогий..1 триместр аж-6700..дайте пораду..Дякую

Заблокований 17 січ 2017 20:07

Показати коментарі (2)

Nata33 світлина

Nata33  Мама солоденької донечки (з діабетом)

16 січ 2017 17:00

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Нам конче потрібно бути потрібними і добре б завжди залишатися добрими, і кожен щоб мав хоч когось,але рідного, й у собі тримав хоч би щось непідробне....

14 січ 2017 19:07

❤❤❤ світлина

❤❤❤  Якщо ти можеш щось уявити – ти можеш цього досягти!

14 січ 2017 16:57

Ryzyk світлина
katra світлина
fenix світлина

fenix  "Які ж вони дивні, ці дні, в які належить радіти згідно з календарем." - М.Леві

Заблокований 03 січ 2017 09:03

Показати коментарі (12)

пані Ольга світлина

пані Ольга  Давайте на Новий рік усі дружно загадаємо, щоб всі діти були щасливі...і щоб цей світ став хоч трошки добрішим...

30 гру 2016 09:08

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 січень 17 )

• З днем народження
    Юлія1626:) 
    - Вік: 29
  • З днем народження
    Фріда 
    - Вік: 32
  • З днем народження