Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Не розумію чоловіка - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Не розумію чоловіка Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Надюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 June 2018 - 21:56

Привіт, дівчатка! Ото не розумію: чи то я себе накручую і чоловіки туповаті, чи то мій чоловік просто чхає на мої почуття!
На тижні сказав, що поїде з друзями на рибалку на добу! Дуже розхвалював, як це класно і що взяв би мене з собою, та друзі жінок не беруть!
Але на наступний день буде їхати одна дружина по свого чоловіка, то я можу з нею приїхати половити рибу. Мова йшла про півдня!
Я ж збиралася на дачу город впорядкувати, тому і відмовилася! Чого рватися на якісь пару годин!
Тут дзвонить чоловік в обід, я не чула, передзвонила через півгодини...
вже на дачі вся брудна з городу, в фарбі, бо ще вікно фарбувала... Питає: як справи? Не хочеш на рибу?...і якось так тягне....кажу, та я ж працюю, нема сенсу відволікатися....
Він каже: ну то добре, я ще на одну ніч лишуся!
Я в шоці! А чому ж ти мені не пропонуєш? Якраз дитину бабусі завезли! Останні вихідні вільні!
А він каже: то вже по жінок поїхав друг, вони зібралися, хочеш, то під'їжджай, ще встигнеш!
Кажу, а як же мені зібратися? Не треба? Я ж на дачі!
А він: тут все є!
Кажу, що є? Одяг для мене на ніч? Чи я в шортах буду комарів годувати і мерзнути???
Коротше, він собі лишився з друзями і їх жінками(чи ще може йому кого привезли) ще на одну ніч гуляти! А я вдома псіхую!
От зі сторони як це виглядає?
Я сама винна, що наперед сказала, що не хочу на рибалку, але я ж не знала, що на ніч з палатками, думала, на пару годин....
Чи все-таки чоловік дуже гарно зі мною поступив?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маленька пташечка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 June 2018 - 11:34

Ті чоловіки якісь дивні. Таке враження що після заміжжя і них особливо нічого не міняється, тільки ми все на собі тягнемо. Тоже зараз сварюся з чоловіком. Дістав!!! Але походу він собі з того проблем не робить, каже я щось собі придумую... В мене трохи інше , але то таке....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2018 - 11:53

Надюня, сорі, але нащо вам погляд зі сторони?
Хочете щоб ми всі дружно чоловіка вашого осудили чи навпаки?
Тут питання не в тому що він і як зробив, а питання як ви до цього поставитеся.
Ми тут як почнемо, так кожна найде купу всього "що не так". А якби чоловіків послухати, так і вони знайшли б ще більшу купу:)))

Особисто я давно засвоїла для себе, що чоловіки і жінки з різних планет (хоч знамениту книгу так і не прочитала). В нас різний склад розуму і різні поняття.
Єдине що знаю на 100%: усі наші роздуми, філософські потуги, натяки, або "мав би сам додуматися" проходять повз них. Якщо сказала вголос, чітко, зрозуміло, з конкретним завданням чи побажанням-отоді є шанс що тебе почують. Інакше- вибачте, це не по їх частині...
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2018 - 18:29

Дівчата,всі ми різні і по-різному ставимось до однієї і тої ж проблеми.що в одних сім'ях в порядку вєщей,то в інших-абсурд.в одних сім'ях чоловіки відпочивають з братвою,дружини-з подружками,і їх це влаштовує.а інший зробить скандал,якщо жінка кудись пішла без нього.але всі ми мудрі і маємо робити так,щоб нам було добре.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2018 - 19:43

А як на мене,то нафіг була та дача і той город.
Тра було поіхати з іншими дружинами на рибалку до чоловіків.
Або не ображатись ,як наступного разу не позве.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2018 - 20:38

Перегляд повідомленняallinav (11 June 2018 - 19:43) писав:

А як на мене,то нафіг була та дача і той город.
Тра було поіхати з іншими дружинами на рибалку до чоловіків.
Або не ображатись ,як наступного разу не позве.

То ж я не знала, що жінки поїдуть. Мова йшла про те, що буде їхати одна жінка і забере всіх машиною, але ще кілька годин там рибу половить. То чого мені було їхати, я не фанат рибалки.
І чоловік мені подзвонив вже в обід, коли я сама до того не змогла кілька разів додзвонитися та й поїхала на дачу! І тільки тоді признався, що там жінки і на ніч лишаються...Якби зразу сказав, то я б поїхала точно!

Цитата

Єдине що знаю на 100%: усі наші роздуми, філософські потуги, натяки, або "мав би сам додуматися" проходять повз них. Якщо сказала вголос, чітко, зрозуміло, з конкретним завданням чи побажанням-отоді є шанс що тебе почують. Інакше- вибачте, це не по їх частині...

О, я теж це помітила! Будеш мовчати чи натякати...нічого не пойме! А потім ще зробить невинне лице і спитає: то чого ж ти не сказала???

Цитата

Але походу він собі з того проблем не робить, каже я щось собі придумую...

Мій вирішив, що в мене ПМС! От розумне пояснення!

Мені подруга порадила теж спробувати вести себе так, щоб він не міг мене зрозуміти)) Разом придумували план!
Завжди разом їздимо на роботу, на обід, з роботи(працюємо в сусідніх приміщеннях). То я сьогодні не поїхала на обід, сказала, що маю справи. Він мене навіть не запитав, які?!
Тоді я вирішила не поїхати додому, пішла по магазинах....а тоді злива все зруйнувала! Прийшлось викликати все одно чоловіка під магазин)))

Завтра записалася до перукаря після роботи. То чоловік точно вже забув про це. Завтра ще раз спробую зникнути

Повідомлення відредаговано Надюня: 11 June 2018 - 20:33

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2018 - 14:22

От бачте,самі кажете,що знали про те,що одна дружина точно поіде...
Я думаю,що не відкрию тайну сказавши,що ми маемо бути актрисами ,іноді.
І навіть,якщо ви терпіти не можете ту рибалку,то часом тра вдати,що ви цього 100 років чекали...
А так,у нього залишилось відчуття,що вам пофін,у вас що йому на вас пофіг..Всім погано,зате дача в порялку.
А так,може б мали романтику...Іі зараз так мало в нашому житті..

А якщо серйозно,то чужа сімя потьомки,і важко давати поради.Неправильно це.
А ще пораджу вам менше слухати подругу,чи подруг,особливо тих,у яких самих не все гладко в сім*і.
Бо це наша така натура:“”в мене погано,то хай в сусіда ще гірше буде“”...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2018 - 14:50

Підтримую allinav, менше слухайте коліжанок бо є такі подруги що і ворогів на треба.
У кожній сімьї свою " кіно " зрештою бувають проблеми і гірше як домашнє насильство.
Не вартує та рибалка того щоб псувати стосунки і щось вигадувати з подругою
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач у мережі   Valkiria 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2018 - 15:25

Перегляд повідомленняНадюня (11 June 2018 - 20:38) писав:

Мені подруга порадила теж спробувати вести себе так, щоб він не міг мене зрозуміти)) Разом придумували план!
Завжди разом їздимо на роботу, на обід, з роботи(працюємо в сусідніх приміщеннях). То я сьогодні не поїхала на обід, сказала, що маю справи. Він мене навіть не запитав, які?!
Тоді я вирішила не поїхати додому, пішла по магазинах....а тоді злива все зруйнувала! Прийшлось викликати все одно чоловіка під магазин)))

Завтра записалася до перукаря після роботи. То чоловік точно вже забув про це. Завтра ще раз спробую зникнути

Мені це все нагадує дитячий садок, якщо чесно...
Ти, напевне, дуже молоденька.
Одну тобі можу дати пораду:" Всі люди прекрасно знають і розуміють що є добре, а що погано..." Твій чоловік не виключення...Висновки роби сама

Повідомлення відредаговано Valkiria: 12 June 2018 - 15:28

My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikoletta 2000 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2018 - 18:58

Добре Вам дівчата радять. Якщо хочете якось чоловікові насолити,то краще вже без подруг.
Є такі "доброзичливиці", що через деякий час можете багато про себе і свою сім"ю нового дізнатися.
Тай взагалі,нащо посторонніх посвячувати в сімейні справи. Поговоріть з чоловіком,скажіть що така ситуація Вам не приємна,і від тепер відпочиваєте чи працюєте разом.
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 June 2018 - 08:01

Подругу я майже ніколи не слухаю, бо вона в 35 років не заміжня і розуму в неї на років 15)) Але вона живе за 400 км, то нашкодити ніяк не може, це просто поговорити....Вона не знає нікого з мого теперішнього оточення, так що це безпечний варіант просто виговоритися)
На рахунок тих ігр, то звісно ж, що дитячий садок! Але мені хочеться іноді і погратися, не така вже й я молоденька) А оскільки з чоловіком разом працюємо, то майже постійно разом, йому дійсно стало цікаво, куди це я без нього ходжу) але мені швидко це набридло...

Чоловіку прямо говорила, що саме мені не подобається! Він каже, як завжди, що я все перекручую і хочеться мені помолоти язиком...
Розділити його інтереси я не проти, сама колись ловила рибу і мені сподобалося. Але в даному випадку був швидше відпочинок, ніж рибалка. І всі там одне одного знають, мають палатки...Я цих людей 1 раз бачила, бо ми не так давно переїхали. Чоловік просто здружився з одним рибаком і той його запросив. Так просто туди поїхати без запрошення я не могла, бо не знаю, що треба з собою на ніч брати. Але якби чоловік сильно хотів мене взяти, то розпитав би і попередив, щоб зібралася.
А те, що одна дружина їхала, то я знала, що це на кілька годин. Прокататися просто мені було не цікаво, а про ніч чоловік сказав вже тоді, коли жінки були на місці, з ними.
Проблема просто заключається в тому, що така поведінка не вперше. Коли з'являються друзі і гульня, то він починає брехати, щось придумувати, недоговорювати....Він не може прямо сказати, що сьогодні він нап'ється і буде пізно))) Він буде говорити, що через 5 хв вже йде додому, і так весь вечір. Або казати, що він вже біля дому...і так декілька годин! Або що до нього їде перевірка, а потім друзі приведуть п'яного серед ночі! Це буває рідко, але нічого не міняється...з перших днів спільного життя!

Зараз почнуть писати, що я йому скандали, значить, за гульки з друзями влаштовую, раз боїться правду сказати...
Так, деколи буває...Але все почалося з того, що він здружився зі своїм начальником, який женився в 40 років і важко переживав народження дитини і пізнє виникнення обов'язків. То брав мого чоловіка кожен день і вони після роботи буквально заливатися пивом. А я на цей час сиділа вдома сама з новонародженою дитиною! Це тривало більше року! Потім він звільнився! Але любов до пива в великих кількостях ще довго переслідувала нашу сім'ю.
З цього часу я взагалі не одобрюю будь-які відпочинки з алкоголем!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 June 2018 - 08:19

Надюня, чого ви виправдовуєтеся? І про подругу, і про скандали з чоловкіом?
Хочете- розказуєте кому хочете і що хочете; хочете -скандалите з чоловіком і то так бурхливо як вам того хочеться; хочете- влаштовуєте ігри а-ля "дитячий садок". То ж ваше життя і ваша сім'я.
Всі ми мудрі, особливо для когось зі сторони і всі любимо радити. А як в себе в сім'ї, так далеко не так правильно чинимо як ото тут радимо:)))

Так що, якщо хочете побалакати тут- хороша компанія звісно знайдеться; але все одно лише вам розрулювати і налагоджувати побут з чоловіком:)))
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pacificwindrose 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 29 July 2018 - 13:43

Досить нормально вчинив. Просто по астрології є така річ як десцендент - і те, що у Вас все навіть підходяще - то власне той десцедент - може не співпадати. Я маю на увазі нормальну астрологію (а не водолій чи риби )
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

Вчора, 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 August 18 )

• З днем народження
    Tynchuk 
    - Вік: 33
  • З днем народження
    Natalysj 
    - Вік: 33

Реклама