Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Флай леді - Завдання на тиждень - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 31 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Флай леді - Завдання на тиждень завдання по системі на кожен день Оцінка: ***** 4 Голосів

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 21 November 2016 - 11:08

Трішки про марафон
1 Не намагайся прибрати все за один день , так ти швидко втомишся і не доведеш справу до кінця , та й якщо зробиш все зараз , до січня все знову забрудниться і будеш робити ще сто раз .
2 через силу нічого не робимо , ми тут не заставляємо . Якщо сьогодні ти на силу прибрала чи помила щось - завтра ти прибирання вже спротивиш , але пам'ятай золоте правило - завтра воно буде вже чисте і не буде чекати на тебе і вдома вже буде чистіше і менше роботи . Не відкладай на завтра.
3 В свята і неділі ніхто працювати не буде. Але є приємні завдання .
4 Пропозиції і побажання приймаються . Одна голова добре , а дві ще краще .
5 Коригуємо марафон під себе , кожна з нас різна , я не можу передбачити скільки у вас кімнат . Можливо ви живете в власному будинку і у вас є ганок , подвір'я , чи може більше кімнат , і все це теж плануєте прибрати . Або можливо на свята ви їдете до батьків і святковий стіл вас не турбує. Але інші завдання по бажанню виконувати можна .
6. Навіть ,якщо зроблено лиш одне завдання з списку пам'ятаємо , для нас ,це може бути більше ,ніж в когось всі пункти . ( Хтось в дома сам і має час це зробити , а в когось одне -двоє- троє дітей і кожному треба мами , і зробити один пункт -подвиг) .
Тепер “правила” і побажання
1 . В нас панує дружня атмосфера . Всі стараються один одного хвалити ,підтримувати !
2. Марафон буду вести або до Нового року , або доки не пропаде останній учасник
3. Завдання буду виставляти ввечері , щоб встигли запланувати собі день
4. Дуже класно було б бачити результати виконаної роботи . Не забуваємо про правила розміщення фото - http://www.malecha.o...showtopic=48200
8.11.2017 середа
Спойлер

9.11.2017 четвер
Спойлер

10.11.2017 п"ятниця
Спойлер

11.11.2017 субота
Спойлер

12.11.2017
Спойлер

Повідомлення відредаговано Ryzyk: 07 November 2017 - 23:15

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

• 31 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 03 March 2014 - 09:45

Завдання на понеділок, 3 Березня від Келлі

Дорогі друзі,

На цьому тижні ми працюємо на кухні!

Поставте таймер на 15 хвилин і очистіть поверхню плити! Зніміть і замочіть ручки плити і піддони в гарячій воді, поки займаєтеся миттям самої поверхні плити. Трохи зусиль з вашого боку і гаряча мильна вода дасть помітний результат! Але без перфекціонізму ! Не намагайтеся добитися того щоб ваша плита виглядала як у день покупки! Просто зробіть так добре наскільки це можливо, і потім потріть піддони та ручки. Не тріть ручки занадто сильно щоб не стерти з них написи і розмітки режимів!
Як би ви не зробили це все одно буде краще ніж до миття ! Отримайте задоволення від роботи і думайте про мене, тому що я збираюся зайнятися тим самим !

Келлі

Завдання на Вівторок, 4 березня

Дорогі друзі,

Сьогодні ми будемо ретельно відмивати робочі поверхні. Я маю на увазі не просто пройтися по ним з вологою ганчіркою, а добре протерти їх з усіх сторін з використанням теплої мильної води . Просто переставте спочатку тостер ( або кавоварку , чи що там у вас знаходиться) на інше місце і , протріть поверхню , поверніть прилад назад. Після цього пересуньтеся на кілька сантиметрів і також вчиніть з іншою технікою . Пам'ятайте , ми не беремо участь у марафоні з прибирання кухні . Просто прибираємо крихти і інше сміття , яке скупчуються під приладами. Успіху і не перенапружуйтесь ! Отримуйте задоволення від процесу.

Келлі

Завдання на середу, 5 березня

Дорогі друзі ,

Продовжуємо приводити в порядок кухню.

Сьогодні вашим завданням буде прибратися під раковиною . Розберіть непотріб: порожні контейнери , противні старі губки , пакети , миючі засоби , якими ви не користуєтеся , порожні банки. Ви всі знаєте , про що я веду мову .

Візьміть сміттєвий мішок і вперед!

Келлі

Завдання на Четвер, 6 березень

дорогі друзі

Сьогодні я хочу , щоб ви взяли віник і швабру . Ретельно підметіть підлогу і потім помийте за допомогою швабри. Є багато різних способів мити підлогу на кухні і жодного неправильного. Тепла мильна вода і ганчірка . Немає ідеального або неідеального способів мити підлогу, як немає ідеального або неідеального пристосування. Просто зробіть це! Одна з наших послідовниць розповіла мені , що вона використовує відро для сміття , щоб наливати туди мильну воду , якою миє підлогу. Таким чином , і відро в процесі стає ідеально чистим. Такий ось варіант поєднання справ.

Не піддавайтеся перфекціонізму ! Не має значення , якщо ви миєте підлогу не так , як це робила ваша мама. Головне , що ви миєте її . Пам'ятайте , навіть неідеально зроблена домашня робота дарує вашій родині радість !

Келлі

Завдання на п'ятницю , 7 березня

Сьогоднішнім завданням , яке треба виконати , буде розібрати речі на холодильнику. Я не високого зросту , тому про це мені доводиться себе нагадувати . Виділіть 10 хвилин і викиньте всі непотрібні речі звідти , а потім протріть ганчіркою поверхню від пилу і кіптяви.

Успіху і пам'ятайте про принцип маленьких кроків!

Келлі

Постскриптум. Коли у нас в останній раз було це завдання, одна послідовниця прислала мені в електронному листі відмінну ідею. Вона застилає холодильник харчовою плівкою. Для оточуючих вона не помітна. А , коли приходить час там прибратися , вона згортає цю плівку , вже брудну від пилу , і застеляє новою. Мені так подобаються такі варіанти.

ЩОТИЖНЕВЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ СЕБЕ від Дани

Зверніть увагу на свої ... лікті

Дорогі друзі ,

Відчуття сухості іноді підстерігає нас в місцях , які ми зазвичай " не бачимо" , наприклад , на ліктях. На цьому тижні побалуйте свої ліктики : опустіть їх у теплу воду і потріть цю найчастіше забуту зону ароматним скрабом. Якщо скрабу під рукою немає , просто візьміть цукор або соду і змішайте це з гелем для душу. Теж чудово спрацює. І завершіть процедуру накладенням густого , жирного лосьйону для тіла на цю зону: ось побачите , в результаті ви отримаєте самі м'які і прекрасні лікті в світі.

Приділіть собі трохи часу ! Ви так гідні цього !
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 19
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2014 - 00:45

FLYSPOT ТИЖНЯ

FlySpot - це ділянка, де бруд накопичується, а ви цього навіть і не помічаєте. Приділіть 15 хвилин цьому фронту робіт, і ви будете приємно здивовані результатом .

Як часто ви згадували, що непогано було б оновити ніж для піци або купити щипці для м'яса саме в той момент, коли вони були вам так потрібні?

Вашим ФлайСпотом буде повна ревізія кухонного реквізиту, складання списку, доповнення та оновлення. Не потрібно постійно йти на компроміси , пристосовуючись . Якщо вам потрібен маленький сотейник - купіть його ! ... або запишіть у свій Wish - List :)
My Signature
Спойлер

Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 March 2014 - 19:53

Завдання на Понеділок, 10 Березеня

Дорогі друзі,

На цьому тижні ми переходимо в Зону 3, яка включає в себе головну (якщо їх декілька) ванну кімнату і ще одне приміщення вашого будинку. Я пропоную вам попрацювати в пральній кімнаті ( у когось це буде окрема кімната, а у когось частина ванної або іншої кімнати де ви зазвичай перете).

У ванній кімнаті вашим завданням на сьогодні буде протерти навколо сидіння унітазу і його задню стінку. Протріть гарненько всі поверхні.

У пральні сьогодні ми займемося розхламлюванням і перевіримо наші запаси миючих засобів та інших речей необхідних для прання. Це означає, що вам треба перебрати свої пральні засоби і викинути все, що вам не подобається або чим ви не користуєтеся. Сюди входять також і порожні упаковки та пластикові бутлі від прального порошку, мила, пом'якшувачів для сушіння та інше - ви прекрасно знаєте що я маю на увазі!

Келлі

Завдання на вівторок, 11 Березня

На цьому тижні ми працюємо у ванній кімнаті і пральні. Ваше завдання на сьогодні буде спільним для обох приміщень.

Ви не помічали, що часом у ванній і там де ви перете з'являється неприємний запах, і ви не можете знайти джерело цього запаху. Ми спробуємо з ним поборотися.
Зберіть всі пухнасті килимки у ванній і в туалеті, а також всі чохли з унітазних кришок, і рушники розвішані у ванній. Ми їх виперемо. Поки ви перебуваєте в пральні візьміть ганчірочку і протріть поверхню пральної машини. Я завжди дивуюсь як вона примудряється припасти пилом. Нехай ваша машинка теж сяє!
Поки килимки перуться, гарненько підметіть підлогу у ванній і помийте її. Коли килимки випрані і висушені постеліть їх знову на підлозі вашої ароматної ванної кімнати!

Келлі

Завдання на середу, 12 березня

Щоранку ви заходите у ванну кімнату. А чи добре ви бачите себе в дзеркалі на стіні? Чи ваше зображення виглядає каламутним і злегка розмитим через сліди від води і бризок зубної пасти?
Скористайтеся вашим улюбленим засобом для миття вікон і надайте вашим дзеркалам дійсно дзеркальний блиск! Це займе всього пару хвилин, і поки ви знаходитесь у ванній протріть також і раковину щоб вона теж заблищала.

Завданням для пральні на сьогодні буде чистка фільтра і вентиляційних отворів вашої машини. Якщо у вас є режим сушіння або окрема сушильна машина, то необхідно стежити за чистотою цих місць. Саме там скупчуються пил і волокна, які звалюються в щільний шар і при нагріванні він легко запалюється. Це може призвести до пожежі в будинку! Перевірити і прибрати пил легко, але ми частенько забуваємо це зробити. Загляньте також і під машинку - ця пилюка від одягу дуже легка і залітає у всі щілини.

Келлі

Завдання на четвер, 13 Березня

Вашим наступним завданням у ванній кімнаті буде помити ванну. Якщо ви не протираєте її щодня, то навколо зливу утворюється темне «кільце» і ці темні або іржаві плями розмножуються і починають жити своїм власним життям. Давайте протремо ванну і позбудемося цих плям. Вам може знадобитися засіб для чищення, але найчастіше досить лише додати на ганчірочку або губку трохи звичайного мила.

Завданням для пральні сьогодні буде викинути сміття зі сміттєвого кошика . Саме в цьому місці ми зазвичай забуваємо це зробити. Ви отримаєте додаткові бали, якщо не забудете відразу застелити відро чистим сміттєвим пакетом.

Келлі

Завдання на п'ятницю, 14 березня

На цьому тижні ви чистили, відшкребали, мили, протирали, і тепер настав час насолодитися плодами своєї роботи! Знайдіть сьогодні час для себе і прийміть ванну! Ретельно помийте волосся, скористайтеся скрабом для тіла, видаліть непотрібні волоски на ногах і просто розслабтеся, перебуваючи в чистій блискучій ванні.

Завдання для пральні на сьогодні: повісьте на стіну біля пральної машини пару сімейних фотографій, або фото вашого домашньої тварини, або просто картинку чогось що вам приємно чи цікаво. Це допоможе вам підняти настрій поки ви будете займатися пранням.

Келлі
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 March 2014 - 11:21

Завдання на понеділок, 17 березня

Дорогі друзі,

Завдання на сьогодні: візьміть сміттєвий мішок і починайте викидати сміття в спальні. Просто викидайте. Іноді сміття в нашій спальні прикидається потрібними для нас речами. Складені в купу журнали і реклама, каталоги, стара парфумерія, яку ви ніколи не використовували, проте все ще зберігаєте на комоді, поношений одяг на стільці, який давно вже треба було або віддати, або викинути, порожні коробочки з-під паперових серветок і т.п. Викидайте, викидайте, викидайте!
Подивіться навколо і запитайте себе: чи є щось ще, що ви б віднесли до сміття, якби це була не ваша власна спальня, а спальня в дорогому готелі. Ваша спальня повинна бути вашим улюбленим місцем відпочинку!

Завдання на вівторок, 18 Березеня

Дорогі друзі,

Сьогодні ми сконцентруємося на речах, які розкидані по кімнаті. Встановіть таймер на 15 хвилин і вперед. Повісьте одяг, приберіть на місце кошик для білизни, віднесіть кавову чашку, залишену на тумбочці, на кухню, після чого відразу повертайтеся в спальню, не відволікайтеся. А краще вчиніть інакше. Звільніть кошик для білизни і складіть в ньогої всі речі, яким не місце в спальні, потім обійдіть з кошиком будинок і розкладіть речі.
Не забувайте, що ваша спальня повинна бути для вас найулюбленішим місцем відпочинку!

Завдання на середу, 19 березня

Дорогі друзі,

Ми продовжуємо працювати в спальні. Настала черга пилу. Давайте візьмемо девайс) для пилу або вологу ганчірку і протремо меблі. Зніміть всі речі з поверхні і протріть їх, також пройдіться по лампам і декоративним прикрасам. Геть пил!
Озирніться навколо: чи не залишилося десь непоміченою пилу. Продовжуйте уявляти собі, що ви перебуваєте в дорогому готелі. Стали б ви платити за кімнату, в якій місцями видно пил?

Завдання на Четвер, 20 березеня

Дорогі друзі,

Вашим завданням на сьогодні буде підготувати ліжко для якісного відпочинку. Застеліть чисту білизну, збийте подушки, акуратно заправте. Нехай постіль буде застелена саме так, як ви любите! Тоді ввечері ви з насолодою вляжетесь в ліжко немов ви не в себе вдома, а у відпустці!

Завдання на п'ятницю, 21 березня

Дорогі друзі,

Сьогодні приготуйте свою улюблену піжаму і йдіть спати принаймні на півгодини раніше звичайного часу з ароматною свічкою і цікавою книгою або журналом і насолоджуйтеся своєю прекрасною чистою повною свіжого повітря спальнею. Дозвольте собі трохи часу, щоб віддати належне за ті зусилля, які були докладені протягом цього тижня.
Гарного вам настрою! Всіх міцно обіймаю!

Келлі
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 March 2014 - 12:34

Завдання на понеділок, 24 березня

Дорогі друзі,

Цього тижня ми приділяємо час нашим вітальням. І зараз я хочу, щоб ви пішли туди і озирнулися. Озирніться навколо та зверніть увагу на поверхні (журнального столика, телевізора або іншої техніки, книжкової шафи та ін.)

Що ви бачите там? Декоративні прикраси, які колись спеціально підбиралися і які ви любите? Чи вони заповнені багатьма іншими речами? Чи не занадто багато дрібничок, свічок і т.п.? Я не засуджую наявність цих речей, просто питаю вас, чи дійсно вони всі приносять вам радість і вам подобається на них дивитися? Або ви просто звикли до них.

Щодо купи журналів і газет? Вам це дійсно ПОТРІБНО? Ви здивуєтеся, наскільки охайніше виглядатиме кімната без цих речей.

А наскільки простіше буде протирати пил на вільних поверхнях?

Завдання на сьогодні - позбутися речей, які захаращують вітальню. Приділіть цьому 5 хвилин вашого часу. Готова посперечатися, що більшість з них знаходяться тут тільки тому, що ви до них звикли, а не тому, що вони вам подобаються.

Успіху!
Келлі

Завдання на Вівторок, 25 Березня

Дорогі друзі,

Ми продовжуємо працювати у вітальні!

Давайте ретельно її пропилососимо. А саме, не тільки середину кімнати, але й уздовж плінтусів, а також під меблями. Будь ласка, будьте обережні і не пораньтесь, пересуваючи меблі. Якщо складно пропилососити під диваном або кріслами, просто постарайтеся пройтися якомога ближче до їх основи. Не забудьте про кути!

Гарного вам настрою і не відволікайтеся від головного!
Келлі

Завдання на середу, 26 березня

Дорогі друзі,

Сьогодні приділіть 5 хвилин, щоб ретельно протерти у вітальні декоративні предмети інтер'єру. Рами картин, лампи, сувеніри. Увімкніть музику і рухайтеся енергійно. Ви будете здивовані, як мало часу вам буде потрібно!

Не роздумуйте над завданням, просто зробіть його! Розважайтеся!
Келлі

Завдання на Четвер, 27 березня

Дорогі друзі,

Сьогодні ми займемося місцями, які зазвичай пропускаємо. Візьміть пір'яну мітлу або ганчірку і протріть косяки дверей, рами картин, ліпні прикраси, вікна, в кутах під стелею, карнизи. Я завжди дивуюся, скільки всього там накопичується. Я невисокого зросту і весь час забуваю подивитися вгору.

Успіху!
Келлі

Завдання на п'ятницю, 28 березня

Дорогі друзі,

Сьогодні наш останній день у вітальні цього тижня. Завданням буде прикрасити вітальню чимось приємним для вас. Наприклад, букетом квітів з вашого саду або невеликим недорогим букетом з квіткового магазину. А може бути в якомусь іншому приміщенні знаходиться рослина або якесь інша прикраса, яка більше підійде сюди. Гарного вам настрою!

Келлі

ЩОТИЖНЕВЕ ЗАВДАННЯ ПО балування СЕБЕ від Дани

Дістаємо з заначки матеріали для поробок та нарешті робимо хоча б одну саморобку до кінця

Закликаю вас цього тижня приділити якийсь час звичайнісіньким саморобкам. До якого часу ми з вами будемо купувати і купувати всілякі стрічки, намистинки, папір, складувати це все, щоб ніколи не взятися за, власне, створення чого-небудь? Так, складувати все це саме по собі може бути задоволенням, але давайте вже перестанемо постійно відкладати саму роботу. Не мені вам розповідати: задоволення від нарешті виконаної роботи набагато більш яскраве і триваліше, ніж хвилинна радість, яку ми відчуваємо в магазині від покупки підручних матеріалів.

Подивіться в свій щоденник і призначте зустріч з самою собою, щоб зайнятися творчістю. І не забудьте запланувати час не тільки на саму саморобку, але і на те, щоб дістати, а потім прибрати матеріали.

Якщо у вас проблеми з ідеями щодо того, що конкретно помайструвати, подивіться, коли там у вас найближче свято з подарунками? З вас зніметься такий вантаж турбот, якщо ви прямо зараз заплануєте подарунок, зроблений своїми руками. Нарешті ви дійсно це зробите, а не будете тільки мріяти про це.

Так що не шкодуйте час на себе! Ви цього варті!

З любов'ю, Дана
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 April 2014 - 23:46

Поточний тиждень присвячений у нас першій зоні, яка охоплює ганок, передпокої і їдальню

Завдання на Понеділок, 31 березня

Сьогодні підметіть ганок і біля вхідних дверей. Витрусіть килимок і протріть вхідні двері. Будинок одразу придбає інший вигляд. Ми часто пропускаємо цю область, але це перше, що бачать люди, які приходять до нас додому.

Приділіть 15 хвилин цим справам і результат вас порадує!

Келлі

Завдання на вівторок, 1 квітня

Дорогі друзі,

Сьогодні ми охопимо кілька приміщень. Щоб не захопитися і не переробити, встановіть таймер і керуйтеся ним.

Біля ганку, в передпокої і їдальні загасіть гарячі точки. Розберіть купу взуття перед вхідними дверима, викиньте непотрібну пошту і приберіть на місце журнали і шкільні зошити, які скупчилися на обідньому столі.

Гарячі точки вже розгораються, покваптеся!

Келлі

Завдання на середу, 2 квітня

Дорогі друзі,

Сьогодні зверніть увагу на стіни і вікна їдальні. Візьміть ганчірку і трохи миючого засобу і зітріть сліди від рук, які залишають загадкові ельфи, які живуть поруч з вами і ходять по будинку, коли їх ніхто не бачить.)

Будьте обережні зі стінами, і не тріть надто сильно, щоб не пошкодити шар фарби або шпалери.

Келлі

Завдання на четвер, 3 квітня

Дорогі друзі,

Ми повертаємося в передпокої. Розберіть все взуття, куртки, книги, які купою накидані тут. У моєму будинку гора утворюється чарівним чином, речі, начебто, самі збираються разом. Встановіть таймер і розберіть речі. Тримаю парі, ви впораєтеся менше, ніж за 15 хвилин.

Келлі

Завдання на п'ятницю, 4 квітня

Дорогі друзі,

Сьогодні ми працюємо в їдальні і передпокою. Наша мета - стелі, світильники, підвіконня!

Використовуйте віничок для пилу або ганчірку і пройдіться нею по підвіконнях, фурнітурі, кутах.

Пам'ятайте про маленькі кроки! Продовжуйте політ!

Келлі

ЩОТИЖНЕВЕ ЗАВДАННЯ для СЕБЕ від Дани

Чудова ВАННА І ТЕПЛІ РУШНИКИ

Дорогі друзі,

Одним з моїх улюблених завдань з балування себе і одночасно найрозслаблюючим завданням завжди було завдання повалятися в гарячій ванній... Правда, доведеться витратити якийсь час на підготовку всього цього і витратитися трохи. Добре, що на двері у ванній є замок - так я можу бути впевнена, що ніхто несподівано не порушить мою релакс самотність. Тридцять хвилин блаженства за такі смішні гроші! Нічого кращого - не існує...

Щоб ванна дійсно доставила задоволення, не пошкодуйте часу на підготовку свічок, організуйте музику, піну для ванн... І щоб вже зовсім добре вам було, делегуйте комусь із домашніх принести вам відразу після ванни теплий рушник або халат з сушильної машини.
Я розумію, що душ - це дуже зручно і швидко, але не позбавляйте себе відчуттів, які може дати тільки прийняття ванни... Ви так гідні хоча б декількох хвилин тотального релаксу!

З любов'ю, Дана.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bossy 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 05 June 2014 - 20:27

Червень 1-7
На цьому тижні ми знаходимося в зоні 1: вхід, ганок і їдальня
Завдання # 1 понеділок
Дорогі друзі:
Ми знаходимося в зоні 1 на цьому тижні, тобто ганок, вхідна зона і їдальня.
Сьогодні Вам належить підмести вашу вхідну область навколо ваших передніх дверей. Витрусіть свої вхідні килимки і протріть вхідні двері. Це робить величезну різницю в тому, як ваш будинок виглядає. У нас є тенденція нехтувати цією областю, і все ж це перше, що люди бачать, коли вони приходять у ваш будинок.
Проведіть 15 хвилин піклуючись про це, ви будете задоволені результатами!

Завдання # 2 вівторок
Дорогі друзі:
Ми матимемо завдання для різних кімнат сьогодні. Це може зайняти більше часу, ніж на 15 хвилин, щоб зробити це, так що встановити таймер для кожної кімнати і "пролетіть" по ній!
Для ганку, входу і їдальні, гасити пожежі, які горять у ваших гарячих точках. Позбавтеся від купи взуття біля вхідних дверей, позбудьтеся від купи непотрібних листів і зберіть журнали і шкільні папери, які звалили на обідньому столі.
Вони вже тліють так що беріться за завдання!

Завдання № 3 середа
Дорогі друзі:
Сьогодні гляньте на стіни і вікна у вашій їдальні. Візьміть якийсь засіб для чищення і тканину і пройдіться за відбитками пальців і плям,які залишають за собою ці таємничі маленькі ельфи, коли проходять через ваш будинок, коли ніхто не дивиться.
Будьте обережні зі стінами, не тріть занадто сильно, щоб не витерти фарбу.

Завдання # 4 четвер
Дорогі друзі:
Ми йдемо в ганок(вхідну зону) вашого будинку сьогодні. Давайте захопимо все це взуття, книги і куртки, які здається накопичуюся прямо біля вхідних дверей і заберемо їх. Візьміть ці речі і встановіть таймер. Б'юся об заклад, ви можете зробити це менш ніж за 15 хвилин.

Завдання # 5 п'ятниця
Дорогі друзі:
Сьогодні ми в їдальні і на вході. Пройдемось по стелі, світильниках і підвіконнях!
Можете користуватися віничком з пір'я або ганчіркою, щоб дістати до підвіконня, світлових приладів, запилених кутів і стельового вентилятора, якщо у вас є (не забудьте покласти щось під цим, щоб зловити падаюче сміття, один з дівчат використовує стару наволочку і підсовує її до вентилятора і витирає так, що пил залишається у наволочці, я думаю, що це блискуче)!

Це один маленький крок для одного разу! Продовжуйте літати!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 October 2015 - 21:06

Бачу дівчата знову зацікавились системою "флай леді". Крім того, що є звички які ми щомісяця тренуємо. Є ще й завдання на щодень.

Цього тижня ми працюватимемо в зоні №2 - Кухня
Завдання 1. Понеділок.
Дорогі подруги:
Знайдіть сьогодні 15 хв і подивіться на свою підлогу в кухні. Вона потребує підмітання? Миття? Підмітіть підлогу, врешті решт помийте... і потім, найважливіше, впевніться, що ви протерли плінтуса довкола підлоги. Вони мають звичку бути в пилюці і брудними, але не поміченими. Я протру свої також як тільки буду вдома.
Наведіть свій таймер і виконайте все швидко, не старайтесь бути перфекціоністом, просто виконуйте! Веселіться!
Флайледі Ребекка

Завдання 2. Вівторок.
Дорогі дівчатка,
Цьогомісячна звичка - Позбавтесь зайвого паперу! Чи знайдеться на вашій кухні такий? Знайдіть 15 хвилин на розсмітнення кухні, але сконцентруємся на паперовому мотлоху. Перевірте верх своєї мікрохвильовки та холодильника. Ми всі маємо, так звані, гарячі точки. Тож, налаштуйте таймер і ВПЕРЕД!
Флайледі Ребекка

Завдання 3. Середа.
Любі подруги,
минулого разу ми з вами чистили верх та ручки плити. Цього тижгя ми збираємось глянути на витяжку і вентиляцію. Я ніколи про них не думаю, тому вони в мене жахливі. У мене є мікрохвильова піч над плитою з металевою вентиляцією.Якщо можете вийняти металеву вентиляцію - чудово, поставте її най найвищу поличку посудомийної машини для хорошої чистки. Якщо у вас витяжка, візьміть миючий засіб( я використовувала оцет і соду) і дістаньте ввесь той жир, бруд та пил геть. Це може займити більше ніж 15 хвилин, особливо якщо ви нехтували цією зоною, як я!
Якщо у вас шари жиру та бруду, розділіть це завдання на малесенькі кроки. Пам"ятайте прогрес, але не доконаність. Будь ласка, переконайтесь, що ви вимкнули свою витяжку перед чищенням!
Флайледі Ребекка

Повідомлення відредаговано Bossy: 07 October 2015 - 14:38

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 October 2015 - 12:35

Підмела і помила кухнб , а ше заодно всю хату
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 October 2015 - 13:39

З сьогоднішнім завданням справилась. А от на рахунок завтрашнього, то на кухні паперу немаю. Основне скупчення записок, листочків в мене біля принтера і ноутбука, то напевно приберусь там.
А ще думаю що треба додати на якийсь завдання щоб помити побутову техніку на кухні(мікрохвильовку, духовку).
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ведмежа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 October 2015 - 15:20

Чи можна до вас, дівчата? Дуже хочу опанувати флайледі, бо погано почуваюся в хаосі. А мої чоловік і доця, та і я не свята... Одним словом дбаємо про нього щодня. І не встигаю ніяк за всіма. А тут повернулася додому після двох місяців відпустки (маніжилася в мами :)). То можна собі уявити, що робиться в нашій оселі, де господарював сам чоловік.
Уже трохи порозгрібала. Але сьогоднішнє завдання дуже доречне. Піду виконувати.

Повідомлення відредаговано ведмежа: 05 October 2015 - 15:21

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Skrypo4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 05 October 2015 - 17:41

І я приєднаюся, бо давно мене це цікавить, а сама щось ніяк не зберуся жити за цією системою.

Повідомлення відредаговано Skrypo4ka: 05 October 2015 - 17:41

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 October 2015 - 18:16

Oksano4ka23, якраз завдання на четвер для тебе)

Завдання 4. Четвер.
Дорогі подруги,
Флаймалятко Мері Енн запропонувала почистити дрібну техніку. Витрусити крихти з тостера,почистити чайник зсередити розчином оцту й води. Я повністю погоджуюсь з нею. Я б також запропонувала почистити вашу мікрохвильовку зсередини. Ми завжди витираємо поверхню, але часто забуваємо про частину якої не бачимо. Тож, сьогодні розгляньте всю свою дрібну техніку і почистьте її з середини. Більшість посібників до цих машин мають інструкції щодо їх очищення.
Флайледі Ребекка

Завдання 5. П"ятниця.

Дорогі подруги,
Минуло трохи часу як ми дивилися до світла. Погляньте на всі ваші світильники в кухні, вони брудні чи там є комахи? :))) Давайте виставимо наші таймери на 15 хвилин і почистимо все. Якщо освітлення у вас дуже високо, прийміть необхідні заходи чи попросіть про допомогу,якщо потрібно. Не поспішайте, таймер завжди можна перевстановити!
Флайледі Ребекка
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 October 2015 - 18:24

Bossy, О, як знала))) Бо навіть та техніка, яку щодня не використовую, з часом брудниться, пилюкою припадає.

Повідомлення відредаговано Oksano4ka23: 05 October 2015 - 18:24

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   romoksana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2015 - 06:56

Вчора прибирала на кухнi, боролася з папером :-)
Додаю маленькi завдання, записую. Колись, коли доня була дуже мала лише це менi допомагало з усим справлятися. Треба повернутися до цих звичок.
Bossy, а не даш посилання на сайт оригiнал?

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Амелія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2015 - 08:30

Я з вами.,якщо можна.Сьогодні,буду робити за вчора і сьогодні,а папірчиків,в мене дуже багато
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2015 - 16:08

romoksana, звичайно можу)
Прихований текст

Повідомлення відредаговано Bossy: 06 October 2015 - 16:09

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2015 - 16:36

Від зайвих папірців позбавилась і на кухні в шафках прибрала))) Незнаю як буде далі, але поки ці завдання мене мотивують.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2015 - 17:08

Oksano4ka23, в цій системі головне не перевантажувати себе і не старатися робити все ідеально, а просто робити. В цьому розділі є багато корисного.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 October 2015 - 21:49

Цього тижня ми в зоні 3: основній ванні(якщо у вас їх декілька) і в ще одній кімнаті вашого будинку.
Завдання 1. Понеділок.
Любі подруги,
Цього тижня ми у 3 зоні, а це - основна ванна кімната і одне додаткове приміщення. Від коли у нас цьогомісячна звичка Позбавляємось непотрібного паперу, ми відвідаємо всі зони, щоб прибрати паперовий бруд.
На сьогодні вам потрібно протерти зовні ваші ванну, унітаз та шафки. Не забудьте верх ваших шафок і ту частину де ванна чи тумбочка стикаються з підлогою.
Додатковим приміщенням нехай буде зона 1 - це вхід, ганок та їдальня. Встановіть свій таймер на 15 хвилин і починайте боротьбу з зайвим паперовим мотлохом.
Флайледі Ребекка

Завдання 2. Вівторок.
Милі подруги,
Сьогодні день перевірки вентиляційних та освітлювальних приладів. Кожна ванна кімната має вентиляцію чи вікно, я завжди забуваю про свої. Візьміть ганчірку і будь яку рідину для чищення чи воду і дістаньте ввесь пил та бруд. Потім перейдіть до світильників і протріть їх також!
Я знаю, що ми тільки в зоні 2, але ми повернемося! Я точно впевнена, що у вашій кухні ще залишилися папірці, тому що у моїй вони ще є! Давайте підемо туди і знайдемо 27 паперових нагромаджень сміття. Якщо ж ви не знайдете на кухні, підіть в кабінет і знайдіть його. Я хочу, щоб ви були взмозі викинути ці папірці в сміття чи віддати на макулатуру, тому впевніться, що на них немає жодної особистої інформації.
Флайледі Ребекка

Повідомлення відредаговано Bossy: 11 October 2015 - 21:51

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 31 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Bossy ,
  2. Ryzyk 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн