Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Відмовляємось від памперсів - 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 24 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Відмовляємось від памперсів - 2 Продовжуємо говорити про довгу дорогу до горщика :) Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Niki 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 жовтень 2012 - 13:27

Наговорили ми вже про вічну тему дороги до горщика всі цілих 100 сторінок. тож продовжуємо в цій темі
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Повітруля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 жовтень 2012 - 11:15

з якого віку краще починати привчати до горщика? як тільки саджу (в самий моммент його "роботи"), синок пририває роботу, і встає, не хоче. я і не наполягаю. в подруги з 10міс ходить (садять) і розуміє що туди треба робити свої "справи". а ми ніяк...
My Signature
Я вірю в чудеса :-) Життя прекрасне і непередбачуване ;-)
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кнопа@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 листопад 2012 - 00:40

Розкажу свою історію. Я свого пробувала садити десь від 7 міс це в нас було купа криків і істерики, начитавшись про те що до 18 міс у дитини мязи утримання сечі не сформовані і воне не може втримувати сечу, лишила я той ровер, десь після року по трохи знову пробували, але в основному сідали на горшок після того як попісяли (вважаю це поганою задумкою бо дитина не розуміла що від нього тепер потрібно і чого там сидіти аж 5 хв) ми бігали без памперса у трусиках колготках і дуже часто переодягалися (синочок міг і мокрий ход йому це абсолютно немішало) терпіння у мене не було щоб висаджувати дитину щопівгодини на горшок і от коли малому було десь 2,4 потроху ота справа почала давати результати, вліку взагалі класно було захотів пісяти побіг на травичку пісюнчик витягнув попісяв і побіг далі, приходив до мене і казав я попісяв. Десь до 2,6 ми вже гарно просились і навіть уночі міг крізь сон сказати. Та все ж таки знаючи що є багато діток які почали проситися на рік раніше ніж ми думаю що є період коли дитина може утримувати сечу і "діло привички", ті мами які мучились і від маленького періодично висаджували на горшок (мами героїні із залізними нервами :)), дітки починали проситися раніше, можливо коли вже починали розуміти як утримати сечу вони вже знали куда це треба робити в той час коли ми тільки звикали що ПІСЯТИ ТРЕБА У ГОРЩИК.
Та в нас тепер прийшов регрес не знаю що й робити може у когось було таке, почав упісюватись і не тільки уночі (у ночі якщо я не збужу то тепер сам не будиться) але і вдень, може впустити трохи і тоді казати може по дорозі до горшка , а було що і не сказав. не знаю з чим це повязано вже довший період було все просто ідеально без казусів. Можливо це через те що холодно стало і хочеться пісяти частіше ніж влітку, і йому лень часто проситись, а може хвороба яка, простудився чи що не знаю що думати.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 листопад 2012 - 10:43

Перегляд повідомленняПовітруля (26 жовтень 2012 - 11:15) писав:

з якого віку краще починати привчати до горщика? як тільки саджу (в самий моммент його "роботи"), синок пририває роботу, і встає, не хоче. я і не наполягаю. в подруги з 10міс ходить (садять) і розуміє що туди треба робити свої "справи". а ми ніяк...

та не розуміє ще дитина нічого і не можу втримати сечу просто мама знає, коли її садити і все.

Потенційна мамусяб а він у вас не простудився?
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   your_mirror 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 листопад 2012 - 11:46

Перегляд повідомленняПовітруля сказав:

думаю, вам ще зарано, до 1,5 роки можете горщик заховати))). Ми почали привчатись в 1,10, в 2,1 повністю відмовились від памперсів.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Son4ik 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 листопад 2012 - 15:35

Я до півторарічного віку Софійки горшок не діставала, потім вирішила її попривчати до нього. 2 чи 3 рази вона в нього сходила (я підловила момент) і на цьому знайомство відклалося. Не розуміла моя малявочка для чого він треба аж до 2 років і 3 місяців. Чисто випадково я тоді знову дістала їй горшок і по цей день вона туди ходить. Правда тепер її приваблює унітаз з дитячим сидінням ))) Але на ніч ще й досі одягаю памперс, бо має звичку по декілька разів прокидатися і пити + п*є на ніч.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кнопа@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 листопад 2012 - 03:26

Потенційна мамусяб а він у вас не простудився?
[/quote]

Та вроді ні, а як дізнатись не плаче коли пісяє, нескаржиться що щось болить.
Я вже часто кладо пісяти щоб казусів уникати.
Не знаю як написати і чи це питання сюди : а може коли головка відкривається у хлопчиків так званий фімоз до 3 чи до 7 років, може щось з цим повязане? Хто знає відгукніться?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dutchesss 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 листопад 2012 - 10:45

малому 1,7 рік. через літо ходив без підгузка, коли попісяв, то плакав, бо пару разів добряче гепнувся на землю, послизнувся, а в нас лінолеум в кухні і в коридорі. то я вже знала, шо він шось зробив. какашки то взагалі тема в нас смішна трохи. як зробить справу. бере в руку кличе мене і несе в унітаз викидати, не їсть слава Богу. на горшок пробувала садити до року, то нервувався більше,тож я вирішила відкласти цю справу на потім. після року було те саме. тепер купила місяць тому накладку на унітаз. то пару разів просився, поки то його цікавило, а тепер якось не дуже. не маю я терпіння до того, шоб силою тримати дитину на унітазі чи горщику. вважаю, що можу відбити це бажання на довший період, тому чекаю його бажання і розуміння того, що треба робити, коли заходиш в ванну
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zepozu 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 листопад 2012 - 18:35

в мене дитині 1 рік і 4 місяці..літом ходили вдома а в селі як були то і на вулиці без памперсів...почала садити на горщик після пів року,все було добре...але пізніше почала викручуватись і не хотіла..тільки трусики скидала вона зразу в крик...і до тепер нехоче..посаджу посидить трохи..встане і напісяє на підлогу....і на горщик не хоче і памперси одівати також...вже б відівчити якось....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Samocvetik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2012 - 00:15

В нас була така історія: коли синочку було 9 місяців, я стала садити його на горшок і можна було сказати прогрес пішов, правда не завжди, особливо після сну я садила і він пісяв, але коли прийшов рік і малий навчився ходити, то тільки посаджу на горшок і він зразу підривається і втікає, оце то було... :17: Потім десь вичитала, що дитину добре вчити після 2 років і було нам 2,4 роки, то за один тиждень ми навчилися ходити на горшок, так і зараз ходимо, якщо захоче в ночі то навіть мене не будить, іде до горшка, а вже потім розбудить мене щоб я його вдягнула. Ось так. :20:

Перегляд повідомленняZepozu (05 листопад 2012 - 18:35) писав:

в мене дитині 1 рік і 4 місяці..літом ходили вдома а в селі як були то і на вулиці без памперсів...почала садити на горщик після пів року,все було добре...але пізніше почала викручуватись і не хотіла..тільки трусики скидала вона зразу в крик...і до тепер нехоче..посаджу посидить трохи..встане і напісяє на підлогу....і на горщик не хоче і памперси одівати також...вже б відівчити якось....

О, забула написати, що мій малий теж дуже кричав, не хотів сідати навіть на горшок, не говорячи вже пісяти. Пройшов час і я надумала купити інший горшок, то саме на цей новий горшок він і навчився. Але можу навіть сказати по своїй практиці, заховайте поки горшечок, нехай пройде час!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ВтихомОмуте 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2012 - 14:10

Моїй доці зараз 1,1. Вона не проситься на горшок, але якщо садити, то майже завжди пісяє. Тобто розуміє вже що туди треба робити. :-) та я читала, що просяться після 2-х років. Це так?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Samocvetik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2012 - 16:29

Перегляд повідомленняВтихомОмуте (07 листопад 2012 - 14:10) писав:

Моїй доці зараз 1,1. Вона не проситься на горшок, але якщо садити, то майже завжди пісяє. Тобто розуміє вже що туди треба робити. :-) та я читала, що просяться після 2-х років. Це так?

Особисто в нас так і сталося...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halina 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 07 листопад 2012 - 16:34

Перегляд повідомленняВтихомОмуте (07 листопад 2012 - 14:10) писав:

Неправда,моя мала просилась уже в півтора рочку,навіть сама бігала сідала,коли хотіла пісяти,правда не завжди згадувала,що перед тим треба знімати колготки))
  • Back To Top

Користувач поза мережею   arkka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2012 - 17:17

о в нас сьогодні досягнення, від самого ранку дитина проситься на горшок. каже "пісь-пісь" і знімає штани. саджу на горшок і пісяє :girl_tender: а до того сади не сади встала і побігла якщо встигла то попісяла, якщо ні то ні. Садимо з 8 місяців, поки не ходила то сиділа, а як почала сама ходити, то не всадиш.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ludkin 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2012 - 16:31

Моя в 1,5 почала просто сідати на горщик. Я на унітаз, вона тягне горщик і сідає. До того я спробувала кілька раз і не мучилась. Як дитина може посидіти хоч трохи, ще й на горщику. На літо поїхали до бабусі, там вона взялась за цю справу. Купила новий горщик, памперси замінили трусиками. Мокрого дискомфорту доця не відчувала. Як накакає на коврик, то прийде і скаже де та кака. Але ми всі, коли бачили, що щось робить, казали бігти їй до баби. Так моя дитина почала пісяти і какати, обнімаючи бабу за ногу. Бабуся спробувала її посадити, і гладила і співала і лягала там, але доця хотіла бігати, а не сидіти. Бабуся визнала і виправдала, що я не можу її навчити. Вдома, вона ще кілька раз посиділа за компанію зі мною і все. Зараз доні 1,9, в горщику вона возить ведмедика чи песика. Казала тітонька, що в 2 вже попроситься...
Кажуть ще дитячий круг на унітаз допомагає, та не знаю чи потрібно купувати.
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   veemdesi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 листопад 2012 - 00:20

Малого почали привчати з 8-ми міс. Звичайно, він ще сам не проситься, але прогрес трохи пішов. Вдень ми не одягаємо підгузника (крім прогулянок надворі).
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 листопад 2012 - 12:31

Нам вже 1,9 на горшок сідаємо з криком і нічого там не робимо,встаємо і все робимо біля горшка,ціле літо бігав по подвірю в трусиках,від того шо був мокрий дискомфорту не відчував,цілий день без памперса тільки встигаю міняти колготи
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МатусяМарусі 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 листопад 2012 - 13:44

А ми близько місяця, як познайомилися з горщиком поближче. Спочатку я садила на горщик, але не змушувала(щоб не відвернуло)- як не хотіла сідати- не садила, як хотіла встати- допомагала встати. Спочатку нічого не виходило, ходила в колготках, і як намоче- теж не відчувала дискомфорту. Згодом, як пісяла стояла і дивилася як тече по ніжкам, потім трогала ручками що мокре. Зараз ми відмовилися від памперсів(одягаємо лише на ніч і на вулицю), ходимо в колготках, пісяєм переважно в горщик, але не просимся. То скоріш мама ловить, але коли саджу на горщик, то довго не чекаю, доця вже знає що я від неї хочу і намагається попісяти хоча б трішечки(навіть коли не хоче). Але і колготки також частенько бувають мокрими.
My Signature
Зображення
]У цьому світі не можливо жити, але більше ніде.(Джек Керуак)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   roksolanna 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 листопад 2012 - 14:10

Дуже багато корисної інформації я тут прочитала, але зрозуміла, що треба перепробувати безліч варіантів і, можливо, якийсь підійде саме моїй малечі. Нам вже півтора рочку, теоретично доця знає що треба робити в горщик, а от на практиці не приміняє(((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lana_lucky 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 грудень 2012 - 20:54

я вже тут писала десь про те що почала я давно садити на горщик з міс 10 але от нам зараз 1,10 мі с .він пісяє коли посаджу.сам не проситься. а какати туди він навіть не думає.ну ніяк. читаю вже стільки цю темку..в кожного по-різному дитина до того привчається..але вже так хочеться закінчити з тими памперсами. як навчити какати в горшок?? синочок ніяк не хоче..хоча знаю що час підійшов..він посидить потім встанеі всикунді наробить в трусики((
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 24 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Щаслива Зірка світлина
Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Алетейя світлина
❤❤❤ світлина

❤❤❤  А все залежить від людських зіниць - в широких відіб'ється вся епоха, у звужених - збіговисько дрібниць. © Ліна Костенко

08 чер 2017 22:14

ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Не забувайте мріяти щодня. Не забувайте усміхатись горю. Усміхнені вуста — це та броня, Яку не зломить навіть ваша доля. © Ліна Костенко

06 чер 2017 11:51

ulaska світлина

ulaska  Після закриття російських соцмереж я зрозуміла, що найкраща "соцмережа" це "Малеча"))

29 тра 2017 04:28

Показати коментарі (5)

burishina світлина
Nesarokko світлина

Nesarokko  Дитина — гість у твоєму домі: нагодуй, вивчи і відпусти. Мудрість індіанців

24 тра 2017 12:47

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 29 червень 17 )

• З днем народження
    iriw@ 
    - Вік: 31
  • З днем народження
    Лялічка 
    - Вік: 28