Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: У скільки років краще віддавати до школи, 6 чи 7? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

У скільки років краще віддавати до школи, 6 чи 7? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Елена30 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 December 2016 - 15:45

Моїй донечці наступного вересня виповниться тільки 6 років. Зараз ми ходимо до маленької школи, готуємося. Написали заяву до 22 школи. Але, я почала сумніватись. Чи не зарано я її віддаю до школи. В маленькій школі з нею вчаться багато діток, які на рік старші. Донечка ніби не відстає від них. Говорила з різними викладачами, психологом і просто знайомими. Думки розділились. Якби їй хоч було 6,6 у весесні. А, так... Дуже цікавить думка, укого дітки в першому класі зараз. Кажуть цього року прошраму спростили. І взагалі цікаво, по скільки хвилин уроки, чи багато домашнього задають... І чи варто віддавати у 6?
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 02 December 2016 - 16:32

В нас трішки інша система, дітки ідуть до школи в 6 років, моя доня мала б іти в 5, оскільки груднева, можна було вибирати. Ні скільки не пошкодувала, що пішли в добру підготовчу групу. Вона підросла, стала готовою психологічно до школи. Когнітивно вона могла йти і в 5, але чи було б ій комфортно там. Та й зараз бачу, що вони там змучуються, для таких маленьких діток це ще довгий день. В них там же своє життя, хтось когось дражнить , хтось образився, хтось з кимось посварився ітд.
На мою думку, у вашому випадку, краще йти в 7. Вона нічого за цей рік не втрать, нехай бавиться ще.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hadegda 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 December 2016 - 21:28

Моїй доні скоро 6. Вона ще в садочку. Трохи шкодую, що не віддала в школу.
Читати-писати вона вміє добре, в садочку їй нудно, бо вже 3,5 роки там, дітки всі молодші. Каже, що цікавіше було б в школі, бо там друзі.
Але психологічно вона ще замала- висидіти на місці, не перебивати,...вона не може і тепер. Так що багато залежить від самої дитини. Важливим фактором ще було для нас, що в садочку вона до 6, а в школі тільки до 1. Ми з чоловіком і мої батьки на роботі.Де має дітися дитина?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 02 December 2016 - 21:46

Елена30, а скільки триватиме навчання з наступного року? 11 чи 12 років?
БЯкщо програми шкільні не перелаштовані на 6 річок, тоді потрібно дивитися по дитині, чи витримає навантаження, чи не буде їй важко.
Якщо це вже буде 12 річне навчання з перебудованами програмами, однозначно краще з 6-ти.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 02 December 2016 - 22:58

Я б вересневу дитину в 6 не дала...
Однак все індивідуально. У мене в класі троє вересневих діток. Одна - дуже яскрава, розумна дитина. Іншим двом було дуже важко перші два роки навчання. Зараз трохи інакше. Але на фоні інших дітей вони вирізняються... Видно, що треба було рік почекати...
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tasolomka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 December 2016 - 00:22

Елена30, свого малого віддала у неповних 6 (він у мене жовтневий) і шкодую про це. Програму спростили, але підручники залишились ті ж самі, тому як такого спрощення не відбулося...у нас, як завжди все на словах робиться. У 2 класі програма дуже складна, з математики - приклади з дужками, рівняння, додавання методом округлення, обернені задачі, множення...Якщо у першому класі ще можна погратися, то в другому на це просто немає часу...Старшим діткам фізично легше висидіти урок, почекати до перерви з походом у туалет і т. д. Якщо дитина вже повністю готова до школи, і ви боїтеся втрачати рік, запишіть її на якийсь додатковий гурток чи курси, відкрийте нові таланти. Тому що в першому класі на це просто не вистачить часу. :give_heart:

Перегляд повідомлення❤❤❤ сказав:

Якщо це вже буде 12 річне навчання з перебудованами програмами, однозначно краще з 6-ти.

❤❤❤, у свій час для мене це теж було аргументом, думаю, віддам у 2015, бо в 2016 будуть набирати вже на 12-річну освіту. Програми у нас перебудовуються майже щороку (((.Про це не треба думати, основне здоров'я дитини.
А воно ой як страждає від недосипу, стресу, і постійної відповідальності, що з кожним днем все зростає...Якби ж то повних 6, я згодна. Але, якщо 6 ще немає? Думаю, краще почекати!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2016 - 01:03

Старшого до школи дала в 7,1 і не пожаліла ні дня)в нас правда була інша причина почекати рік так як були проблеми з мовою,і хоча розумово(читати,писати,рахувати все вмів,але був дуже активний,рік багато що змів,він став доросліший,серйознішим,самостійнішим ну і з навчанням йому набагато легше ніж тим діткам що пішли в 6)
Середущий пішов в 6,8 і то йому б не завадив ще рік але куди вже далі тягнути,я б не сказала що програма першого класу дуже спрощена спростили якраз дрібнички і там де не потрібно,наприклад скоротили англійську,там якісь трошки легші вимоги до читання і письма але все інше теж саме!
Як на мене тут потрібно дивитися по своїй дитині,і навіть не так на те чи вона справиться з тою програмою(бо так чи інакше вона справиться кожний навчиться читати писати і рахувати),насамперед зверніть увагу чи вона готова морально до школи,чи зможе висидіти ті уроки,чи зможе скоро переключатися з одного предмету на інший,чи тягнеться до навчання і .д від цього дуже багато залежить,але скажу так спішити з цим ділом точно не варто і якщо маєте хоть найменший сумнів зачекайте ще рік ви про це точно не пожалієте!!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martamarta 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2016 - 08:23

В сина в підлітковому віці почав підвищуватись тиск, і коли пішла з ним по лікарях всі в один голос говорили що то школа калічить дітей. Діти постійно втомлюються, недосипають, звідси і хвороби.
Меншій у вересні 2017 буде 5,9 - в школу не віддам
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lilia-22 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2016 - 13:38

Ліпше віддати дитину пізніше в школу, ніж раніше. Дитина губиться в школі. В 7 вже більш посидюча і відповідальна.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2016 - 21:21

Віддавайте у 7років.Бачу в малого в класі діти всі йшли до першого класу яким минуло 7років,і яким шість з половиною(більш-менш).Те що дитина вміє читати,писати,рахувати неозначає що вона готова психологічно і фізично висидіти всі уроки.Дітям важко,то нам здається що просто.Мій пішов у 6р8міс.-цих 8міс.відіграють велику роль,у рівно 6р не віддала б.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalializka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 December 2016 - 12:03

Старшій доці в вересні буде 6,3, в школу ще не підемо, хоч вона ніби і хоче, і на підготовку в маленьку школу ходить. Ще не знаю що будемо робити наступний рік, куди б то її ще водити, але в школу ще не хочу її віддавати.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sakyra 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 04 December 2016 - 15:05

Моїй у вересні буде 6,5 так що до школи готуємося вже, ходим на підготовку. Думаю що 6 з половиною буде нормально, хочп я свого часу йшла в 7,5, але тоді всі йшли з 7 років. Як би було просто 6, то певно б ще рік чекала, а так думаю що все буде добре, побачимо.
My Signature
Зображення

Життя пройде , немов вода , i вiдцвiте , немов вишнева гiлка...
В життi одна помилка - не бiда... Бiда , коли усе життя - помилка.

© Лiна Костенко

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сашулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 December 2016 - 11:55

Я минулого року теж думала, чи віддавати малого в школу (йому в кінці липня 6 було). Теж казали, що з 2016 року вже 12 років будуть вчитись + психолог в садочку мене переконувала, що ще рік йому там нудно буде, і сам малий казав що в школу хоче, тож ми таки пішли в 1 клас. Зараз шкодую. Дуже важко було йому всидіти на уроках, вдома домашні завдання постійно з плачами робили, бо задавали багато, а йому ще гратись хотілося. Зараз в 2 класі теж має проблеми з засвоєнням матеріалу, бо програма дійсно складна і сама вчителька каже що менших діток дуже помітно (в нас в класі всього 3 дітей його віку, а так всі в 6,5-7 років в школу пішли).

Повідомлення відредаговано Сашулька: 05 December 2016 - 11:57

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мамамамама 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 December 2016 - 13:51

Мабуть від дитини залежить. Ми пішли в 6 років 2 місяця майже. І не пожаліли. Навчання легко дається, матеріал засвоює добре. Правда був трішки неорганізований і непосидючим, але ми і зараз такі хоч вже і в 3 класі.
Є в його класі дівчинка, яка пішла в 5 років 10 міс., то вона найкраще вчиться в класі, а є яка пішла після 7 років, то їй важче навчання дається.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   L_i_s_a 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2017 - 16:25

Вважаю, що все залежить від дитини, наша старша почала ходити до школи з 6 років (читати по складах почала в 4,5 роки), а от молодша піде з 7 років в школу, тим більше вона з вересня, то в 5р.11 міс. то думаю занадто рано йти
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dinki 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2017 - 20:19

Бажано, щоб дитині хоча б шість з половиною виповнилося. Ці півроку дуже важливі, дарма рівно в 6 в школу віддають (і беруть). А якщо неповні шість, то я цього взагалі не розумію.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лана травнева 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2017 - 22:41

Я думаю краще з семи. Моя доня пішла в школу з 6 років і їй дуже важко. Перший клас ще пів біди, ми в другому, навчання дається важко і програма для таких діток думаю заскладна. Якщо є сумніви почикайте рік і Ви не пожалієте.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Злюка Бобер 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2017 - 11:18

Розкажу свій досвід. Донечка народилася 22 вересня 2010 року і було питання чи йти чи не йти до школи в 2016. Таки пішли, не без вагань. Що схилило часу ваг на сторону "іти" - 1) вона по своій природі дуже усідчева, ще в 4 роки на малюванні могла малювати за мольбертом по 2 - 2,5 години без перепочинку та відволікань; 2) як ішла в 1 клас, то вже рахувала в межах 100, додавала усно двозначні цифри, і читала вільно; 3) дуже за те, щоб іти в перший клас зі своім роком виступав мій чоловік і племінник. Чоловік - родився в листопаді і пішов в школу з дітками на рік пізніше. Казав, завжди відчував, що вони малі, до 11 класу))) Племінник же в 7 класі, багато дівчат саме осінніх на рік старші, то каже, що вони уже такі дорослі, тримаються особняком, бо малиші їм не цікаві))).
Донечка справляється добре, навіть писання йде ій. В класі з 32 дітей - 12 - на рік старші, з 2009 року, але вчителька казала, що геть вона від них не відстає, а навіть навпаки. Остання по росту на фізкультурі, хоча ще є дівчинка на 1,5 місяці менша, з листопада 2010.
Зараз переїхали в інше місто, змінили школу, то вчителька нова каже, що добре, що віддали, бо вона просто не уявляє, щоб мала робила б в першому класі через рік. Тобто, все індивідуально, дивіться по дитині.

Повідомлення відредаговано Злюка Бобер: 21 January 2017 - 11:19

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елена30 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 January 2017 - 14:15

Перегляд повідомленняnatalializka (04 December 2016 - 12:03) писав:

Старшій доці в вересні буде 6,3, в школу ще не підемо, хоч вона ніби і хоче, і на підготовку в маленьку школу ходить. Ще не знаю що будемо робити наступний рік, куди б то її ще водити, але в школу ще не хочу її віддавати.

я знову записала у маленьку школу. скоріше всього не віддам ще до школи
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зеленоока 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 January 2017 - 15:17

На скільки мені відомо, зі зміною програми на 12-ти річну, більше нема можливості вибирати у скільки років йти. Треба йти в 6. Тобто в повних 6 станом на 1 вересня - не залежно тобі 6,1 чи 6,11. В 5,11 та в 7,1 більше йти не можна (якщо нема на це якихось вагомих причин, а не просто - я так хочу). Хоча, з нашими змінами, вони ще 100500раз можуть все поміняти.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн