Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Солотвино - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Солотвино Відгуки про відпочинок Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 25 червень 2009 - 21:40

Якщо потрібний телефон Алерголікарні можу скинути в приват!
Тепер моя розповідб. Були ми із чоловіком останній раз там у 2006р. Жили в будиночку біля озера. Платили за проживання разом із харчуванням. Телефон тих будиночків думаю теж можна дістати. Фірма їх здається називається ТОВ "Палсір". Ми потім рахували, що дешевше із харчуванням або все із собою брати оскільки продукти дуже там дорогі.
Тепер найнеприємніше:
1. Брудно.
2. Туалети жахливі, якщо схочеш сходити після їжі, то може вивернути. Загальні туалети розміщенні над озером, представляєте коли зимою мерзне, а на весні все тане......Капец..... Я ходила в приватні басейни (проскальзували в тіхаря на шару) :db:
3. Озеро дуже брудне. В озері пару раз натрапляла на презервативи.
4. Душ. Просто жах!!!! Вода холодна. А ті що платні не факт, що там буде тепла. Тіло хочеться помити оскільки озера солені, і якщо ввечері не помити то ввечері вже все буде чесатись.
5. Якщо попадуться шумні сусіди, то спати взагалі не будете. Тато розповідав, що коли вони там були то цілими ночами співали "Запрягайте хлопці коні". Він думав, що коні вже давног виздихали, а ті все співають......
6. В будиночках секісом займатись бурно практично не можливо, особливо якщо хтось під вами живе. Чути навіть якщо хтось в ліжку перевертається. Я вже мовчу, що наші всю ніч хропіли......
7. Потрібног ще їхати в хорошу погоду, а то взагалф рахуйте все зіпсовано.
8. Зранку там може бути дощ, через 2 год парілка, а о 17.00 буря....
9. Домовилась із знайомими, щоб попасти в шахту. Там класно, варто туди сходити, особливо астматикам і алергетикам. Але у чоловіка чомусь після однієї ночі там воспалився гайморит і відпочинок довелось перервати.
Здається все, якщо ще щось згадаю, то напишу.
В минулому році ми їздили в Санаторій Карпати. Жили в приватному секторі. Платили 150 грн. за сутку, звичайно, що дорожче ніж на морі. Але там дуже гарно і на процедури в санаторій походила і на басейн сходила. Ми попали в вересні в холодну пору, то нащастя що хазяйка будиночка була дуже дора і включили котел. У нас була кухня (але без плити, однак холодильник був) і величезна кімната із телевізором. Там ми відпочили класно.
Щодо Солотвина, то можли варто їхати але жити в бульш людських умовах. А вони як відомо дорогі.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NATYSIA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 червень 2009 - 07:18

Ну що ж я можу сказати. Судячи з ваших відгуків туди їхати неварто, але ми все одно туди хочемо :p . Але одно обідно, в нашій країні туризм не розвинений!!! Такі красиві місця, а захаращені. Варто проїхатися західною Україною, тут стільки замків, фортець і все в такому поганому стані :(. ЖАХ!!!!!!!!!!!!!
My Signature
[spoiler]Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 червень 2009 - 08:47

NATYSIA, тоді обовязково відвідайте шахту. А коли приїдеш то обовзково напишши про враження.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kotusik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 червень 2009 - 11:03

Рекомендую поселятия в приватному секторі, все перед поселенням оглянути ,а тоді приймати рішення. Це дасть можливість уникнути таких неприємнгостей як написалаЛюська*, і крім, того бажано їхати, коли немає напливу людей. Наприклад ,на початку червня. А погода там , в порівнянні зі Львовом - супер. Клімат особливий. Якщо падає дощ, то це не на 3 діні як у нас.

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
Знову повторюся це не Анталія. Солотвино ніхто не займається і не вкладає туди коштів, нажєіль. Проте лікування, якщо до цього серйозно віднестися ефективне. Дає кращі результати, аніж на Мертвому морі (говоримо тільки про лікування). Однак треба присвятити цьому не менше, ніж 2 тижні
My Signature
Мені наплювати на те, що Ви про мене думаєте, тому що я про Вас не думаю взагалі. Коко Шанель.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 липень 2009 - 14:13

Свіжа інформація. Щойно до нас на роботу приходили із Алерголікарні. Сказали, що на озері багато відпочиваючих і це ще початок. Одну шахту затопило, але інша в нормальному стані і там ночують. Коли спитала за порядок на озері, то якось відморозились. :give_rose:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іліт 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 липень 2009 - 13:34

Відпочивала три роки тому, в лікарні. Якщо буде необхідно, можливо, знайду телефон головного лікаря. Це не алергологічна лікарня, а приватний корпус.

З позитивних результатів: забула про свою асматичну алергію до сих пір, хоча перед тим за пів року двічі була в реанімації.
Не можу сказати нічого про вплив озер на шкіру , але в мене й до того з цим проблем не було. А от шахти дуже помічні.

Плюси відпочинку в лікарні:

чисті кімнати, хороше харчування, лікарі не набридають.
в вартість було включено і відвідування шахт (2500 грн. за 24 чи 21 день, точно не пам"ятаю)\
звукова ізоляція чудова, є дорожчі кімнати з холодильником і т.д. в кімнаті
в вартість також включені були массажі і процедури
погода мінлива, але дуже тепло
є озера, де людей менше, хоча до них важче добиратись. Чесно кажучи, ми не стикались з горами сміття. Зате плавати в цій воді дуже важко, а втонути просто неможливо.

Мінуси:

стан ліфта в шахту навіює спогади про фільми жахів: іржа, скрип і темнота
окрім можливостей випити і т.д. більше немає ніяких варіантів відпочинку. Так як алкоголь мене особливо не цікавив, то вечорами було скучно. Добре, що в шахту нас спускали на ніч і багато вільного часу у нас не було.

На жаль, ніяк не знаходила вільного часу, щоб ще раз поїхати і закріпити результат, а зараз тим більше не зможу. Але мені сподобалось.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Г@лк@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 червень 2010 - 21:56

Просто давнезно ніхто в тій темі нічого не писав... Я почала їздити в Солотвино років 4 тому.. І стараюсь за літо разів 2 там побувати.Проживали як в приват. секторі так і на базі. Дуже там подобається,після лікувальних грязей,що там є шкіра ще довго така м"ягка,а про ангіни,які в мене були по 5 разів за зиму і то з ускладненнями і хронічний тонзиліт,який відколи себе пам"ятаю ... я просто забула,що то таке ттт.. Так дивно всі кажуть там грязно погано .. там дійсно не рай,але подивитись скільки там іноземців приїжджає трейлерами переважно з Німецькими прапорами, а позаминулого року то в сусідньому будиночку жили Чехи. Якщо їхати автомобілем, то там не далеко є відпочинковий комплекс Едем - там супер- є велике прісне озеро,катамарани,тенісний корт.......ітд. чи в Шаян.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galynka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 червень 2010 - 19:48

На цих вихідних відпочивали в Солотвино на базі Мілена, платили по 40 грн з людини. Мені дуже сподобалось, на території бази є два озера прісне і солене. Якщо є якісь питання пишіть, спробую відповісти
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Амелія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 червень 2010 - 20:10

ой дівчатка і я там була!!!!!!!!!!!!
минулого року в кінці серпня!!!!
трошки не сподобалася вода-солона!!!
ну взагалі вона для того і солена,
що оздоровча,але мені б нормальні озера))))))
але все ж туди варто поїхати,а там вже сподобається,чи ні хто його знає!!!! :cray:
а може і я колись ще поїду :36_1_74:

Зображення
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   НАТАЛІЯ Д. 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2011 - 21:42

Більше не піду, поки це місце не окультурять. Брудно ужасно, ціни хоч не високі.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   оксанка2812 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2011 - 22:11

А мені сподобалось в Солотвино,була там 2 роки назад,це дійсно не Туреччина і не Єгипет,але й не так все страшно! До того постійно нили ноги на зміну погоди,і не знаю чи це якесь диво,чи скоріше таки солона вода допомогла,але тепер я дуже-дуже рідко зтикаюсь з такою проблемою!
My Signature
Чтобы оправдаться в собственных глазах, мы нередко убеждаем себя, что не в силах достичь цели, на самом же деле мы не бессильны, а безвольны
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marisha_ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2011 - 22:27

Ми їздили в Солотвино кілька разів, але ще 2-3 роки тому. Жили в приватному секторі, умови були нормальні, правда народу в тому будинку було трохи забагато. Найбільше мене вразило - то купа сміття навколо, не знаю як з цим тепер, не розумію як брати гроші за вхід і не прибирати. Завдячую одним - дитині стало краще, бо до того син дуже хворів бронхітами, а тепер я вже й забула що то таке.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   оля1990 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 травень 2011 - 12:02

Дівчата, можливо хтось відпочивав в Солотвино в пансіонаті "Марілен-сім сестер"? Поділіться досвідом, на фото гарно, ціни недорогі. А як в дійсності?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Светик-семисветик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2011 - 13:08

ПРивіт.МИ їздили в тому році в Солтвино на вихідні дні.Жили в приватному секторі.На подвірї був маленький ставочок і 3 будиночки.Там же на подвірї можна і машину залишити.Туалети і души були як на вулиці, так і в будинках(вода тепла була).Досить пристойні.Харчувались самі.Є мангал,можна сосиски та шашлик пожарити .НА кухні можна готувати їсти(все там було і сковорідки ,і чайник ,і каструльки).Платили 40 грн з 1 людини .До озера йти хвилин 5-10.Проживанням і умовами були задоволені.Озеро-дуже солоне.Якщо водичка попаде в очі чи горло то силенно пече(що і говорить про великий вміст солі).Тому для здоровя дуже корисно.А на рахунок бруду ми самі винуваті-якби дійсно кожен за собою прибирав ,то було б набагато чистіше.Дуже шкода,що влада не вкладає гроші в розвиток.Якщо потрібно буде тел пишіть в приват -буду шукати.Мій висновок:якщо їхати просто на відпочинок то краще вибирати інше місце відпочинку.Якщо з профілактичною або лікувальною метою то раджу відвідати.Бажаю гарно відпочити

Повідомлення відредаговано Светик-семисветик: 26 травень 2011 - 13:11

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Galynka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2011 - 14:02

Прихований текст
Якщо когось цікавить
Текст, що розкривається

ще на тому сайті є багато інших, але плюс мілени - власні два озера на території бази, прісне і солене.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Янат 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 червень 2011 - 19:52

І в мене нахлинули спогади про Солотвино. Була там 4 роки тому. Не жалію, що поїхала тільки по одній причині : переконалася на власному досвіді, що їхати туди більше не варто! Бруд, бруд і ще раз бруд кругом. Душі не працюють, ціни божевільні, про стан води і пляжів не хочеться і згадувати. Сину дуже сподобалось в солоній воді плавати, бо вона його підіймала на поверхню.

Жили в часному секторі у дуже порядних людей, які виділили нам людські умови. Бо ті, хто займається туриським бізнесом - приймають людей- чим більше , тим ліпше, а люди сплять і на балконі, і на веранді, і де тільки господар койку лишню зможе кинути. Ціни - як хто зможе договоритися, бажано не спішити з вибором і походити, пошукати, придивитися і поторгуватися. Погода - дуже мінлива. Пів дня може пекти сонце, пів - падати дощ, на другий день те ж саме.
Одним словом - ноги моєї в Солотвино більше не буде. Краще таки в Карпатах зупинитися, ніж в таку далечінь, через всі Карпати до брудного села добиратися.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Viki2010 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 14 червень 2011 - 10:05

Я років 5перед цим була востаннє в Солотвино, хоча мені треба туди їхати лише 60км. Умови там дійсно нікудишні, сміття повно всюди, а озеро взагалі жах, яке брудне. В мене нема зовсім бажання туди їхати відпочивати. Якщо вже дійсно хтось хоче на Закарпаття, тоді краще зупинитись в с.Шаян(там набагато красивіше-є багато готелів, де можна зупинитись, також є озеро) і вже звідти можна поїхати на один день в Солотвино(думаю, на більше ви просто не схочете там залишитись).
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Фіона:))) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 червень 2011 - 17:05

Ми декілька років як там були, вирішили з економити на морі один рік, а за тиждень пішло як за два на морі.., там брудно, ціни дорогущі, і таке враження що самі цигани, і половину з них свідки Єгови....
Незнаю може ми так попали на час пік, бо вільних місць було важко знайти... А як попадало то дійсно по циганські в одній кімнаті 10 ліжок (навітьпросто матраси) перегородки простинями...це жах ........, але згодом знайшли нормальні умови, і як виявилося взяли гроші наперед, а на другий день нас мали висалити в підвал, бо мали приїхати їхні родичі якісь круті румуни( цигани), але з зв'язку що кожного дня падав дощ вони перенесли поїздку..., але нам попала погода пів дня дощ, пів сонця, добре що ще так.....
Можливо до того часу змінилося...., і до речі озера платні і дуже брудні, плаває різне сміття. Я згідна скажете самі вині..., так люди свині згідна,але за що берете гроші, щоб раз в тиждень хоча не прибрати...., і таке навіть як труси і проклатки все плаває по краях озера, таке враження що як вітер подує все сміття до води, і це сміття роками, ці озера не такі великі щоб їх почистити....
але саме озеро особливе бо не тониш..., як поїдете підіть на шахту, там не легально катають шахтері, цікаво...., ми як їхали ліфт застряв і асматикам було пагано, люди панікували, я була спокійна, (про себе молилася, навіть думала як помру то з чоловіком в один день...) ну трохи екстріму...,але справа була в тому що перебрали людей, взяли ще так раз , половину їхали без касок і я тому числі, потім лише позичала для фото:)..., але варто побачити, бо не завжди така нагода є, але щоб вони не говорили краще більше норми не сідати, а зачикати, або туди їхати 300м під землю в будні дні тоді менше народу, ми були у неділю, була не льотна погода і всі в шахту.....!
але як на мене то вже хоча в саму Одесу, але на море......, я думаю море не є менш корисніше чим ці чудо-озера....! Але слухайте свого серця!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Примхлива. 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 червень 2011 - 10:19

і таке навіть як труси і проклатки все плаває по краях озера, таке враження що як вітер подує все сміття до води, і це сміття роками, ці озера не такі великі щоб їх почистити....

і не тільки, ще і Г... плавало.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   switljachok:) 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 червень 2011 - 15:06

Ми минулого року їздили в Солотвино - їхали оздоровлюватися з племінецею (3 рочки). Мала часто хворіла - невстигала одне вилікувати, так вже інше підхоплювала - після минулорічної поїздки 1 чи 2 захворіла (і то морозива об'їлася). Чоловіка мого також бронхи часто затягували, а після поїздки (тьху-тьху) вже й забули що це таке. Вода і повітря там і справді лікувальні!!! І відпочинок не поганий - хто втомивля від міської метушні і хоче відпочити рекомендую поїхати!!! Шкода шахти позакривали (принаймні минулого року так було).
Жили ми в приватному секторі - 50 грн. з особи. Жили в окремому будинку, мали свою кухню, ванну, туалет, душ. Готували самі, продукти купували в магазинах і на ринку. Ціни на продукти помірні (дешевше, ніж на Чорному морі). Вхід на пляж від 2 до 5 грн. - пляжі чисті.
Єдине що нам не сподобалося - дорога. Їхали ми зі Львова поїздом - десь 14 год. (через Чоп - Ужгород), людей повно, у вагонах жарко - то капець :36_1_73: Я на той час була на 5 місяці вагітності - важкувато було. Але ми то пережили.
Наступного разу поїдем машиною-однозначно!!!
А на рахунок сміття-чесно я його там такими купами як пишуть, не бачила. Трохи було брудно, але відпочиваючі самі смітять, а хочуть в чистоті відпочивати :36_1_73:
My Signature
Зображення
Люблю свого карапузика)
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (5)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Kуся світлина

Kуся  Вік, Вікусь з Днем Ангела

24 жов 2017 19:51

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 листопад 17 )

Перекладач онлайн