Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Відпочинок у Хорватії. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Відпочинок у Хорватії. Ваші враження та поради Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Малінка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 08 квітень 2011 - 10:46

Вирішили ми цього літа з дітками поїхати в Хорватію на море. В арабські країни їхати страшно, дальше в Європу - дорогувато, а от Хорватія виглядає досить привабливо. Погугливши, знайшла багато пропозицій, де із двома дорослими одна дитина їде повністю безкоштовно. Так як поїдемо, напевно, всі п*ятеро, хоч яказь економія не завадить.
Мамочки і татусі, хто відпочивав в Хорватії, поділіться досвідом - які міста та отелі обирати, в який період їхати. І взагалі, які ньюанси відпочинку там з дітьми.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   schmetterling 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 08 квітень 2011 - 11:05

Малінка, а діти у вас великі чи не дуже? Ми зараз теж шукаємо варіант відпочинку з малим за кордоном, то знайома в турфірмі подала картину таку - найдешевше з Європи виходить Болгарія, але там не спеціалізуються на типах "все включено", а от Хорватія є якраз дорогою в порівнянні. Ми з чоловіком їздили в Хорватію після весілля, це справді дорогий варіант, але відпочинком задоволені. Єдине, що мені явно не підходить, це дворазове харчування, а тим більше, коли їдеш з дитиною, а в Хорватії важко знайти готель з триразовим харчуванням за помірну ціну. Принаймні, так було три роки тому. Ми були на півострові Істрія.
My Signature
Спойлер
... Шлюб нагадує ножиці - половинки можуть рухатися в різних напрямках, але провчать усякого, хто спробує встати між ними...
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 11:23

schmetterling,, моїм діткам 2 роки, 6 і 8. Чи брати із собою найменшого - ще думаємо, але я схиляюся до того, щоби їхати всім разом, точніше - летіти. Про Болгарію я також трохи взнавала, там взагалі є пропозиції, що з двома дорослими двоє дітей їдуть безкоштовно)))) Але мені не хочеться на Чорне море, дуже вже воно забруднене, на мою думку.
Я також зауважила, що в Хорватії практично нема готелів *Все включено* з 3-разовим харчуванням, буквально одиниці. Звісно, хотілось би не бігати в обід по ресторанам. Нам ще і в певну суму потрібно вписатись. Ще я зауважила, що в липні вже ціни на 20-30% вищі, ніж в червні. Так, іду на наступному тижні в турагенство, послухаю, що цікавого розкажуть)))
schmetterling, , а наскільки дорого там харчуватись? І як ви добирались - літаком, машиною, автобусом? Мені підходить тільки літак.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 11:34

Ми їхали автобусом, бо здається в ту частину країни, де ми були, літаків немає.
В липні то справді піковий сезон, але якщо бронювати на перед, то буде трохи дешевше.
Щодо харчування, то іноді ми перебивались і без обіду, бо були на екскурсіях, а там переважно годують. Крім того, на сніданок і на вечерю можна наїстися на пів дня ))). Ціни на харчування в ресторанах і кафе не дешеві, ну приблизно як би ви ходили пообідати в одни із не дуже дорогих ресторанів у Львові, зате порції там вражаючі і ще безкоштовний хліб смачнючий.
Зі старшими дітками мабуть легше, бо зараз з дитиною я б туди не поїхала. Хіба що в готель, де все включено, але там і ціни будуть серйозні.
Щоб летіти літаком вам мабуть запропонують іншу частину Хорватії, знаю лише, що там бувають пляжі піщані, бо в нас була галька на пляжі і каміння в воді, не дуже зручно...
My Signature
Спойлер
... Шлюб нагадує ножиці - половинки можуть рухатися в різних напрямках, але провчать усякого, хто спробує встати між ними...
  • Back To Top

Користувач поза мережею   rgim777 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 08 квітень 2011 - 11:55

І ми їздили у Хорватію в 2008р. Проживали в м. Водіца. Їздили в кінці вересня - погода супер а ціна значно нижча. Водіца чудово підходить для відпочинку з дітьми оскільки містечко не велике і тихе, єдиний мінус це галька і бетон, хоча це мінус мабуть для дорослих бо дітлахам на пляжі це не заважало. Харчування хоча і двохразова- зате шведський стіл: їж до схочу тому це не проблема. А для перекусів можна купити і булочку і фрукти і сирки чи йогурти (які значно кращі від наших) у сусідньому супермаркеті за досить помірну ціну. Якби була змога я б не роздумуючи поїхала із своїм зайченятком.
  • 3
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 12:03

Дівчата, дякую! А що можете сказати про сервіс в отелях і мовний бар*єр)))?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 12:47

я минулого року взнавала для себе бо планували летіти.
ми орієнтувались на червень, бо тоді в чоловіка був вільний час, та і спеки такої нема.
нажаль зі Львова перші чартери були з 25 червня, а те що раніше все з Києва.

взагалі найкраще туди їхати машиною, по дорозі в Будапешт заскочити.
але тут потрібні візи, ну і авто в хорошому стані.

а ще я для себе б шукала віллу однозначно.
тут є цікаві пропозиції
Прихований текст

My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 12:56

Сервіс в готелі мені сподобався, всі привітні, персонал переважно володіє російською мовою, тому із спілкуванням проблем не було. Навіть у сусідніх кафешках більшість офіціантів розуміють російську і розмовляють нею трохи. Так само і з екскурсіями - переважно є російськомовний гід.
Ірина І, щодо Будапешту то це правда, туди варто заїхати, ми коли проїжали автобусом по вечірньому місту, то аж дух захоплювало, краса неймовірна...

Повідомлення відредаговано schmetterling: 08 квітень 2011 - 12:58

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 13:20

Ірина І, ,дякую за посилання, є що переглянути. Напевно, шукатимемо віллу, а харчуватись можна то в кафе, то самій приготувати. Тим більше, мої дітки каші на ура їдять)))) Готелі, де все включено, дуже дорогі виходять. Але ще буде видно, щось знайдемо. Їхати точно потрібно в червні, ціни з липня всюди найвищі. Але шукатиму пропозиції з авіа. Хоча машина у нас хороша, але з трьома бешкетниками в таку далеку дорогу я не наважусь їхати. Вони мене в дорозі так замордують, що ніяке море мені тоді не допоможе)))) Тільки от незручно, що вильотів зі Львова зараз не буде.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 13:25

Малінка, ну тоді можна з Києва, бо в червні дійсно економія суттєва,
та й невідомо чи цього року літаки будуть зі Львова літаи туди, ремонт аеропорту, але я не взнавала
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 13:53

Ірина І, , так і є, всі(чи майже всі) чартери зараз перенесені в Івано-Франківськ. Так що тут вже і до Києва можна доїхати.
Доречі, ще мені імпонує, що на літній період скасовані візи в Хорватію.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 14:13

Зараз турфірми організовують безкоштовні автобуси до Івано-Франківська, навіть якщо вартість такого довозу включена у вартість путівок, то все одно дешевше, ніж їхати до Києва. Хіба що не буде вильотів на Хорватію
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin123 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 15:49

Малінка, вильоти з Франківська, якщо брати все включено, то Вам це дорогувати вийде.
Липень і серпень - найдорожчі місяці, але і відповідна погода і температура моря. В червні море холоднувате. Якщо летите літаком, то візи не потрібні. Вартість перельоту з Ів-Фр для дор в 2 сторони 300 євро, для дитини 275 євро. Якщо на авто то відкривається шенген.
Я б Вам порадила подивитись на Істрії в Поречі готелі і апартаменти комплексу Плава Лагуна.
В Умагу повно моїх любимих Сольків.
Комплекси Соль Меліа -
і перші і другі - це величезні комплекси з апартаментами, плюс є анімація, басейн і інші атрибути готелю.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Під вильот до Болгарії , Чорногорії і Хорватії трансферу безкоштовного немає, тільки під турецькі вильоти
  • 3
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 16:05

Цитата

на Істрії в Поречі готелі і апартаменти комплексу Плава Лагуна.

Якраз там ми і відпочивали! Нарешті згадала назву міста :angel:
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jemma 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 16:16

Перегляд повідомленняKateka (8.4.2011, 17:02) писав:

Цены в ресторанчиках высокие. Вообще страна дороговатая. А как насчет Черногории ,не думали? как по мне там немного дешевле и море тоже. И есть курорты семейные где с детьми отдыхать хорошо( вот хоть убейте не помню как называется город в который нам рекомендовали ехать с деткой)....

Малінка, згодна з Kateka, подумайте про Чорногорію, не менш гарно, але трохи зекономите. Ми відпочивали з чоловіком на Святому Стефані дуже гарно, вважається містечком саме для сімейного відпочинку, помітили багато діток на пляжах. Також їздять автобуси на 1-денну екскурсію у Дубровнік, а там дуже гарно, таку красу варто побачити:)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 16:44

Ollenka, , ми про Чорногорію також думали, але, мені здалося, що якраз в Хорватії дешевше виходить. Але я це питання поки що досить поверхнево вивчала)))) Отже, Чорногорію також розглянемо.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jemma 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 17:16

Kateka, так і є, у Будві багато клубів, дискотек, ресторанів, але дуже гарне старе місто огороджене мурами, маршруткою зі Стефана до Будви десь 15-20 хв, а на Стефані тихо, затишно, чисті пляжі та дуже гарний острівець. Турфірма влаштовувала поїздки з Черногорії у Хорватію, так на кордоні у нас навіть паспорти не перевіряли.
Малінка, ми навпаки поїхали у Чорногорію, бо до Хорватії трохи грошенят не вистачало, хорвати на крок ближчі до Євросоюзу, тому у них навпаки ціни трохи вищі, принаймні так було 2 роки назад.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 квітень 2011 - 21:43

Kateka, не те щоб там був поганий готель, просто для малих дітей вони там мало чого можуть запропонувати, як от в турецьких готелях для прикладу. І щодо пляжу, то дійсно не дуже зручно на гальці і валунах. Взагалі Хорватію найближчим часом не плануємо, ціни високі, плюс мусимо думати про малого. А ще пригадала, що погода може підводити. Ми були в кінці липня, то з 7 днів два точно були з дощиком...
Але в Хорватії є на що подивитися, дуже сподобалися екскурсії в місто Ровінь і в заповідник.
My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Solya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 15 травень 2011 - 15:50

Цитата

де із двома дорослими одна дитина їде повністю безкоштовно
підкажіть, будь ласка, де ви таке знаходили? Теж цікавлюся відпочинком на морі з дитиною, та поки не визначилися точно де, бо плануємо і можемо тільки на початку вересня їхати...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin123 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 травень 2011 - 07:29

хороша новина - літак до Хорватії і Чорногорії буде літати з Львова
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

Вчора, 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 13 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн