Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Їдем недалеко - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Їдем недалеко Відпочинок недалеко від Львова,на 2-3 дні Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Скарбик 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 травень 2012 - 17:20

Перегляд повідомленняЛеся2186 (20 серпень 2011 - 07:56) писав:

Я відпочивала у "Вежі ведмежі" в Славську. Дійсно там гарно, але як на мене 700 грн за добу тільки зі сніданком, трохи дорогувато. В Славську найбільше сподобався "Альпійський двір", ціна зараз 500 грн зі сніданком і вечерою. Там супер, а все через те, що власники постійно на місці і за всім слідкують.

Так само були у Вежі Ведмежій. Гарно, прикольно, сервіс, але за вечерю 200 грн на двох віддати...... не кожен зможе. Були в РЕйкарц Карпати - так само бееееееееезподобний серівс, смачнюща кухня, і ціна за номер не 900 грн, а 500. І так само краєвиди. А ще басейн, а ще сніданок- шведський стіл, а не фіксоване меню, а ще дорога Чопівська, а не бездоріжжя на Славськ. І взагалі, дозволяли би фінанси, хотілось би ще попасти в Рейкарц
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orestyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 травень 2012 - 18:57

мені дуже сподобалось відпочивати в селі Дубина на базах, там є на що подивитись, водоспад, мертве озеро і взагалі гарно відпочити))))
[/quote]
Ми були в неділю,там дійсно дуже гарно,треба бути обережним.Старший посунувся на камені і злетів в водоспад,я хотіла його зловити,і теж впала,важко передати шо я відчула,течія понесла я очнулась внизу,побачила як винирнув малий.Люди почали кричати,мужчина в одязі кинувся до нас,щастя що ми впали в озерце а не на камені,злетів годинник,ланцюг і браслет.Малий дістав струс мозгу,а я подерла лице і зламала ключицю.Отакі були вихідні,пильнуйте діток
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   KISS99 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 червень 2012 - 11:18

ми їздили в "Чарівну долину" - це за Городком. Є озерце, катамарани, човни, міні-гольф, альтанки. Цілком непогано там. Ага, є ще канатне лазанка різних рівнів і дитячий майданчик. Якщо на вихідні, то можна сміло їхати, та й ціни не дуже там кусючі)
My Signature
Зображення[/url]
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marri 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 червень 2012 - 10:19

Дівчатка, в жодному разі НЕ РЕКОМЕНДУЮ вам бузу Лісну в Добротворі. Вчора тільки звідти повернулася.
На своєму досвіді переконалася - більше ніколи не поїду в Лісну!
Цю базу відвідуємо із сімєю уже 5 років, за цей час на ній міняються власники і з кожним новим власником стає все гірше і гірше!!!
за 5 років ми не раз святкували на цій базі ювілеї, Нові роки, просто сімейні відпочинки на вихідних, корпоративи.
Вчора повернулися звідти і моєму обуренню просто немає меж!!!
1. Завжди відпочиваємо великою компанією сімями з дітками. Дітки віком від 0 і більше. Замовляємо великі цегляні будиночки, які навпроти озера - і для рибалки зручно і для сімї. завжди оплачували вартість будиночку, не зважаючи на кількість людей, які будуть фактично проживати. Останнього разу нам вказали вартість 1500 грн доба за будинок. Нас в ньому було 10 дорослих + дітки. При поселенні персонал почав вимагати доплату, бо виявляється в будиночок може поселитися лише 8 осіб, хоча при замовленні такої умови не було.
2. Сніданок - виявляється вам потрібно завчасно попередити персонал про меню, яке ви бажаєте скуштувати на ранок - інакше вам подадуть в кращому випадку яєшню, або те що залишилось від вчорашнього сніданку.
3. Розваги - волейбол - поле для нього знаходиться біля ставка, тому якщо ви не профі і випадково не туди мячика кинете - вам доведеться стрибати за ним у воду!!! Найбільш гідної оцінки там заслуговує великий теніс, але це надбання ще перших власників. При замовленні тенісу - обовязково контролюйте якість ракеток, які ви берете на прокат - інакше вам доведеться оплатити вартість інвентару, який до вас уже був зіпсований.
4. СОБАКИ!!!! - по території бігають собаки. Одна із таких собак ВКУСИЛА МОЮ ДИТИНУ!!!! На неодноразові прохання привязати цю собаку - працівники відповідали, що вона мирна і вона годує малих собачат.
5. Хамське відношення персоналу - ви для них лише додаткове джерело збагачення. При виселенні нам намагалися приписати зламану розетку, пульт від телевізора і !!! ЖУРНАЛЬНИЙ СТОЛИК!!! , який ми, мабуть, в руках винесли!!!
6. Музика - гучна і лунає далеко за північ - до останнього клієнта. Не знаю як жилося людям у будиночках поруч.
Місце розташування бази - чудове, гарна природа і ліс і озеро, але настільки хамське і непрофесійне відношення перекреслюють це все!

А порекомендувала б базу в с. Оселя - там і будиночки - колибки, і велике озеро для риболовлі і купання. Можна з наметами, хто хоче. Правда база без сніданків і тенісних полів, зате проживання за 2-х місний будиночок 120-150 грн. Є окремо стоячий душ, туалет. Окрема будівля - кухня. Є поле для волейболу, мангали біля кожного будинку, альтанки. База знаходиться в сосновому лісі. Місце дуже популярне, бо на вихідних практично завжди зайнято. Єдине зле, що немає дитячого майданчика, але ми діткам беремо розваги з собою: ракетки, мячики, татусі грають з дітками в футбол і т.д.
Знаходиться за Новояворівськом, десь 50 км від Львова по карті знайти легко.

Повідомлення відредаговано marri: 18 червень 2012 - 10:23

• 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Гусссятко 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 червень 2012 - 23:24

marri а можна точніше як знайти цю базу Оселя чи може маєте номер телефону буду дуже вдячна
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   marri 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 липень 2012 - 14:57

Гуссятко - написала вам у приват. А адресу знайти просто - база "Оселя" біля с.Оселя, за Новояворівськом.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Stasuk_Nata 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 19 серпень 2012 - 11:46

Як їхати на дрогобич по тій трасі є гарний зоопарк багато тварин є на що подивитися:)А ще база відпочинку узлісся ,грант резор,мала швейцарія спортилася дуже там брудно,бухта вікінгів зараз дорога за все платити треба
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kohaniatko 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 травень 2013 - 18:56

Всім привіт!!!Наближається мій день народження,дуже б хотіла відсвяткувати його на природі,можливо хтось знає хороше місце чи базу відпочинку, де б можна було орендувати на день альтанку,але щоб недалеко від Львова і за доступною ціною????
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lana_lucky 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 травень 2013 - 23:14

сьогодні планували провесьт день у Бухті вікінгів. провели там пів дня_ ціни трохи косючі, чоловіки навіть в тир не постріляли.та наконі прокататись за пів год 100грн
.походили,подивились і приїхали додому. тепер шукаю щ якісь варіанти.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христік 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 травень 2013 - 13:25

Перегляд повідомленняkohaniatko (11 травень 2013 - 18:56) писав:

Всім привіт!!!Наближається мій день народження,дуже б хотіла відсвяткувати його на природі,можливо хтось знає хороше місце чи базу відпочинку, де б можна було орендувати на день альтанку,але щоб недалеко від Львова і за доступною ціною????

класна є "База лісна": недорого, в лісі, купу атракцій, альтанки, озерця, недалеко від Львова. контакти гляньте в гуглі :greeting:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tanyusha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 травень 2013 - 13:37

Перегляд повідомленняkohaniatko (11 травень 2013 - 18:56) писав:

База Шервуд за Городком, може на 2 км далі ніж Чарівна долина. Там шикарно - є класний готель, сосновий ліс, озеро, альтанки з пірсом зразу , можна купатись , рибалити зразу зі своєї альтанки. Оренда минулого року коштувала 200 грн., зараз не знаю ,треба дзвонити. Є колиба, де можна замовити меню, або в альтанці зі своїм. Для Д/Н там якраз супер. Єдине, що малим дітям немає розваг - качель, пісочниці і т.д.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Stasuk_Nata 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 18 липень 2017 - 16:12

Куда б поїхати з малими на вихідні на яку базу щоб не дорого?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (5)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Kуся світлина

Kуся  Вік, Вікусь з Днем Ангела

24 жов 2017 19:51

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 листопад 17 )

Перекладач онлайн