Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Матка в тонусі - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 25 Сторінок +
  • « Перша
  • 23
  • 24
  • 25
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Матка в тонусі Що це таке? Ознаки, лікування... Оцінка: -----

Опитування: Матка в тонусі (635 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Чи ставили вам впродовж вагітності діагноз "матка в тонусі"?

1. Жодного разу (57 голосів [9.39%])

Відсоток голосів: 9.39%

2. Один раз (191 голосів [31.47%])

Відсоток голосів: 31.47%

3. Декілька разів (359 голосів [59.14%])

Відсоток голосів: 59.14%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   ВДВ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 17 серпень 2017 - 13:48

Перегляд повідомленняWokolapo4ka (26 липень 2017 - 09:44) писав:

Дівчатка...в мене зараз 5 тиждень і пару днів... уже 6 день лежу вдома бо турбує біль в правому яєчнику, деколи терпима, деколи ниюча..а деколи і все добре..
Ставлю папаверинові свічки, вібурколові зовсім без ефекту... в пн йду на узд..а час тягнется так довго..
Біль в яєчнику може бути через тонус?? Але живіт мене не турбує.

на 5 тижні в мене також був такий біль, на узі побачили тонус тому від того часу п'ю дуфастон... з того часу вже біль не турбує, але матка все ніяк не заспокоїться)) на скринінгу так товкла по малечі, що чоловік хвилюється, щоб нічого не відбила)))))
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   Wokolapo4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 вересень 2017 - 15:53

Стали ми сьогодні на облік, лікарка приємна і дуже уважна, розпитала все до дрібниць, і просила за будь що їй казати, шоб ми шось не опустили. В мене незначний тонус задньої стінки, чую біль в яєчнику, хотіла класти на збереження, але я завжди дома лежу, поки відмовилась, надіюсь що скоро пройде..
На кріслі не дивилась, побоялась турбувати.. гляне десь на 16-20 тижні, це мене втішило бо я хвилювалась за це.
Скринінг узд все добре показало, окрім тонусу.. завтра ще результати крові мають бути.
Як у вас з тонусом було? Чи лягали в лікарню? Може мені не варто було відмовлятись?
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 12 вересень 2017 - 07:08

Wokolapo4ka, протягом першої вагітності у мене болів то живіт, то яєчники безперестанку. із дня обліку поставили загрозу переривання вагітності, далі тільки дописували різні діагнози....... я раз пролежала на збереженні 10 днів, коли живіт був кам’яним і не переставав боліти навіть уві сні чи після тривалого відпочинку..... далі лікувалася вдома магнезією, намагалася побільше відпочивати.

під час другої вагітності теж практично постійно матка була в тонусі (чому б йому не бути ,якщо старшій доці не було і 2 рочків, а з нею сиділа лише я - гралася, носилася, підіймала на руках на 5 поверх....). після кожного візиту до гінеколога лікарка пропонувала лягти на збереження ,я відмовлялася. пила магне В6, валер’янку в таблетках, носила бандаж, бо матка була низько опущена.

це особисто мій досвід. а вам самій потрібно вирішити, чи виконувати усі вказівки лікаря, чи внести власні корективи =)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 вересень 2017 - 07:20

Перегляд повідомленняМама Жабка =) (12 вересень 2017 - 07:08) писав:

Wokolapo4ka, протягом першої вагітності у мене болів то живіт, то яєчники безперестанку. із дня обліку поставили загрозу переривання вагітності, далі тільки дописували різні діагнози....... я раз пролежала на збереженні 10 днів, коли живіт був кам’яним і не переставав боліти навіть уві сні чи після тривалого відпочинку..... далі лікувалася вдома магнезією, намагалася побільше відпочивати.

під час другої вагітності теж практично постійно матка була в тонусі (чому б йому не бути ,якщо старшій доці не було і 2 рочків, а з нею сиділа лише я - гралася, носилася, підіймала на руках на 5 поверх....). після кожного візиту до гінеколога лікарка пропонувала лягти на збереження ,я відмовлялася. пила магне В6, валер’янку в таблетках, носила бандаж, бо матка була низько опущена.

це особисто мій досвід. а вам самій потрібно вирішити, чи виконувати усі вказівки лікаря, чи внести власні корективи =)

Я відчуваю дискомфорт в правому яєчнику, шось схоже було на менших термінах. І деколи чую живіт. Вночі нив яєчник..ше сьогодні лежу, гляну чи шось зміниться, не хочу ризикувати.
Лікарка мені ні за які ліки не казала, окрім папаверину...я ше маю вібурколові свічки.
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 вересень 2017 - 14:30

Wokolapo4ka, мені теж виписували папаверин, але я щось про них начиталася підозрілого, що не захотіла використовувати... що саме мене відлякало - вже й не пам’ятаю.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 вересень 2017 - 19:06

Мама Жабка, я вже й сама думаю чи він безпечний. Але навіщо тоді його назначають?
Як саме використовували магнезію?? Капали??
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 вересень 2017 - 19:13

Перегляд повідомленняWokolapo4ka (12 вересень 2017 - 19:06) писав:

Мама Жабка, я вже й сама думаю чи він безпечний. Але навіщо тоді його назначають?
Як саме використовували магнезію?? Капали??

вживала МагнеВ6 у таблетках.

у лікарів є список ліків, які їм необхідно виписувати у тій чи іншій ситуації, вони їм і керуються. як казала моя гінеколог, "із двох зол обираємо менше" (тобто, шкода від ліків, на їх думку, менша, ніж від поставленого діагнозу). таким чином вона відповіла на моє обурення з приводу того, що один із препаратів, який вона призначила, був протипоказаний вагітним і дітям до 16 років (читала в інеті, що коли проводили експерименти на вагітних пацюках, ці ліки провокували викидень - тому вагітність і вписали у протипоказання)....ті ліки я так і не пила. хоча їй про це так і не сказала - щоб поберегти свої нерви.....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 вересень 2017 - 19:18

Мама Жабка, так це найгірше коли назначають те що не можна. Я завжди перечитую інструкцію і теж не приймаю, якшо пише що не варто.
От чого мені досі не сказали за МагнеВ6 це цікаво..
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikacays 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 вересень 2017 - 11:03

З тонусом матки треба бути дуже обережною. В мене затонусувало на початку 8 місяця після важкого робочого дня. Не звернула уваги, думала, що тренувальні перейми. Пішла в пологовий ( я живу в 2 хв хотьби від нього) і мені сказали, що загроза передчасних пологів. Три дні лежала під крапельницею. Вважайте, якщо тонус не проходить за пів години, краще звернутися до лікаря!!!
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 вересень 2017 - 15:07

Перегляд повідомленняnikacays (14 вересень 2017 - 11:03) писав:

З тонусом матки треба бути дуже обережною. В мене затонусувало на початку 8 місяця після важкого робочого дня. Не звернула уваги, думала, що тренувальні перейми. Пішла в пологовий ( я живу в 2 хв хотьби від нього) і мені сказали, що загроза передчасних пологів. Три дні лежала під крапельницею. Вважайте, якщо тонус не проходить за пів години, краще звернутися до лікаря!!!

Як його добре визначити? Бо мене просто болять яєчники..то один то другий, ниють..
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tasolomka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 листопад 2017 - 13:18

Wokolapo4ka, що саме визначити?
тонус?це лікар мусить визначити, він ощупає живіт, якщо сумнівається , то зроблять узі, і тоді або нормотонус або підвищений...я думаю яєчники ні при чому до тонусу, то в матці...може просто яєчники простудили?
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 листопад 2017 - 13:34

Перегляд повідомленняtasolomka (20 листопад 2017 - 13:18) писав:

Wokolapo4ka, що саме визначити?
тонус?це лікар мусить визначити, він ощупає живіт, якщо сумнівається , то зроблять узі, і тоді або нормотонус або підвищений...я думаю яєчники ні при чому до тонусу, то в матці...може просто яєчники простудили?

Та деколи твердіє живіт то свічку ставлю. На узд і так хожу дуже часто бо то як не одне то друге.
Біль в яєчнику досі присутня, хоча це не визвано самими яєчниками. Можливо є спайка, хоча звідки вона взялась не розумію.
Простудити немала де, бо весь час лежу.
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 25 Сторінок +
  • « Перша
  • 23
  • 24
  • 25
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Arine1983 світлина

Arine1983  МАМА ДІВЧИНКИ 9 МІСЯЦІВ і 12 днів

15 січ 2018 13:29

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Айра світлина

Айра  Увага! Увага! Увага! Посуда не помита, їсти не зварено, діти в піжамах, ліжка не застелені, голова болить... Ні, це не наслідки святкування Нового року!!! Це новий квест для тих, хто минулого року став батьками: Називається зареєструй дитину в садок в електронну чергу без проблем!!! Стартував офіційно 2 січня о 9.00.

02 січ 2018 15:08

Унюня світлина

Унюня  Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці.

18 гру 2017 13:52

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (2)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 січень 18 )

Перекладач онлайн