Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Перші ознаки вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 8 Сторінок +
  • « Перша
  • 6
  • 7
  • 8
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Перші ознаки вагітності Чи відрізняються вони під час першої і другої вагітності???? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Надія-Любов 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 03 січень 2016 - 18:07

Бессоння, бігання в тоалет, набрякання грудей. Перших два тижні після зачаття
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anna) 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 липень 2016 - 09:07

Ми з чоловіком плануємо дитинку,минулого місяця була затримка 3 дні,вже думали прийшло до нас щастя.
Але почались місячні,на 6-8 день була мазанина світло червона(переважно завжди 5-6 днів триваютт)після закінчення болі в низу живота ниючі,виділеня було один раз на 10 день циклу,повинна бути вже овуляція так як 30-32 дні цикл,але не відчуваю її,дуже хочемо дитинку
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Амелія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 30 липень 2016 - 09:28

Anna)Бог дасть вам дитинку тоді коли ви будете готові,повірте.А 4ри роки хотіла,і здійснилося,вже тоді коли не надіялася взагалі...Вірте.
Перша вагітнімть в мене була зовсім іншою,пізно взнала,не було взагалв токсикозу
А от друга почалася по іншому,шруди боліли,тиск низький,голова дуже крутилася,а потім всі прєлісті токсткозу....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vikanosh 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 09 серпень 2016 - 17:57

Допоможіть будь ласка заспокоїти хоч трохи нерви. Незахищених статевий акт був на 6 день циклу. Через 5 днів поїхала на море. І тут почалось цікаве. Ще за день до моря дерло горло, піднялась температура і за два дні саме пройшло. На морі на другий день побачила у себе полоску на животі якої ніколи не було ніколи думала від сонця з'явились але це тільки другий день Груди трохи збільшились і рясні білі виділення як ніколи. Пройшло декілька днів почало нудити на наступний день нудота і бігала до білого друга. На наступний день нудить як щось з'їм. Думаю що мало ймовірно що вагітність на 6 день циклу. Хочу дитинку. А тести всі завжди з однією полоскою

Допоможіть будь ласка заспокоїти хоч трохи нерви. Незахищених статевий акт був на 6 день циклу. Через 5 днів поїхала на море. І тут почалось цікаве. Ще за день до моря дерло горло, піднялась температура і за два дні саме пройшло. На морі на другий день побачила у себе полоску на животі якої ніколи не було ніколи думала від сонця з'явились але це тільки другий день Груди трохи збільшились і рясні білі виділення як ніколи. Пройшло декілька днів почало нудити на наступний день нудота і бігала до білого друга. На наступний день нудить як щось з'їм. Думаю що мало ймовірно що вагітність на 6 день циклу. Хочу дитинку. А тести всі завжди з однією полоскою
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myrjasja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 серпень 2016 - 20:56

Першою ознакою в мене була молочниця, жахлива, почаласяна 6 день після овуляції. А оскільки молочниці в мене раніше ніколи не було, то я ще кілька днів думала, що то таке. Чітка друга смужка з'явилася на 14 день після овуляції, тобто в перший день затримки.
My Signature
Спойлер

15.11.2012.
25.07.2014.
20.09.2014

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Діанчик 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 серпень 2016 - 09:03

Перегляд повідомленняvikanosh (09 серпень 2016 - 17:57) писав:

Ми також з чоловіком довго планували другу вагітність! Я стільки рахувала ці овуляції та "сприятливі дні"))) Але одного разу буквально через декілька днів після статевого акту я помітила полоску внизу живота і нудота кожен день, і слабкість, і груди набрякли і всі ознаки! Я вже думала, що я настільки зациклилась на вагітності що старалась не думати про це, бо мені здавалось, що я собі внушаю... забагато про це думаю...адже пройшло тільки 3-4 дні після статевого акту))) тому що перша вагітність синочком починалась зовсім без яких-небудь ознак, тільки затримка! але полоска на животі! як же? полоску я ж не можу придумати))) і диво сталось! я зробила тест ще за тиждень до затримки (не витримала) - і на ньому проявлялась друга ледь помітна смужка!!! Отже, якщо слабкість, нудоту, температуру і т.д. можна "надумати" собі, то полоска на животі означає або сильний гормональний сплеск в організмі або вагітність (що також є гормональним сплеском)))) Здоров’я вам!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   марися в 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 серпень 2016 - 17:54

ПРИВІТ ДІВЧАТА! ОСЬ І В МЕНЕ ЦІКАВЕ ПОЛОЖЕННЯ- ОСТАННІ М2.07 ,28.07 ЗАТРИМКА, ТЕСТ НЕГАТИВНИЙ ПРОХОДИТЬ ЩЕ 2 ТИЖНІ - ІДУ ДО ЛІКАРЯ. ЗДАЮ ХГЧ -480;узд ВАГІТНОСТІ НЕ БАЧИТЬ; ЧЕРЕЗ 2ДНІ ХГЧ - 915 ЗНОВУ НАЗНАЧИЛИ УЗД НА ПОНЕДІЛОК - НЕ ВИКЛЮЧАЮТЬ ПОЗАМАТКОВУ СТРАШНО!!!! МОЖЕ В КОГОСЬ ТАКЕ БУЛО?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мить до мрії 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 19 серпень 2016 - 20:10

марися в,

Попередження Попередження

Коли ви пишете все з великої літери то це означає що ви кричите. Не зловживайте капс локом

My Signature
– Як довести дівчину до безумства? – Дати їй купу грошей і зачинити всі магазини!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Laro4ka21 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 23 грудень 2016 - 19:14

Всім Привіт зі мною сталася наступна ситуація. Три дні тому ходила в перукарню підфарбувати відрослі корені волосся але корені не профарбувалися. На форумах знайшла що в багатьох випадках це стало першою ознакою вагітності. Хоча до місячних ще більше двох тижнів тест негативний і цикл нерегулярний. Хоч груди збільшилися в розмірі так як перед місячними. У кого була схожа ситуація поділіться досвідом четвертий місяць стараємось дуже хочемо лялю а бачити негативні тести вже немаю сили.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тошеня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 квітень 2017 - 13:34

Привіт усім. Прошу Вашої поради. У мене сьогодні приблизно 17 ДПО. На тесті 2 смужки, але вже 3 дні особливо не яскравішає. Симптомів - жодних. Всі пишуть, що груди болять. У мене які були, такі і лишились. Ні реації на запахи, ні тошноти - нічого. Єдине вчора живіт поболював. Хвилююсь дуже - вісім років невдач, а тут з"явилась надія і ...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myrjasja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 квітень 2017 - 17:46

Тошеня, ну 17 день ПО то 2-3 дні затримки? В більшості випадків і нема ніяких симптомів на такому термінів. Тошнити зазвичай починає десь за місяць. Груди теж малоінформативний показник.
Найкраще здати кров на ХГЛ в динаміці, то й знатимете.
My Signature
Спойлер

15.11.2012.
25.07.2014.
20.09.2014

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • « Перша
  • 6
  • 7
  • 8
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

Вчора, 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 жовтень 17 )

Перекладач онлайн