Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: 8 грудня--Година ласк!(багато ласк буде роздано) - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 25 Сторінок +
  • « Перша
  • 23
  • 24
  • 25
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

8 грудня--Година ласк!(багато ласк буде роздано) Богородиця просила молитися в цей час з 12-13.00 год. Оцінка: ***** 4 Голосів

Користувач поза мережею   Зесічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 грудень 2011 - 02:11

*
Популярне!

„Я — Непорочне Зачаття, Мати усіх ласк і Мати Мого Улюбленого Сина Ісуса. Моїм бажанням є, щоб кожного року 8 грудня опівдні була відбута Година Ласк. Багато духовних благодатей і фізичних благословень отримають ті, які безперервно будуть молитися цієї години".
так Пречиста Діва 11 разів появлялася сестрі кармелітці Пєріні, і в одній із Своїх появ лагідним та люблячим голосом так промовила.

Зображення

Вимоги Години Ласк

1. Початок одногодинної молитви-розважання — 12 година дня кожного 8 грудня, у празник Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії за григоріянським церковним стилем (Годину Ласк можна відмовляти також 22 грудня — у празник Непорочного Зачаття за юліянським церковним стилем).
2. Година цієї молитви-розважання повинна бути безперервною, без відволікань на розмови, телефонні дзвінки, стук у двері.
3. На початку треба тричі відмовити 51(50) покаянний псалом з розпростертими угору руками, відтак решту часу молитися вервичку, інші молитви, співати побожні пісні, розважати на Страстями Ісуса Христа, молитися у цей час за свою Батьківщину, Церкву, родину, сім'ю.
Примітка. Пречиста Діва Марія просила, щоб цю практику поширити на увесь світ — щоб зблизити людей до Бога і щоб Ісус Христос був любленим кожним серцем. Це є вічна пісня Непорочного Серця Пречистої Діви Марії, тому вона повинна бути також і піснею наших сердець.

Обіцянки Години ласк

"Під час цієї Години Ласк буде роздано багато духовних благодатей. Найбільш затверділі грішники будуть діткнуті ласками від Бога". Мати Божа обіцяла, що все буде прощено в цю Годину, навіть неможливі випадки будуть вислухані, якщо на це буде воля Предвічного Отця.

Історія Години ласк
Спойлер

Молитви для Години ласк
Спойлер

відписуйтеся, будь ласка, щоб тема була активною і наші ряди поповнювалися, як просила Діва Марія)

Повідомлення відредаговано Зесічка: 03 грудень 2015 - 11:10
Причина редагування доповнення

My Signature
Зображення
Якщо хочеш мати гарний вигляд, стій хвилину перед дзеркалом, 5 хв перед своєю душею і 15 хв перед Христом(М.Куаст)

Нагороди:

переглянути всі
  • 57
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 грудень 2013 - 12:39

Молитви для Години ласк (за долю нашої Батьківщини і особисті важливі прохання):

Обов язкові молитви:

Спойлер

розважання над страстями Христовими від Еврика:
Спойлер

молитви До Матері Божої в час Години ласк:
Спойлер

Молитви, які можна відмовляти на закінчення Години ласк:
Спойлер

Повідомлення відредаговано Зесічка: 06 грудень 2013 - 13:16

My Signature
Зображення
Якщо хочеш мати гарний вигляд, стій хвилину перед дзеркалом, 5 хв перед своєю душею і 15 хв перед Христом(М.Куаст)

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 грудень 2013 - 15:28

свідчення особливих Ласк, фізичних благодатей і виконання просьб після Години ласк:

від iryna:

Цитата

моя Анна-Марія якраз є живим свідченням ласки Матері Божої. Це Вона попросила в Бога для мене дитинку... Доці вже сім років! тоді більше року ми чекали, лікувались, молились, плакала..... Почула про годину ласк, молилась 33 рази вірую, 33 рази Отче Наш, 33 рази Богородице Діво (так прочитала в книжці) і чоловік на роботі помолився коротко. Завагітніла в першу овуляцію після цього дня :96: Дякую Богу!...

від Светик-семисветик:

Цитата

Таки молитви наші всі дієві,хто б що не казав.Сьогодні з 12-13 год молилась до Непорочного Зачаття в церкві.Можна сказати,що Боженька почула мої молитви (хоча я просила про ласку материнства).Мій чоловік в 18 год попав в аварію-залетів під грузовик.Машина ремонту не підлягає.Але дякуючи Богу і Божій Матері,він живий (тільки подряпини).Я своєму чоловікові так і сказала,що Матінка БОжа його спасла.Боже дякую тобі за все,і окремо дякую за свого чоловіка.

від мене:

Цитата

думаю, кожен з нас отримав якусь випрошену ласку минулоріч. в ому випадку моя дитинка поправилася, лікар-невролог Куксенко сказав, що ДЦП(!) проскочило, тепер він не тільки ходить, а й бігає :)

особлива містика від Елла:

Цитата

А ще сьогодні відбулася якась містика, яку я просто не можу пояснити. Справа в тому, що у своєму робочому столі я робила порядок влітку, перебирала кожен папірець і все, що не стосується роботи відкладала.А вранці, шукаючи пульт від проектора, знайшла ксерокопію, на якій зверху було написано "Година ласк", а в середині і молитви, і історія. То молилася колись моя мама)))
Тому у мене сьогодні були особливі відчуття)))

неймовірне щастя від
ангели34:

Цитата

моя молитва в годину Божої ласки була почута - Я вагітна. Довгих 16 років нічого не получилося.а 11 грудня я взнала що вагітна. Хочу всім сказати що чудеса бувають.Просіть щиро і ваша молитва буде почута. Я усім вдячна хто в цей день молився разом з нами. Бо в цю годину дійсно роздаються усі наші прошення і бажання.я в цьому переконалася. Я про Годину Божої Ласки взнала лише минулого року.і минулого року я просила Матінку Божу щоб наступного року в цю годину я молилася вже з малятком.-і накінець моя молитва була почута.
Я безмежно вдячна Богу і Діві Марії за таке благословення.тому у кого є сумніви постарайтеся повірити.що щира молитва робить чудеса і моє чудо до мене прийшло.

чудо для Домовичка:

Цитата

Я молилась вперше в житті Годину ласк три роки тому. Ми віруючі люди, але чомусь про це почули лише тоді від монахині, яка приходила до моєї мами на роботу, і розповіла, що треба просити все, що навіть здається нездійсненним. Що не одна пара була почута.
Спочатку я скептично зреагувала, бо вперше чула, а потім мене пересилило бажання мати дитинку і віра. Вже аж ввечері я в неті почала читати про це. І я таки помолилась. Це був грудень 2011, а в січні 2012 я, після важких 5років лікування, завагітніла. Випадково. І я вірю, що саме в цю Годину ласк мене почула Діва Марія. Після цього я щороку молюсь в Годину ласк.

радість від viki_v

Цитата

минулого року молилась за щасливу вагітність і я вагітна) (чекали 5 років). цей рік буду молитись за щасливі пологи, надіюсь Матінка Божа мене почує!

від Чорнобрива

Цитата

Те, про що я молилась минулого року в Годину Ласк - збулось! Цього року теж молитимусь.

від Olga-mama

Цитата

Можу розказати і я за себе. 8 і 22 грудня минулого року я молилась 33 рази Вірую, Отче наш і Богородице Діво, завагітніла цього ж місяця, 16 грудня в мене були останні місячні :). Моїй дитинці вже 3 місяці.(3 роки не могла завагітніти)

від марілон

Цитата

і я обов'язково буду молитись, минулого року дізналась про годину ласк, щиро молилась і вірила. У мене була аналогічна ситуація,як форумчанка вище написала. Більше 3 років не могла завагітніти, а зараз ношу під серцем маленьке диво!

від :

Цитата

Минулого року я вперше тут дізналася за Годину Ласк Матері Божої і вперше молилася і отримала те про що просила. На той час я була вагітна і дуже передивала за пологи і за малюка. Матінка Божа почула мої молитви і все пройшло нормально, а головне синочок народився злоровим.
Я дуже вдячна Богородиці за цю ласку. Цього року вже разом з синочком приєднаємося до молитви))

від
vi_Ola:

Цитата

Два роки я молилась і просила Матінку Божу про вагітність та щасливі пологи і все так і сталось, вагітність пройшла добре, пологи щасливі і зараз моє Щастячко сопить біля циці! Цього року також постараюсь приєднатись до Години Ласк

від ріпка:

Цитата

Минулого року теж молилася і завдяки молитві завагітніла у січні у першу ж овуляцію, щасливо народила синочка. Цього ж року буду просити здоров'я для всіх рідних і близьких.

дуже раді за gyralka

Перегляд повідомленняgyralka (07 грудень 2016 - 11:29) писав:

минулого року вперше молилася у Годину Ласк, просила за дар материнства і ось завтра вже буду молитися із малятком на руках!!! про вагітність дізналася ще того ж місяця, у грудні )) Слава Богу за все!!!

P. S. тут можуть бути і ваші дописи про одержані ласки :)

Повідомлення відредаговано Зесічка: 07 грудень 2016 - 14:38

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

• 25 Сторінок +
  • « Перша
  • 23
  • 24
  • 25

Інші відповіді в цій темі

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 грудень 2017 - 13:11

Щиро вдячна всім за спільну молитву!!!
Сподіваюся, що не лише Лялічка, Куколка і Марілон молилися з форумчанок...
Точно біля 130-ти гостей форуму молилися з цієї теми і молитов тут викладених, що неймовірно тішить, що молитва шириться! ЗображенняЗображення
До зустрічі в наступному році! Не забувайте і розповідайте рідним)
а ще -- чекаю ваших вражень і розповідей див Години Ласк...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 25 Сторінок +
  • « Перша
  • 23
  • 24
  • 25

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Зесічка 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

12 гру 2017 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 14 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн