Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Засоби і методи, які сприяють зачаттю і вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 63 Сторінок +
  • « Перша
  • 61
  • 62
  • 63
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Засоби і методи, які сприяють зачаттю і вагітності Що допомогло Вам, Вашим подругам Оцінка: ****- 8 Голосів

Користувач поза мережею   galysja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 15 вересень 2015 - 10:52

Привіт усім!!! На Закарпатті є одна старенька жіночка Марія.Надзвичайно добра і глибоко віруюча людина. Має дар лікування руками.Знаю особисто 8 випадків коли після рук баби Марії з Божою допомогою народилися дітки.Я лише повернулася від неї і маю дуже велику надію на чудо.Якщо цікавить пишіть в приват...
My Signature
ДОЗВОЛЬ, О МТЕРИНСТВА МАТИ,
НЕПЛІДНІСТЬ В РАДІСТЬ ОБЕРНУТЬ,
НЕХАЙ СВЙ ПАРОСТОК ЗАЧНУТЬ
БАТЬКИ,ЩО ХОЧУТЬ ДІТОК МАТИ!]
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жива вода  

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 вересень 2015 - 14:09

Напишу вам з власного досвіду :) Сьогодні в нас 20 тижнів вагітності, і нам допоміг хороший відпочинок найперше.
Чоловікові, якому хронічно не вистачає сну, зачати дитину набагато важче, тому що недосипання має дуже негативний вплив на репродуктивну систему! Так було і в нас очевидно, тому що з поганою спермограмою, після поїздки на море і доброго відпочинку, ми зачали нашого хлопчика)) Також на протязі двох тижнів мій чоловік пропив цинк...
Ну й звичайно ж, молитва))
Всім бажаю удачі й дуже скоро омріяного щастя!

Повідомлення відредаговано Жива вода : 23 вересень 2015 - 14:10

My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мава 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 17 лютий 2016 - 10:37

Привіт усім! Хочу поділитись власним досвідом. Кілька років не могли завагітніти. Здавали аналізи, відпочивали, проводили фолікулометрію-нічого. Вирішили перевірити труби. На прийомі у лікаря вирішилось що краще одразу лапароскопію, там і огляд, і прохідність труб-все одним махом. Провели-все гаразд, нічого не виявили. Після цього кілька місяців приймала протизаплідні за вказівкою лікаря, аое від них мені було не добре. Відмінили. Відпочивала десь 2 місяці, потім дві гормональні стимуляції. На Узд було видно 4-6 фолікулів). Пройшло 1.5місяця і..о, чудо, дві смужки) з чоловіком були в тихому шоці. Але це перша сторона, а друга така: звісно Молитва і Віра що все буде добре! Якомь мені розповіли історію про пару, яка не могла виносити дитину. Поїхали вони до якоїсь провидиці, вона їм сказала щоб зробили подарунок дітям в дитбудинок. Так і зробили- все у них вийшло. Чекають уже на другу дитинку. Власне цього року я згадала цю історію і теж з чоловік на Миколая зробили подарунки малечі у дитбудинок. Це співпало із стимуляцією. І у нас вийшло. І ще в цей час я отримала подарунок від хресної мами іконку та чарівну хусточку з Меджигор'я. Тому, який фактор подіяв....не знаю. Знаю що Віра в Бога, віра в себе, довіра лікарю, і благочинність - принесла плоди. Тому, любі дівчатка, бажаю і Вам отримати омріяне щастя! Боріться за нього!
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лілічка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 квітень 2016 - 00:05

Привіт! не знаю в чому була в нас проблема...
тепер аналізуючи всю ситуацію, я розумію що така була воля Божа
і він нас провадив.
окрім лікування, ми їздили по святих місцях, і одного разу коли були в Страдчі, попали на проповідь священника про духовне всиновлення, я ще собі тоді подумала, що то дуже велика відповідальність, і я мабуть не зможу, боялась щоб не пропустити якогось дня в молитві за духовно всиновлену дитину...
та з часом, коли так і не виходило завагітняти, я вирішила попробувати...
два місяці - день в нень молилась, не пропускала, а на сам новий рік ми відмічали не вдома і я не помолилась ввечері, на другий день мене огорнув незрозумілий страх за життя тієї невідомої дитинки, звернулась до священика і він порадив помолитись два рази, за пропущений день.
що саме цікаве - я завагітняла саме в той день, саме 1 січня і це було реальним чудом, коли на Йордань побачила дві завітні полосочки, щастю не було меж.
дівчата вірте, і в вас все буде добре)))
Надіюсь моя історію буде комусь корисною)))
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   veterok 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 квітень 2016 - 21:19

Перегляд повідомленняІрма (21 червень 2014 - 07:09) писав:

Оля1407 , я чула про такого масажиста...телефончик можу дати...сама ще не їздила...вагаюся...

Можна 1 мен1 телефончик?

Перегляд повідомленняСандракіра (27 червень 2014 - 21:49) писав:

Оля1407, Я зі своєю подружкою їздила,їй допоміг з першого разу і відразу сказав,що більше до мене не приїдеш,а я їздила разів 6,але менгі потрібна була гістероскопія.В його були такі жінки,які робили екО і не виходило,а він допоміг.В його дуже часто телефон відключений,а включається в той коли роблять запис,краще дзвонити на дом тел,бо на моб.дуже тяжко.
Раджу поїхати.

Можна телефон,буду дуже вдячна!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 20 жовтень 2016 - 19:28

Чула, що жінки які вишивали картинку з трьома янголятами "Неідеальний" невдовзі бавили своїх малюків)
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кнопо4ка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 жовтень 2016 - 11:07

Дівчата може не по темі, але скажу що я довго вчилася, потім в житті була складна ситуація і я ніяк немогла влаштувати своє життя, батько помер від раку,на лікування йшло багато грошей і мама поїхала на заробітки, бо в неї було ще троє діток яким треба було вчитися і т д і от я лишилася з братом опікуватися наймолодшою сестричкою, часу на особисте життя не було, тож я довго нікого собі нешукала, хоча і хотілося, і от я почала читати молитву Ісуса Христа, читала більше року, і за цей час я встигла знайти роботу і головне кохану людину, я вдячна Богу за те що тоді почув мене, і от тепер коли в нас виникли проблеми із вагітністю, я вирішила знову почати молити цю молитву, тож надіюся Бог нас почує і про результат я скоро повідомлю.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Боні 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 листопад 2016 - 21:27

Перегляд повідомленняIrishk@ (12 вересень 2015 - 17:52) писав:

Чотири роки старань поки нічого не принесли, ніби все добре, але нічого не виходить.А я начиталась і поставила в спальні вазон фікус. Згідно фен-шуя цей вазон вважається символом плодючості і допомагає завагітніти. А ще пью настій шавлії та каплі лікмам. Дуже вірю, що допоможе.

Я теж читала про фікус,але незнаю чи є різниця в них,бо їх є багато різновидів?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kara 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 грудень 2016 - 12:56

Перегляд повідомленняБоні (06 листопад 2016 - 21:27) писав:

Я теж читала про фікус,але незнаю чи є різниця в них,бо їх є багато різновидів?

Може мається на увазі саме жіноче щастя? Або чоловіче. Або усі разом :)
Пара моїх друзів теж все намагалася завагітніти, але довгий час нічого не виходило. І лікувалися, і майже що по розкладу "робили" її. Але все вийшло тільки після того, як вони поїхали відпочивати, розслабилися, після цього усе й вийшло.
Також подруга розповідала про пару, яка робила-робила дитину, а все було марно. Обійшли купу лікарів, викинули багато грошей на лікування. А потім вона пішла за до одного старенького лікаря, який порадив їй пити звичайну фолієву кислоту. Вона почала приймати її і згодом завагітніла.
Тому треба з самого початку, як тільки зважилися на дитину, почати живити свій організм вітамінами та мінералами.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка23 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2017 - 21:21

Привіт усім...Перечитала практично всі 62 сторінки, але може ще раз спитаю на рахунок гінеколога у Стебнику або Трускавці. Хто може порадити дійсно хорошого? І щоб можливо зразу УЗД було, щоб потім до інших лікарів не направляли....дякую наперед
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Valkiria 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 березень 2017 - 12:23

Не знаю, чи просто так співпало, але обидва рази, які мені вдалося завагітнти самій, десь за місяць до того я здавала кров(я донор). Перший раз також була зміна клімату, не радикальна, всього 450 км. Удачі всім плануючим!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Siamka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 серпень 2017 - 18:30

Доброго усім вeчора. Обіцяла собі після успішного народжeння сина написати свою історію. Так от,коли доньці минуло 10 я дужe захотіла сина,цe був липeнь 2014. Звісно я і нe думала,що нe зможу завагітніти,тому щe вагалась аж до жовтня і вирахувавши овуляцію здійснила нeзахищeний СА.Дужe здивувалась,що прийшли КР та щeй болючі.Пішла на обстeжeння в Eкстрамeд,ніби всe ок,трeба,кажуть,часу,алe я нe з тих хто чeкає. Вeчори в інтeрнeті плюс поради з цього форуму і в лютому я завагітніла.ось що я робила:молилася вeрвицю визволeння,до св.Марти,зробила карту бажань,допила за вагітною подружкою,прочитала сильну молитву з інтeинeту на російській мові ну і щe замовила на сайті гeль-змазку Актифeрт(він робить сeрeдовищe ,щось типу соди),алe на сьомому тижні узд показало завмирання. Я звісно була нe всобі від горя.Вжe думала,що мeні нe дано,алe чeрeз чотири з половиною міс.знову ввeла той гeль і завагітніла,на саму овуляцію,бо дужe хотіла хлопчика. І завагітніла,якосьвідчувалащо всe будe ок,народила сина 05.05.2017.Так шо ,думаю,причина бла в мікрофлорі.Дяую за увагу,можe комсь мій допис будe корисним.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ckorpionsha 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 17 вересень 2017 - 18:19

Актиферт і я пробувала, але нам був безпомічний.бо труби були спайковані. Але багато відгуків є про завмиранням після Актиферту

Але думаю тут більше помогла Вам чистка, ніж Актиферт. Тому що після чисток, викиднів дуже багато вагітніють. Матка почищена, жива дуже хватає все.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   galysja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 вересень 2017 - 19:34

На рахунок лікаря у Стебнику чи Трускавці було питання. Моя вам порада...якщо є проблеми з вагітністю,не гайте час і грошей,їдьте відразу до Львова.
My Signature
ДОЗВОЛЬ, О МТЕРИНСТВА МАТИ,
НЕПЛІДНІСТЬ В РАДІСТЬ ОБЕРНУТЬ,
НЕХАЙ СВЙ ПАРОСТОК ЗАЧНУТЬ
БАТЬКИ,ЩО ХОЧУТЬ ДІТОК МАТИ!]
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 63 Сторінок +
  • « Перша
  • 61
  • 62
  • 63
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (6)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Kуся світлина

Kуся  Вік, Вікусь з Днем Ангела

24 жов 2017 19:51

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 листопад 17 )

• З днем народження
    Levchyk 
    - Вік: 40

Перекладач онлайн