Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дитина і мобільний телефон, планшет, ноутбук... - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Дитина і мобільний телефон, планшет, ноутбук... Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 06 листопад 2016 - 19:56

Чи даєте ви своїм діткам користуватися мобільним/планшетом? З якого віку? Чи, може, у вашого чада вже є свій особистий засіб зв’язку/розваг?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 листопад 2016 - 20:12

Я дозволяю доні грати в абетку або біблію англійська. Але недовго. Нам 1р8м
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Така як осінь 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 листопад 2016 - 20:12

Мій син дуже любить техніку. Звичайно, планшет і телефон мамин він не лишає без уваги:) Даю ненадовго і під своїм наглядом. Синок грає гру Мишеняткова абетка або переглядає фото. Рано чи пізно дитина з такими речами познайомиться, думаю, чим пізніше тим краще.
Телефон вважаю доцільним купити дитині, коли почне ходити до школи без супроводу, або коли піде в перший клас, залежно від обставин. І не останню модель, а простий, звичайний телефон для зв'язку, щоб на уроках не відволікав.

Повідомлення відредаговано Така як осінь: 06 листопад 2016 - 20:15

My Signature
Спойлер

Все у наших руках, тому їх не можна опускати.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dobbi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 листопад 2016 - 23:36

Віддали малому старий телефон десь в 1,4, зараз 1,8. Грає Мишеняткову абетку,хто в горах, Kapu forest, Пеппу дивитися. Телефон просить не щодня, часто даю в транспорті, якщо вже не сила їхати))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2016 - 13:39

Dobbi, оо і Єва обожнює мишеняткову абетку
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pingviniatko20 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2016 - 13:47

перший телефон отримав в 4 місяці... віддали старий не працюючий))) дитячим телефоном, планшетом, компютером так і не хоче бавитись... віддаю старі телефони досі))) але то на пару днів. моя техніка під категоричною забороною. не дозволяю ні телефон, ні планшет, ні ноутбуки... знає як користуватись, як гортати сторінки чи переключати мультики.. АЛЕ це тільки у виключних випадках (наприклад, на відпочинку у всіх діток були мультики на планшетах, то вже і свому дозволила на 30 хвилин вдень перед сном)... вважаю, що гаджетами він ще навчиться і користуватись і жити з ними.. а от навчитись усному рахуванню, читанню книжок (саме книжок а не електронної їх версії), та в кінці кінців хочу щоб мій син знав і вмів користуватись звичайним транспортиром і циркулем, а не шукав відповідь в інтернеті)))) розумію що в наш час без електроніки нікуди, але всьому свій час.. в його 3 роки набагато важливіше розвивати навики логічного мислення (в живу), дрібної та не дрібної моторики, рухливого апарату, фантазію та багато іншого ніж гортати сторінки чи бавитись в ігри на гаджетах.. до речі мультики і телевізор теж намагаюсь обмежити... телвізор як такий його не сильно цікавить (страшено дратує його реклама))))), тому це не тяжко... додам, що і великого тяжіння до гаджетів і не має))) тобто наші обмеження не супроводжуються скандалами чи істериками... виключити і віддати то нормально)))
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Radyga 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 07 листопад 2016 - 13:49

У мене малий проявив інтерес до мого телефону десь у 5-6 років. У 6 років купила йому планшет. У 7 років купила комп'ютер. Але він посилить годину в ньому і трусить мене гратися, каже що йому не цікаво, хоч сам собі ігри нові закачує- старі видалає, мультики качає. Має власний телефон, простий як світ за 200 грн. Але бачу діти мають трішки кращі, то навіть і незнаю чи лишити чи з часом оновити, щоб дууууже просив собі кращий то нема, так іноді скаже що хоче.
My Signature
Зображення

Бягряною окрасою, золотим серпанком
Такі терпкі, пахучі квіти літнім ранком
Після дощу всміхаються веселки
Бентежить тіло емоцій закапелки
В душі тремтить від Бога подія
Під серцем в Наталі з'явилась надія !

Yairam:)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NATACHKA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2016 - 15:15

я даю деколи телефон,теж мишеняткову абетку бавиться а ше картки домана і колискові собі включає..
My Signature
Щаслива мама і кохана дружина найкращих моїх хлопців
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2016 - 16:24

ми тел і планшет малій не даєм . Два рази в далекі дороги планшет брали з мультиками . Я переживаю за зір .
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонцесяйна 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2016 - 18:06

У нас малеча перед сном грає телефоном, фото дивиться.
«Мишеняткова абетка» теж граємо.
My Signature
Мені завжди здавалося: сталося, значить, сталося. Яка, до біса, різниця, чому небо в черговий раз звалилося мені на голову? Воно звалилося, отже, треба вистояти. 
Макс Фрай.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2016 - 00:45

У нас з чоловіком прості моноблоки в межах 700 грн. Тому дітям вони не цікаві. На компі має свою папку з мультиками, але дозволяю їх не часто. Планшет найчастіше просять, але знають, що це мамина річ. Для них тут є мультики про Каю. Хоч цей самий мультик мають і на буці, але чомусь просять подивитися саме на планшеті. Ще для них маю декілька книжок на випадок дороги і ігри на логіку. Абетку також грають, та я хочу щоб вони спочатку вивчили звуки які передає літера ,а не їх алфавіту назву. Може хтось може порекомендувати додаток на вивчення українських звуків?
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама_Ната 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 28 листопад 2016 - 01:25

У нас у малого окремий ноутбук, але не більше 30 хвилин один-два рази на тиждень. Він у ньому лише малює, складає пазли онлайн. Ще іноді у танки в неділю ввечері тато дозволяє 15 хвилин проїхати. Мені не подобається, але ж то хлопці. Смартфон не дозволяю з огляду на його тендітність та вартість. То ж діти. Про планшети прочитала думку Комаровського, що з 2 років краще. Але поки не на часі.
Згадала, ще 15 хвилин мультфільма перед сном на ноуті обов"язково є. Якщо не накоїть чогось неслухняного. Ну а потім, як заведено - паперова книжка, і читання перед сном.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Radyga 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 28 листопад 2016 - 08:04

Radyga, але ось на що звернула увагу. Як посидить ту годину в комп'ютері то робиться такий нахабний, такий діловий, просторікує, очі закатує.
My Signature
Зображення

Бягряною окрасою, золотим серпанком
Такі терпкі, пахучі квіти літнім ранком
Після дощу всміхаються веселки
Бентежить тіло емоцій закапелки
В душі тремтить від Бога подія
Під серцем в Наталі з'явилась надія !

Yairam:)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марка 83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 листопад 2016 - 09:15

Недавно бачила в маршрутку заходить мама з дитиною і бабусею вони не заходили вони запихали дитину в маршрутку в дитини істерика якої я напевно ще не бачила думаю напевно чогось не купили дитині може 2 роки а може ще і немає а виявляється дитина так хотіла мобільного телефону в мене був шок щоб в дитини була страшна істерика через телефон думаю це ненормально в нас тоже хоче Ммаксим телефон але вважаю це зашвидко і в компютері перегляди стараюся зводити він любить ігри дивитися до мінімуму кажу інтернету немає
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мама Жабка =) 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 листопад 2016 - 09:31

Перегляд повідомленняМама_Ната (28 листопад 2016 - 01:25) писав:

У нас у малого окремий ноутбук, але не більше 30 хвилин один-два рази на тиждень. Він у ньому лише малює, складає пазли онлайн. Ще іноді у танки в неділю ввечері тато дозволяє 15 хвилин проїхати. Мені не подобається, але ж то хлопці. Смартфон не дозволяю з огляду на його тендітність та вартість. То ж діти. Про планшети прочитала думку Комаровського, що з 2 років краще. Але поки не на часі.
Згадала, ще 15 хвилин мультфільма перед сном на ноуті обов"язково є. Якщо не накоїть чогось неслухняного. Ну а потім, як заведено - паперова книжка, і читання перед сном.

а скільки років вашому хлопчику?=)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vik1 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 листопад 2016 - 09:42

В нас ніяких телефонів, комп'ютерів і планшетів. Раз в день або два дивиться мультик на комп'ютері, бо в телевізорі переважно російською мовою або не дуже гарні.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алуся 777 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 січень 2017 - 13:30

Я не проти ,щоб дитина ішла у ногу з часом . але не в раньому віці. Бачу як в знайомих діти влаштовують істерики із-за тих же планшетів , телефонів, комп"ютерів. Я своїм не даю. Мультики на комп"ютері або тв, тільки виключно без жорстокості і з нормальним смислом. Більше включаю наукові передачі, дискавері , подорожі, про тварин і таке інше.
Наш тато дуже хоче навчити дітей користуватись телефоном і комп"ютером, і я бачу ,що діти дуже швидко вхоплюють це. тому рахую ,що коли буде дійсно в цьому необхідність ,навчу і покажу ,що я к і до чого. Та й лікарі не радять особливо офтальмологи втикати в маленький екран- дуже шкодить очам. Маю 2 -х коліжанок в 1 дитина здорова була , досить часто сиділа в телф. і почались проблеми з косоокістю. Першу операцію вже зробили , далі почала сидіть ,знов повертається проблема з косиною . Можливо це і не в цьому причина , але для не сформованих до кінця очей , це також фактор ризику. в іншої хлопчина з вродженою косоокістю і теж в планшеті , але тут вже причина в нервозності ,дитина дуже агресивна стає коли відмовляють у планшеті. Все домовляння через планшет.

Я не хочу ,щоб мої діти росли нервові , і гадаю ,що можна іншими методами забавляти дітей ,навіть якщо мама не завжди має час на дитину. Можна запропонувати настільні ігри для 1 -2 дітей, ліпка ,малювання, вирізалки , конструктор . Краще дайте дитині старий фотоапарат - нехай клацає, це для них таке задоволення )) Просто цього також має бути достатнього ,щоб урізноманітнити зайнятість дитини. Ми ж колись в дитинстві також були чимось зайняті.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mimozkaa 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 15 березень 2017 - 21:42

Перегляд повідомленняVik1 (28 листопад 2016 - 09:42) писав:

В нас ніяких телефонів, комп'ютерів і планшетів. Раз в день або два дивиться мультик на комп'ютері, бо в телевізорі переважно російською мовою або не дуже гарні.

А сколько Вам рочків ?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2017 - 13:54

Моїй доні 9 рочків. Планшет їй подарували у 5 років, телефон - коли пішла у перший клас. Ну і зрозуміло, що є комп'ютер. Але якихось серйозних проблем ми з ними не маємо. Є певний час, коли вона може погратися, а коли і уроки повчити. Мені здається, велику роль відіграє і вчитель у школі. На уроках заборонені телефони, а вдома можна тільки 20 хвилин (бо вчителька так сказала, а вона її слухає). Отакі справи. На планшет скачали розвичальні, повчальні ігри, перекладач з англійської. Так що у всьому є свої плюси...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Замріяна Зірочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 березень 2017 - 10:52

В нас діти до планшету, комп'ютера та наших з чоловіком телефонів не лізуть.
Знають, що не можна і навіть не просять.

Цього року донечці на день народження (6 років) подарували звичайний телефон. Почала її лишати саму в дома на деякий час, то ж хочу, щоб вона завжди була на зв'язку зі мною!
Закачали їй туди гарну класичну музику (вона таке любить), тож вона собі слухає інколи (в навушниках). Також доця любить фотографувати особливо свої поробки, потім показує бабусям.
З ігор там лише одна розвиваюча гра.
В телефоні не сидить, нема в неї на це часу.

Мультики діти дивляться на телевізорі десь орієнтовно 30-40 хв. в день.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nesarokko світлина

Nesarokko  Дитина — гість у твоєму домі: нагодуй, вивчи і відпусти. Мудрість індіанців

Вчора, 12:47

lovelenchik світлина
ღ°Фрея°ღ світлина

ღ°Фрея°ღ  Цього місяця я встигла походити в сукенці, футболці,джинсах, куртці, і навіть в пуховику)))

14 тра 2017 13:18

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина
Айра світлина

Айра  Підкажіть хто знає, де на форумі дівся розділ з архівом походів малечівців з палатками??? Тицніть ссилку, бо не можу знайти...

Заблокований 22 кві 2017 16:56

Показати коментарі (1)

❤❤❤ світлина
Mariposa2017 світлина

Mariposa2017  Чекаю на своє диво

20 кві 2017 20:39

Wokolapo4ka світлина

Wokolapo4ka  Все повинно минати, бо інакше нічого не настане. ©Ліна Костенко.

07 кві 2017 12:00

Показати коментарі (1)

Сонцесяйна світлина
allinav світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 травень 17 )

Перекладач онлайн