Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: У скільки років йти до школи? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 45 Сторінок +
  • « Перша
  • 43
  • 44
  • 45
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

У скільки років йти до школи? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 жовтень 2017 - 16:51

пані Ольга, ти спочатку дізнайся по якій програмі вони вже наступного року будуть іти,і якщо всеж програма змінена і буде як обіцяють легше діткам то можеш і давати,а якщо така ж як тепер тотаки почекай ще той рік,то таки дуже велика різниця що в неповні 6,а що в 7 років,а на рахунок 12 років то навіть не думай про то то ще тисячу раз може змінитися,ну а якщо буде та програма де з старшої школи можна буде іти на роботу то це ще навіть краще)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bogdana 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 12 жовтень 2017 - 19:01

Старша доця народилась 1 вересня, ну і в школу пішла якраз рівно в 6 років. Якихось аж таких глобальних проблем з навчанням не було. Менша доця народилась 26.09. В школу піде коли їй ще не буде 6. Не бачу смислу дитину тримати цілий рік в садочку. Тих 3 тижні нам точно ніякої ролі не відіграють. В нас зараз старший синок пішов в перший клас, то програма не є важка. Я абсолютно не шкодую що віддала його в 6 років (народився 1 травня).
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 12 жовтень 2017 - 19:58

Я перед школою ходила з сином до психолога, щоб прийняти остаточне рішення. Але в мене ще велику роль зіграла учителька, нам дуже вона сподобалась під час підготовчого року. А щодо віку діток, які вчитимуться 12 років, то це може бути і позитивом. Адже за кордоном вже давно таке практикують. І діти уже у старшому віці роблять більш обдумані рішення щодо вибору професії.
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mama orsetti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 жовтень 2017 - 10:48

В Україні ще дуже лояльно щодо того коли йти до школи і батьки можуть вирішувати самі 6 чи 7, у нас в Італії такого немає, тобто цього року у 1 клас йшли ВСІ діти 2011року народження і ті що народились 1 січня, і ті що 31 грудня (в кінці року), якщо дитина немає довідки від психоневролога і пройденої спеціальної комісії, то ніхто не дозволить батькам залишити дитину ще рік в садку. Син подруги народився 18 грудня і пішов до школи хоч вона дуже не хотіла і він дійсно дуже маленький (липову довідку тобі ніхто не напише). Ми залишились ще на рік в садку так як маємо довідки від логопеда і психоневролога про необхідність додаткового року в садку, маючи діагнох ЗМР мали пройти 7 кіл пекла поки отримали дозвіл.
А щодо 12 років навчання я взагалі проблеми не бачу, діти будуть більш зрілі у виборі професії, тут школу закінчують у 18-19 років, хто хоче вчиться далі, хто ні йде працювати. Дехто після школи йде працювати і лише потім через декілька років йде отримувати вищу освіту, коли вже чітко розуміє ким він хоче бути в житті.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanesita 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 листопад 2017 - 09:31

Ой навіть не знаю що сказати.З одними думки збігаються,а з іншими навпаки.Мій Ростик в школу пішов в 6 ,хоча мені казали що його не візьмуть бо він з 23 вересня.але взяли, так як в нас постійно недобір.Я вважаю що в 6 років діти швидше і легше адаптовуються.В нас в класі є дітки які в школу пішли в 5 років і вони нічим не поступаються 6-річкам.Сидіти вдома лишній рік не бачу потреби.В нас тепер діти гіперактивні і енергію їм кудись потрібно дівати.Я наприклад в 7 пішла,то я в класі як мама була.НЕ хотілося щоб мій син був найстарший в класі.Хоча є і діти 7-річки в класі,то вони дуже розумні як говорить вчителька.Я дала в 6,бо мій він компа не вилазив,а так хоч якесь заняття.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dorothy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2017 - 14:55

А я, чесно кажучи, не розумію, чому придумали йти в школу в 6 років. Все рівно там оцінок ще не ставлять і уроки у ігровій формі, з таким самим успіхом можна було б іще рік в садок походити.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Njaka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2017 - 16:45

Перегляд повідомленняDorothy (07 листопад 2017 - 14:55) писав:

А я, чесно кажучи, не розумію, чому придумали йти в школу в 6 років. Все рівно там оцінок ще не ставлять і уроки у ігровій формі, з таким самим успіхом можна було б іще рік в садок походити.

Станом на сьогодні вивчено в прописах 10 букв. Пишуть речення по типу "Онисим сам ніс сома" є міні диктанти по пройденому (букви склади слова). З математики розбір складу числа від 1-10(не плутайте з додаванням -відніманням це само собою ) , знаки більше менше , робота з числовим променем ... , читання складів,слів, міні текстів. Та багато чого , що в садку і приблизно не проходять. Якісь елементи гри є але... це вже навчання -пропустив пару уроків і все далі все штопориться...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanesita 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 листопад 2017 - 16:46

Це правда що оцінки не ставлять,але коли і в 7 піде нічого не зміниться і в 2 клас ніхто не візьме.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 07 листопад 2017 - 16:47

Dorothy, а в школу ходять хіба за оцінками????? :greeting:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 07 листопад 2017 - 17:01

у 6 років сильніша допитливість і природнє прагення до пізнання. У 7 років вже більша емоційна стійкість і самодисципліна, але й оте "1000 чому" йде на спад
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 листопад 2017 - 11:32

я мала на увазі, що іще рік могли б побавитись в садочку. у свій час я пішла в школу в 7 років, як і всі тоді. і від цього гірше вчитися не стала, закінчила школу з медаллю. по нинішніх дітях я щось не бачу особливої тяги до знань
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 листопад 2017 - 14:54

Перегляд повідомленняKrav4yk (07 листопад 2017 - 16:47) писав:

Dorothy, а в школу ходять хіба за оцінками????? :greeting:

а я не стверджувала, що в школу ходять за оцінками, просто якщо не оцінюють знання, то з таким же успіхом можна ще рік в садок походити
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 листопад 2017 - 12:18

Перегляд повідомленняmama orsetti (21 жовтень 2017 - 10:48) писав:

В Україні ще дуже лояльно щодо того коли йти до школи і батьки можуть вирішувати самі 6 чи 7, у нас в Італії такого немає, тобто цього року у 1 клас йшли ВСІ діти 2011року народження і ті що народились 1 січня, і ті що 31 грудня (в кінці року), якщо дитина немає довідки від психоневролога і пройденої спеціальної комісії, то ніхто не дозволить батькам залишити дитину ще рік в садку. Син подруги народився 18 грудня і пішов до школи хоч вона дуже не хотіла і він дійсно дуже маленький (липову довідку тобі ніхто не напише). Ми залишились ще на рік в садку так як маємо довідки від логопеда і психоневролога про необхідність додаткового року в садку, маючи діагнох ЗМР мали пройти 7 кіл пекла поки отримали дозвіл.
А щодо 12 років навчання я взагалі проблеми не бачу, діти будуть більш зрілі у виборі професії, тут школу закінчують у 18-19 років, хто хоче вчиться далі, хто ні йде працювати. Дехто після школи йде працювати і лише потім через декілька років йде отримувати вищу освіту, коли вже чітко розуміє ким він хоче бути в житті.

В нашій землі теж так було: 1 січня до 31 грудня, але після багатьох скарг і провалів в навчанні 5 річками ( часто не встигали і мусіли повторювати рік) скасували межу. Тепер 1 січня до 30 вересня. Я свою доню віддала в майже 7 ( вона груднева) і зовсім не шкодую. Меншим діткам часто важко в чисто організаційному плані.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 листопад 2017 - 15:55

Моя думка, що якщо дитині на момент вересня нема ще 6 років то школу треба відкласти однозначно. А якщо тільки виповнилося 6 то об"єктивно старатися оцінити не так знання, як елементарні навички огранізованності, посидючості, елементарної відповідальності, здатності дитини самостійно давати собі раду без постійного нагляду дорослих, фізичний стан дитини( слабших і дрібніших частіше ображають) Якщо вже є 6.5 роки то таки варто віддавати, бо до 7.5 в садочку дитина більше втратить як здобуде.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Samarta 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 13 листопад 2017 - 16:19

Недавно почула від лікаря, що дитина має йти в перший клас, коли у неї випаде 4 передні зуби. Тоді скелет дитини стає достатньо сформований
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мілашка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 лютий 2018 - 17:48

Моя доця маленька і дрібненька, але її обідити важко))) пішла рівно в 6 років. Зараз 8 з половиною. Що пішла в 6 не жалію. )
Малого теж планую віддати в 6. У дітей гарна різниця у віці. дуже тішусь що піде то тої самої вчительки)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 45 Сторінок +
  • « Перша
  • 43
  • 44
  • 45
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

Arine1983 світлина
ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Айра світлина

Айра  Увага! Увага! Увага! Посуда не помита, їсти не зварено, діти в піжамах, ліжка не застелені, голова болить... Ні, це не наслідки святкування Нового року!!! Це новий квест для тих, хто минулого року став батьками: Називається зареєструй дитину в садок в електронну чергу без проблем!!! Стартував офіційно 2 січня о 9.00.

02 січ 2018 15:08

Унюня світлина

Унюня  Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці.

18 гру 2017 13:52

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 лютий 18 )

Перекладач онлайн