Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Малята - 2010 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Малята - 2010 Гарного початку Темки і Нового Року!))))) Оцінка: -----

Користувач поза мережею   @Iryna@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 вересень 2017 - 10:45

Happymother, привіт,маю до тебе питання щодо школи...На 29 діток 3кг чаю і мішок цукру на рік,це достатньо чи багато а може мало??? Один раз на день вони пють чай зранку.
Усім привіт...дівчата,вчора робили всім класом в вайбері завдання додому з української мови,то просто капец,бо мусіла сама то всьо пригадати,відкрити свою літературу і вичитати там ті всі правила,і аж тоді з малим робити завдання. Ніби і не погано бо і сама пригадую і пояснити можу,але якось ніби то мали б доступніше в школі їм пояснювати...чи шо
Малий заніс собі брудними руками інфекцію,роздер на носі,і тепер має ранку,яка не гноїться,а просто не заживає,а робиться така кірочка жовтувата,і трошки водичка підтікає,а потім то всьо засихає...таке фе,шо не пустила в школу бо мушу то всьо пильнувати ,мастити,та й напевне воно заразне,то шоб діти не позаражувались,казав лікар шо то стрептодермія...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kuzіra 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2017 - 15:13

Привіт.
В нас дубак страшний вже тиждень, в неділю мусіли включити опалення.
Оля дальше живе в своїй конячій стихії, знайшли школу їзди, тепер возимо.
Читаю і співчуваю вам з уроками додому, бо в нас не задають.
My Signature
тут мали бути лінієчки
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мая-зая 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2017 - 15:30

kuzіra, як ти там себе почуваєш? Освоїлися?

Ми вже навіть контрольні пишемо. Ех, школа...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kuzіra 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 вересень 2017 - 15:44

Перегляд повідомленнямая-зая (19 вересень 2017 - 15:30) писав:

kuzіra, як ти там себе почуваєш? Освоїлися?

Ми вже навіть контрольні пишемо. Ех, школа...

Контрольні це круто, тут для таких як наші, навчання зовсім просте.
Ми освоїлися гарно в новому місті, тут в нас велика родина, багато контактів навели. Зараз посилено працюємо, бо нам забракло на ремонт і ми взяли в банку трохи кредиту. Маємо кицю Марисю, яка чудить вдома на повну. Я до повного щастя теж пішла вчитися в медичну школу.
My Signature
тут мали бути лінієчки
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Iryna@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 вересень 2017 - 06:09

kuzіra, дуже за вас рада...ви молодці :girl_tender: Що таке медична школа і ким ти вийдеш з віддти? А в нас в районі і коня не зустрінеш,навіть якби і хотіла тих дітей покатати.
Мамочки порахували,що на ментальну арифметику вартує возити один раз на тиждень у Львів,бо коштує так само як в Золочеві,але у Львові ті рахівнички дарують дітям безкоштовно,і рівень викладання кращий.
Сьогодні будем клеяти в класі різні наклейки на стіни.Закупили пару тих наклейок,дерева будинки кульки,і сьогодні будем робити красоту... :girl_tender:
Дамян ще дома з тою болячкою,мастимо і пильнуєм щоб не пхав руки.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Happymother 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 вересень 2017 - 11:00

@Iryna@,3кг чаю це який фасований в пакетиках чи розсипний?незнаю які норми школи але в садочку норма на день на дитину 0,02 грами на 200 дітей я виписувала 40 грам чаю на 1 день.бо за перебір чаю і солі дуже сварить КРУ при перевірці бо це не є якісь важливі продукти шо б їх давати більше норми.цукру норма 45 грам на день на дитину тобто це не тільки в чай а і в інші страви в каші,запіканки і т.д і т.п розкидається на цілий день то буде 1300 на 1 день.То я думаю що якшо тільки в чай кидати то на 1 день то буде забагато і засолодко.Скільки навчальний рік має приблизно днів ?то підрахувати можна приблизно.
В нас теж додому дають уроки то доня приходить оає відпочиває і до навчання тио поки в чорновик тоді чистовик то вже і вечір а ще англійська то взагалі капець в нас в хаті всі німці і як читати я поняття немаю.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Магнолія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 вересень 2017 - 11:27

Привіт! Ми в чорновику не пишемо, відразу в чистовик. А з англійської в нас така ж ситуація, тільки ми французи))) то я починаю вчити англійську)))
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мая-зая 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 вересень 2017 - 15:24

Ми теж відразу в чистовик пишемо, синок молодець, помилок як таких не робить Тай часу не має. Я англічанин, то мені в тому плані легче.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Virchik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 вересень 2017 - 17:36

Ми теж все зразу в чистовик пишемо. Я б не витримала в чорновик, а тоді ще переписувати
тут вистачає терпцю тільки один раз написати добре що хоч практично без помилок.
Завтра має бути контрольна з математики.
Я вчила англійську тому поки все зрозуміло.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Happymother 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2017 - 10:45

Знову в нас тишина дівчатонька ви де?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мелайя 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 вересень 2017 - 17:57

привітики!Я Є)
Магнолія, Все, зав"язуйте із болячками! Щоб цей рік всі були здоровІ ! А ви взагалі молодці- щоразу кудись подорожуєте, не сидите на місці зовсім) Треба з вас брати приклад, бо ми щось засиділись останнім часом.
мая-зая, то так спеціально за спойлер сховала, інтригантка я трохи)
@Iryna@, ой Ірцю, Франція....Що може бути краще????))) Я б тільки тішилась, щоб кожного року туди . Бідна твоя дітвора, що так погано переїзди переносить. Але ви молодці, що попри все - подорожуєте. Я вайбер твій маю. Зразу тобі напишу. Щоб тепер не сиділа на площі 4 години. Точно знаю,що за кавою цей час би прослетів як 2 хвилини.
Що до ментальної арифметики... ми платимо 800 грн в місяць ( 200 грн одне заняття виходить). Заняття 1 раз в тиждень.Результатами я більш ніж задоволена. Кину тобі у вайбер відео як ми сьогодні рахували. Чесно, я за малою не встигаю. І трохи в шоці як вона то робить. З нами також Мавпусі Соломійка ходить. Мар"яна теж задоволена. Витрачені гроші того вартують.
Leo, ой-йой...теж якийсь не легкий період у вас. Одна болячка за другою. Вилазьте вже з того! Нехай все погане залишиться позаду!

ми також все в чистовик відразу пишемо, але всі задачі малюємо, "розжовуємо" на чорновику. В принципі ,проблем з якимось з предметів нема. Укр мова. - я б сказала ,що для її віку навіть дуже добре. Пише майже без помилок, на слух гарно сприймає. Математику завдяки мент.арифметиці дуже відчутно підтягнули за літо. Рахує тепер 2-3-значні в голові дуже класно. Англ. - трохи я розжовую, але вже записала її на додатк.англійську 2 рази в тиждень ( 40 грн заняття). Думаю, що все буде добре. Телефон мала носить із собою, але не грає ним. Вона в мене взагалі не ігроман. Вдома теж не грає. Не цікаво їй. А от відео в ютубі...то капець.Особливо гімнастика там всяка. Дивилась і повторювала щодня, і за літо пристойно розтягнулась. Навіть тренер зауважив, що розтяжка хороша) . Але я трохи наганяю від того компа.

Повідомлення відредаговано Мелайя: 24 вересень 2017 - 17:48

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Leo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 07:56

Привіт!
Ми пишемо у чистовик, бо писати в чоновик а потім переписувати...не для моїх нервів. Трохи робить помилки, всяке буває. Нічого, треба ж якось вчитися!Рахуємо як є настрій добре, а як немає то одразу видно!Англійська поки справляємося, там нічого складного ще немає.
Дівчата, що то за чудо математика на яку ваші дітки ходять???Там якісь особливі методи навчання?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Магнолія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено Вчора, 08:13

Мелайя, ой, то правда, ми як в цей рік зайшли з болячками, так нам і йде. Надіюся, що скоро цей період пройде. Зараз Віці даю суміш сухофруктів з медом і лимоном, і риб'ячий жир. А в Аню ні то, ні то не запхаєш :36_1_2: Ще й зуби п'ятірки почали лізти (
А щодо подорожей, то так, цього року нас носить))) Ми майже закрили свій кредит, тому фінансово трохи легше. І бажання є. Правда, тато наш не дуже хоче їздити, бо на роботі йому тої їзди по вуха. Але якщо гарно попросити...))) В суботу були в файному місті Тернополі, дуже нам сподобалось) Ще в планах від літа Львів, але ніяк не виберемось)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

grafenatko світлина

grafenatko  Вітаю дівчата. хто був в алергічній лікарні Солотвино можливо є в кого номер телефону туди буду дуже вдячна .

Вчора, 14:45

Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

санетта світлина

санетта  Дівчатка привіт! Я тут новенька підкажіть мені хто і за який час після прийому золадексу завагітнів ? в мене вже четвертий місяць буде і нічого не получається діагноз мій субмукозні вузли матки в когось таке було ?

02 вер 2017 16:37

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Та-дам! У моєму профілі почали відображатися додані друзі! Додавайтеся =)

26 сер 2017 18:27

Показати коментарі (3)

Sakyra світлина

Sakyra  З Днем Незалежності! Миру нам і нашій Батьківщині!

24 сер 2017 11:57

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 вересень 17 )

• З днем народження
    медузка 
    - Вік: 30
  • З днем народження
    nadeжда 
    - Вік: 33
  • З днем народження
    Martin