Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чому Бог не дає дітей? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 14 Сторінок +
  • « Перша
  • 12
  • 13
  • 14
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чому Бог не дає дітей? Спроба зрозуміти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 October 2015 - 13:37

, для мене це величезний подвиг!Мало людей наважуються на таке.Маю багато знайомих,що не мають діток,а про таке напевно не думають.Коли я не могла завагітніти,приходили думки про такий вихід,та Бог дав нам дитинку.Тому,коли чую,що хтось всиновлює дитинку розумію,що це дуже важко бути готовим.Для мене це благародні люди і матимуть нагороду від Бога.І чоловік ваш молодець.Хай Бог вам помагає.Щастя вам і радості.(і тепер плачу)
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Morganа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 October 2015 - 23:29

Перегляд повідомленняюлічка манюня (11 October 2015 - 13:37) писав:

, для мене це величезний подвиг!Мало людей наважуються на таке.Маю багато знайомих,що не мають діток,а про таке напевно не думають.Коли я не могла завагітніти,приходили думки про такий вихід,та Бог дав нам дитинку.Тому,коли чую,що хтось всиновлює дитинку розумію,що це дуже важко бути готовим.Для мене це благародні люди і матимуть нагороду від Бога.І чоловік ваш молодець.Хай Бог вам помагає.Щастя вам і радості.(і тепер плачу)

Дякую вам)))зараз у нас іде збір документів))хочемо зробити все за місяць,так хочеться поскоріше отримати дозвіл
Найти своє щастя і цілувати маленькі рученятка.що аж не можу вже така я не терпляча)своїх плимінників вже замучила поцілунками)))
My Signature
Спойлер

Життя - це далеко не яке-небудь майно, яке треба від когось захищати. Це великий дар, який потрібно обов'язково розділити з близькими тобі людьми

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лілічка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 April 2016 - 00:02

Привіт! не знаю в чому була в нас проблема...
тепер аналізуючи всю ситуацію, я розумію що така була воля Божа
і він нас провадив.
окрім лікування, ми їздили по святих місцях, і одного разу коли були в Страдчі, попали на проповідь священника про духовне всиновлення, я ще собі тоді подумала, що то дуже велика відповідальність, і я мабуть не зможу, боялась щоб не пропустити якогось дня в молитві за духовно всиновлену дитину...
та з часом, коли так і не виходило завагітняти, я вирішила попробувати...
два місяці - день в нень молилась, не пропускала, а на сам новий рік ми відмічали не вдома і я не помолилась ввечері, на другий день мене огорнув незрозумілий страх за життя тієї невідомої дитинки, звернулась до священика і він порадив помолитись два рази, за пропущений день.
що саме цікаве - я завагітняла саме в той день, саме 1 січня і це було реальним чудом, коли на Йордань побачила дві завітні полосочки, щастю не було меж.
дівчата вірте, і в вас все буде добре)))
Надіюсь моя історію буде комусь корисною)))
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ckorpionsha 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2017 - 17:09

Вагітності нема. За два роки перевірено все! Гормони, труби, запас яйцеклітин, по чоловічій частині тоже все гуд. Ліків випито багацько, лапара була, гістеро була. Єдине, що якість яйцеклітини через узд не перевіриш, а тільки пункцією... Світили медицини розводять руками- вторинне безпліддя. Єдине, сумісність не перевіряли. Останній цикл стимульований, організм на стимуляцію не зреагував. Щомісяця у мене свої два фолікули дозрівають..І пусто..

Про психологічне непліддя говорити не будемо...

Розкажіть, що вам допомогло і хто???? реально сподіваюсь почути щось нове і корисне. Дякую
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мая-зая 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2017 - 17:37

ckorpionsha, вторинне непліддя було у мене два роки. Не розуміла, як народивши одну дитинку, завагітніти другою не могла. Знаєте , я зверталася до Бога, брала благословіння у різних священників. Сповідь, церква, Молитва до Бога, благословіння, поїздка по святих місцях--- і як результат друга вагітність і народження мого другого синочка. Вірте і по вірі вашій вам же буде!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Англійська пані 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2017 - 19:50

Мені завжди допомагає молитва, багато молюсь до святого Тадея.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   danila-n 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 31 August 2017 - 16:58

ситуацію можна пояснити тільки так - таке життя, не може бути все добре, інакше нічого буде цінувати

Повідомлення відредаговано ❤❤❤: 31 August 2017 - 17:42
Причина редагування мова форуму - українська

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   трендючка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2018 - 08:39

Чому Бог не дає дітей? У мене своя версія. І своя історія, довжиною у шість років.
Було все: непрохідність труб, яку виправили лапороскопією, проблеми з гормонами, гістероскопія, негативні аналізи на сумісність, безліч лікарів і дві невдалі спроби ЕКЗ. Після другого ЕКО, слова лікаря про донорську яйцеклітину...
Між усім цим лікуванням - поїздки до Святих місць і вічні запитання "Чому?". А ще постійний стрес. При цьому з Богом я не була знайома по справжньому. Ми з чоловіком не були вінчані, до Церкви ходили лише щоб посвятити паску.
І от після довгих років ми вирішили повінчатися, почали ходити до храму, щонеділі причащатися. Розуміння Бога у мене кардинально змінилося. Я довірилась Йому і просто жила. Я стала щасливою. У мене з'явилось багато нових друзів, інтересів. Життя завирувало по новому.
Через півтора року після вінчання я вирішила знову спробувати знайти хорошого лікаря ( 1,5 років я не ходила до лікарів взагалі ). Надій в мене було мало, але лікарка сказала, що дає нам 40 відсотків успіху і порадила набратися терпіння. Я здала аналізи на гормони ( при чому такі аналізи здавала вперше ), ми розпочали лікування+вітаміни+вимірювання БТ.
Я міряла-міряла ту температуру десь півтори місяці, а потім зрозуміла, що напевне аноовуляторний цикл і чекала місячних. Це був передріздвяний період, купа клопотів і я навіть забула про них. А на Різдво глянула в календар і купила тест. Він був позитивним. Я довго не могла повірити, що прийшов і наш час стати батьками...
"Коли Бог бажає, підкорюється порядок природи,
бо Він творить як хоче" ( з Канону Андрей Крицького )

Повідомлення відредаговано трендючка: 13 March 2018 - 08:51

• 2
  • Back To Top

Користувач у мережі   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2018 - 08:56

Останнім часом виникає таке питання -
Чому Бог дає дітей тим хто їх не хоче ???Чому???
Відповіді -не має .
Чому хтось вимолює ту дитинку-чекає роками. Безліч лікарів,святі місця, молитви.
А комусь просто так дається материнство без нічого.!!!

Багато "чому"а відповідь- бо таке життя
За 10 років -у мене деколи опускаються руки і таке враження що Бог мене не чує.
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   семенівка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 March 2018 - 17:17

У мене схожа ситуація:на 2 рік спільного життя почали задумуватися чому немає дітей.Аналізи показали ЧФ.Зважились на інсемінацію-викидень.Відпочивали 8 р.Знову 2 інсемінації-безрезультатно.Постійно мучило питання:" Чому ми?" .Минулого тижня мала розмову з священником, який сказав:" Я знаю вас як хорошу сімю.Замість того, щоб себе зїдати з середини віддайте ту любов тим діткам, яких ніхто не любить.Якщо такий ваш хрест несіть його і не падайте під ним."Після цих слів я подивилась на ситуацію по іншому.Може така наша доля.Може ми спокутуємо гріхи наших предків.Може замість цих безкінечних аналізів витратити ті кошти на дитинку, яка вже живе і потребує чиєїсь турботи.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 14 Сторінок +
  • « Перша
  • 12
  • 13
  • 14
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн