Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як назвати малюка-2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняОбмінник до Дня Матері

• 100 Сторінок +
  • « Перша
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Як назвати малюка-2 Оцінка: ***** 4 Голосів

Користувач поза мережею   Ната999 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 березень 2011 - 11:43

Перегляд повідомленняeska30 (21.3.2011, 21:39) писав:

Ми вагаємось як назвати нашого хлопчика. Хотілось Марк, але прочмтала в неті , що не підходить для березневих діток та тих хто народився у 2011 році. Що Ви про це думаєте?

eska30, як на мене, то безглуздо! А чим це аргументовано? Якщо хочете, то називайте. а на дурниці не звертайте увагу!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія Коп 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 22 березень 2011 - 17:13

Через годину після родів,коли чоловік запитав,як називаєм,я почала називати різні імена,а заодно чомусь ляпнула Вероніка,і то наше щастячко пчихнуло.Потім така ситуація повторилася 2 рази. Не подобалося мені це імя,а тепер найгарніше і найрідніше-Веронічка,Нікуся,Ніченька.

Додано:
Через годину після родів,коли чоловік запитав,як називаєм,я почала називати різні імена,а заодно чомусь ляпнула Вероніка,і то наше щастячко пчихнуло.Потім така ситуація повторилася 2 рази. Не подобалося мені це імя,а тепер найгарніше і найрідніше-Веронічка,Нікуся,Ніченька.

Додано:
My Signature
Зображення[font=Verdana]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Акуна Матата 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2011 - 16:28

Нещодавно, прочитала цікаву статтю.
Текст, що розкривається
У меня есть вполне очаровательный сын, которого зовут Гай. И я могу объяснить, почему он не Саша, Миша или, к примеру, не Алеша.
Дело в том, что у нас в классе было шесть Тань, не считая учительницы. Из 14 девочек 6 носили это замечательное звучное греческо-пушкинское имя. Меня, как вы понимаете, тоже так звали — спасибо папе. Когда я родилась, он воевал с евреями в Египте (точнее, переводил египетским летчикам, как надо правильно сбивать израильские самолеты), а мама ждала его дома в Москве и на досуге взяла и родила меня. Так как случилось это в марте, она и решила назвать меня Мартой, о чем исправно доложила папе в Египет.
А папа, вместо того чтобы умилиться, начал ужасно нервничать. Он вообще там в Египте стал ужасным русофилом и от всяких Март, Юдифей и Аддис-Абеб немножечко шарахался. И он написал маме глубокое и проникновенное письмо о том, что вот лежит он сейчас в госпитале после ранения, и врачи ему на голове навязали бантик из кетгута, а единственное, что он хочет, — это чтобы его дитя звали так же, как и его любимую женщину, — Татьяной. Сами понимаете, такой неприкрытый шантаж не мог не быть успешным — и мама спешно переименовала меня в Таню. Точнее, не в Таню, потому что Таней была она сама (а еще ее подружки — тетя Таня Рябухина, тетя Таня Соколова и тетя Таня Шапиро), а в Тату.
В детстве я ненавидела эту собачью кличку (Таточка, Татулечка, Татульенчик, блин…), а потом привыкла. Но давным-давно дала себе зарок: имя моего ребенка будет редким. Таким, чтобы его можно было употребить, к примеру, без фамилии, и все равно знакомые поняли бы, о ком идет речь.
Имя Гай моему сыну досталось на пяти вполне законных исторических основаниях. Во-первых, незадолго до его рождения умерла сестра моей бабушки — тетя Гая. Ей в свое время довелось стать жертвой советских «октябрин», когда детей обзывали в честь всяких вождей революции, — и вот бедную девочку нарекли в честь украинского комиссара Марка Исаевича Гая, довольно неприятного дяденьки, которого еще и расстреляли потом в 38-м. И все очень по ней горевали, так что назвать ребенка в честь тети Гаи было, несомненно, правильным поступком. Во-вторых, у отца моего ребенка прадедушку звали Цезарь, а дядю — Юлий. Так что и тут имя Гай как логическое продолжение «римской» цепочки смотрелось более чем уместно. В-третьих, моим любимым поэтом на то время был Гай Валерий Катулл. Очень мне нравилось, как он умел поставить на место своих политических оппонентов. В-четвертых, имя Гай казалось мне красивым. И значение у него приятное — «веселый, радостный».
В-пятых, Гай умудрился родиться аккурат в свои именины, в день поминовения 70 апостолов, один из которых, между прочим, был Гай, епископ Римский. (Да-да, это имя — вполне себе из православных святцев, между прочим.)
Ну и как после таких совпадений было не назвать ребенка Гаем? Нет, конечно, были и противники.
— А о ребенке вы подумали? — спрашивали они. — Его же в школе будут дразнить!
И мне приходилось рассказывать о том, что, например, у нас в детском саду был мальчик, которого все звали Сашкой-какашкой, хотя его родители, несомненно, на это не рассчитывали.
— Но его будут звать Гайкой!
— Будут. Я сама и буду. А что плохого в гайках, они же классные!
Как ни странно, я оказалась права. Дети Гая не дразнят.
…Я стояла в отделении ОВИРа с открытым загранпаспортом и открытым же ртом. Дама напротив смотрела на меня взглядом, каким асфальтовый каток мог бы смотреть на ромашку.
— То есть как? И это никак нельзя изменить?
— Нельзя!
— Но это же… это же нецензурно практически!
— Думать надо, как детей называете.
— Я его ТАК не называла!
В красной книжечке было черным по розовому напечатано: «GAY».
— Его зовут Гай. А у вас написано «Гей». Это читается как «Гей», вы понимаете? Вы знаете, что это значит? Так зовут мужчин определенной ориентации.
— У нас единые правила транскрипции.
— Да при чем тут транскрипция?! Это интернациональное имя, миллионы мужчин во всем мире зовут Гаями. И оно всюду пишется одинаково — Guy.
— Мы не переводим имена, мы даем транскрипцию. Не мы ее придумали, а специалисты. Нате, сами смотрите!
Она развернула ко мне монитор с мерцающей сеткой таблицы. Вбила
на клавиатуре Г-А-Й. GAY — отпечаталось в колонке.
— Программа переводит сама, мы ничего не можем изменить.
— Так, погодите. А наберите, пожалуйста, имя Джордж.
Dzhordzh — выдала программа.
— Но это же ужас какой-то…
Работница ОВИРа пожала плечами.
— Хотите — обращайтесь в суд. Только учтите, ничего вы сделать не сможете. Это же надо будет менять всю программу во всех отделениях страны — вы представляете, сколько это стоит? Проще имя ребеночку поменять.
Ну уж нет…
И вот что теперь делать, я ума не приложу. Хотя варианты, конечно, есть.

Аж страшно стало, що паспортисти можуть витворити :smile:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еос 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 23 березень 2011 - 16:36

А мені страшно, що можуть витворити батьки із власними задавненими дитячими комплексами...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Акуна Матата 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2011 - 18:52

ага.
І ще батьки, які створюють ці комплекси
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еос 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 23 березень 2011 - 19:00

sftanya, А чому батьки створюють комплекси?

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач у мережі   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 23 березень 2011 - 19:05

а мені здається це класно дати своєму малюку вишукане ім'я.

але таки так наперед все не прорахуєш,добре, що є форуми на яких мона прочитати про подіьні курйози.

доречі, У мене начебто саме звичайне ім'я, а транслітерується так, шо мама не горюй! і хто б таке знав?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач у мережі   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 23 березень 2011 - 19:29

Дякую. скорегуємо :)
На майбутн, нові темі робляться після закриття старих ;)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люсьєн 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2011 - 19:38

Перегляд повідомленняeska30 (21.3.2011, 21:39) писав:

Ми вагаємось як назвати нашого хлопчика. Хотілось Марк, але прочмтала в неті , що не підходить для березневих діток та тих хто народився у 2011 році. Що Ви про це думаєте?

де Ви таке прочитали? У Марків іменини 18 березня. А 11 рік тут до чого?
  • 0
  • Back To Top

Гість_Nadia_lviv_*

• Група: Гості

Відправлено 23 березень 2011 - 20:01

Я чекаю на двох хлопчиків, поки вирішила назвати Марко і Матвій, хоча родитись вони мають десь в липні на Петра і Павла, але я ці імена відкинула відразу, досить що татко у нас Павло. Може у когось є знайомі хлопці-близнятка, поділіться іменами???
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olya_ecocl 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2011 - 20:11

Дуже довго обирали ім'я для донечки, хотіли, щоб і сучасне було, і церковне одночасно.
Зупинилися на Соломії. Іменини Соломії припадають на третю неділю після пасхи (у цю неділю вшановують жінок мироносиць), кожного року будемо святкувати іменини у різний час.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dannielie 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2011 - 20:16

Nadia_lviv Матвей хорошее имя. Марк тоже не плохое но могут потом звать его Марик.А это совсем уже не так величественно как Марк.

у меня есть знакомые у них тоже два близнеца мальчика зовут:
Адам(ударение на первую А) и Аарон.
но думаю ето не для Украины (если вы из Украины)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Гість_Німфа86_*

Відправлено 23 березень 2011 - 20:18

Dannielie, дуже гарні єврейські імена.... я теж думала дати синам імена Аарон і Соломон ( у випадку близнюків), бо мій тато з близнюків, і тато чоловіка теж... тож є велика ймовірність.... Соломон чоловікові не сподобалось і зупинились на другому Едуард
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2011 - 20:25

Німфа86
ага,мне тоже они нравятся.Правда Соломон я бы не называла.Плохие ассоциации с ним.

У моей сестры трое сыновей зовут : Эдуард,Давид и Эмиль.
По-моему отлично)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Гість_Німфа86_*

Відправлено 23 березень 2011 - 20:26

Dannielie, раніше замислювалась над Давидом, але тих Давидів вже стільки розвелося.... так само як Марків....

Повідомлення відредаговано Німфа86: 23 березень 2011 - 20:26

• Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2011 - 20:50

Да Давид сейчас популярное имя....
кстати у вас еще малыш или малыши не намечаются?? интересно как в конечном результате назвете)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Гість_Німфа86_*

Відправлено 23 березень 2011 - 20:52

Dannielie, поки що ніби ні.... хоч рано ще казати .... я завжди була обома руками за традиційне єврейське ім"я, але так получилось, що чоловік в мене католик ( та й ще й поляк) і часто наполягає саме на польських іменах.... а жодне польське мені не подобається....
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 березень 2011 - 21:03

Німфа86 это серьезное разногласие в вероисповедании и культуре...но все равно можно найти компромиссный вариант.
Мне если честно тоже польские имена не по душе,какие то они все...не хочу никого обидеть но не в моем вкусе.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ната999 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2011 - 10:11

Перегляд повідомленняNadia_lviv (23.3.2011, 20:01) писав:

Я чекаю на двох хлопчиків, поки вирішила назвати Марко і Матвій, хоча родитись вони мають десь в липні на Петра і Павла, але я ці імена відкинула відразу, досить що татко у нас Павло. Може у когось є знайомі хлопці-близнятка, поділіться іменами???

Nadia_lviv, мені дуже подобаются імена, які Ви обрали! Але якщо дітки родяться на пЕтра і Павла, то може варто при хрещенні дати два імені? Але то на Ваш розсуд. У моєї знайоиоїблизнятка називаються Назарчик і Максимчик)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Злюка Бобер 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2011 - 10:29

Перегляд повідомленняNadia_lviv (23.3.2011, 20:01) писав:

В мене також могли бути близнята (батько з двійні і чоловік з близнят), але не склалося:). Я планувала назвати Борис і Гліб. В нас прізвище російське, тому гарно б звучали.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 100 Сторінок +
  • « Перша
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 квітень 18 )

Реклама

Перекладач онлайн