Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Рецензії на флешмобівські книги - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 91 Сторінок +
  • « Перша
  • 89
  • 90
  • 91
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Рецензії на флешмобівські книги Оцінка: ***** 5 Голосів

Користувач поза мережею   Jullietta 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 грудень 2011 - 22:19

Літературний флешмоб!

В цій темі розміщуємо рецензії на прочитані книги з літературного флешмобу! А також обговорюємо їх - враження, чому саме ця книга була запропонована і т. д.

Так як тут зібрався цілий рух флешмобівців і всі пишуть рецензії, то вирішила зібрати корисні поради щодо їх написання. Сподіваюсь стануть у нагоді всім))

Рецензія (від лат. Recensio «розгляд») - відгук, розбір і оцінка нового художнього, наукового або науково-популярного твору; жанр критики, літературної, газетно-журнальної публікації.

Спойлер

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ

Спойлер

Деякі питання, які вам допоможуть в роботі над відгуком (план рецензії):
Спойлер

Ось так)) Це звісно зібрано з різних джерел і не є для професіоналів. Але думаю для себе вчитися гарно висловлювати свої думки теж не завадить))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jullietta 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2013 - 11:06

Учасники флешмобу 2013:
Спойлер

Учасники флешмобу 2014:
Спойлер

БОНУС!!! (2014)
Спойлер

Учасники флешмобу 2015:

Спойлер

БОНУС 2015
Спойлер

Учасники флешмобу 2016 року

Спойлер

БОНУС 2016
Спойлер

Повідомлення відредаговано Санджана: 29 січень 2017 - 09:34

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 12
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roza Marena 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 січень 2015 - 13:14

Jullietta минулого року наголошувала, і я цього року, як куратор теми, знову хочу наголосити: дуже прошу рецензентів не займатися переповіданням сюжету прочитаної книги, максимум пару речень для загального окреслення тематики і настрою книги. Детальних описів сюжету в інтернеті є повно, кого зацікавить - той почитає, а вас прошу розповідати про свої враження, відчуття, емоції, ваше бачення і сприйняття прочитаного. Саме такі рецензії складають найбільший інтерес :)
Давайте будемо вчитися писати красиво у тих, чиї твори ми читаємо
:11_1_211v:

Повідомлення відредаговано Roza Marena: 08 квітень 2015 - 18:06

My Signature
Зображення

Long Live Rock ’n’ Roll!
  • 11
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 23 грудень 2016 - 18:54

Учасники флешмобу 2017р:)

Спойлер

Отже, список бонусів від Roza Marena на 2017р

Спойлер

Повідомлення відредаговано Санджана: 13 вересень 2017 - 20:03

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• 91 Сторінок +
  • « Перша
  • 89
  • 90
  • 91

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Little Happiness 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2017 - 11:56

Привіт! Чи можна ще попросити заміну книги? Х. Хосейні "Той, що біжить за вітром" (Чорнобрива)
Я тричі її починала, і ну ніяк не йде(((
Чорнобрива, давай щось інше! :girl_flag_of_truce:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 03 вересень 2017 - 12:04

Перегляд повідомленняLittle Happiness (03 вересень 2017 - 11:56) писав:

Привіт! Чи можна ще попросити заміну книги? Х. Хосейні "Той, що біжить за вітром" (Чорнобрива)

Можна))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лорелея 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 вересень 2017 - 19:27

Стівен Кінг «22/11/63» (рекомендація Чорнобрива)

Отже, роман майстра слова, короля жахів Стівена Кінга. Ще один погляд на подорожі в часі, їх здійснення, та вплив самих подорожей на сьогодення. 22/11/63 – дата вбивства президента США Дж.Ф.Кеннеді, яка перевернула плин історії, причому не тільки американської.
Головний герой Джейк Еппінг здійснює подорож у минуле – 1963 рік, для того, щоб кардинально змінити історію Америки та світу загалом. Чи будуть ці зміни добрими і позитивними? Чи будуть поганими? Чи варто втручатися у хід історії? Особисто у мене виникло ще одне питання, хоча його не акцентував автор – чи є наші дії передбаченими заздалегідь у плині часу і вони незмінні?
Фантастична основна тема твору переплітається із темою кохання та взаємовідносин. Також піднімається питання – що більш важливе: особисте щастя чи загальнолюдське?
Хто буде читати – не лякайтеся, жахів не буде)) Книга безумовно сподобалося, хоча я взагалі є фанатом творчості Кінга. Але цей твір дещо відокремлений від загальної маси його творів.
Оцінка – варто прочитати, захоплює.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Чорнобрива 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 вересень 2017 - 23:34

Перегляд повідомленняLittle Happiness (03 вересень 2017 - 11:56) писав:

Буває. Як тобі Селесте Інг "Несказане"?

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 вересень 2017 - 11:16

Перегляд повідомленняЧорнобрива (03 вересень 2017 - 23:34) писав:

Буває. Як тобі Селесте Інг "Несказане"?

О, візьму із задоволенням :give_heart: Дуже дякую!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 вересень 2017 - 21:40

Ханну Райяніємі "Квантовий злодій" (Saulė)

Жанр – пригодницька фантастика. Перша з уже трьох книг циклу «Квантовий злодій», яка розповідає про пригоди злодія Жана ле Фламбера.
Далеке майбутнє, людство розділилося на різні групи – деякі перетворилися в цифрові елементи, деякі живуть на далеких планетах і видозмінилися відповідно до умов проживання, дехто – залишається умовно консервативним і намагається зберегти незмінність людської особистості.
Роман розпочинається викраденням головного героя з в’язниці жінкою Мієлі для здійснення невідомого ще злочину, в обмін на який він отримає свободу. Однак справа у ускладнюється тим, що ле Фламбер не пам’ятає всього свого минулого, і повинен спочатку відновити свою пам’ять. Також приховано інформацію хто ж є його таємничим ви наймачем.
Досить складно включитися в ритм розповіді, оскільки автор не завантажує себе необхідністю пояснювати якісь технічні особливості технологій світу далекого майбутнього, треба прочитати добру третину книжки, щоб не плутатися у термінах. Ну і загалом помітно, що автор розмахнувся на довгий цикл пригодницьких романів, і немає чого чекати якогось логічного завершення.
Оцінка – 3 з 5.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Saulė 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 вересень 2017 - 16:59

Стівен Кінг "Сяйво" ( Bossy)

Ну що, можете мене вітати. З чим? З переляком, якщо з цим можна вітати. Зі справжнім переляком, який дав змогу зрозуміти, чому Стівена Кінга називають королем жахів. Бо до цього часу жодна з прочитаних мною його книг так і не спромоглася налякати по-справжньому (хіба що деякі оповідання).
Страшно мені було двічі: по-перше, від того невідомого, котре опанувало готелем і підпорядковувало собі його зимових мешканців, а по-друге, від окремо взятого Джека Торранса. Другий, зізнаюся, був страшнішим, бо я мимохіть дивилася на ситуацію очима дружини та почасти маленького сина. Чоловік, який має бути надійною опорою для них обох, виявляється не тільки найслабшою ланкою у протистоянні злу, а й переходить на його бік. Причиною цього я бачу його слабкість і зависокі як на таку малодушну особу прагнення, які не могли бути досягнені, бо ж чоловік для цього докладав мінімум зусиль. Натомість постійно шукав винних, як це часто робить кожен із нас (бо так справді легше), не припускаючи навіть, що в усьому (алкоголізм, стосунки з дружиною, втрата роботи, творчі невдачі) винен сам. Показовим у розвитку виправдання як суті Джека є ставлення чоловіка до батька: спочатку Джек ненавидів його за те, що той зробив з матір’ю і родиною, потім щиро виправдовував, бо сам став таким самим нездатним ні на що п’яницею.
Після цього мого шквалу звинувачень на адресу героя ви маєте повне право сказати: в усякому разі у його божевіллі та жорстокості точно не Джек Торранс винен, а те, що жило в готелі й заволоділо його свідомістю. Однак у цьому і полягає один із нюансів таланту Кінга, котрий не просто розважає читача, а дає йому можливість зрозуміти дещо про себе: наприклад, чи здатні ми брати відповідальність за своє життя, чи ж постійно шукаємо винних...

Оцінка: Зображення Зображення Зображення Зображення

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 9
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 вересень 2017 - 08:16

К.Стоккет – Прислуга (Little Happiness)

Події розгортаються у 60-х роках минулого століття на півдні США, де буяє пишним цвітом сегрегація. Історія розповідає про трьох жінок – одну білу, та двох чорних. Отже, справжня американська леді повинна сидіти вдома, глядіти дітей, піклуватися про чоловіка. Справа ж темношкірих жінок (і чоловіків) – прислуговувати білим і бути «нижчою» расою. Що можна зробити в ситуації неприйняття суспільством будь-яких змін? Та хоча б розповісти історію свого життя.
Я читала цю книгу ще весною, і деталі, на жаль, вже стерлися з пам’яті. Зразу після прочитання я була готова дати найвищу оцінку книзі за ту ніжну щемливість, яку вона викликала, не дивлячись на певні недосконалості в розповіді та дань сучасним модним тенденціям (як-от обов’язковий опис гомосексуалізму))). Але обдумавши, все ж роман є злегка нереальним, та й що це дало головним героїням? Чим їм стало краще?
Оцінка 4 з 5, читати можна.
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 8
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 вересень 2017 - 13:42

"Джерело" Айн Ренд (Юріко)

Ще з перших прочитаних сторінок було зрозуміло, що це не пересічний бульварний роман, а твір, котрий внесе в життя читача щось нове і особливе. Для кожного своє.
Здавалося б, книга про архітектуру. Чи буде тут доцільна психологія, філософія, соціологія, психологія мас, колективізм, колективна свідомість? Однозначно буде! По-моєму непросто оперувати цими поняттями правильно, та ще й вплести їх в архітектурне середовище.
Мені завжди подобалось розглядати різноманітні будівлі, оцінювати їхній архітектурний вигляд, стиль, але я рідко задумувалась, хто ж стоїть за цими будівлями? - Архітектор, Творець. - Саме так, "Творець" з великої літери. Той, хто виконує цю надзвичайно важливу і нелегку роботу не для себе, чи для інших, а заради неї самої - роботи, праці і будівлі.
З покон віків всі твердо знають, що егоїзм - зло, а альтруїзм - найбільше наше благо. А що, якщо я скажу, що все в точності та навпаки? Айн Ренд дуже грунтовно це пояснює і вносить у свідомість щось нове, змушує замислитись. Замислитись не лише про ці поняття, а й про силу, про силу духу, про силу жінки й чоловіка, про силу думки і слова.

Дякую за рекомендацію! Мені сподобалось! :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:

Сара Джiо "Ранкове сiяння" (romoksana)

Чи хотілося б Вам жити у плаваючому будинку? От так, як герої Кіану Рівза і Санди Баллок у фільмі "Будинок на озері".
У головної героїні книги така можливість з"явилася, але передують цьому дуже важкі і болючі події...
Втекти від спогадів, втекти від болю, втекти від власного минулого і зцілитися. Чи можливо це?

Цитата

"Дощ - це Божі сльози"

Красива цитата з книги. Багато там є розумних і влучних слів, котрі можна цитувати.
Про жіночу долю, про втрати і надбання, про минуле і майбутнє, яке дуже тісно переплітається-перегукується.
Мені сподобалось! Після книги "Ожинова зима", ця не стала розчаруванням.

Дякую за рекомендацію! :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 8
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2017 - 13:29

Д.Кіз – Квіти для Елджернона (Толянка)

«Люди в печері сказали б про того, хто вийшов назовні й повернувся назад, що він залишив зовні свої очі». (Платон)
Фантастичний роман про Чарлі Гордона, який є розумово неповносправним, та за допомогою операції набуває інтелектуального розвитку.
Але книга не тільки про це, а й про те, що «особливі люди» означає не тільки розумово відсталих, але й геніїв. І «особливі люди» є одинокими, оскільки вони є не такими як загальна маса людей. Та генії, на відміну від неповносправних, ще й відчувають своє емоціональне відчуження та нерівність інтелектів.
Читалося з неймовірною цікавістю, хоча я очікувала набагато більш драматичної і напруженої розв’язки, на мою думку так було б логічніше. Але в тексті є відсилка на «Дон Кіхота» Сервантеса - те, що ми читаємо, означає насправді зовсім інше. Отже, автор вважав за потрібне створити такий фінал, і нам, читачам, йому вірити.
Оцінка – 5 з 5, з невеличким мінусом за недостатній драматизм.))
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 9
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 вересень 2017 - 14:02

Елеанор Каттон "Світила" (Saulė)

Спойлер

Ця рецензія (а перед самим текстом роману у книзі таких рецензій представлено безліч) найбільше мені сподобалась і я з усією впевненістю можу підписатися під кожним словом! Адже чогось схожого я досі ще не читала і дійсно шкодую, що іншої такої захоплюючої книги під руками немає.
Понад 900 сторінок книги я прочитала дуже швидко. І це знову ж таки доводить, що вона унікальна. Для любителів детективів та пригодницьких історій важко буде знайти щось більш захоплююче!
Величезна кількість персонажів, декілька історій, котрі тісно пов"язані одна з іншою, золото, інтриги, вбивства, гороскопи... Ох, цікаво ж то як! Моментами твір тримав у напрузі, хотілось швидше дочитати та докопатися до істини. Особливо цікаво було читати характеристики кожному герою, співставляти описані риси своїм власним думкам та спостереженням, щось аналізувати, про щось роздумувати.
От я по-справжньому дивуюсь, як молодій жінці вдалося написати таку книгу?! Як вдалося не розгубити усі ниточки, а тісно вплести їх у клубок? Сказати, що мені сподобалось - то нічого не сказати!

Дуже вдячна Saulė за рекомендацію!
Оцінка найвища - :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:

Повідомлення відредаговано Little Happiness: 11 вересень 2017 - 15:05

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Saulė 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 вересень 2017 - 16:52

Деніел Джеймс Браун "Диво в Берліні" (Юріко)

А чи траплялися вам книги, які ви не читали, а "дивилися", немов кінострічку, — бо настільки яскравими були картинки, описані письменником? Так от: цей роман зовсім не такий. Насправді він іще крутіший, оскільки не "кіно" показує, а робить із читачем набагато більше: занурює його в атмосферу, вмонтовує у життя героїв, переносить на місце подій і робить активним їх учасником. Принаймні, саме так я почувалася, читаючи "Диво в Берліні".

Роман документальний, причому в прямому сенсі цього слова, оскільки наприкінці книги у примітках вказано джерела та авторів усієї інформації, використаної у кожному з розділів. Іще більше їх — на сайті (я залипла там на відео, і це було неймовірно: бачити героїв книги!). Тому у книзі практично немає діалогів та ліричних відступів, а якщо і йдеться про внутрішні переживання героїв, то вони не вигадані автором, а реальні (дивіться згадані вище примітки). Тобто робота, яку провів Деніел Джеймс Браун, вражає. Ще більше вражає його талант оповідача, який допоміг перетворити величезну кількість розрізнених розповідей, статей, записів в абсолютно цілісну картину. Не можна не оцінити і прискіпливість автора як дослідника: купа додаткових відомостей про Велику депресію в США, розвиток техніки, будівництво гоночних човнів, роботу з різними сортами деервини, фізіологічні нюанси веслярського спорту, становлення пропагандистського кінематографа в нацистській Німеччині і ще багато чого роблять роман частково енциклопедичним, проте анітрохи не нудним.

В основі сюжету (а він, попри все сказане вище, таки є))) — шлях звичайного амерканського хлопчини Джо Ранца до своєї мрії. Нею була перемога в Олімпійських іграх 1936 року, котрі проходили в Берліні. Втім, я помилилася: мрія була не тільки його, а й усієї команди, тренера, університету, штату Вашингтон та Сполучених Штатів загалом. Звісно, вона здійснилася (бо ж інакше навіщо було писати цілий роман?))), однак точна обізнаність із фіналом не позбавляє читача усієї насолоди від переживань за героїв під час кожних перегонів. Я розпереживалася пару разів настільки, що... пропускала потрібну станцію метро))) А ще я носила цей величенький та важкеньний том із собою практично скрізь. А ще я зараз записую в чергу усіх бажаючих прочитати книгу — дорозхвалювалася, ага))) А іще я точно знаю, що "Диво в Берліні" стане однією з найкращих книг, прочитаних мною цьогоріч.

п.с. Невеличка порада тим, хто читатиме книгу: подолайте перші півсотні сторінок трохи неоковирного перекладу, не відкладайте роман, як збиралася зробити я, спотикаючись об текст, — це була б одна з найбільших помилок книгоманіячки))) Наступні 400 сторінок усе йтиме гладко, як весла у воду, — перевірено)))

Оцінка: Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 8
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 13:45

Дж. Дешнер "Той, що біжить лабіринтом" (юля+рома).

Головний герой – 16-річний хлопець Томас, який не пам’ятає свого минулого, дивним чином потрапляє в відокремлений замкнений простір до ще п’яти десятків хлопців підлітків – Притулок. У Притулку хлопці створили свою общину, та працюють над щоденними буденними справами з оброблення садів, городів, ви годівлі худоби, підтримання порядку. Але є ще одне завдання – Притулок оточує таємничий Лабіринт, і хлопці б’ються над його розгадкою, що є досить складно, оскільки щоночі стіни Лабіринту змінюють своє положення. Крім того, в Лабіринті є страхітливі недотварини, недомеханізми – грівери, які убивають тих, хто виходить в Лабіринт.
Автору дуже яскраво вдалося описати життя хлопців, побут, Притулок та Лабіринт, можна сказати, що я це побачила власними очима. Книга підштовхувала читати швидше, щоб дізнатися хто ж задумав цей Лабіринт і яка його мета. Але кінцівка, на жаль, мене не вразила. Не буду розписуватися, щоб тим, хто прочитає рецензію, не відбити бажання читати роман, але кінцівка непродумана, ціль Лабіринту для мене залишилася неясною. Ну і знову ж це перша книга циклу, що звісно ж відчувається.
Оцінка – 4 з 5.

Повідомлення відредаговано Лорелея: 18 вересень 2017 - 13:46

My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 91 Сторінок +
  • « Перша
  • 89
  • 90
  • 91

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Roza Marena 

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

Вчора, 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

санетта світлина

санетта  Дівчатка привіт! Я тут новенька підкажіть мені хто і за який час після прийому золадексу завагітнів ? в мене вже четвертий місяць буде і нічого не получається діагноз мій субмукозні вузли матки в когось таке було ?

02 вер 2017 16:37

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Та-дам! У моєму профілі почали відображатися додані друзі! Додавайтеся =)

26 сер 2017 18:27

Показати коментарі (3)

Sakyra світлина

Sakyra  З Днем Незалежності! Миру нам і нашій Батьківщині!

24 сер 2017 11:57

Щаслива матуся! світлина

Щаслива матуся!  Моя родина - моя гордість!

24 сер 2017 11:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 вересень 17 )

Перекладач онлайн