Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вплив подруг на навчання - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вплив подруг на навчання Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 February 2017 - 13:28

Ми навчаємося у третьому класі. У нас виникла така ситуація. Моя донечка потоваришувала з однокласницею. Вчора була в школі, і вчителька шокувала. Сказала, що моя дитина повністю перейшла на розум подруги, авторитетом уже є подружка, а не вчителька. І поведінка в моєї дитини змінилася, стала якась агресивна, постійно огризається. Вдома спробувала поговорити, починає плакати, і кричати, що я зочу її розлучити з подругою. Я ж ніби і пояснюю, що можна дружити, але трохи менше, більш зосереджуватися на уроках. Що робити, порадьте. Дякую
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mamadocy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2017 - 15:02

Ваша ситуація дуже типова. В такому віці діти часто беруть собі за приклад ровесників(ближчих по духу так би мовити). Це не страшно. Дитина починає самовизначатись, шукати тип поведінки, який буде їй підходити. Основне, щоб це було безпечно для вашої доні. Тримайте ситуацію на необхідній для вас обох відстані, щоб не відштовхнути дитину від себе. Скажу вам так. Я в дитинстві не дуже уміла підбирати собі друзів. Зазвичай діти шукали в мені вигоду. Не можу сказати, що йшла під чийсь вплив, хоча моментами бувало. А мама завжди твердила що та не така, а та погана, і я звісно перечила мамі, бо була впевнена, що то "подружка на все життя". Потім проходив час, я бачила істинну причину дружби... одним словом мама була права, це було через вигоду((( Дізнайтесь більше про ту дівчинку, скажіть хай доня запросить її до себе, щоб разом повчитись чи побавитись, поспостерігайте, як вони обоє бавляться. Головне не відштовхніть донечку від себе, бо це ще більше зблизить її з сумнівною подругою.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 24 February 2017 - 15:42

Кажіть, щоб дружила, але думала своєю головою. Кажіть що дружба має бути такою, щоб не шкодити, такою щоб розвивала, надихала, зближувала обох. А не когось одного.
Але дружити не забороняйте, з часом все налагодиться.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olga-mama 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 February 2017 - 16:05

У мене схожа ситуація, правда вчиться дочка з подружкою у різних класах, це полегшує мою задачу. Але я не забороняю дружити (подружка вчиться погано, та і поведінка мені не дуже подобається, останнє вона пофарбувала половину волосся в зелений колір:)), але постійно наголошую щоб думала головою і коли відчуває що так не має бути чи хтось пропонує щось неправильне, завжди вміє сказати "ні" і не вестись на дурниці. Також кажу щоб була собою, щоб не копіювала поведінок інших. Але все це говорю не як прикладом "он подружка в тебе погана", а в загальному про життя і людей які зустрічаються у ньому. Минув якийсь час і я вже бачу що інтерес до цієї подружки пропадає, не знаю чи пройшло захоплення, чи стало з нею не цікаво спілкуватись. Думаю у вашої донечки зараз пік дружби з дівчинкою, з часом вона зрозуміє що це не її і з*являться інші друзі. А уроки просто контролюйте чи всі зроблені.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2017 - 20:26

Дякую за поради, спробую пояснити ще раз. Ви всі мені дуже допомогли. Надіюсь це минеться і в нас усе буде ОК.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (1)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн