Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Жіночі консультації Івано-Франківська! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 17 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Жіночі консультації Івано-Франківська! Ділимось досвідом... Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Кукуся@@@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 березень 2010 - 19:16

Всім привіт! :36_1_39:
Довго шукала таку темку та не знайшла!

Отже, жіночі консультації славного міста Станіславова...Які ваші враження?
В якій саме консультації ви стояли на обліку?Чи просто відвідували?

Думаю інформація буде дуже корисна для жінок, що хочуть ставати на облік...!!!
Почну з себе - стою на обліку в Центрі планування сім"ї на Січових Стрільців!Все мені там подобається і ставлення і все інше...

І ось яке питання --- дівчата а скільки ви платили за прийом в лікаря в ЖК? :lol:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 березень 2010 - 10:25

Кукуся@@@, привіт!!! :)
я стою на обліку в ЖК №2 по вул. Стуса. Сюди потрапила по місцю прописки, але консультуюсь у знайомої лікарки.
Коли ставала на облік заплатила тільки благодійний внесок 20 грн. і все. Всі аналізи по 5 грн. в консультації, якщо треба швидше, то лікар домовляється і через годину лаборант може вже принести результати. Косультація хороша я нею задоволена. Уже відвідую її вдруге ;)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2010 - 11:05

Привіт,Лі*Куся)))
Я також здавала добровільний внесок 20 грн., а потім по 5 - 10 за аналізи!
Але ЖК потрібно відвідувати в першому триместрі - 1 раз на місяць, потім в другому - 2 рази, і в третьому - щотижня)))(так мені моя лікарка сказала)!
А от скільки платити за прийом ці всі рази????? :wacko3: :yahoo: :blush:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nepodarunok 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 березень 2010 - 11:26

Перегляд повідомленняКукуся@@@ (26.3.2010, 11:05) писав:

Привіт,Лі*Куся)))
Я також здавала добровільний внесок 20 грн., а потім по 5 - 10 за аналізи!
Але ЖК потрібно відвідувати в першому триместрі - 1 раз на місяць, потім в другому - 2 рази, і в третьому - щотижня)))(так мені моя лікарка сказала)!
А от скільки платити за прийом ці всі рази????? :wacko3: :yahoo: :blush:

Я теж стояла на обліку в жк №2 за місцем прописки. Лікарка у мене була чудова, ставлення хороше. Нічого поганого про цю консультацію сказати не можу. Аналогічно платила 20 грн благодійний внесок і по 5 за аналізи. За прийом жодного разу нічого не платила. Просто віддячила лікарку під час останнього візиту перед родами. Я навіть і не подумала б, що треба кожен раз щось платити. ЖК - це державна мед. установа, а не приватна, тому платити чи не платити - це особиста справа кожного. Я думаю, що тарифів там немає.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юляшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2010 - 11:42

А я стояла на обліку "по-знайомству", тобто моя лікарка (вона працює в приватній клініці) порадила мені лікаря в центрі планування сім"ї (Січ.Стрільців 3пов.) Майже на кожному прийомі я давала 50грн., правда ходила я не часто, бо все в мене було добре і аналізи, і самопочуття - раз в три-чотири тижні (наприкінці вагітності раз в 2-3 тижні). Аналізи 5-10 грн.
Але думаю, що 50грн. кожного разу просто нема за що давати. Огляд на кріслі всього 2 рази: при ставанні на облік і в 7міс., коли в декрет йдеться.
My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2010 - 12:08

Кукуся@@@, ти можеш просто віддячити лікарці один, ну максимум два рази за всю вагітність, а для чого платити за прийом, це дійсно не приватний лікар, до якої ти звертаєшся в її особистий кабінет приватний ;)
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 березень 2010 - 12:17

Дуже дякую, дівчата!!!!!!Для мене дійсно важливі ваші поради...
Ну що б я без вас робила????? :96: :15_5_3v: :15_5_3v:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cinderella 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 березень 2010 - 22:38

Привіт всім :bye: , я також стою на обліку в 2 консультації, хоча живу не в тому районі, просто заплатила в касу не 20, а 50грн, також по-знайомству. Спочатку теж думала треба буде кожен раз віддячувати, а тепер нічого не даю, все-ж таки це їхня робота. Також лежала в денному стаціонарі - нікому нічого не давала, хоча дехто платив за поступлення, і за виписку, зате мене тримали там довше всіх, але виписати все-ж-таки прийшлось :angel:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   OLE_Olenka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 березень 2010 - 17:02

привіт всім! :smile: я теж стою на обліку в консультації №2 на Стуса - за місцем приписки. дуже задоволена всім - ставлення чудове, підхід людяний і "ніяких тарифів" !!! Я на обліку в Сніжани Василівни - чудова, як на мене, лікарка і жінка! :yahoo: Ніколи ніяких натяків на "подяки" і ставлення дуже хороше, завжди вислухає і пояснить, що незрозуміло - я особисто ДУЖЕ задоволена, бо як йшла ставати на облік, то думала, що все буде набагато страшніше і "дорожче" !!! Та й інший персонал дуже добрі люди - тьфу-тьфу-тьфу...
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ulyasya 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 березень 2010 - 23:40

я на обліку в ЖК 1 на 3му поверсі, то вже здається центр планування сім*ї. заплатила 20 грн коли ставала на облік і по 5 грн анлізи. єдиний мінус цієї консультації ну дууже незручні сходи..
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   СЯНУСЯ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 березень 2010 - 11:56

Приві Івано-Франківським мамусям. Цього понеділка мене також поставили на облік у Центрі планування сім’ї на 3 поверсі консультації на Січ. Стрільців. Хоча я сюди не належу, проте вже довго лікуюся у Матвійківа І.Б., тому і в нього залишилась, він же знає всі мої болячки. У реєстратурі заплатили з чоловіком спонсорський внесок 30 грн.
Зробили перше УЗД слухали чи є серцебиття лялі. Дякувати Богові - є :diablo: .
УЗД робила Бельмега Надія Іванівна, сказала щоб на друге УЗД прийшла на 16 тижні. Я спитала чи у 12 тижнів не треба робити, бо знаю, що вони тоді все міряють, визначають чи не має якихось вад. І медсестра тоді сказала, що треба, хоча лікарка казала, що це не обов’язково.
Ця ситуація мене дуже насторожила, тому хочу знати чи ви робили в неї УЗД? Які ваші враження? Якщо не в неї то у кого і де?
Дуже чекаю на відповідь, бо мене це щось дуже турбує :drinks:
My Signature
ЗображенняЗображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2010 - 11:55

Рада, що тема стала потрібна і в ній іде жваве обговорення=))
Дякую, дорогі форумчанки!

Але порадьте дещо мені:
Ситуація така :Прийшла я в свою ЖК(де стою на обліку, я вище написала) для перевірки аналізів, що здавала чуть раніше (торчі, аналізи крові і сечі, та багато інших)!
Всі результати аналізів були втішні, але Аналіз сечі виявився не дуже вдалим)))
Лікарка двічі перепитала мене чи не боліли в мене нирки - це мене насторожило, бо проблем з нирками в мене ніколи не було...
І вона сказала в кінці квітня здати ще раз повторний загальний аналіз сечі і ще один аналіз сечі по Ничипоренку!
Але я не зрозуміла, що ці 2 аналізи знову здавати в цій ЖК на 4 поверсі?Чи може в ОПЦ?
Бо щось не довіряю я тій лабораторії в ЖК, там баночки могли перемішатись і все....
А, і ще цілий місяць лікарка сказала пити нирковий чай...
Не знаю, потрібна ваша порада - може таке в когось було?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вишенька 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2010 - 12:17

Кукуся@@@, у мене виявили в сечі якісь бактерії, чи що... зараз точно не згадаю (стояла на обліку в ЖК на вул. Мазепи - біля Сільпо). То лікар сказав, що, мабуть, баночка була брудна, або виділення потрапили... На всякий випадок здала ще раз - все було в нормі.
Я думаю, що проколи з аналізами бувають чи не в кожній лабораторії (один лікар казав - а що ви хотіли з таким старезним обладнанням?), якщо нирки не турбують, то я би здала ще раз на загальний аналіз.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2010 - 13:38

Вишенька, дякую що відписали...
Звичайно, я ще буду здавати ці 2 аналізи ...Сподіваюсь все виясниться...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2010 - 16:26

Перегляд повідомленняКукуся@@@ (1.4.2010, 14:38) писав:

Вишенька, дякую що відписали...
Звичайно, я ще буду здавати ці 2 аналізи ...Сподіваюсь все виясниться...

В мене теж недавно в сечі виявили білок, але я сказала лікарці, що мене нічого не турбує, що я прекрасно себе почуваю і тоді вона мене відправила повторно здати сечу, бо могли просто потрапити виділення (а в мене якраз пару днів вони якісь були більші, ніж завжди). Я здала повторно - аналізи в нормі, все чудово. Дякую своїй лікарці, що спочатку переконалась у правильності аналізів, перед тим як призначати що-небудь :smile: Я би на Вашому місці нічого не пила, а спочатку перездала аналізи, але знову ж таки це тільки моя думка...
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   HOPE 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 квітень 2010 - 16:36

Дівчатка з Івано-Франківська можна стояти на обліку в клініці Екстрамед. Я не стою, бо їхати з Калуша мені важко буде кожного разу, особливо в кінці терміну. Та була кілька раз на консультації в лікаря, яка веде вагітних. Дуже приємна жінка - все докладно пояснює, та дає корисні поради.
УЗД теж там робила.
Прийом(консультація) 40грн, він того вартий.
Бо не знаю як в Івано-Франківську В ЖК, але в нас це щось. І черги і лікарі... :dance:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Katerunka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 квітень 2010 - 22:44

А я от не знаю... Душа лежить до Гал-діагност (на Чорновола, в роддомі), завжди ходжу туди на УЗД - 50 грн., дуже вже мені там лікарі подобаються, ставлення і взагалі персонал, всі привітні, людяні. Мій чоловік перше дивувався що чого це всі до мене там так добре ставляться :tank: я й сама не знаю. Так подумати їм же в касу гроші платять, а не в кишеню, як в державних закладах, вибачте такса 50 грн. за прийом, а буває як хворієш то не раз на півроку приходиш, а то й 2 рази в тиждень і кожен раз чекають, ше й до тебе буркають, то занадто. Я переконалась, що і на УЗД, і на прийом до лікаря дешевше получається ходити в приватні заклади, там заплатив раз, і якшо треба ходити ще 5 раз через кожні 2 дні, то в тебе є чек і ходи наздоров"я,і на тебе ніхто просящим поглядом не дивиться, типу і все, або якісь дурні нагадування, вибачте, я позавчора платила, ще, мало, а попа не злипнеться :shok: ?
Хоча відношусь я до 2-ї жіночої консультації, мала досвід лікування в 1-й :ireful: дуже вже дорого і тяжко, добре шо без ускладнень обійшлось, бо лікарка таку ахінєю назначала, ще й впарювала свою, якусь мутку Хлорафілліпт за 100грн. нормально, а ше за кожен прийом 50 грн. хотіла, так прямо і сказала таксу? Я тоді молода дуже була, так як мама казала йти не хотіла, бо то потім півміста, коротше всі знайомі знають про твої проблеми, от і шукала варіанти. Гал-діагност :rofl: я оцінила. Але це тільки я, і мої враження.
Мені цікаво, хто стоїть на обліку в Гал-діагност, чи стояв, скільки там коштує таке задоволення, які особливості? Бо я там тільки лікувалась, нескінченну кількість раз ходила на УЗД і оперувалась... але на 100% не знаю куди ставати на облік?
І ше, чи можна стояти десь на обліку, а потім перейти в інше місце на облік, а не просто консультуватись?
My Signature
:)))))))))))))))))))))))))))))))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вітусік-квіточка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 квітень 2010 - 10:04

Дівчата підкажіть будь-ласка.Я сама з міста Коломиї,але зараз живу під Франківськом.ми знімаємо квартиру,своєї поки що ще немаємо,і тому ми тут не прописані,і в мене питання.В яку мені краще консультацію звернутися,бо я так зрозуміла,що це треба туди йти ,де ти прописана по вулиці?Чи це незалежить?Хто щось знає напишіть. :18_1_36:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 квітень 2010 - 20:27

Перегляд повідомленняВітусік-квіточка (19.4.2010, 11:04) писав:

Дівчата підкажіть будь-ласка.Я сама з міста Коломиї,але зараз живу під Франківськом.ми знімаємо квартиру,своєї поки що ще немаємо,і тому ми тут не прописані,і в мене питання.В яку мені краще консультацію звернутися,бо я так зрозуміла,що це треба туди йти ,де ти прописана по вулиці?Чи це незалежить?Хто щось знає напишіть. :girl_angel:

наскільки я чула - зараз вже не діє той закон, що треба ставати на облік по місцю приписки, зараз здається можна і по місцю фактичного проживання, просто в ЖК напевно візьмуть більший благодійний внесок - чомусь я так думаю...
My Signature
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Katerunka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 квітень 2010 - 20:33

Вітусік-квіточка, На скільки я знаю, то не залежить від того де ти прописаний, маєш бажання, йдеш в консультацію до якої душа лежить, до лікарки, якої хочеш і там стаєш на облік. Це я так собі розумію, тільки платиш благодійний внесок трохи більший ніж ті хто стає за пропискою.
My Signature
:)))))))))))))))))))))))))))))))
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 17 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 21 жовтень 17 )

Перекладач онлайн