Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Клініка сучасної медицини професора С. Хміля м. Тернопіль - 4 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 102 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Клініка сучасної медицини професора С. Хміля м. Тернопіль - 4 Оцінка: ***-- 5 Голосів

Користувач поза мережею   JulliL 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 травень 2016 - 22:19

Дівчаточка, сьогодні була в клніці. Ольга Петрівна мені призначила підтримку, бо в цьому циклі хочу йти на перенос. Але в лівому яїчнику фолікул-16мм. От призначила мені Прогінову по 1т -2р на день. Я в інструкції прочитала, що їх по 1 п'ється. Хто і як пив ці таблетки?

Попередня тема http://www.malecha.o...opic=63265&st=0
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martinetka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 08 травень 2016 - 07:16

Перегляд повідомленняJulliL (07 травень 2016 - 22:19) писав:

Дівчаточка, сьогодні була в клніці. Ольга Петрівна мені призначила підтримку, бо в цьому циклі хочу йти на перенос. Але в лівому яїчнику фолікул-16мм. От призначила мені Прогінову по 1т -2р на день. Я в інструкції прочитала, що їх по 1 п'ється. Хто і як пив ці таблетки?

Я пила і п'ю по 2 табл.до кріопереносу для нарощення ендометрію і зараз в підтримці.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Україночка UA 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2016 - 07:32

Дівчатка, не переживайте на рахунок призначень ліків, просто довіртеся, професору і Ользі Петрівні Дякуючи їм в нас з першого разу все вийшло і зараз я в очікуванні двох малят, а перед цим мала ще 5 невдалих протоколів в інших клініках. Повірте тут працюЮть люди які мають за мету позитивний результат і до кожного підходять індивідуально. Я всім бажаю позитивних результатів!
My Signature
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2016 - 08:34

Перегляд повідомленняirysik2203 (08 травень 2016 - 07:32) писав:

Дівчатка, не переживайте на рахунок призначень ліків, просто довіртеся, професору і Ользі Петрівні Дякуючи їм в нас з першого разу все вийшло і зараз я в очікуванні двох малят, а перед цим мала ще 5 невдалих протоколів в інших клініках. Повірте тут працюЮть люди які мають за мету позитивний результат і до кожного підходять індивідуально. Я всім бажаю позитивних результатів!

Дуже дякую! Надіюсь ,що також все вийде з першого разу!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МамаБогдасіка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2016 - 17:02

Добрий день,давно читаю форум і ось зареєструвалася. Ваші історії дають надію,що мрії здійснюються.Ми з чоловіком лікуємося 10 років,у нас астеноспермія( моло рухливих)чого лише не робили,і після кожного лікування показники ставали ще нижчі. У кінці 2014р.по держ.програмі були в протоколі- прольот. В 2015р.ще раз робили Еко а Благодарі- знов прольот. І жодного разу не лишалося сніжинок на заморозку. Знов пройшов час і маю велику надію на Хміля. Дуже хочу закінчити ці походеньки по лікарях і мати своє маленьке щастя!!! І в четвер ми їдем на консультацію до професора. Чекаю з хвилюванням.
My Signature
url=http://www.malecha.org.ua]Зображення[/url]
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 травень 2016 - 17:12

Перегляд повідомленняБуду мамою (08 травень 2016 - 17:02) писав:

Добрий день,давно читаю форум і ось зареєструвалася. Ваші історії дають надію,що мрії здійснюються.Ми з чоловіком лікуємося 10 років,у нас астеноспермія( моло рухливих)чого лише не робили,і після кожного лікування показники ставали ще нижчі. У кінці 2014р.по держ.програмі були в протоколі- прольот. В 2015р.ще раз робили Еко а Благодарі- знов прольот. І жодного разу не лишалося сніжинок на заморозку. Знов пройшов час і маю велику надію на Хміля. Дуже хочу закінчити ці походеньки по лікарях і мати своє маленьке щастя!!! І в четвер ми їдем на консультацію до професора. Чекаю з хвилюванням.

Бажаю вам успіху! Головне вірте! Мені також професор допоміг, мала 5 провальних протоколів у інших клініках, і от прийшла в надії до Хміля, дуже йому вірила і все вийшло з першого разу, щаслива безмежно бо завдяки професору чекаємо двійняток. Вам також бажаю відчути це щастя!
My Signature
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 травень 2016 - 15:05

Перегляд повідомленняБуду мамою (08 травень 2016 - 17:02) писав:

Потрібно вірити, що все буде добре!!! І молитися...
Я також хвилююся, але налаштована на озитивні результати. З нами Бог!
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 травень 2016 - 20:23

Скажіть будь ласка,якщо ми вперше їдемо на консультацію до професора,є ціла гора старих обстежень.У день консультації можлива здача аналізів, огляд. Бо не знаю що і як. Чи це все призначають на інші дні,виходячи з планів на майбутнє???
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татка5909 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 травень 2016 - 20:29

Перегляд повідомленняБуду мамою (09 травень 2016 - 20:23) писав:

Скажіть будь ласка,якщо ми вперше їдемо на консультацію до професора,є ціла гора старих обстежень.У день консультації можлива здача аналізів, огляд. Бо не знаю що і як. Чи це все призначають на інші дні,виходячи з планів на майбутнє???

Старі аналізи беріть з собою, але готуйтеся шо чоловіку потрібно буде здати спермограму. Мені ще додатково робили узі, кольпоскопію і мазок. А на другий раз призначили здати два гормони, їх плтрібно на голодний шлунок здавати
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 травень 2016 - 06:09

Перегляд повідомленняБуду мамою (09 травень 2016 - 20:23) писав:

Будьте готові здавати аналізи, зрозумійте що всі аналізи мають свій термін. Я перший раз як попала то зразу і аналізи всі здала, крім того почекаЛа, і вони були готові до обіду тому зразу їх і подивилась.
My Signature
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Morganа 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 травень 2016 - 09:55

, старі аналізи беріть звичайно,але там потрібно здати нові,ми як їхали то готувалися до того щоб зразу здати спермограму ну і я нічого не їла щоб по здавати потрібні аналізи
My Signature
Спойлер

Життя - це далеко не яке-небудь майно, яке треба від когось захищати. Це великий дар, який потрібно обов'язково розділити з близькими тобі людьми

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2016 - 06:50

Дівчатка,підскажіть будь ласка, хто приймав ФТ500? Як Вам? Я почала приймати з 17 квітня, перші мічячні арийшли як треба, а ось другі раніше на тиждень...якось дивно. Я звичайно сьогодні зателефоную лікарю, але ше й цікавить як в вас було?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vetege 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 травень 2016 - 07:17

Перегляд повідомленняТатка5909 (12 травень 2016 - 06:50) писав:

Дівчатка,підскажіть будь ласка, хто приймав ФТ500? Як Вам? Я почала приймати з 17 квітня, перші мічячні арийшли як треба, а ось другі раніше на тиждень...якось дивно. Я звичайно сьогодні зателефоную лікарю, але ше й цікавить як в вас було?

Я в свій час приймала їх, але вони мені недопомогли. В цих вітамінах головне інозітол. На інших форумах дівчата приймають його у таблетках і виходить на багато дешевше, якщо цікаво то ось ссилочка
Прихований текст

• 1
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2016 - 08:54

Перегляд повідомленняТатка5909 (12 травень 2016 - 06:50) писав:

Мені вони допомогли, їх пила 6 місяців, мала 5 невдалих протоколів, і 6 протокол в Хміля після приймання вказаних вітамінів вийшов з першого разу. Вони покращуючи якість яйцеклітин, в Італії їх дають пити всім дівчатам перед протоколами. Наскільки я знаю у вітамінах вказаних вітамінів немає, купити їх можна або в Італії або в клініці. Бажаю вам успіху і думаю якщо професор вам їх призначив значить мусите його слухати, довіртеся лікарю.
My Signature
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2016 - 09:03

Перегляд повідомленняirysik2203 (12 травень 2016 - 08:54) писав:

Мені вони допомогли, їх пила 6 місяців, мала 5 невдалих протоколів, і 6 протокол в Хміля після приймання вказаних вітамінів вийшов з першого разу. Вони покращуючи якість яйцеклітин, в Італії їх дають пити всім дівчатам перед протоколами. Наскільки я знаю у вітамінах вказаних вітамінів немає, купити їх можна або в Італії або в клініці. Бажаю вам успіху і думаю якщо професор вам їх призначив значить мусите його слухати, довіртеся лікарю.

Дякую!!! Я пью, але мене трошки здивувало що місячні пішли на тиждень раніше))))) але це може тому що препарат діе. і яїчники перелаштовуются...?????
Мене дуже тішить що в Вас все вийшло з першого разу в Стефана Володимировича!!!! Дуже рада за Вас!!!!! Читаючи форум , розумію що ми правильно звернулись, та на вірному шляху!!!

Перегляд повідомленняvetege (12 травень 2016 - 07:17) писав:

Я в свій час приймала їх, але вони мені недопомогли. В цих вітамінах головне інозітол. На інших форумах дівчата приймають його у таблетках і виходить на багато дешевше, якщо цікаво то ось ссилочка

Дякую!!! Зараз почитаю!!!! :girl_tender:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2016 - 12:49

Дівчатка,поділюся своїми враженнями про клініку. Були сьогодні на першій консультації у професора і познайомилася з Ольгою Петрівною.Приємно вразили: детально переглянули всю мою 10 річну історію лікування,два протоколи,а при узі і огляді все пояснив і показав на екрані( досі цього жоден лікар не робив,і я вперше побачила свою ерозію). Після результатів спермограми( а вона в нас хоч плач.....7% рухливих), обговорили план дій. А ще нам назначили вітамінми: мені ФТ-500+,а чоловіку SperGin forte. І через днів 10 знову поїдемо ( чоловік буде перездавати спермограму+ будуть готові мої аналізи і Днк фрагментація).Зрозуміло,що одразу ніхто в протокол не візьме,і ми були налаштованні що ще слід лікуватися,відновлювати мої виснаженні яйники,підтягувати чоловіка.А Стефан Володимирович сказав:" Обіцяйте,що підете від мене вагітною?" Я дуже дуже Хочу!!!
My Signature
  • 2
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2016 - 13:33

Перегляд повідомленняБуду мамою (12 травень 2016 - 12:49) писав:

Дівчатка,поділюся своїми враженнями про клініку. Були сьогодні на першій консультації у професора і познайомилася з Ольгою Петрівною.Приємно вразили: детально переглянули всю мою 10 річну історію лікування,два протоколи,а при узі і огляді все пояснив і показав на екрані( досі цього жоден лікар не робив,і я вперше побачила свою ерозію). Після результатів спермограми( а вона в нас хоч плач.....7% рухливих), обговорили план дій. А ще нам назначили вітамінми: мені ФТ-500+,а чоловіку SperGin forte. І через днів 10 знову поїдемо ( чоловік буде перездавати спермограму+ будуть готові мої аналізи і Днк фрагментація).Зрозуміло,що одразу ніхто в протокол не візьме,і ми були налаштованні що ще слід лікуватися,відновлювати мої виснаженні яйники,підтягувати чоловіка.А Стефан Володимирович сказав:" Обіцяйте,що підете від мене вагітною?" Я дуже дуже Хочу!!!

Нам з чоловіком сподобалось в Хміля, ми правда ніде не були коім нього)))) але професор дуже позитивно налаштований, уважно слухае, усе розпитуе, все дивиться, може порадити навіть те що не стосуется репродуктології( в чоловіка підшлункова барахлить, то він сказав квітки чорнобривців попити). Дуже сподобалось як з другого поверху спустилась пара( може після переносу) і професор обійняв дівчину як батько обіймае, і вона дуже йому дякувала...я розумію. що хтось скаже, так гроші ж величезні платимо, і вони мають так до нас ставитись, але читаю відгуки про інші клініки, в них ціни такіж самі, але багато хто скаржиться що відношеня жахливе, забувають. хамлят...
Ще сподобалось що С.В. не наполягав відразу на ЄКО, а запропонував спробувати інсемінацію, і сказав що він впевнений що дл ЄКО справа не дійде, так що я дуже йому вірю, і дуже хочу щоб він був правий))))
І Вам успіху в досягненню вашої МРІЇ!!!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jana31 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 травень 2016 - 21:12

добрий вечір дівчатонька!
Хочу пораду-допомогу така ситуація приймала утрожестан в цьому циклі але почались місячні тільки дуже дивні до початку живіт болів 4 дні і тепер на третій день місячних почав боліти, тянути, здуло я бульку.раніше на 3-й день вже йшли на спад а зараз в повному розгарі Можливо це після цих таблеток таке???
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МАЛЕ ЗАЙЧЕНЯТКО 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 травень 2016 - 12:50

Татка5909, , Дівчатка я звами повністю згідна про ставлення в клініці,до професора я була в одній з клнік Львова мала робити інсемінації і вони мені наробили таких ділов!!!що я ще потім пів року лікувалась....Як поїхали до професора на перший прийом я відразу сказала це та людина якій готова довіритись...він так підтримував і от при підсадці він сказав ти вагтіна і обняв мене ( це було дуже приємно)в нас вийшло з першого разу синочку 10міс.під час вагітності з клініки дзвонили до мене два рази питати як проходить вагітність в 27 тиж.і вже перед родами.А після народження професор так мене привітав що сльози горохом летіли.

Дівчатка йдіть до своєї мети бажаю кожній з вас побачити 2 заповітні полосочки)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 травень 2016 - 13:25

Перегляд повідомленняМАЛЕ ЗАЙЧЕНЯТКО (13 травень 2016 - 12:50) писав:

Татка5909, , Дівчатка я звами повністю згідна про ставлення в клініці,до професора я була в одній з клнік Львова мала робити інсемінації і вони мені наробили таких ділов!!!що я ще потім пів року лікувалась....Як поїхали до професора на перший прийом я відразу сказала це та людина якій готова довіритись...він так підтримував і от при підсадці він сказав ти вагтіна і обняв мене ( це було дуже приємно)в нас вийшло з першого разу синочку 10міс.під час вагітності з клініки дзвонили до мене два рази питати як проходить вагітність в 27 тиж.і вже перед родами.А після народження професор так мене привітав що сльози горохом летіли.

Дівчатка йдіть до своєї мети бажаю кожній з вас побачити 2 заповітні полосочки)

МАЛЕ ЗАЙЧЕНЯТКО дуже тішуся коли читаю що в когось все вийшло, і розумію що на все воля Божа, і Він спрямовуе людину саме туди і саме тоді коли це потрібно, головне в Нього вірити, і лікарю якого ви обрали.
Завтра їду в клініку, і напевне вже професор скаже як ми будемо діяти далі)))) сподіваюсь на найкраще, чого і всім дівчатам бажаю!!!!!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 102 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (6)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Kуся світлина

Kуся  Вік, Вікусь з Днем Ангела

24 жов 2017 19:51

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 листопад 17 )

• З днем народження
    Настюша 
    - Вік: 33
  • З днем народження
    Dzvinochok 
    - Вік: 38
  • З днем народження