Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Що ми повинні дати своїм дітям? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Що ми повинні дати своїм дітям? менше дітей, але дати їм все, - чи більше дітей, але лише необхідне? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   jozh 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 березень 2013 - 22:10

Сьогодні в інтернет-просторі зустріла таку думку, що батьки зобов'язані дати кожній своїй дитині квартиру, машину і ще й стартовий бізнес. Про квартиру вже зустрічала таку позицію, але аж настільки - перший раз...
І взагалі, багато хто засуджує багатодітних за те, що їх діти "голі-босі" або ж не мають чогось такого, що повинні мати, на їх думку. Існує також думка, що краще народити лише одну, максимум двох дітей, зате дати їй все. Не знаю, що таке це пресловуте "все", бо якраз ось ці критерії дуже розпливчасті, що саме батьки зобов'язані забезпечити своїм дітям? Власне, я й пропоную це обговорити. Не те щоб ми тут всі прийшли до одностайної думки, зрозуміло, що в кожного свій погляд на це, але цікаво ж дізнатися. :)

Почну з себе.
Вважаю, що батьки зобов'язані надати своїм дітям два таких пункти:
1. Забезпечення потреб, поки діти є дітьми, тобто до 18-ти років (ну можна ще трохи розтягнути до 19-20-ти з частковою допомогою, щоб не дуже різкий перехід). Їжа, одяг, житло, відпочинок, розваги, спілкування тощо. Критерії - на рівні того, що батьки для себе вважають хорошим рівнем життя. Якщо я не вважаю за доцільне купувати брендовий одяг, і спокійно відношусь до того, що одяг переходить від старших до молодших, то для моєї сім'ї це нормально. З іншого боку, якщо я не вважаю нормальним купувати одяг в секонд-хенді, то якщо я змушена буду через нестачу фінансів перейти на таке, то це вже буде для моєї сім'ї ненормальним. При цьому, якщо в якійсь іншій сім'ї спокійно відносяться до одягу з секонду (наприклад, моя сестра так, хоча їх дохід загалом вищий, ніж у нашій сім'ї), то для їх сім'ї це нормально. Аналогічно те, що у моїх дітей немає айфонів, а лише звичайні недорогі мобілки, я не вважаю не те що за трагедію, а взагалі не бачу в цьому потреби (але при цьому власне як засіб зв'язку у кожної дитини має бути мобілка, на мій погляд). Тобто, хочу підкреслити, сім'я не повинна відчувати, що через багато дітей вони себе суттєво у чомусь обмежують, діти не повинні сприйматися як перешкода, але критерії у різних сім'ях будуть різними.
2. Освіта, розвиток. Критерій - щоб дитина отримала професію, яка дасть їй змогу заробляти гроші вже самостійно, та й в цілому мала відповідні знання і навички, які знадобляться у дорослому житті. Це вже відповідно до здібностей дитини, якщо дитина талановита і розумна - то мова йтиме про вищу освіту, а то й щось серйозніше, якщо середніх здібностей - можливо, достатьо рівня технікуму, тобто тут вже залежить індивідуально, бажано виробити потенціал дитини максимально. В цей же пункт потрапляє розвиток дитини з перших днів життя і далі. Але хочу акцентувати увагу на тому, що далеко не все, що ми часто вкладаємо в поняття розвитку дитини, насправді служить йому, і насправді дитині потрібно.

Власне, і все. Не бачу сенсу купувати дітям квартири-машини-дачі, це вже буде їх власна задача по життю. Так саме оплачувати дітям весілля, утримувати й далі вже нову молоду сім'ю та внуків тощо. В якомусь сенсі це навіть шкодитиме цим вже дорослим дітям, бо не дасть їм можливості відчути себе повністю відповідальними за власне життя, самостійними, а я вважаю, що те більш важливо, ніж квартира.

Отже, запрошую до дискусії. :)
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   igaknata 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 травень 2013 - 15:04

Не знаю чи вдало вибрала тему але хочу висловити свою думку.Наші батьки як і кожні дають нам все що можуть відправляють в інститути викупляють від армії помагають фінансово роблять нам гучні весілля і т.д і ми повинні бути вдячними бо напевно і ми так будем робити коли наші чада повиростають.Але на власному прикладі переконалась що краще прислуховуватись до дитини а не дивитись що скажуть люди. От мій чоловік не хотів вчитись хотів в армію а його брат хотів вчитись і вивчився має прекрасну роботу сам купив собі житло має 3-х дітей батьки йому не допомагали ну хіба що освіту дали звичайно і в 30 років він має все необхідне для життя.А мій чоловік аж тепер пішов вчитись туди де хотів бо так і не знайшов себе в житті і скільки втратив часу надіємось звичайно що він також досягне того що хоче. Але думка моя така дати зрозуміти дитині ще з малечку що він не пуп землі не трястись над ним нехай і брудне візьме до рота і впаде бо ж потім ми страждаєм від тих ісерик в 3 роки і думаєм а що ж він в 16 заспіває!!!!!Народжуймо своїм дітям братів сестричок не виховуймо егоїстів вчимось пояснювати дітям що ми також люди і маєм право на розваги відпочинок.Обовязок батьків на мою думку не дати машину квартиру а любов, правильне виховання, просити Бога помочі і здоровя своїм дітям і тоді вжитті сини чи дочки самі всього досягнуть і ми будем пишатись цим.
My Signature
ДІМУЛЬКА-СИНУЛЬКА
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nicolino 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 травень 2013 - 15:39

Я теж підтримую думку що потрібно прислухатися до дитини. Мій чоловік теж зустрів роботу до душі ще в студентські роки, і водночас закинув навчання, і кілька років здавав випускні екзамени (вірніше він на них не зявлявся) а батьки після кожної такої здачі забороняли нам місяць до них навідуватисяі попадатися на очі а потім через місяць потрібна була допомога на полі то дзвонили щоб приїхали. Зате в свої 27 теж забезпечив нам і житло і все необхідне для хорошого життя. Завжди повторяє що хоче для нашого сина інакшого життя ніж мав сам, проводить з ним максимум часу, іграшки купляємо кожного дня, хоч дитина їх ані вимагає ані бавиться але ввійшло в звичку йти з хатим і прийти для нього з сюрпризом якоюсь іграшкою та яйцем кіндера. Я якось для себе вже вирішила що стосовно навчання ніяких війн вести не буду, буду виховувати дитину бути доброю і різностороньорозвиненою, а що йому блище буде в подальшому житті то хай це буде його вибір. А от за квартиру якраз буквально думала кілька днів назад. Маю багато знайомих де батьки мали для сина квартиру і пішла молода сімя жити в ту квартиру - але свекрухи пхаються і теж вважають ті квартири в якісь мірі своїми. І я щось сама про таку ситуацію задумалася, теж є квартира в яку колись можливо піде жити син, і я зловила себе на думці що теж буду її вважати своєю, бо нам з чоловіком батьки не дали житла, ми самі на своє заробили і також вирішили для дитини заробити, але весь дизайн там вибраний мною, я туди вкладаю свої сили і душу - то чогось так подумала що краще хай колись як будуть діти дорослі самі вирішать чи продадуть і куплять більшу чи ремонт собі перероблять на свій смак - щоб невістка відчувала себе господинею а не що живе в чужому, але до того ще так далекооооо....ми ще тільки в садік будемо йти ))))
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кучерявка Сью 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 24 травень 2013 - 15:49

Перегляд повідомленняigaknata (24 травень 2013 - 15:04) писав:

Обовязок батьків на мою думку не дати машину квартиру а любов, правильне виховання, просити Бога помочі і здоровя своїм дітям і тоді вжитті сини чи дочки самі всього досягнуть і ми будем пишатись цим.

Цілком погоджуюся з тим що діткам треба дати любов, тепло і просити в Бога здоров"я і Матері Божої заступництва, та це не означає що треба народити 5-6 дітей і казати що я їм дала любов, а всі інші блага нехай собі заробить , або хтось інший дасть....Можливо хтось може дозволити собі і 5-6 дітей і забезпечити їм достойний рівень життя. Для мене достойний рівень - це краще ніж живу я, а я живу трохи краще ніж моя мама... ну і т.д. Достойний рівень не означає, що батьки які все життя знімали квартиру, чи 20 років виплачували кредит повинні кожному з дітей побудувати особняк з басейном і купити авто....
My Signature
Спойлер

"Люби всіх, довіряй декільком, не роби зла нікому!!!"
В. Шекспір

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadik 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2013 - 16:07

Я думаю у всіх різні можливості і від того й залежить що ми повинні дати своїм дітям!!! Якогось чіткого критерію не визначимо, думаю і нам наші батьки хотіли б дати і машину і квартиру якщо б мали таку можливість. Ну відповідно від матеріального стану бітьків і дітки вступають у дорослий світ з різним багажем. Знаю малого який щойно має 16р ще б по логіці не мав би й права мати, а він недавно поміняв пасата7 на тойота ленд крузер. І погодьтеся таки легше таким діткам з такими батьками. Вважати обовязком батьків щось дітям давати теж недоречно, обовязком є виховати дитину до повноліття! А схочуть дадуть не схочуть можуть і не дати! Та в мільшості думаю нікотрі батьки нічого б не пошкодували для своїх чад якщо б мали змогу, особисто за себе скажу - хочу дати все необхідне!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ната Д 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 24 травень 2013 - 16:49

Я вважаю, що не є обовязком дати квартиру і машину. Але я б дуже хотіла, дпомогти свої дітям і з житлом, і з роботою. Зараз дуже складно самому чогось добитись, повірте кажу це з ласного досвіду.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   turquoise 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2013 - 18:56

моя думка така - вкласти у дітей всі можливі НЕматеріальні ресурси для того, аби вони виросли в першу чергу щасливими гармонійними особистостями, здоровими і фізично і морально, освіченими людьми, які б могли самостійно справлятися у цьому житті і при цьому зберегти всі свої найкращі духовні цінності та риси, аби передати наступному поколінню - а це, погодьтеся, в трильон важче, а ніж просто купити квартиру чи машину. бо потрібно самим бути такими особистостями)
можна звісно все життя пахати на майбутнє дітей, дати їм усе-превсе, паралельно пропускаючи і виховання їхнє, і важкі періоди в житті, і спільне часопровдення, заміняючи це все айфонами і планшетами... хм
але от чи дочекаєтеся поваги від таких діток на старість, "ложки води", як то кажуть... хто-зна...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 9
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюн4ик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2013 - 21:36

А я погоджуюсь повністю з Nadik
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   христинка-намистинка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 травень 2013 - 21:41

Перегляд повідомленняNadik (24 травень 2013 - 16:07) писав:

Я думаю у всіх різні можливості і від того й залежить що ми повинні дати своїм дітям!!! Якогось чіткого критерію не визначимо, думаю і нам наші батьки хотіли б дати і машину і квартиру якщо б мали таку можливість. Ну відповідно від матеріального стану бітьків і дітки вступають у дорослий світ з різним багажем. Знаю малого який щойно має 16р ще б по логіці не мав би й права мати, а він недавно поміняв пасата7 на тойота ленд крузер. І погодьтеся таки легше таким діткам з такими батьками. Вважати обовязком батьків щось дітям давати теж недоречно, обовязком є виховати дитину до повноліття! А схочуть дадуть не схочуть можуть і не дати! Та в мільшості думаю нікотрі батьки нічого б не пошкодували для своїх чад якщо б мали змогу, особисто за себе скажу - хочу дати все необхідне!

цілком погоджуюсь, хотілось би забезпечити всім необхідним, але головне не робити різниці між дітьми, бо й таке трапляється, одному все, а другому-ти ж молодець сам зможеш...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ivva 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 09 липень 2013 - 21:16

Ми живемо не для матеіальних речей і в кінці життя важливо лише де ти проведеш вічність, ото ж і дітям потрібно дати максимум любові, якісної уваги і привити віру! А це можна зробити і без великих матеріальних достатків!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zozyljka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 листопад 2014 - 19:09

Вважаю, що діти мають бути ситі, одягнені (не важливо чи то одяг з секонду, чи остання колекція крутого дизайнера)і доглянуті. Окрім цього мати увагу, час і любов батьків. Це основне. І від кількості дітей в сім"ї мало що залежить, бо як казав один мій знайомий (батько 6 дітей) - з кожною наступною дитиною Бог давав їм більші матеріальні можливості і більше сил.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамочка Я 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 серпень 2017 - 20:42

Я вважаю, що батьки мають забезпечити дитину нормальним харчуванням і доглядом. Увага, любов і підтримка :give_heart:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванька 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 серпень 2017 - 20:48

гарна тема. Моя думка - не суть в квартирі і машині, це все має виходити з можливостей батьків, і діти мають то розуміти, а не чекати квартири, розуміючи що мама для цього мусить "нирки продати". Вважаю, що основне завдання батьків - це виховати в дитині людядість, чесність, відповідальність, навчити нормально харчуватися, стежити за своїм зовнішнім виглядом і поведінкою; дати дитині знання про свої права і обов"язки, допомогти стати на ноги, підтримувати у всіх починаннях, халити, виховувати людину, яка матиме почуття власної гідності і любитиме землю по якій ходить....але все повинно бути в певних дозах.
Чому я звертаю таку увагу на такі речі? тому, що бачу дуже багато недопрацювання батьків в цих напрямках: йдуть підлітки по вулиці - кидають сміття, матюки замість слів, хамство, знущання над слабшими, дорослі парубки сидять в мамів на шиї, а в дівчат головне в житті - пластмасові нігті з камінчиками...так мало дітей росте які розуміють цінність найпростіших речей, що роблять людину людиною.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nadya1992 світлина
Касюня світлина

Касюня  Хочеться вовком вити...

31 лип 2017 00:07

Ангеля світлина

Ангеля  Боже, почуй наші благання!!!

26 лип 2017 16:13

Nesarokko світлина

Nesarokko  Якби ж то так можна було щось змінити і в житті: відрізати те,що тобі не подобається і від чого болить душа, і пришити нове..." І.Роздобудько

21 лип 2017 13:49

oliviya16 світлина

oliviya16  Усе буде добре!)

21 лип 2017 11:46

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Коли пролітала комета Галлея – мені здалося, що вона озирнулася на нас, і зареготала. Л. Костенко

21 лип 2017 10:38

Oksano4ka23 світлина

Oksano4ka23  Колеги, вітаю з професійним святом!

16 лип 2017 11:24

Les19910606 світлина

Les19910606  Доброго дня дівчата! Чи хтось народжував у стрийському пологовому у Миргородського???

Заблокований 06 лип 2017 18:03

Показати коментарі (1)

Ryzyk світлина

Ryzyk  Завтра день батька . Вітати будете татів?

17 чер 2017 19:29

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!! 10 рочків це багато))

16 чер 2017 09:06

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 серпень 17 )

• З днем народження
    Tynchuk 
    - Вік: 32
  • З днем народження
    Maljok 
    - Вік: 28
  • З днем народження