Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Пластика після пологів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

Іконка Важливе оголошення

Весняний парад аватарів

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Пластика після пологів Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ksenya84 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 29 травень 2015 - 12:00

На сьогоднішній день багато жінок стикаються з опущенням і випаданням статевих органів( піхви, матки....).Існують консервативні методи лікування цієї патології, проте вони не надто дієві. Найбільш розповсюджений метод усунення такої делікатної проблеми-це пластика. От і в мене виявили дану патологію після пологів, обходила багато лікарів та всі мене заспокоюють, що це нічого страшного, деякі призначили колпексин,який вже 2 роки не ввозиться на територію України, інші ж розводять руками.....А мені так хочеться ще однієї дитинки.....Може хтось стикався з такою проблемою, то відгукніться!!!!!!!!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Златовласка* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 травень 2015 - 13:02

от і я б хотіла почитати відгуки хто з таким стикався...на жаль сія участь і мене не оминула...мені сказали, що у мене слабка задня стінка піхви і виступає трохи назовні...ну і це призведе в майбутньому до того, що ksenya84 описує :girl_cray:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Daria-daria 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 лютий 2016 - 18:05

У чому проявляється це проблема? Не виходить завагітніти?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Naoms 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 лютий 2016 - 15:20

Перегляд повідомленняksenya84 (29 травень 2015 - 12:00) писав:

На сьогоднішній день багато жінок стикаються з опущенням і випаданням статевих органів( піхви, матки....).Існують консервативні методи лікування цієї патології, проте вони не надто дієві. Найбільш розповсюджений метод усунення такої делікатної проблеми-це пластика. От і в мене виявили дану патологію після пологів, обходила багато лікарів та всі мене заспокоюють, що це нічого страшного, деякі призначили колпексин,який вже 2 роки не ввозиться на територію України, інші ж розводять руками.....А мені так хочеться ще однієї дитинки.....Може хтось стикався з такою проблемою, то відгукніться!!!!!!!!

Я також стикнулася з даною проблемою після пологів. Лікар сказав потрібен час щоб все прийшло в норму + робити вправи. А пластику, на скільки мені відомо не роблять якщо плануєте ще дитинку...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LYSKA 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 17 лютий 2016 - 16:19

І я Вас розумію, правда я тільки родила другу дитину. Трішки почекаю, подивлюсь що буде, а далі незнаю що робити. Може хтось щось порадить
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 вересень 2016 - 23:30

Вирішила написати про стан своїх справ із такою делікатною проблемкою..Вже більше року я шукала різні методи для того, щоб покращити свій стан, але марно...Наразі шукаю хорошого спеціаліста, в якого б я наважилась на опрерацію, бо вже раз при пологах довірилась лікарям і білтше немаю впевненості у їх кваліфіквції.

На другу дитину зважитись страшно, бо сама родити я більше не піду от і вирішила зробити пластику а через 2 роки можливо в мене ще буде шанс завагітніти і вже кесеритись. А всім хто стикнувся з такою проблемою однозначно можу сказати що вибір в нас невеликий, або оперуватись, або все життя мучитись. Доречі в мене цистоцеле ( це діагноз) і це прогресує , тому тішити себе вправами, колпексином( то взагалі непотрібна річ, якщо чоловік є) не вихід. Шукайте хороших спеціалістів і будьте здорові!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галичаночка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 жовтень 2016 - 05:51

І в мене така д ситуація з задньою стінкою як у Златославськоі. Якщо б хотіла третю дитину то треба буде обов'язково підписати шийку матеки. Поки при писали вправи кегеля, а там буде видно. Дітей ми вже не плануємо.

Ксеня84, дякую що ділитеся досвідом, удача вам. Обов'язково на пишіть як все вирвшилося.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 жовтень 2016 - 22:18

Ksenya84 як я вас розумію! Я також дуже хочу ще одну дитинку, але спочатку потрібно покращити своє здоров'я. У мене опущену передня стінка піхви. Вже майже рік намагаюся вирішити цю проблему. Всі лікарі в яких я була рекомендують робити вправи. Я стараюся їх виконувати, але як такого результату не бачу :( Не знаю як краще діяти далі, теж якось подумувала про пластику, але лікарі відмовляють, мол спочатку ще роди, а там далі буде видно. Мені якось страшнувато щоб при природніх пологах все не повилізало! Мабуть кесарів краще. Ksenya84 пишіть будь ласка чи знайшли лікаря і як вирішуєте цю проблему!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikita4909 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 листопад 2016 - 22:56

На жаль і я маю таку проблему.Дуже переживаю з цього приводу. Роблю вправи Кегеля і гінеколог порекомендувала вумбілдинг(вагінальні шари). Поки ще рано говорити про операцію,хочу спробувати консервативні методи.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 листопад 2016 - 23:38

Перегляд повідомленняnikita4909 (04 листопад 2016 - 22:56) писав:

На жаль і я маю таку проблему.Дуже переживаю з цього приводу. Роблю вправи Кегеля і гінеколог порекомендувала вумбілдинг(вагінальні шари). Поки ще рано говорити про операцію,хочу спробувати консервативні методи.

І я замислюються про вумбилдінг, хоча мій гінеколог казала що вони майже нічого не дають. Але якось недавно в програмі "за живе" дивилась і там навпаки лікар говорила що ці шарики дуже бажані правда застосовувати їх треба пожиттєво. Кожний день по 5-20хв і буде результат!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2016 - 17:13

Перегляд повідомленняNaoms (08 листопад 2016 - 23:38) писав:

І я замислюються про вумбилдінг, хоча мій гінеколог казала що вони майже нічого не дають. Але якось недавно в програмі "за живе" дивилась і там навпаки лікар говорила що ці шарики дуже бажані правда застосовувати їх треба пожиттєво. Кожний день по 5-20хв і буде результат!

Стосовно вумбілдингу. Тренування потрібно починати через 2 міс після пологів. Або ваг.шари або конуси.Тренуватися потрібно пожиттєво по 20 хв в день для збереження результату.Інакше все повернеться до того з чого почали. Через рік, якщо нічого не зміниться буду робити пластику, так як жити я так неможу. Лікаря я вже знайшла, операція називається кольпорафія. Залишилося морально і матеріально до цього підготуватися.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Евка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2016 - 19:03

у мене після пологів опустилась передня стінка. зараз стан вже кращий, але на місце вона не стала. коли я іі, пробачте, відчула пальцем при гігієнічних процедурах, то в мене почалась паніка, я подумала, що це шийка і в 23:00 на таксі повалила в роддом до чергового гінеколога. це було десь 2 тижні після пологів. мене "заспокоїли", що в такому віці ще такого не бачили, це буває в старших жінок після 3-х дітей, але шийка високо на щастя. теж радили Кегеля, але мені не зручно його робити, не комфортно якось. зараз живу з цим нормально, воно підтягнулось з часом. але других пологів боюсь, якщо чесно. плюс шийка деформована, і зад я свій відчуваю, коли несу на руках дитину довго (ще раз пробачте)). я не думала, що така слабка там. задумуюсь над тим, щоб записатись на полденс (пілон, шест в народі, але без пошлості)). мені здається, якщо підтягнути фізичними вправами все тіло, то м'язи там також підтягнуться. про пластику зараз точно не думаю. кесарське також не легкий вихід
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 листопад 2016 - 14:56

Опущення статевих органів-це повільнопрогресуюча патологія.Вправи Кегеля і ваг.конуси можуть тільки ненадовго загальмувати розвиток патології. З часом всеодно буде пролапс і буде вже не пластика,а складна операція.Тому потрібна операція,щоб органи стали на місце.А вправи і конуси-це паліатив.Я не хочу чекати поки буде випадіння В 40-50 років.Організм молодиий і відновитися швидко.А тішити себе вправами,я не хочу,так як це позначається на моєму душевному стані.Це позначається на моєму інтимному житті і здоров'ї. Постійно запальні процеси нирок і стат.органів. Дітей я більше не планую,але навіть якби і планувала,всерівно зважилася б на операцію.

Стосовно кесарського,це Однозначно кращий вибір,ніж потім робити складну пластичну і дороговартісну пластику.В Україні ці операції не поставлені на поток.Потрібен висококласний спеціаліст.

Повідомлення відредаговано nikita4909: 10 листопад 2016 - 14:57

My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 листопад 2016 - 23:49

Перегляд повідомленняnikita4909 (10 листопад 2016 - 14:56) писав:

Опущення статевих органів-це повільнопрогресуюча патологія.Вправи Кегеля і ваг.конуси можуть тільки ненадовго загальмувати розвиток патології. З часом всеодно буде пролапс і буде вже не пластика,а складна операція.Тому потрібна операція,щоб органи стали на місце.А вправи і конуси-це паліатив.Я не хочу чекати поки буде випадіння В 40-50 років.Організм молодиий і відновитися швидко.А тішити себе вправами,я не хочу,так як це позначається на моєму душевному стані.Це позначається на моєму інтимному житті і здоров'ї. Постійно запальні процеси нирок і стат.органів. Дітей я більше не планую,але навіть якби і планувала,всерівно зважилася б на операцію.

Стосовно кесарського,це Однозначно кращий вибір,ніж потім робити складну пластичну і дороговартісну пластику.В Україні ці операції не поставлені на поток.Потрібен висококласний спеціаліст.

А скільки у вас діток? І який ваш вік, якщо не секрет? Скільки часу пройшло після пологів? Мені 31. Це опущення сталося після других пологів, хоча дитина у мене одна. Дуже хочу народити ще. Тому збираю інформацію, консультуюсь у лікарів, словом працюю над відновленням здоров'я. Але бачу що це не так просто. Наразі займаюся тільки спеціальними вправами, хоча розумію, що в майбутньому операція мені також світить. Цікаво, яка приблизна вартість пластики? Але напевно це залежить від ступеня опущення тай в різних містах різні ціни!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 листопад 2016 - 12:08

Перегляд повідомленняNaoms (10 листопад 2016 - 23:49) писав:

А скільки у вас діток? І який ваш вік, якщо не секрет? Скільки часу пройшло після пологів? Мені 31. Це опущення сталося після других пологів, хоча дитина у мене одна. Дуже хочу народити ще. Тому збираю інформацію, консультуюсь у лікарів, словом працюю над відновленням здоров'я. Але бачу що це не так просто. Наразі займаюся тільки спеціальними вправами, хоча розумію, що в майбутньому операція мені також світить. Цікаво, яка приблизна вартість пластики? Але напевно це залежить від ступеня опущення тай в різних містах різні ціни!

Ця біда сталася після других пологів. Був великий плід (4700) і гестаційний діабет. Лікар вирішила, що пологи відбулися природним шляхом.Мен1 33 роки. Після погів минув рік. В мене опущена задня стінка,це значить порвані мязи леватори, які тримають цю стінку. Якщо не оперувати з часом буде ускладнюватися випадінням кишечника (ректоцеле), якщо передня стінка (цистоцеле), врешті буде пролапс матки.Займаюся Кегелем і ношу кульки 4 міс.Чим допоміг Кегель, так це трохи звузив вхід, але пошкоджені мязи ніколи за допомогою вправ і конусів не стануть на місце. Окрім кольпорафіїї (передньої чи задньої) потрібно буде ще зробити перінеопластику,тому що промежина теж пошкоджена і може буди рецидив.Тому чи робити операцію вже, і планувати другу вагітність і народжувати потім через КС.Чи терпіти і мучитись і робити пластику після народження другої дитини вирішувати вам. Більше дітей я не планую, мені б зараз вирішити ці проблеми, так як після діабету вагітних, в мене зараз преддіабет 2 типу.Вартість пластики приблизно, включаючи різні види від 1000$ за все, це в Києві в інших містах ще не дізнавалася. Спеціаліста вже знайшла, зараз тільки залишилось зібрати суму і знайти няню для дітей.

Стосовно лікарів, нехочу навіть витрачати час на них. Спочатку одні покалічать, а інші гроші на цьому заробляють.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 листопад 2016 - 23:36

Перегляд повідомленняnikita4909 (11 листопад 2016 - 12:08) писав:

Ця біда сталася після других пологів. Був великий плід (4700) і гестаційний діабет. Лікар вирішила, що пологи відбулися природним шляхом.Мен1 33 роки. Після погів минув рік. В мене опущена задня стінка,це значить порвані мязи леватори, які тримають цю стінку. Якщо не оперувати з часом буде ускладнюватися випадінням кишечника (ректоцеле), якщо передня стінка (цистоцеле), врешті буде пролапс матки.Займаюся Кегелем і ношу кульки 4 міс.Чим допоміг Кегель, так це трохи звузив вхід, але пошкоджені мязи ніколи за допомогою вправ і конусів не стануть на місце. Окрім кольпорафіїї (передньої чи задньої) потрібно буде ще зробити перінеопластику,тому що промежина теж пошкоджена і може буди рецидив.Тому чи робити операцію вже, і планувати другу вагітність і народжувати потім через КС.Чи терпіти і мучитись і робити пластику після народження другої дитини вирішувати вам. Більше дітей я не планую, мені б зараз вирішити ці проблеми, так як після діабету вагітних, в мене зараз преддіабет 2 типу.Вартість пластики приблизно, включаючи різні види від 1000$ за все, це в Києві в інших містах ще не дізнавалася. Спеціаліста вже знайшла, зараз тільки залишилось зібрати суму і знайти няню для дітей.

Стосовно лікарів, нехочу навіть витрачати час на них. Спочатку одні покалічать, а інші гроші на цьому заробляють.

Спочатку я також думала,що не буду мучитися, зроблю операцію і забуду цю проблему. Але лікар пояснив, що вагітність і пологи можуть звести на нівець всі попередні зусилля, що легше один раз все гарно зробити ніж потім перекроювати перешивати вдруге. От збираюся найближчим часом сходити до того лікаря на огляд, бо вже рік минув як у нього родила. Цікаво що скаже. На рахунок ходіння по лікарях, то я з вами згідна, у багатьох як в анегдоті є лише 2 діагнози: 1-ну що ви хочете ви ж ще не родили! 2- ну що ви дивуєтесь, ви ж родили!
Хотіла вас ще запитати як ви підбирали розмір шариків? І де купляли? Скільки вправ Кегеля на день робите? Коли будете робити операцію? Це приватна клініка? Вибачте, що так допитуюсь, просто сама стою на роздоріжжі і навіть нема з ким порадитись! Взагалі найбільше хотіла би випитати у вас про операцію. Якщо можна напишу в приват. Дякую.

Повідомлення відредаговано Naoms: 11 листопад 2016 - 23:40

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 листопад 2016 - 14:10

Не вилікуване випадіння стінок піхви-серйозна пережкода для нормальної вавгітності і успішних пологів. Хвороба 2і3 ст загрожує мимовільним абортом.Хвороба при будь-якій стадії може призвести до стрімких пологів, які для матері небезпечні найсильнішими розривами та кровотечами.Звичайно якщо ви зробите пластику більше народжувати природньо не зможете, так як будуть страшенні розриви, тільки КС. Постійно ходила на огляди після пологів. В лікаря одна відповідь "В тебе другі пологи, що ти хочеш, роби вправи Кегеля і ваг.шари". Тому лікуватися у даного лікаря надалі страшно, так як вона сама призвела до цих проблем, щей нічого не говорила, поки вже стінка сама випала. Я теж до лікаря піду теж цікаво, що скаже, але відповідь прогнозована, всерівно скаже що зробила все , що від неї залежне. Тільки це в мене немає ні нормального інтимного життя, ні здоров'я після пологів. Розмір шариків потрібно підбирати із найменшої ваги 30гр із зміщеним центром тяжіння, далі поступово, збільшувати вагу до 70 гр.Замовляла на китаЙському сайті. Решта запитань дам відповідь у Приват. Пишіть у любий час, тому,що легше переносити хворобу, коли можна з кимось поділитися і розказати. Проблема інтимна важко комуть про це розказати, ніхто не розуміє, в мене всі знайомі народитли і добре.Я вже рік мучусь і не бачу виходу із своєї ситуації.
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 березень 2017 - 01:28

Мені дуже важко зважитись на операцію, але іншого виходу немає. І всім хто має діагноз ректоцеле або цистоцеле чекає така ж участь рано чи пізніше, розраховувати на консервативні методи можкть тільки ті в кого лише 1 стадія опущення, а в кого 2 або 3 ніякі вправи не допоможуть оскільки( випадок мій- окрім передньої стінки опускається і сечовий міхур , тобто він впадає в вагіну і передня стінка назовні, окрім цього в мене видовжилась шийка матки і її потрібно обрізати).Цікавлюсь зараз операцією в Тернополі і у Львові. Значить в Тернополі на Замковій рекомендували 2 лікарів, то Якимчук і Куценко старший, а у Львові на Русових Мартина.В Тернополі на Бамі принципово навіть не цікавилась, бо сумніваюсь у кваліфікації їх лікарів ( пояснюю чому- невірно поставлений діагноз світилами, які щодня приймають пологи у жінок , а саме Кузмінчук, Сидорчук, Гнатюк...) Страшно й подумати, що я довірила їм саме найцінніше-це свою дитинку...В мене цистоцеле через сильні розриви промежини і проявилось через 3 місяці після родів, коли я почала сідати і одразу ж в мене була 2 ст.Я ж понадіялась на вправи Кегеля і на шаріки вагінальні і навіть вже з ними ходити могла, але те що вилазить вже не підтягнеш точно. Цього тижня була в лікаря і все ж таки буду робити пластику. Щодо вагітності з такими проблемами як в мене і мови не може бути оскільки шанси виносити дитину невеликі, нема гарантії , окрім того після перших пологів я сама другий раз родити не піду, бо знов ж таки нема гарантій, а ще не уявляю собі як доглядати новонароджену дитину після такої операції коли 3 тижні потрібно практично прийняти позу тюленя і ще 2 місяці не сідати і різко не рухати не бігати і не підносити більше 2 кг....Це реально з немовлям?Після пластики можна вагітніти і кесеритись, хоч є надія на позитивний результат.Моя знайома так і народила і все добре. Зараз в мене не життя , а пекло якесь- постійно тягне живіт, місячні стають болючі і температура підноситься і ще недавно хотіла в туалет, забавилась з малим і забула про це , і сталась аварія...хоч вправи кегеля я довго роблю та як не намагалась зупинити цей мій позор ніяк не вийшло...короче опісялась ...добре що вдома, а не на вулиці.А ще я не докінця мочусь і ці постійні позиви в туалет достали, а нирки то теж страждають.Вже мовчу про постійні молочниці які лікувати нема смислу бо зявляються знову, а це сіла - встала, зігнулась- розігнулась, а воно туди- ди шморгає і дратує.....А ще психологічно мені теж важко, бо відчув себе неповноцінною жінкою і мамою.А за інтимне життя взагалі мовчу, бо все стало нестерпним..Мій чоловік навіть боїться сексу, бо окрім болю він нічого не приносить...Ось тому треба позбутись цих комплексів і рішитись на хірургію, бо інакше нажаль не можна! І не дай Бог продапсу матки..Тому дівчатка в кого схожа ситуація до моєї , задумайтесь про те чи варто надіятись на одного лікаря? Підіть до кількох, не пожалійте ні грошей, ні часу.Мені так хочеться щоб ви всі були здорові і вправи вам допомогли! Десь на початку квітня буду робити операцію і тоді вам напишу , що і як.Ок?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 березень 2017 - 23:16

Дякую що ви відгукнулись! Два рази перечитувала ваше повідомлення. Бачу, що ситуація у вас складна і мабуть дійсно без операції тут ніяк не обійтися! Мені поставили 1 стадію опущення і хоч я особливого дискомфорту не зазнаю, але сам факт, що там не все нормально не дає мені спокою. І маленький черв'ячок весь час точить, що якщо я нічого робити не буду то ситуація може погіршитися. Тай я взагалі розслабилася... малу частенько тягаю (її вага приблизно 11 кг) і через брак часу рідко роблю вправи.
Вам бажаю щоб операція пройшла успішно і щоб ви пошвидше забути ці всі проблеми! Обов'язково пишіть як ваші справи.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 березень 2017 - 01:00

Сьогодні була на огляді у гол.лікаря і на операцію піду десь після 10 квітня, бо потрібно щоб закінчились місячні. Ситуація в мене гірша ніж я думала, по-перше за 1,5 року в мене опущення матки з 1 ст. переросло у 3.Окрім того що будуть робити пластику і підшивку сечового міхура додається ще опарація на матці , бо шийка дуже порванаиі в рубцях і ще й видовжена через це випадіння, тому її будуть відрізати і матку підшивати.Остаточний діагноз везиктоцеле і де воно береться? Коли прийшла на прийом з своєю проблемою то всі були здивовані, бо такі проблеми в жінок є , але не такому віці як у мене....Так що моя вам дружня порада не тягнути з такими речами і не обовязково сходіть до якогось хорошого лікаря для того щоб мати краще уявлення про ваш стан, бо на свому гіркому досвіді переконалась що один лікар не показник.Мені теж радили користуватись ваг.шаріками, робити вправи, не носити тяжке і навіть родити другий раз...а насправді вже давно потрібно було оперуватись.Не хочу вас розстроїти та 1 ст. потихеньку переходить в 2 а потім і 3 , а вправи на всім допомагають, а особливо тоді коли опущення є внаслідок розривів при пологах. Ось такий результат сьогоднішнього дня...і обнадійливий....і не дуже оптимістичний...

Сьогодні була на огляді у гол.лікаря і на операцію піду десь після 10 квітня, бо потрібно щоб закінчились місячні. Ситуація в мене гірша ніж я думала, по-перше за 1,5 року в мене опущення матки з 1 ст. переросло у 3.Окрім того що будуть робити пластику і підшивку сечового міхура додається ще опарація на матці , бо шийка дуже порванаиі в рубцях і ще й видовжена через це випадіння, тому її будуть відрізати і матку підшивати.Остаточний діагноз везиктоцеле і де воно береться? Коли прийшла на прийом з своєю проблемою то всі були здивовані, бо такі проблеми в жінок є , але не такому віці як у мене....Так що моя вам дружня порада не тягнути з такими речами і не обовязково сходіть до якогось хорошого лікаря для того щоб мати краще уявлення про ваш стан, бо на свому гіркому досвіді переконалась що один лікар не показник.Мені теж радили користуватись ваг.шаріками, робити вправи, не носити тяжке і навіть родити другий раз...а насправді вже давно потрібно було оперуватись.Не хочу вас розстроїти та 1 ст. потихеньку переходить в 2 а потім і 3 , а вправи на всім допомагають, а особливо тоді коли опущення є внаслідок розривів при пологах. Ось такий результат сьогоднішнього дня...і обнадійливий....і не дуже оптимістичний...

І ще , як тільки буду мати якісь новини то напишу...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Сонцесяйна світлина
allinav світлина
Bogdana світлина

Bogdana  В нас гримить і блискає. Весна)))

22 бер 2017 20:09

Показати коментарі (2)

Кравчучка світлина

Кравчучка  Швидше за все, справжнє щастя це і є момент пробудження вночі, коли чуєш плач дитини і слова чоловіка, який підійде до ліжечка говорить: "Тихіше, Сонечко, не шуми, а то маму розбудиш".

21 бер 2017 17:28

Flower2 світлина

Flower2  хочу стати мамою маленького ангелочка

13 бер 2017 21:38

БВікуськаП світлина

БВікуськаП  Скоро лелека мій прилетить

12 бер 2017 19:57

IrunkAblondunkA світлина
АмІнка світлина

АмІнка  Декрет - це єдина робота, де начальнику із задоволенням цілуєш дупку)))

11 бер 2017 10:21

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  І день іде, і ніч іде. І, голову схопивши в руки, Дивуєшся, чому не йде. Апостол правди і науки?

09 бер 2017 22:48

Показати коментарі (1)

NadiAmor світлина

NadiAmor  У всьому шукаю позитив! :)

06 бер 2017 09:36

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 27 березень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн