Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Допоможіть знайти бабку - знахарку. - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Допоможіть знайти бабку - знахарку. Допоможіть знайти. Оцінка: ****- 3 Голосів

Користувач поза мережею   Lissa mum 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 січень 2010 - 09:28

Ходила я цього літа до однієї бабки, сказала, що на мене наведена порча, вроді зняла. Але тепер знову почалися неприємності з чоловіком, роботою. Чоловік взагалі хоче сімю залишити.От хочу знову піти до якоїсь бабки,але до тої що вже була у неї неможу- вона далеко звідси. Тому якщо хтось знає де у Львові,або Львівській області є такі бабульки- підскажіть будь ласка. :shok:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 січень 2010 - 18:31

Lissa mum

Зверніться до бога, а не до знахарки! Помоліться, підіть до церкви і поговоріть з богом віч на віч.
  • 12
  • Back To Top

Користувач поза мережею   бабочька 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 січень 2010 - 22:02

Зрозумій, коли людина звертається до такої бабки,то вона втрачає Боже благословення,тому що бабки ці служать дідькові.Тож, вирішувати тобі,чи потрібна тобі поміч нечистого, чи може Бога?Якщо все таки задумаєшся, то звернись до священника.Будь якого.Він тобі краще пояснить про порчі і ворожбу.
My Signature
Зображення[/url]
Ознайомтесь з правилами підписів!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julian 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 січень 2010 - 22:17

nagirnyi_v, таня23. По-перше Lissa mum непопросила повчання.По-друге не всі жінки які займаються тим ділом є відьми або під владою біса.Багато з них працюють тільки з молитвами і вони ніколи не відвертають від Бога а направляють.
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lissa mum 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 січень 2010 - 22:46

Перегляд повідомленнятаня23 (18.1.2010, 22:07) писав:

Lissa mum, а може ваші проблеми теперішні є наслідком минулих походеньках по бабках?Не думали про таке?

Ви знаєте, до бабки я ходила цього літа, а проблеми почалися ще роки 3 тому. Коли він мене вперше вдарив. Тому зараз у нас дуже складний момент вирішення відносин, коли я хочу зберегти сімю, а він тільки й те робить що мене у всьому виноватить. Я його не впізнаю, він такі речі говорить, що мені просто страшно. А чому я про порчу подумала, тому що літом мені бабка сказала, що на мене наведена порча, вона нібито її зняла. Коли я її спитала, хто ця людина, то вона сказала, що ця людина мені подзвонить на протязі 3 днів. І на третій день мені подзвонила моя подруга. Я її підозрювала, бо завше в її голосі звучала заздрість. Звичайно що я нічого не казала їй про бабку. Після того я стала її кумою. І як самі розумієте, мушу ходити до дитини. І знов почалися проблеми, хоча бабка казала щоб я з нею не дуже то й спілкувалася. Ось така історія. Тому я власне і не знаю чи священник, в даній ситуації щось порадить, крім молитви, а молюсь я й так кожний день. Проти такої нечисті треба щось радикальне робити.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Parybok 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 січень 2010 - 23:06

У вашому випадку пораджу вам молитися саме за прощення і навернення душі вашої куми.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bila Chocolyadka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 січень 2010 - 23:19

Lissa mum, не ходіть до всяких бабок-ворожок, - бо зло породжує зло!!!
Навіть, якщо вам після таких походів стане на деякий час легше, то знайте, що пізніше стане ще на багато гірше!

Якщо Ви думаєте, що вам є "пороблено", або конкретна людина вам заздрить, то помоліться за неї (за цю подругу): за її навернення до Бога, і щоб у неї все було ще краще аніж у вас.
Але моліться з чистими намірами і щиро!! Бо такі люди, які є дуже заздрісні, або займаються негативними речами, тільки співчуття викликають.... і не потрібно боятись чи злитись на них - їх треба шкодувати і молитись за них.

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оксана82 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 січень 2010 - 23:20

Їдьте в Зарваницю, там є отець Дмитро, здається він навіть настоятель, то він відчитує над головою молитви і тримає в руках мощі святих. Особисто нам з чоловіком дуже допомогло, і сім,ї подруги теж. Хто є з Тернополя, то може його знають, адже немає більшої сили, ніж сила молитви і віра в Бога...
До бабок ходити, це великий гріх, і ніякої користі, крім самонавіювання... Жодна бабка не зможе домовитись за Ваше благословення з Богом...
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 січень 2010 - 00:29

Lissa mum, бабка великая интелектуалка. Через три дня позвонит тот человек, кто тебе это сделал.... Интересно, кто первый позвонил, тот и враг! А близкие не в счет, или тебя за три дня все забыли и не звонили??!!
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Рижуля 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 січень 2010 - 12:05

tusij, от якраз те саме зібралася написати ))))
Логічно, що якщо є вдома телефон, то хтось-таки подзвонить за 3 дні )))))))
Ой, не можу )))
Автор, послухайте порад дописувачів, зверніться до Бога, або в крайньому разі, до психолога.
Почитайте на форумі теми про сімейну сварку, або кризу в сім"ї.
Згідно Ваших пояснень на кожного другого тут порча накладена, бо чоловіки кричать (декого навіть по голові луплять), жінки не витримують...
Сім"ю слід рятувати, а не до бабок сумнівних ходити
ІМХО

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
Julian, знахарство і релігія це кардинально різні речі. Я не відхиляю існування як одного, так і іншого, але слід визначитися до чого ти більше схиляєшся, бо Церква дуже категорично висловлює своє ставлення до таких "бабок-дідок".
My Signature
Не все, що спадає на розум - має до нього відношення..

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 січень 2010 - 12:25

Не знаю,звідки ви є,але у Львові на вул.Стрийській ( при виїзді) є церква, де певні священники,яким церквою надано таке право, проводять сеанси екзорцизму та допомагають знайти відповіді на певні запитання. Тому,якщо маєте стійку психіку, можете звернутися разом із чоловіком за порадою до них. У Львові ще отець Вороновський теж наділений таким правом. До них люди звертаються у ситуаціях повного безвиходдя,але це дуже непроста процедура.Але,можливо, вам і не потрібно вдаватися буде до таких радикальних заходів- підійдіть у будь-яку церкву,близьку вашим внутрішнім відчуттям і поговоріть з священником, спитайте поради. Звертайтеся до віри, а не до бабусь ( на те,що вони теж ходять до церкви-нічого дивного. Їх діяння теж повинні підживлюватися енергетикою,яка у максимальній концентрації спостерігаєтья у церкві,особливо під час масових богослужінь. Але,повірте,спрямовується вона не у потрібному напрямі).Лише Віра творить дива.

Повідомлення відредаговано юля77: 19 січень 2010 - 12:31

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mas'ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 січень 2010 - 12:25

Наперед перепрошую, що не по темі, бо де є такі бабки я не знаю. Піти до бабки легше - вона знайде причину, можна не колупатись в собі, в стосунках і т.д., а так тобі хтось вазує на винного (заздрісна коліжанка, наприклад, і т.д.). Але ІМХО як знати, що бабка правду сказала.

Проте, від себе я можу сказати - що коли в мене був складний період в житті - я вибрала молитви за здоровя, священника і психотерапевта. Віра і молитва допомагають, але якщо ти робиш це щиро, бо трохи бабки, трохи молитви.. означає, що ви не можете покластись на Бога, в вас є сумнів, а сумнів заважає щирості бажання. Ну, а по-друге, якщо проблеми між конкретними людьми - то треба як мінімум виключити чисто людську причину, тому і психотерапія може допомогти розкласти все по поличках.

І ще раз перепрошую, що я не конкретно на ваш запит відповіла.

Повідомлення відредаговано Mas'ka: 19 січень 2010 - 12:26

My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 січень 2010 - 12:40

Підтримую усіх дописувачів!!!!
Lissa mum, підіть у церкву, помоліться і поставте краще свічки за своє здоров"я, своїх близьких, за тих хто на вашу думку може думати про вас погано. Подумки побажайте своїй кумі, а також тим хто на вашу думку вам заздрить, усього того що є у вас і нема у них (це ж може бути і здоров"я, і якийсь гарнющий одяг, і якась страва, яку полюбляє ваша кума і т.д.), простіть її.
А ще для покращення сьогодення потрібно хоч думати позитивно. Прокидаєтесь зранку, посміхніться, подумайте який у вас сьогодні буде хороший день, поцілуйте чоловіка і скажіть як ви його любите! Не думаю що він за це почне на вас казати щось погане! Від таких дій - десь і "порча" подінеться!.....
А якщо вас коханий не цінує, то, можливо, значить він давно уже не ваш коханий. Робіть висновки. Поки ви самі себе не будете цінувати і поважати, інші вас не почнуть цінувати!
Хай же у вас усе буде гаразд! Щастя вам і сімейної злагоди!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata_war 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 січень 2010 - 12:41

Від людини прозвучало конкретне питання. Якщо не знаєте на нього відповіді, краще не відповідайте докорами і повчаннями. Я думаю, що вона і так це знає.
My Signature
Зображення
Важко бути скромною, коли ти найкраща...
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Катрусик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 січень 2010 - 12:42

Lissa mum, підіть до Сповіді, до Причастя, покайтеся щиро перед Богом заодно і за походи до бабок, моліться разом з чоловіком, поїдьте на реколекції, можна і до нормального психолога сходити- і все налагодиться. Зверніться наприклад, у комісію родини при Церкві Юра, вони підкажуть, куди звернутися.
А бабки нічого доброго для вашої родини не зроблять. Вони тільки прикриваються молитвами і образочками, насправді будь-яке ворожбицтво - великий гріх, яким людина сама себе відділяє від Бога і віддає своє життя під владу диявола.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 січень 2010 - 12:54

nata_war, часом, за такої активної підтримки форумлян і таких корисних порад людина може змінити свою думку!!! (не одноразово вже з таким стикалася)
Не варто найматся до когось адвокатом. Думаю лише автор має право на подібні висловлювання..
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tusij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 січень 2010 - 13:59

nata_war, с такой логикой человека, который хочет выброситься с окна, тоже не надо останавливать. Он знает, чего делает...
Человек в некоторых вопросах как беззащитный младенец. Лезет туда, где может просто пропасть.. душевно. Так надо остановить, как малыша, который может упасть в лужу!

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
@Iryna@, оригинально. Я сгрешила, но обращайся подскажу, где можно сделать тоже самое. Зачем же советуешь, если сама расскаиваешься в сделанном?!

Повідомлення відредаговано tusij: 19 січень 2010 - 14:02

My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nata_war 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 січень 2010 - 14:03

БРРРР... ну ви всі і злі. :36_1_63:
My Signature
Зображення
Важко бути скромною, коли ти найкраща...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julian 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 січень 2010 - 14:24

Рижуля
Julian, знахарство і релігія це кардинально різні речі. Я не відхиляю існування як одного, так і іншого, але слід визначитися до чого ти більше схиляєшся, бо Церква дуже категорично висловлює своє ставлення до таких "бабок-дідок".
[/quote]

Церква так само категорично відноситься до того що жінка з чоловіком повина спати тільки для продовження роду, а не для задоволення.
П.С. Цим висловом я не хочу сказати що я проти церкви.Але скажу то що на форумі дуже часто тема перетворюється на (на збільшення своїх дописів) Повідомлень : 0 000000

Повідомлення відредаговано Julian: 19 січень 2010 - 14:25

• 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 січень 2010 - 14:25

nata_war, ага. Монстри прям :36_1_63: і все через те, що радимо людині не робити дурниць.
Дивні висновки..
Невідомо хто з нас більш лихий в даному випадку :unknw:

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Julian, чесне слово, не дуже зрозуміла, що мається на увазі :)
My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн