Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як назвати малюка -3 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняОбмінник до Дня Матері

• 45 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як назвати малюка -3 Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 06 липень 2013 - 18:27

Продовжуємо вести розмову про вибір імен для дітей.
Попередні теми: ТУТ і ТУТ
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Счастливая мама 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 липень 2013 - 21:58

Читаючи останні сторінки попередньої темки диву даюся, як люди називають дітей... Це я про "цифри", "Q", "Диспетчер", і т.д. Особливо мені запав "Янукович":))))) :wacko3: , або "Трамвайна зупинка номер..." Мабуть, батьки у всіх випадках - наркомани:))
Мене звуть Анною, саме Анною, а не Ганною, як було би правильно записати. Але мені подобається моє ім"я. А от в школі вчителька укр. мови й літератури на зошитах постійно виправляла моє ім"я, дописуючи літеру "Г", а я її закреслювала:) Не розумію, навіщо було її дописувати, якщо в свідоцтві, а згодом і в паспорті я - Анна?
Коли я завагітніла, то ми з чоловіком домовилися, що як буде доня - називаю я, а як синок - то чоловік. Народився синок:) чоловік вирішив, що буде Ілля. Свекруха довго мордувала нас Владіком, але татко не здався, і у нас росте Іллюша!)))А коли синок ще був в животику, ми називали його Тимофійчиком, але чоловіку не подобалось, а як-то кажуть, "Уговор дороже денег")) Зараз мені ще подобається ім"я Єгор.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   T@ni@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 липень 2013 - 23:09

Ми своїй меншій доні довго ім"я вибирали, врешті назвали Вероніка . А коли я навчалася , у мене була знайома Мальвіна (так у паспорті в неї і записано )
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Куся-Вікуся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 07 липень 2013 - 02:05

Старшу доцю назвав чоловік-Анною, а я вже меншу Яною. Особливих суперочек не було. Хоча чоловік стійко говорив ні на імена, які йому були не довподоби(Єва, Злата, Ліза).
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 липень 2013 - 09:49

У моєї подружки старшу донечку звуть Ельвіна. Вона як ходила вагітна, то нікому не розказувала, як планує назвати дитинку, щоб ніхто ім"я не "поцупив"))) Я, до речі, ніде більше не зустрічала такого імені.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 07 липень 2013 - 15:38

Ми доню назвали Веронікою,довго обирали ім'я,те зщо подобалось мені не подобалось чоловіку і навпаки.З моїх варіантів були Софія,Соломія,Божена,антоніна,Марта,Агафія,з чоловікових Роксолана,Роксана,Рада. Якось я включила до списку Вероніка,і чоловік загорівся цим ім'ям,я ж на той момент почала остаточно схилятись до Божени,ми ммісяць сперечались,а як приїхала з пологового здалась,тепер маєм Вероніку,азате чоловік задоволений
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mama orsetti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 липень 2013 - 21:27

Я як була у Італії то познайомилась з однією дівчинкою її звали - ПО, і це не скорочене ім"я і загалом ніякого змістового навантаження не має, слова такого не існує у них, так батьки собі придумали, навіть знайомі італійці дивувались такому імені.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пузик 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 липень 2013 - 22:13

Счастливая мама, мені теж подобалося ім'я Єгор, тому ми та синочка в пузику і називали. А коли він народився (5 квітня) ми вирішили подивитися, якого ж святого цей день, щоб з ім'ям вже точно оприділитися. Відкриваєм, а 5 квітня день Ангела Єгора. Так і вибрав наш синок сам собі ім'я, росте Єгорчиком. Мені подобається, що поки так рідко називають.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   cafe latte 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 липень 2013 - 22:44

А ми гуляли з донечкою, і познайомилися з дівчинкою, яку назвали Вівея....ось таке цікаве ім'я!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Електрична 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 липень 2013 - 23:17

Перегляд повідомленняmama orsetti сказав:

Я як була у Італії то познайомилась з однією дівчинкою її звали - ПО, і це не скорочене ім"я і загалом ніякого змістового навантаження не має, слова такого не існує у них, так батьки собі придумали, навіть знайомі італійці дивувались такому імені.

В Італії є досить популярна річка По, так що може не таке воно все ж беззмістовне)))
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kleopatra 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 липень 2013 - 12:26

Привіт! мені дуже подобається ім"я - Божена. надіюсь,що у нас народиться дівчинка.і я так свою малечу назву.Хоча чоловікові не дуже...Іншим нікому не кажу,щоб не поцупили ім"я.Знаю точно,що свекрусі буде не довподоби..вона помішана на імені Євангеліна..і пристає до мене з тим ім"ям роки зо два напевне...Гадаю,сварка буде конкретна.Сина чоловік сам називав,ну звичайно,що мама радили..Але ім"я мені сподобалось і в нас росте святослав! А ось дочку буду називати я...і надіюсь,що буде Божена.
Мами,в кого була боротьба за ім"я? найбільше мене цікавить,чи боровся хтось з переконаннями свекрухи? і хто вигравав?
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 липень 2013 - 13:34

Перегляд повідомленняmama orsetti сказав:

Я як була у Італії то познайомилась з однією дівчинкою її звали - ПО

То батьки, мабуть, телепузиків передивилися, там одного звати По))))

Перегляд повідомленняKleopatra сказав:

Мами,в кого була боротьба за ім"я? найбільше мене цікавить,чи боровся хтось з переконаннями свекрухи? і хто вигравав?

У нас була боротьба:)) Вона до мене ще в пологовому телефонувала, й торочила яке ж гарне ім"я Владик!!! Я тоді ще не думала, що вона так прям серйозно... Коли приїхали з пологового, вона чоловіку подзвонила, й давай випитувати, як ми хочемо назвати, а ми тоді якраз вибирали, точніше чоловік. Свекруха довго намагалася втовкти сину, що дитятко треба назвати Владиком, чоловік не здавався, почали сваритися, в результаті чоловік їй сказав, що якщо вона так хоче Владика, то хай народить собі ще одного синочка (їх і так в сім"ї троє хлопців:)) і назве його Владиком!!! І кинув трубку)))) Після того вона не дзвонила. А як ми вже записали синочка Іллюшою, то свекруха казала, що мовляв, бачить вона, що не син називав, а я підказувала!!! А вона ж надіялася, що намовить сина, і він її послухає, й назве, як вона скаже (так як в нас договор - дівчинка буде - я називаю, хлопчик - то чоловік обирає ім"я,), але не тут-то було))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Промінчик:) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 липень 2013 - 14:00

Kleopatra в нас не було жодної боротьби за ім"я)
моя мама щось намагалася "радити" та мій тато розумно їй відповів: народи собі дитину і називай як хочеш!
назвали синочка Маркіян)))

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pingviniatko20 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 липень 2013 - 18:21

а в мене ніхто і не сварився... всі якось одразу погодились... і став в нас Георгій Валерійович)))))))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   FeLiCe 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 липень 2013 - 18:42

А в нас була дивна боротьба) Ще поки я була вагітною ми вирішили назвати доню Полінкою, сказали свекрам. Вони не сприйняли, почали порівнювати з поліном (деревом)... не сподобалось їм. Вже перед самими пологами ми з чоловіком завагались і вибрали ще один варіант Христинку. Думали що подивимось на малу і зрозуміємо що їй підходить. Народилась, подивились на доню і .... нічого не зрозуміли))) Вагались сутку, а тут якраз почали дзвонити рідні і в т.ч. свекри і вітати Полінку) Ніхто її по іншому не називав. Так ми оприділились. Ні на секунду не жалію про вибір імені, бо по перше їй дуже пасує, а ще серед знайомих нема більше Полінок.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ulaska 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2013 - 10:15

Коли я взнала, що вдруге вагітна, то з чоловіком одразу і без суперечок вибрали ім"я для хлопця Захар (він ще під час 1 вагітності мені голову тим ім"ям морочив, але тоді мені не подобалося, а тепер подобається), але то вже не актуально, бо ми чекаємо знову дівчинку.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olynia29 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2013 - 11:03

Я чомусь зразу відчувала,що буде донечка та ще на перших тижнях придумала ім"я Софійка.Чоловік спершу не погоджувався але потім і йому сподобалось.
У нас зараз почалась якась дивна мода називати дітей зарубіжними іменами.Я того не розумію.От до прикладу моя знайома назвала малу Регіна,чоловік називається Василь.То як то получається Регіна Василівна.Якось не звучить
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталі Д 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2013 - 12:43

А в нас є Юрчик,Мартуся і Юстинка.В наших бабусь і дідусів були свої варіанти імен,але чомусь вони мені (можна сказати нам )не підходили.А молодшу,ну то вже назвала старша сестричка,.
My Signature
Зображення

Розум є у людини для того, щоб думати, а серце - щоб думати не тільки про себе...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2013 - 13:09

Наталі Д-Юстина гаре імя ,рідкисне ,мрію про донечку так от це імя як один з варіантів.
Olynia29 - стосовно що не звучить по-батькові, а яка різниця ? ,чому батьки мають відмовлятись від імені яке подобається бо воно не звучить ?
У мене імя і по-батькові звучить,і це зовсім не повпливало на мое життя ,просто деколи люди собі голову заморочують такими речами .Головне що батькам подобалось і дитинка була здорова .
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kleopatra 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2013 - 14:52

Привіт! А я підтримую Olynia29,щодо звучання по батькові. Є імена чоловічі - милозвучні,ніприклад, Володимирівна,Віталіївна,Вікторівна,Сергіївна,Олександрівна і т.д. Звичайно,що сюди підійдуть більшість імен. А наприклад імена,які звучать твердо і рішуче,як Ігор,Артур,Єгор,Олег і т.д. Ось сюди вже важче підібрати...ну,наприклад,Мілана Артурівна,або Констянтин Олегович, Ангеліна Ігорівна і т. п. Іноді можна язик зламати. Думаю,що всі пам"ятають школу,інститути,і як звали викладачів,з дивними іменами. А скільки таких,що з них всі насміхалися... А в нас є шанс,зробити дитину щасливою,назвавши гарним ім"ям,і так щоб по батькові звучало...А якщо дитина стане вчителем,чи науковцем,або просто "великою" людиною.і будуть величати по батькові..Звичайно,що хочеться.щоб звучало гарно і сильно...
  • 4
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 45 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 квітень 18 )

Реклама

Перекладач онлайн