Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Режим "по Годинам" - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняОбмінник до Дня Матері

• 24 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Режим "по Годинам" Спілкування, обмін досвідом. Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 16 червень 2007 - 15:36

Ця тема створена для прихильниць режиму "По годинам" у вихованні своїх чад. В даному топіку ми обговорюємо плюси і мінуси такого режиму. Цікавить Ваш власний досвід, а не подруги, мами чи тітки.
Розкажіть про ваші досягнення і помилки, ця інформація знадобиться майбутнім мамам. Спілкуючись ми допоможемо один одному і своїм дітям.
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 22 червень 2007 - 12:43

Годувала я і по годинам. Плюси звичайно є. Режим є режим. Головне відволікати дитину. Ми так кормилися десь 4 місяці. Оскільки від преїдання у дитини піднімалась температура, потім усе налагодилось і ми перейшли на вільний режим. Їли ми кожні 2.5 години, проміжки по 3 не витримувала, не бачила в цьому необхідності.
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yaremko 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 жовтень 2007 - 16:04

А про який режим харчування тут йде мова? Про грудне?
  • 0
  • Back To Top

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 жовтень 2007 - 19:20

Перегляд повідомленняTanja_JTR (20.10.2007, 17:04) писав:

А про який режим харчування тут йде мова? Про грудне?

так
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 жовтень 2007 - 07:41

Особисто мені начхати на усі офіційні організації охорони здоров'я. Якщо ті ж самі організації кажуть мені робити дитині після народження одразу щеплення від гепатиту, а другі офіційні організації вже його відмінили, бо воно неефективне, то кому я маю вірити. Завжди є окрема мама окрема дитина і їх проблеми і їх спосіб вигодовування.

Одним зручно їсти в окремі години, сніданок о 8, обід в 3 і вечеря в 6. Навіть лікарі радять так їсти. Просто у багатьох дівчат склалося враження навіяне новомодними віяннями у вигодовуванні, що якщо мама годує по годинах то вона стоїть і слухає як дитина верещить і дає їй їсти лише коли годинник скаже. Це зовсім не так. У такого режиму є свої переваги і повірте дитина дуже швидко звикає до режиму і просить їсти у ті години до яких ви її привчаєте, а в інший час може і погратися чи поспати.

Мені довелося свого часу годувати за годинами, я як і усі начиталася про вільне вигодовування і годувала дитину не за годинами, та в неї від переїдання болів животик і піднімалася температура, режим по годинам допоміг нам в цьому плані. Мені особисто було набагато зручніше. Зараз дитина вже підросла і зміцніла і такої проблеми немає і режиму вже немає, їсть коли захоче. Проте нічого поганого під час вигодовування по годинах не було.

Написала багатенько, вибачайте :D
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   verbik 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 30 січень 2008 - 16:35

В мене народилися близьнюки, їм вже три місяці з народження привчили до режиму спочатку 2,5 години а тепер 3 години між годуваннями.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   verbik 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 січень 2008 - 16:37

Я думаю що режим краще для дітей, особливо до 3-ох місяців коли формується шлунок.
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 січень 2008 - 00:52

Суворе попередження від модератора Капітошка
Пости не пов'язані з темою видалено. Уважно дивіться в якій темі і про що пишите!!! :unknown:

My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NaTa! 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2008 - 13:36

Відносно грудного годування, то для мене все якби ясно - в годуванні на вимогу одні плюси, а от коли почала вводити прикорм там інші рекомендації начиталась - коли по годинах, то краще для шлунково-кишкового тракту, соки виділяються і їжа краще травиться... але нам не завжди получається, бо спимо не так вже й по годинах, а в харчуванні відштовхуємся від сну. А ще ті перекуси - то баба булочку принесла, то тато з роботи прийшов - печенько... і як тут всадиш їсти по годинах?
My Signature
Зображення
Господи, дай мені спокій прийняти те, чого я не можу змінити, дай мені мужність змінити те, що я можу змінити, і дай мені мудрість відрізнити одне від другого.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   міріам 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 квітень 2008 - 22:28

Ми дотримувались режиму від народження ,спочатку їли через 3 години ,тепер через 4 або 5.Спати теж лягаємо по режиму.(ми на штучному годуванні)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олюся 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 квітень 2008 - 08:26

Перших 2 місяці я теж пробувала дотримуватись режиму, але коли побачила що за місяць дитина набрала ваги лише 100 грам, зрозуміла що це не для моєї дитини. Дмитрик просив їсти кожних 2 години. більше не витримував і я просто пристосувалась до його режиму. Зараз у нас щось подібне на режим. Правда він чомусь більше підходить до сну ніж до харчування, але одне тягне за собою інше. Тому я вважаю що потрібно прислухатись до дитини і вона скаже, який має бути режим! :15_5_10:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   виКУСЬКА 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 серпень 2008 - 23:43

"по требованию" кормить это бред! есть определенные НОРМЫ... это же не взрослый человек, люди! я кормила по режиму: сначала каждые три часа, потом каждые 4... сейчас мы кушаем каждые 4,5 часа... ребенок знает что он поел и определенное время может гулять или спать... я только за кормление по часам
My Signature
Порушення правил форуму:3 лінійки не під спойлером!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Viktoriya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 серпень 2008 - 23:53

виКУСЬКА, бред - це НОРМИ для дітей :)
Звичайно без годинника дитина ніяк не визначить, чого їй хочеться - їсти, гуляти, може поспати? :D
My Signature
Здоров'я вам та вашим малюкам!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 серпень 2008 - 07:48

Я ще до народження маленького була впевнено настроєна годувати його за вимогою. Тож питання тут не поставало. Й у цьому бачу лише плюси. Один день вирішила спробувати встановити режим, то мій Захарчик мені таке влаштував. А так малеча поїла коли їй це захотілось, й спокійна. до трьох місяців я взагалі не знала що моя дитинка може плакати.
Синочок встановив собі свій режим: спочатку їв через кожних півгодинки, потім через годину, зараз може й три годинки витримати, а може й через півгодинки-годину знову погамати.
Наші дітки різні, то навіщо їх чесати під один гребінець. Одне поїло й може витримати 2-3 години, а друге дитятко й годинки не витримує.
Так, у "режимному" годуванні легше тим, що ти собі можеш розпланувати й свій день: що коли зробити. Та мені більш підходить такий вид годування малечі.
Гадаю тут ще справа у власному настрої.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 вересень 2008 - 16:08

як вважаєте, можливо режим більше підходить для малюків, які їдять суміші? суміші ж перетравлються довше, тому дітки можуть і 3 години не їсти і сплять довше. чи не так?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luna 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2008 - 12:47

Перегляд повідомленнягра з вогнем (4.9.2008, 16:08) писав:

як вважаєте, можливо режим більше підходить для малюків, які їдять суміші? суміші ж перетравлються довше, тому дітки можуть і 3 години не їсти і сплять довше. чи не так?

нам подходил и когда ели смесь и теперь, когда едим грудное молочко и всякую вкуснятину, я не из тех мам, которые с секундомером стоят над ребенком и милиметрам отмеряют порцию еды, просто "режимному ребенку" и самому мне кажется легче ориентироваться в том, что будет происходить с ним, привычнее, спокойнее... главное не пытаться "ввести режим на один день", он либо есть с рождения и малыш к нему привык либо его нет и нет к нему привычки и понятно что и в том и в другом случае изменения будут сбивать с толку ребенка ("режимного" без режима и наоборот)... лично для себя нахожу в режиме много преимуществ и для мамы и для малыша.

кстати "режим по часам" не значит, что обязательно 3-х часовой режим, организовывать режим дня конечно нужно присулшиваясь к потребностям малыша, так что все эти байки о том что режимные детки голодают - сплошное вранье...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натусiк 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2008 - 13:32

ЗА ПЕРШОЮ ДИТИНОЮ була молода 1 зелена(20р.) 1 годувала по годинам:дитина кричить ,верещить, а мама чекае , коли пройде 3 год.поки не прийшла розумна людина 1 не лаштувала на правильний шлях.За другою дитинкою 1нколи бувае по годинам,але це т1льки по бажанню манюнько1.
My Signature
"Все, що існує на світі, колись було мрією". К. Сендберг
І не важливо куди закинула доля... просто будь до кінця з Україною в серці!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2008 - 14:12

Luna, Натусiк,
здається ваші випадки все таки називаються "за вимогою", а не "за режимом". як я зрозуміла - режим це все таки 3 години, як заповідала бездітна дружина Ілліча і нав"язується він ззовні з перших днів життя. дотримується строго.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luna 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2008 - 17:34

Перегляд повідомленнягра з вогнем (27.9.2008, 14:12) писав:

Luna, Натусiк,
здається ваші випадки все таки називаються "за вимогою", а не "за режимом". як я зрозуміла - режим це все таки 3 години, як заповідала бездітна дружина Ілліча і нав"язується він ззовні з перших днів життя. дотримується строго.

может вы и правы, но вот сейчас - в 8 мы встаем, в 11 спим снова, в 2 обедаем, в 4 спим, в 6 перекус, в 8 кашка, в 9 сон и т.д. режим соблюдается +- 20 минут (конечно бывают сбои, но 90% по рассписанию), уже сам малыш его придерживается, его организм настроился на такие интервалы - в моем понимании это скорее режим чем свобода... хотя истина наверное как всегда где то посередке...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lorochka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 вересень 2008 - 19:24

Нашій Ганнусі 7 місяців і ми їмо через 2-2.5 години але приблизно в один і той же час і спати лягаємо в визначений час(хоча не завжди вдається :greeting: ) ну і відповідно прогулянка.Мені зручно,Анічка теж задоволена.А от вночі ,то дуже важко-донечка просить цицю щогодини :pardon:
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 24 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 квітень 18 )

• З днем народження
    Irina@ 
    - Вік: 27

Реклама

Перекладач онлайн