Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Тім'ячко - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Тім'ячко Коли заросло? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 16 June 2009 - 13:08

А нам ніхто нічого за тім"яко неговорив, всі мацають, але нічого неговорять. :smile:
My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Levandovskij 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 June 2009 - 21:39

Маруся, в нас теж тім"ячко було велике і зараз ще не заросло. Мені лікар пояснила, що раніше вважалося, що до року має зарости. Зараз кажуть --до двох років, особливо в діток на ГВ.
В Чорнобильській педіатр казав є випадки, що і у 3 роки повністю заростає.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hrystyna 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 16 June 2009 - 21:58

Veronika_S, значить все добре! Не хвилюйтесь. Якби щось, то лікарі б такого ужасу нагнали....ну як завжди в нас)))))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 June 2009 - 12:02

Перегляд повідомленняЛіньтяйка (14.6.2009, 17:12) писав:

Нам ще нема 3 міс., а тім'ячко практично заросло, дільнича невропатолог сказала, що це дуже погано, коли я спитала чому, вона не пояснила, просто повторила, що не можна, щоб так рано заростало і сказала не приймати вітамін Д, який мені порадила давати інша невропатолог з Орлика (якій я чомусь довіряю більше). Може хтось може грунтовно пояснити мені в чому негатив швидкого заростання? Тут прочитала про внутрічерепний тиск (здється писала moon), це якось впливає на самопочуття дитини чи на подальший розвиток?

Швидке заростання тім"ячка (до 6-ти місяців) небезпечне тим, що перешкоджає нормальному росту і розвитку головного мозку новонародженого і може призвести до мікроцефалії.
Текст, що розкривається
Микроцефалия - дефект развития, в основе которого лежит уменьшение массы мозга. О микроцефалии говорят при уменьшении окружности черепа на 2 и более сигмальных отклонения.

Выделяют микроцефалию двух типов: первичную (простая, генетическая), являющуюся результатом воздействия вредного фактора на ранних стадиях внутриутробного развития, и вторичную (комбинированная, осложненная), развивающуюся в результате повреждения мозга в последние месяцы внутриутробного развития, в процессе родов и в первые месяцы жизни.

Окружность черепа уменьшена. Роднички и швы закрываются в первые месяцы после рождения. По мере роста лицевой череп все более преобладает над мозговым. Подавляющее большинство больных имеет различную степень интеллектуальной недостаточности. При первичной микроцефалии двигательная сфера относительно сохранена, неврологическая симптоматика выражена слабо. При вторичной микроцефалии имеются, как правило, значительное поражение моторики, чаще по типу детского церебрального паралича, судороги, интеллект страдает наиболее сильно.
Лечение микроцефалии

Такое же, как и при олигофрении. Лечение олигофрении условно можно разделить на симптоматическое и специфическое (воздействующее на причину заболевания).

При симптоматической терапии применяют лекарственные средства, стимулирующие мозговой метаболизм, витамины группы В, препараты рассасывающего действия, биогенные стимуляторы. При судорожном синдроме назначают систематический прием противоэпилептических средств.

Специфическая терапия возможна при фенилкетонурии и других энзимопатиях; при гипотиреозе (компенсирующая гормональная терапия тиреоидином); при врожденном сифилисе, токсоплазмозе (терапия антибиотиками, хлоридином и др.); при мозговых инфекциях у детей (антибиотики, сульфаниламидные препараты и др.). Эффективность лечения олигофрении тем выше, чем раньше оно начато.

Большое значение имеют коррекционные лечебно-педагогические программы и семейная психотерапия.

Панікувати не варто, а от постійний нагляд невропатолога не зашкодить.
My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mila.it 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 June 2009 - 17:30

Черепно мозговий тиск може провести до мікроінсультів, треба обовязково знайти хорошого невропатолога, щоб слідкував за дитиною.
А на рахунок вітаміну Д, так в літній період його взагалі не рекомендують давати діткам, оскільки діткам достатньо того що вони отримують на прогулянці, при чому дитину на сонце виставляти не потрібно, так багато хто думає, свою дозу вони отримують через розсіяні промені ультрафіолету, почитайте що буває внаслідок передозування вітаміном Д.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 July 2009 - 15:23

В моєї донечки тімьячко заросло десь у півтора рочки. Перший зуб виріс у 10 місяців. Лікар після року більш ретельно оглядала дитину, кілька разів направляла до невропатолога та хірурга(?). Але ніяких відхилень не було. Як лікар пояснювала, що просто необхідно слідкувати за розвитком, але нічого страшного в тому що тімьячко заростає довше не має, коли не має відхиилень у розвитку. Зараз в свої чотири ми вже про це навіть не згадуємо.
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   orhid 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2009 - 22:17

Наша дільнича постійно нам говорила, що тім"ячко в нашої доці помало заростає і рекомендувала пити Кальцій Д 3. Тім"ячко в нашої малечі заросло в 1 рік і й місяць. :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Irynochka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 July 2009 - 07:51

А в нас також ще досить велике тім'ячко, більше, ніж 5 копійок. Лікар спокійно сказала, що тім'ячко заростає до 1.5 року. А з першою дитиною казала, що до року!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маруся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 July 2009 - 14:31

Тімячко досі не заросло, але вже стало набагато менше. Стан мого синочка в мене не викликає занепокоєння, спить він доволі спокійно, поведінка теж адекватна і т.д.
Осінь прийде - поприймаємо вітамін Д, правда після консультації невролога. Планую зводити перед поганою погодою, бо ненавиджу наші лікарні, коли там всі чихають і кашляють. Вже раз так підчипили простуду на дві неділі.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сплюшок 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2009 - 09:52

А то нормально, шо тімячко пульсує? Бо я шось раніше чи то уваги не звертала, чи то воно не пульсувало, а сьогодні видивилась і турбуюсь тепер...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   RoksanaVW 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2009 - 15:29

via, у мене та ж ситуація...тімячко запало і пульсує...що то може значити?:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   An_ya 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 November 2009 - 21:51

У нас ще не заросло тім"ячко, також пульсує. Педіатр призначила пити Мультітабс біовіталє, але поки що не даю його. Їмо продукти які містять віт.Д.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vanna 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 November 2009 - 12:53

В нас тімячко закрилося дуже рано десь в місяць часу, що ми хіба не перижили. І їздили по лікарях, виміряли що 2 тиждні голівку щоб відповідала грудній клітці, а як зплакалися бо всяке в житті буває, лікарі говорили як має бути так і буде. І слава богу що все нормально.

Повідомлення відредаговано vanna: 28 November 2009 - 12:53

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   martynka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 November 2009 - 18:23

Дівчата, як пульсує - то це добре, так має бути. Але як запале, то пильнуйте, бо то може бути причиною зневоднення організму. Краще проконсультуватись із лікарем. І набряку теж не має бути.
My Signature
Соромно зізнатись, але ж з усіх живих істот лише одна людина не знає, що для неї корисно. Пліній Старший
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tunia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 November 2009 - 03:44

Дівчата, коли ви вперше пішли до невропатолога? Який догляд він ще робить крім тім*ячка?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vanna 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 November 2009 - 12:14

Перегляд повідомленняtunia (29.11.2009, 4:44) писав:

Дівчата, коли ви вперше пішли до невропатолога? Який догляд він ще робить крім тім*ячка?

Він перевіряє рухи очей,ніг, руки. Як малий реагує на речі. Виміряє головку, грудну клітку.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 15 December 2009 - 16:34

щойно повернулися з поліклініки, робили нейросонографію, то там лікар читала, що нам написала наш невролог (я то в принципі переглядала записи вже після візиту, але багато що не зрозуміла з її почерку :) то спеціально так незрозуміло пишуть, щоб ніхто, крім лікарів, не міг нічого второпати?): ми були в невролога у 4 місяці, то тоді вона налякала нас, що тім'ячко швидко закривається.. але воно й зараз ще не затяглося.. я намацала пальцем, то ніби ще й незовсім маленьке (приблизно 1смх1см), а в карточці у 4 місяці написано 0,5х0,5см.. може я чогось не розумію і не так вимірюю? читала, що раннє закриття це, коли до 6 місяців закривається тім'ячко.. нам вже шість, і, напевно, найближчим часом тім'ячко ще не заросте.. а ще читала, що, якщо швидко затягується тім'ячко, то варто припинити давати дитині вітамін D3, а нам навпаки порадив педіатр для профілактики рахіту, хоча й бачила припис невролога.. коротше дурдом.. :cray:
My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 December 2009 - 16:50

АмІнка, якщо тім"ячко дуже швидко затягується, то не варто приймати вітамін Д! він ще прискорює затягування.....нам взагалі лікарка заборонила вітамін д, навіть в комплексі вітамінів, і мене просила обмежити вживання продуктів з кальцієм і вітаміном Д.
в нас в 6міс і пару днів заягнулось...лікарка казала що дитину нічого не турбує, значить все добре,в нормі затягування до 1-1,5року
My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 15 December 2009 - 17:02

Щаслива зірочка, дякую, саме хотіла запитати, як справи у вас з тім'ячком, ви ж майже наші ровесники...
я приблизно 1,5 місяці давала вітамін D3.. хоча з самого початку не хотіла його давати малій, але запитала ще в нашої медсестри, чи пити той вітамін, вона сказала, що нічого страшного в ньому немає.. треба було ще й в Інеті подивитись((( але хто ж знав... я лише зараз почала паніку бити щодо розмірів тім'ячка.. а може й не варто панікувати? нейросонографію зробили нормально, отже тім'ячко ще не закрилося..
а оце зараз згадала слова нашого невролога: "Тім'ячко почало закриватися, але ж ви вже великі, то це нормально".. а чому ж тоді в карточку записала: раннє закриття?

Повідомлення відредаговано АмІнка: 15 December 2009 - 17:07

My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 December 2009 - 17:26

АмІнка, і немає чого панікувати, малеча себе добре почуває,значить все в порядку :36_1_63: а невролог так сказала, бо закриття дійсно раннє, але вже не таке страшне як до 6-ти місяців. Не переживай!!
My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

Вчора, 09:28

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 August 18 )

• З днем народження
    Tynchuk 
    - Вік: 33
  • З днем народження
    Natalysj 
    - Вік: 33

Реклама