Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Рак - діагноз чи вирок? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Рак - діагноз чи вирок? Як боротися з онкозохворюваннями та як їх уникати Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 19 березень 2009 - 12:06

Вчора розмовляла з мамою і... злякалася. Знову злякалася, як 10 років тому.
1999 рік. Я - студентка. Мені 19 років. У мами виявили рак молочної залози. Почалися тривалі курси хіміо та радіаційної терапій. Мама страшенно виснажена, весь час або в лікарні, або вдома з купою ліків. Мені страшно - крім мами більше нікого в мене нема. Бабця дуже старенька, сама потребує догляду, дядько - добра, спокійна людина, але безпорадний, як мале дитя.
Літо 1999 року. В мене канікули. Мамі видалили грудь. Я вперше в житті знепритомніла, коли побачила мамин шов, відвівши її на перев"язку (хоча ніколи крові не боялася, бачила і страшніші відкриті рани, сама завжди вправляла бабці вивихнуту руку (у неї звичний вивих плечового суглобу)) - вийшла в коридор, щоб мама не лякалася, і там просто сповзла по стіні на підлогу. Кілька тижнів я цілими днями курсувала між домом, лікарнею, аптекою та базаром. Пам"ятаю, якось дорогою до лікарні подумала, що в мене грязна голова, треба помити, намагалася згадати, коли мила востаннє, - виявилося, що тижні зо 2, або й більше. Мама в мене молодець, не знаю, що їй тоді допомогло, що тримало, мабуть, все ж таки боялася полишити мене саму.
Потихеньку все нормалізувалося. Мама звиклася з новим способом життя. Кілька років тому її самопочуття стало потихеньку погіршуватися. Болить серце, спина (у мами й до того був хворий хребет). Але лікарі на запитання, чим зарадити, відповідають, як один:"у вас така хвороба, що ж поробиш, ви й так вже досить довго прожили - хваліть Бога". І нічого не призначають.
Тепер мама хоче йти з роботи, бо їй важко. Але я знаю, що без роботи вона довго не протягне - хіба легко залишатися насамоті з думками? На роботі вона хоч відволікається... От я і злякалася... Чим і як їй допомогти? Тим паче, що ми далеко одна від одної...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   varvara 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 березень 2009 - 12:15

Перегляд повідомленняСвітла (19.3.2009, 12:06) писав:

Вчора розмовляла з мамою і... злякалася. Знову злякалася, як 10 років тому.
1999 рік. Я - студентка. Мені 19 років. У мами виявили рак молочної залози. Почалися тривалі курси хіміо та радіаційної терапій. Мама страшенно виснажена, весь час або в лікарні, або вдома з купою ліків. Мені страшно - крім мами більше нікого в мене нема. Бабця дуже старенька, сама потребує догляду, дядько - добра, спокійна людина, але безпорадний, як мале дитя.
Літо 1999 року. В мене канікули. Мамі видалили грудь. Я вперше в житті знепритомніла, коли побачила мамин шов, відвівши її на перев"язку (хоча ніколи крові не боялася, бачила і страшніші відкриті рани, сама завжди вправляла бабці вивихнуту руку (у неї звичний вивих плечового суглобу)) - вийшла в коридор, щоб мама не лякалася, і там просто сповзла по стіні на підлогу. Кілька тижнів я цілими днями курсувала між домом, лікарнею, аптекою та базаром. Пам"ятаю, якось дорогою до лікарні подумала, що в мене грязна голова, треба помити, намагалася згадати, коли мила востаннє, - виявилося, що тижні зо 2, або й більше. Мама в мене молодець, не знаю, що їй тоді допомогло, що тримало, мабуть, все ж таки боялася полишити мене саму.
Потихеньку все нормалізувалося. Мама звиклася з новим способом життя. Кілька років тому її самопочуття стало потихеньку погіршуватися. Болить серце, спина (у мами й до того був хворий хребет). Але лікарі на запитання, чим зарадити, відповідають, як один:"у вас така хвороба, що ж поробиш, ви й так вже досить довго прожили - хваліть Бога". І нічого не призначають.
Тепер мама хоче йти з роботи, бо їй важко. Але я знаю, що без роботи вона довго не протягне - хіба легко залишатися насамоті з думками? На роботі вона хоч відволікається... От я і злякалася... Чим і як їй допомогти? Тим паче, що ми далеко одна від одної...

А чого мама повторно не зробить аналізи? Вибачте, що лякаю може Вас, але ж їй треба бути постійно в курсі того на якій стадії її хвороба....Співчуваю і Вам і мамі. У самої не дуже гарні аналізи(дякувати Богу не рак, але наступна стадія без лікування буде якраз він-(((() Я скільки наревілась...як подумаю про дітей ,які без мене можуть залишитися(тьху-тьху-тьху......не дай Боже), так і починаю хандрить. Меншому 4, старшій 20, чоловік без мене не знає толку в житті. От і виходить, що я не маю права кудись подітися, та я й настроєна рішуче лікуватися -лікуватися- спостерігатися... Мамі порадьте пройти аналізи і перейти на пів-дня, чи на якусь роботу другу, щоб легша була....Без людей - в чотирьох стінах - це погано... Одужуйте.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 12:19

varvara, тримайтеся! Удачі вам! А найголовніше - здоров"я, міцного-міцного!!!!
Мама здає, весь час. Проходить курси лікування. Але сказали, ніби пішли незначні метастази, і вони тут безпорадні.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Львів'янка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 12:30

Світла, ой яка важка ситуація... :clapping: Навіть на знаю, що би зробила... Хай мама обов'язково лікується далі! ...Якшо мама хоче залишати роботу, бо їй важко - значить їй дійсно важко... я б їй в цьому не перешкоджала. Я б напевне забрала маму до себе жити і лікувала б як могла народними методами (плюс лікарськi) - це вже додає надії! А ще - обгорнула би маму своєю любов'ю, любов'ю oнуків і зробила би все, шоб завжди мама відчувала оту нашу величезну любов і підтримку. Може це і виявиться найкращими ліками......
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 12:32

Треба Вам терміново поговорить з лікарями самій... Незначні метастази лікують. Як би це не каркать, Ви вже вибачте мене, щось слів не підберу...Метастази то така штука, що треба відразу щось робити....Може мама не все розказує...Подивіться її карттку, що там пишуть..Я була молодшою то якось до хвороб зверхньо(якщо можна сказать так) ставилася, але зараз в моєму близькому оточенні скільки таких хворих і молоді і пенсійного віку жінки...чіпляється цей клятий рак -хоч гвалт кричи. Але саме що паршиве- У НАС НЕМА РАННЬОЇ ДІАГНОСТИКИ, А ЩЕ ЛІКАРІВ НЕУКІВ КУПА, не можуть розпізнати хворобу....Чи позвоніть(хоча навряд по телефону Вам скажуть), мабуть в гості до мами зїздьте...Удачі вам обом!
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 12:40

Я би забрала її до себе з радістю, але ще є бабця, яку мама доглядає, а вона не захоче нікуди їхати зі свого дому, в якому прожила все життя.
А лікарі в нас такі... не хочу згадувати.
Чи чув хтось про лікування препаратами др.Нона? Кажуть, дає хороші результати

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 12:44

Перегляд повідомленняСвітла (19.3.2009, 12:40) писав:

Я би забрала її до себе з радістю, але ще є бабця, яку мама доглядає, а вона не захоче нікуди їхати зі свого дому, в якому прожила все життя.

Знову я зі свої "карканням", але Ви питаєте, я відповідаю. Знаю , вірніш ЗНАЛА таку жінку, що вживала ці препарпти- вже її нема... Основне то ліки, гомеопатія і всякі - то вже як допоміжні засоби. Р народні припарки(хоча деякі розказують, що народні припарки наробили тільки біди, отже радьтеся з лікарями) то вже як допоміжні засоби. Я вважаю, що рак- це не вирок іт реба з ним боротися, правда боротьба буде важкою. Ще раз удачі!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Львів'янка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 12:50

Світла, в свій час я працювала у ветеринарній аптеці. Так от, дуже часто приходили до мене люди за березовим дьогтем. Усі брали його для лікування раку (от тільки не знаю якого саме). Там якесь дозування по краплях, десь загубила той листочок :( Тре в неті поритися. І, знаєш, всі як один казали, шо то панацея від раку! Розговорилися з однією бабусею, то вона так тішилася, шо є такий препарат (головне - дешевий!!!), завдяки якому вона вже 7 років живе... а лікарі давно поставили на ній хрест!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ирис 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 13:02

Світла, Дійсно, а чи є в Вас така можливість щоб матусю забрати до себе (це так її підтримає морально ) як порадила Львів*янка І ви будете спокійніше себе почувати.
Хоча і важко буде,але ви і діти буде, не давати їй в собі закриватися, на одинці з хворобою.
Треба на втрачати надію, хоча бувають моменти що вже зневіряєшься, а коли є поряд рідна людина яка підтримує і своїм настроєм не дає зневіритися, люди живуть наперекір діагнозам лікарів.
Тримайтеся. І хай Бог дасть сили і терпіння Вам і Вашій мамі подолати цей діагноз. І жити!

varvara, Ви сильна жінка! Ви молодець що розумієте що ви опора для своїх дітей і чоловіка. І здаватися Вам не можна, так і тримайте! Здоров*я Вам!

Прочитала Ваш допис Світла а не можна бабусю я так зрозуміла залишити на дядю(її син)? Щоб він за нею наглядав, звісно як що він живе, поряд з вашою мамою?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 13:06

"Народних" методів "Лікування" раку масса.Питання чи дійсно вони допомагають.Моя бабуся свого часу лікувалася чистотілом та очищеною нафтою по певній схемі.Це дало змогу прожити їй з діагнозом "рак підшлункової" ще 4 роки.Але: треба враховувати ще такий факт : чим старша людина,тим повільніше йдуть усі процеси в її організмі, в т.ч. і ріст злоякісних пухлин.Тому сказати однозначно саме що допомогло бабці протриматися-вік чи методи лікування- тяжко.
Світла,якщо можете,привезіть маму на консультацію до Львова до лікаря Цьолка-він найкращий онколог з питань захворювань молочної залози у Львові,працює в онколікарні на Броньовій.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 13:47

А якщо поцікавитесь цим?
витяг із статті
— Ми з колегою Т.Підгаєвською розробили принципово новий метод діагностики раку на основі відкриття кальціо-білкової залежності. Якби він працював як скринінговий, можна було б значно раніше запобігати розвиткові цього захворювання. Саме на проблеми з раннім виявленням онкопатологій постійно нарікають і міністр охорони здоров’я, і директор Інституту онкології, інші фахівці. Наведу промовистий приклад. В Україні смертність від меланоми — 95%, а в США — лише 5%. І таких результатів американцям вдається досягти завдяки ранній діагностиці захворювання. У нас же часто звертаються по допомогу хворі ІІІ—ІV стадії, від яких відмовилися профільні спеціалісти.

Спосіб діагностики злоякісних пухлин людини за слиною — абсолютно нетравматичний. Здавалося б, досить раз плюнути — і все, але щоб поставити діагноз, ми працюємо з реактивами та зразками слини дві-три години. Затяжна процедура пояснюється тим, що ми не маємо сучасного автоматичного спектрофотометра. Достовірність нашого онкотесту майже стовідсоткова, тобто вища, ніж у традиційних діагностичних методик. Самотужки зібрали кошти (майже 6 тис. дол.) для закупівлі нового апарата в Петербурзі, який би значно прискорив діагностику за нашим методом.

Нами розроблений і принципово новий засіб для лікування раку. Але для того щоб його зареєструвати, потрібний майже мільйон гривень. Крім того, необхідно провести доклінічні випробування засобу на тваринах та клінічні — на людях. Маємо ліки, що дійсно лікують, чергу з «відмовників» медицини, але за законом ми не маємо права їм допомагати.

Виходить замкнуте коло. Для того щоб упровадити ліки, в нашій країні потрібно 10—15 років. Скільки ж до того часу вимре українців, ураховуючи ситуацію з поширенням онкозахворювань? Тим часом зарубіжні препарати, що зараз у нас застосовуються для лікування раку, вже застаріли. Отже, тепер шукаємо спонсорів, щоб зареєструвати препарат.

Іноді йдемо назустріч хворим, родичі яких благають нас допомогти. Деяких «безнадійних» хворих вдалося вилікували нашим методом. Ось приклад. (Професор показує комп’ютерну томограму легень одного з пацієнтів.) Рак роз’їв один із бронхів, легеня кровоточила. В Інституті онкології відмовлялися надавати допомогу, аж поки не вдасться зупинити кровотечу. Ми попросили фахівців-хірургів нашого інституту, щоб вони прооперували хворого, адже легеневі хвороби все ж таки — наш профіль. Але вони не погодилися, мотивуючи відмову тим, що «мерців не оперують». Після проведеного у нас лікування через півроку пацієнт зробив контрольну комп’ютерну томограму. Пухлини начебто й не було. «Ви нам не того хворого привели», — кажуть спеціалісти, які проводили томографію. Але пацієнт прийшов із паспортом та гістологічним висновком, де вказано наявність аденокарценоми.

Важкохворі дізнаються про нас переважно від родичів та знайомих, які працюють у Державному департаменті захисту авторських прав. Якось до нас потрапив безнадійно хворий на рак печінки художник. А сьогодні колишній наш пацієнт уже став доцентом Академії мистецтв і п’ятий рік не скаржиться на здоров’я.

З томограми видно, як наш препарат осідає в раковій пухлині, зупиняє її ріст, неначе муміфікуючи, але разом із тим орган залишається життєздатним, у ньому не відбувається некротичних процесів, як від хіміопрепаратів, які, знищуючи ракові клітини, отруюють увесь організм продуктами їх розпаду. Під час лікування нашим препаратом не відбувається токсичного впливу на організм: ні від розпаду пухлини, ні від самих ліків.

Звичайно, не всіх списаних медициною помирати вдома вдається витягти з того світу. А от при другій-третій стадії захворювання результат міг би бути стовідсотковим. Але ми не маємо права лікувати таких хворих, адже наш препарат не зареєстрований.

На сьогодні наші ліки лише рекомендовані як ад’ювантна (додаткова після операції та опромінення) терапія. Зате американці — обома руками за можливість співпраці!

Не токсичні, без побічних дій? Значить, «не ліки»

— Нас загнали у глухий кут. Щоб зареєструвати препарат, необхідно, щоб він мав бодай мінімальну токсичність. У наших же ліків токсичність нижча, ніж у солі. От через такі абсурдні перепони не можемо широко застосовувати наш препарат, — розповідає професор Суслов. — Тим часом відомо, що деякі виробники ліків змушені навмисно вводити токсичні елементи до препаратів. Один із них, виготовлений на основі чистотілу, має токсичність у 10 тисяч разів вищу, ніж наш засіб. А все тому, що виробники змушені були погодитися з вимогою «токсичності» і ввели до препарату бойову отруйну речовину — іприт.

— Не може бути!

— Річ у тому, що історія виникнення протипухлинних препаратів почалася відтоді, як фашисти, вирішивши ліквідувати онкохворих в’язнів концтабору, задля експерименту посадили їх у камеру, яку потім заповнили газом іпритом. Приречені залишилися живі, мало того, у них зменшилися пухлини. Після цього випадку всі фармакологічні онкопрепарати беруть початок від цього «родоначальника», оскільки він підвищує проникність ліків до тканин. Але водночас дає колосальну токсичність. Після такого «лікування» в людей виникають тяжкі ускладнення. Як бачимо, життєвий шлях фармпрепарату починається з відправної точки — токсичності. Саме вона та недолугі «стартові» вимоги фармкомітету можуть мати непоправні для багатьох пацієнтів наслідки.

Прикро, але наші препарати «не вписуються» в усталені канони, а свідомо отруювати людей, коли можна цього уникнути, совість не дозволяє.

Крім того, за фармакологічними правилами, препарат спочатку має пройти випробування на тваринах. Проте деякі види пухлин можуть не піддаватися лікуванню у «братів наших менших», але водночас давати хороші результати в людей. Тому вважаємо, що просто необхідно дозволити випробувати такі препарати на безнадійно хворих людях. На сьогодні наш препарат випробуваний на понад 200 онкохворих добровольцях, яким відмовили в лікуванні офіційні установи. Важлива його особливість — він зменшує об’єм метастазів, що вкрай важливо при лікуванні онкозахворювань.

Нема пророків у своїй вітчизні

— Хоч трохи відкрийте завісу таємниці. У чому суть розробки? Який принцип дії винайдених ліків?

— Про наше ноу-хау скажу лише в загальних рисах. Метод ґрунтується на природних для людини кальцієвих сполуках. Співавтор цього препарату Т.Підгаєвська жартує, що ми розробили «ракетоносій», який переправляє спеціальне з’єднання до ядра клітини, де воно приєднується до спадкового апарату. А кальцій-зв’язуючі ядерні білки регулюють роботу самого спадкового апарату. Таким чином відновлюється ця структура. Принципова відмінність наших розробок у тому, що вони нетоксичні. На відміну від нас фармакологи вважають: чим вища токсичність, тим вища й ефективність препарату. Принцип дії таких токсичних препаратів — вбити пухлинні клітини. Ми ж намагаємося, образно кажучи, наставити спадковий апарат «на шлях істинний». Природна смерть клітин називається апоптоз (у перекладі з грецької — «опадання листя»). Саме на ці «рейки» намагаємося перевести поділ пухлинних клітин та запобігти переходові клітин, що готуються до поділу, у пухлинні. Ми не вбиваємо, а плавно переводимо «стрілки».

Тим часом розробками українських учених серйозно зацікавилися за кордоном. Американці навіть пропонують продати авторські права на винахід.

My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 13:54

ирис, дядько то поряд, але швидше за ним тре наглядати. Наразі все одно мало можливостей забрати маму - живемо в однокімнатній квартирі, але на літо маємо переїхати в трикімнатну - не можу дочекатися - тоді треба буде всерйоз подумати.
Мама живе в Житомирі - там є лікар, якому вона довіряє, але, мабудь, тре її ще до когось завезти, пройти обстеження. Вона в мене ще молода - 56 років, це не той вік, коли треба на себе махнути рукою. Але ж і будь-які подробиці з неї витягнути важко... Нічо, будемо боротися!!!!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 13:56

Ох,какая сложная и страшная тема...Світла, не давайте маме сдаться, надо эти метастазы в зародыше придушивать, покажите маме как вы и ваши детки нуждаетесь в не, пусть знает,что не имеет права вас бросить и должна бороться. Конечно идеально б было забрать ее к себе...Держитесь и боритесь!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 14:00

Світла,якщо потрібно буде скину координати,як зв язатися з даним лікарем. В 1999 р.він оперував фіброаденоматозний вузо у груді моєї мами (тоді,до того часу поки дізналися остаточний діагноз ( там "картина була змазана",мало не посивіла.Тому досі страшно згадувати той період).Нещодавно він оперував пухлини двох грудей у моєї співробітниці.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 14:02

МанунА, а звідки ці науковці? Дуже цікава інформація, дякую!!!!!!!!

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
юля77, буду дуже вдячна!!!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МанунА 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 14:19

Світла, повна стаття є на малечі , зараз знайду.
Ось тут
Сама цікавилась, оскільки і в моєї мами є якась пухлинка в груді, а вона не те що лікуватись, обстежуватись не збирається.
My Signature
Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.(Оскар Уальд)
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 14:34

МанунА, обов"язково вмовте маму!!!! Це - жахлива хвороба! І треба її вбивати в зародку! Якщо це зможе допомгти - дайте їх почитати цю тему! Може це стане для неї аргументом, і вона не захоче дотягувати до такого стану, як в моєї мами!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христуся-Бамбінік 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 14:34

Світла, співчуваю вам!Але треба боротися і ще раз боротися!Не забувайте про духовний аспект-моліться, давайте за здоровячко вашої матусі, на пожертви. І головне для неї віра і хороший настрій. Дуже часто рак лікують власне духовним очищенням, але про медикаментозне лікування звісно не забувайте. Я читала колись про чудову дію очищеного керосину, який лікував людей навіть від 4 стадії.Його потрібно просто в правильних пропорціях вживати.Пошукайте якісь рицепти звязані з цим.
Моя матуся має кисту на груді, яка збільшується і з маткою не все в порядку!Ох же важка ця жіноча доля.Наразі постійно спостерігається, якщо не дай Боже щось, то звичайно потрібна буде операція.
Я сама стикнулася з подібною проблемою.Ще перед вагітністю в мене виявили легку дисплазію шийки матки, слава Богу що легку. На Русовий є хороший лікар-Мартин Тарас Юліанович, який дивиться гарно жінок, з мікроскопом прямо туда, бере мазки, які направляє в онкодиспансер. Він і побачив не значні зміни, які не відомо чим б закінчились.Припалив мені азотом-зробив кріодеструкцію.І слава богу все нормально. Звичайно я дуже налякалась, мені ж було всього 22р., а вже якісь проблеми. І я зрозуміла, що не буду відтягувати з дитинкою, бо життя надто коротке, щоб ним зловживати, і можливо це воно доє нам певні уроки.
Ще я зрозуміла, що діагностика в наших звичайних поліклініках нікудишня, скільтки я не провірялася, ніхто нічого не бачив, їх мазки вже виявляють початкові стадії раку, а передраковий стан, який так успішно лікується вони не виявляють:( Також за груди постійно потрібно нагадувати гінекологу, щоб провірив, вони наче про них забувають...
Я була створила тему у розділі щеплення, але чомусь всі ігнорують, про вакцину Церварікс, яку застосовують проти папіломовірусу 16 і 18 типу, який спричинює РШМ. Чи хтось щось за це чув?Закордоном така вакцинація є обовязковою. Я б хотіла собі після родів зробити, якщо це мені ще можливо, і в майбутньому своїй донечці,коли буде підлітком, щоб оберегти її від цих проблем.
Треба мужатися!І вірити, що все буде добре;)
My Signature
Зображення

"Ми не можемо добавити днів до свого життя, але можемо добавити життя до своїх днів!!!"

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vanilla Sky 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 14:45

Перегляд повідомленняСвітла (19.3.2009, 12:40) писав:

Препарати др. Нона дійсно хороші, але не для лікування такої хвороби, тим більше на такому етапі потрібно дієвіше лікування.
А що стосується лікарів, то це просто жах... Моєму брату (22 роки), який лежав у важкому стані з діагнозом лейкоз, на запитання "Як я?", лікар відповів "Тебе природа вже давно списала" :friends:
Вам зараз головне - постійно слідкувати за аналізами і налаштувати маму на мажорний лад. Якщо людина хоче жити і бути здоровою - організм обов"язково буде боротися. Дзвоніть їй частіше, говоріть, як ви її любите, і як вона вам потрібна - і вона збереться силами. Тримайтесь!
My Signature
Людина нібито не літає... А крила має. А крила має!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лі*Куся 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 березень 2009 - 16:03

Дівчата вам дійсно хочеться поспівчувати, цю проблему потрібно пережити, а головне перебороти на психологічному рівні. Не розкисайте, думайте тільки про хороші речі і про позитив! Ви не одні такі на цьому світі нас мільйони! :friends: Хочеться побажати лиш оптимізму і підтримки всесторонньої тільки без сліз на очах. Бо знаю на своєму прикладі, що коли починаєш жаліти людину, заспокоювати і нагадувати про хворобу, то хворий робиться "дитям" беззахисним і самотнім.
Можу порадити вам також препарат, який широко використовується в ветеринарії АСД. Внього є навіть своя історія: один вчений винайшов його і почав лікувати людям злоякісні пухлини, це вдавалося успішно, тому для підтримки інших виробників, йому строго-настрого заборонили випускати пілюлі. Прийшлося піти на рішучий крок: почати свою роботу в галузі-ветеринарія.
В моєї подруги близької мама захворіла, в неї розвинулася пухлина на жіночих статевих органах. Вже пройшли дві хіміотерапії і готуються до операції. :sad: Так от медсестра з онкодиспансеру порадила саме цей препарат, сказавши інформацію на вухо, і порадивши не розповідати нічого лікарю, так би мовити можуть втратити свій заробіток. :cray:
Текст, що розкривається
Прихований текст
Что такое АСД и как его применять?

История создания препарата

…В 1943 г. нескольким лабораториям различных институтов СССР было дано секретное правительственное задание. Надо было разработать препарат, защищающий людей и животных от радиации. Он должен был не только значительно повышать иммунитет организма, но и быть дешевым, недефицитным. Такие жесткие рамки поставили в тупик многих исследователей.

Успех выпал лишь на долю лаборатории Всесоюзного института экспериментальной ветеринарии (ВИЭВ), возглавляемой кандидатом наук Дороговым А.В. Удачу принесли нетрадиционный подход к решению проблемы и экспериментаторский талант Алексея Дорогова. Дорогов использовал в качестве сырья лягушек, а в качестве способа переработки – термическую возгонку тканей с конденсацией жидкости. Полученная жидкость обладала антисептическими, стимулирующими, ранозаживляющими свойствами и была названа АСД (антисептик-стимулятор Дорогова).

Вначале Дорогов работал с лягушками, однако через некоторое время стал пользоваться мясокостной мукой, что не сказалось на свойствах полученного препарата – воздействие высоких температур «стирает» всякую информацию о виде организма, который послужил исходным сырьем. Первая фракция практически представляла собой воду и не имела особой ценности. Зато вторая (АСД-2) и третья (АСД-3), растворимые в воде, жире и спирте, оказались веществами с уникальными свойствами. Их-то создатель препарата и предназначал для воздействия на организм человека или животных.

Третья фракция АСД использовалась (и используется) только для наружного применения. На животных она уничтожала кожных паразитов, различные грибки, дезинфицировала раны, помогала при различных кожных патологиях (экзема, угревая сыпь, дерматиты, трофические язвы, нейродермит и даже псориаз). Ранее – до изобретения АСД – такие заболевания, как псориаз, не поддавались медикаментозному лечению. Врачи-дерматологи буквально «вцепились» в АСД и в скором времени получили прекрасные результаты при лечении кожных заболеваний человека на добровольцах.

Вторую фракцию разбавляли водосодержащим раствором и использовали как для наружного, так и для внутреннего применения. Отличные результаты на животных, отсутствие побочных эффектов, усиление эффективности лечения при сочетании с другими препаратами поразили даже самых ярых насмешников.

Параллельно были проведены многочисленные исследования эффективности применения АСД-2 при лечении патологий различных систем и органов. Отличные результаты АСД показал при лечении бронхиальной астмы – заболевания, наряду с псориазом, для которого в то время не было медикаментозных средств лечения. Курсы лечения АСД приводили к нормализации функций нервной, эндокринной, иммунной и других систем. АСД успешно излечивал варикозное расширение вен, а при длительном применении увеличивал упругость кожи и тканей, омолаживающее действуя на организм. Особенно эффективно АСД проявил себя в гинекологии. АСД-2 успешно излечивал трихомоноз, хламидиоз, а так же фиброму, миому, рак матки, мастопатию и рак груди.

Препарат начал приобретать популярность в Москве и близлежащих областях (кстати, он широко использовался для лечения партийно-государственной элиты). К ученому приходили тысячи благодарственных писем. Среди них было множество писем от онкологических больных, которых обычная медицина обрекла на смерть, а АСД-2 вылечил. Встал вопрос о применении АСД в медицине. Широчайший спектр эффективного применения АСД при лечении кожных, легочных, желудочно-кишечных, сердечно-сосудистых, онкологических и гинекологических заболеваний обескураживал виднейших практиков и научных медицинских работников. Особое неприятие с их стороны вызвало то, что «ветеринар» – кандидат ветеринарных наук – «учил» медиков – в том числе занимавших высшие должности и имевших кандидатские, докторские, академические звания. Снобизм многих медиков по отношению к ветеринарам, как к врачам второго сорта общеизвестен.

Дорогову сначала прозрачно намекали, потом «настоятельно советовали», что для внедрения АСД в медицине ему необходимо убрать букву «Д» из названия препарата, включить в соавторы высокопоставленных медработников и раскрыть для них секрет приготовления АСД. Отказ ученого привел к крайне негативным для него последствиям. На него было заведено уголовное дело прокуратурой Ухтомского района по обвинению в коммерческом использовании препарата.

Однако, все попытки следователей найти людей, которым явно «навредил» препарат, оказались тщетными – таких просто не было. Более того, оказалось, что А.В. Дорогов на личные деньги изготовил две опытные установки по получению препарата – для дома и для ВИЭВа. Домашняя установка на несколько лет ускорила разработку и создание АСД. Деньги за препарат ученый никогда не брал – всегда отпускал его бесплатно (вместе с консультацией по его использованию). В результате дело замяли.

Ученый продолжал свои исследования и вскоре обнаружил еще одно применение возможностей АСД. Из-за нервных перегрузок, нарушения деятельности эндокринной системы многие мужчины подвержены заболеванию простатитом. Один из компонентов лечения – прием АСД. Больные простатитом относительно быстро излечивались, а здоровые люди, принимавшие препарат в профилактических целях, за короткий срок очищали организм от шлаков, улучшали обмен веществ и повышали жизненный тонус.

Фармакологическим комитетом Минздрава СССР в 1951 г. было разрешено применение АСД для лечения кожных заболеваний у людей. Начался бум АСД. Он и его создатель приобрели среди больных и их родственников огромную популярность в Москве. За флакончиком АСД в очереди стояли сутками!..

По личным указаниям кремлевских руководителей проводились исследования на заключенных. В первую очередь, АСД применяли для профилактики и лечения туберкулеза. Смертность снижалась в несколько раз. Результаты были ошеломляющими – отпадала необходимость в большинстве лекарственных средств.

В 1957 г. ученый попытался «пробить» АСД, используя свои многочисленные связи со многими членами Политбюро ЦК КПСС. Но эти попытки закончились неудачей.
Препарат АСД подвергался тщательным исследованиям (Дерябкина З.И., Кирюткин Г.В., Сироткина В.П. и др.). Неоднократно изучались его физико-химические свойства, биологическая и фармакологическая эффективность, совершенствовалась технология получения (Кирюткин Г.В., 1974–1983 гг.).

Что представляет собой АСД

Препарат АСД является продуктом термического разложения (при высокотемпературной сухой возгонке) сырья животного происхождения (мясокостной муки, мясных и костных отходов). При возгонке органические вещества – белки, жиры, углеводы, нуклеиновые кислоты – постепенно расщепляются до низкомолекулярных компонентов.

Почему препарат носит двойное название: антисептик-стимулятор. Как точнее охарактеризовать его с позиций современной науки?

Многие ученые считают, что АСД действительно обладает ярко выраженным антибактериальным действием, однако значительно важнее другое: это мощный адаптоген. Он легко проходит тканевый и плацентарный барьеры, т.к. соответствует структуре живой клетки и не отторгается ею, не имеет побочных эффектов, не оказывает отрицательного влияния на плод в материнской утробе, восстанавливает координирующую роль периферической нервной системы и нормальный гормональный фон. АСД также называют биогенным стимулятором, тканевым препаратом.

Препарат не только без труда вступает во все обменные процессы организма, но и является иммуномодулятором (иногда АСД называют модулятором иммунной системы организма). АСД восстанавливает правильное отношение клеток, участвующих в регуляции различных процессов организма. И, тем самым, обеспечивает правильную работу всех органов и систем. Вот почему Дорогов всегда подчеркивал, что изобретенный им препарат действует не на какой-то определенный микроб. Он влияет на организм человека, который сам уничтожает этот микроб, получив для этого необходимые силы и материал…

Антисептик-стимулятор обладает широким спектром лечебного и профилактического действия и применяется при большом числе заболеваний с различной этиологией: астмы, бесплодия, гормонозависимых опухолей, псориаза, экземы… При этом он дешев, доступен и абсолютно безвреден. Единственное неприятное качество, которым обладает АСД, – весьма и весьма специфический запах! Этот «аромат» неотделим от препарата, и все попытки дезодорировать его приводят к тому, что антисептик-стимулятор теряет свою активность. Но, в конце концов, когда речь идет о жизни и здоровье человека, на неприятный запах можно «закрыть глаза», заткнув нос (кстати, многие так и принимают его, зажав нос!). При применении АСД легкие увеличивают ассимиляцию кислорода. Нет привыкания к препарату.

Фракция АСД-2

Фракция АСД-2 содержит: карбоновые кислоты, алифатические и циклические углеводороды, соединения с активной сульфгидрильной группой, производные амидов и воду.

По внешнему виду представляет собой жидкость от желтого до темно-красного цвета (как правило, светло-желтая с коричневым оттенком), имеет специфический запах, хорошо смешивается с водой. Обладает резким специфическим запахом.

Предназначена как для наружного, так и для внутреннего применения.

Фракция АСД-3

Фракция АСД-3 содержит: карбоновые кислоты, алифатические и циклические углеводороды, алкилбензолы и замещенные фенолы, диалкилпроизводные пиррола, алифатические амины и амиды, соединения с активной сульфгидрильной группой и воду.

По внешнему виду препарат представляет собой густую маслянистую жидкость от темно-коричневого до черного цвета, растворимую в спирте, растительных и животных маслах и практически не растворимую в воде.

Обладает резким специфическим запахом.

Предназначена она только для наружного ( ! ) применения.

Биологическое воздействие

Препарат АСД-2 при пероральном применении оказывает активизирующее действие на ЦНС и вегетативную нервную систему, стимулирует моторную деятельность желудочно-кишечного тракта, секрецию пищеварительных желез, повышает активность пищеварительных и тканевых ферментов, улучшает проникновение ионов Nа+ и К+ через клеточные мембраны, способствует нормализации процессов пищеварения, усвоения питательных веществ и повышению естественной резистентности (сопротивляемости внешним негативным воздействиям) организма.

При наружном применении препарат стимулирует активность ретикулоэндотелиальной системы, нормализует трофику и ускоряет регенерацию поврежденных тканей, обладает выраженным антисептическим и противовоспалительным действием.

Препарат АСД-З (при наружном применении!) оказывает стимулирующее действие на ретикулоэндотелиальную систему, нормализует трофику и ускоряет регенерацию поврежденных тканей, обладает выраженным антисептическим свойством.

Препарат АСД-З относится к умеренно опасным веществам (3 класс опасности по ГОСТ 12.1.007-76); в рекомендуемых дозах не обладает сенсибилизирующим и местно-раздражающим действием.

Кто такой Дорогов

Алексей Власович Дорогов родился в 1909 г. в селе Хмелинка Саратовской области, в многодетной крестьянской семье. Незаурядность и богатство его натуры проявлялись уже в детстве. Он был очень музыкален: хорошо пел, сам научился играть не только на гармони, но и на гитаре и флейте. Однако дальнейшую судьбу Алексея определили другие интересы. Его мать была деревенской повитухой, занималась целительством: знала приемы костоправства, лечила заговорами.

Дорогов закончил ветеринарный институт, затем – аспирантура в Москве и работа во Всесоюзном институте экспериментальной ветеринарии (ВИЭВ). Еще до создания АСД на счету у Дорогова было 26 научных работ и 5 изобретений! Делом его жизни стал поиск препарата, способного защитить человека и животных от средств массового поражения. И он нашел-таки этот препарат!..

В 1954 г. Дорогов оказался на больничной койке с инфарктом, его внезапно увольняют из института ветеринарии. Упорные хождения по инстанциям не принесли результата: на работе Дорогова так и не восстановили. И это несмотря на то, что за изобретение АСД он был удостоен Государственной премии. Лаборатория, которую он возглавлял, прекратила свое существование примерно через год. В начале октября 1957 г. Дорогов скончался – ему не было и пятидесяти…

Был ли Дорогов «алхимиком»?

Есть мнение, что при создании АСД Алексей Дорогов шел по пути средневековых алхимиков. Недаром препарат нередко называют эликсиром.

Вот что говорит по этому поводу его дочь, Ольга Алексеевна, врач-иммунолог и гомеопат, кандидат медицинских наук: «Серьезных оснований для подобных утверждений нет. Отец работал в лаборатории химической защиты, и, скорее всего, его мысль шла по такому пути: если древесный уголь служит сорбентом, то продукты органического разложения могут стать дезактивантами, помешать вредным воздействиям на организм, быть надежным барьером на их пути. Именно так и был нащупан путь спасения живых организмов. Недаром отец любил повторять известную фразу из Священного Писания: «смертию смерть поправ». Думаю, что к изысканиям средневековых алхимиков идеи Дорогова прямого отношения не имеют».

Почему АСД до сих пор не получил официального признания?

Это одна из загадок препарата. АСД был открыт более полувека назад. Он мог спасти жизнь и здоровье многим, однако до сих пор официально используется лишь в дерматологии и ветеринарии (в обычных аптеках АСД, как правило, не продается, купить его можно в ветеринарных аптеках или в ветеринарных отделах обычных аптек).

Ошеломляющая эффективность препарата не на шутку встревожила парт-номенклатуру и чиновников от науки. Революции в медицине и фармацевтике (а также здоровья и долголетия своего народа) они не хотели.

Засекреченность препарата (гриф «секретно» был снят с АСД лишь в 1962 г.!), ранняя смерть его создателя и прекращение исследований привели к незаслуженному забвению препарата АСД.

Дочь Дорогова, Ольга Алексеевна, главной задачей своей жизни считает полную реабилитацию антисептика-стимулятора и внедрение его в арсенал официально принятых медицинских препаратов. АСД может и должен помогать людям, ведь его поистине целительные свойства используются далеко не полностью…

Применение АСД

Внимание! Внутрь принимается только фракция АСД-2!

1. При сердечных, заболеваниях печени, нервной системы и различных формах туберкулеза используют АСД по следующей схеме: 5 дней – по 10 капель на полстакана кипяченой воды, 3 дня перерыв; 5 дней – по 15 капель, 3 дня перерыв; 5 дней – по 20 капель, 3 дня перерыв; 5 дней – по 25 капель, 3 дня перерыв. Пить с перерывами до получения положительного результата. В случае обострения болезни прием прекратить до утихания болей, потом возобновить.

2. При язве желудка и 12-перстной кишки принимать препарат по 20 капель на полстакана кипяченой воды 2 раза в день за 30–40 мин до еды.

3. Колиты. Принимать чайную ложку на стакан кипяченой воды. Пить по 3 дня (1 раз в день) за 30–40 минут до еды, 3 дня перерыв.

4. При спазмах сосудов конечностей применяют чулок из 4-х слоев марли, смоченной 20%-раствором АСД. Через 5 месяцев кровообращение восстанавливается.

5. Предраковые формы поддаются лечению внутрь и местно. Местно применяют компрессы. Через 2 недели опухоль вылущивается.

6. Рак. Препарат АСД останавливает дальнейшее развитие рака, снимает боль. Принимать 5 мл на полстакана кипяченой воды два раза в день. Пить 1,5 года.

7. Туберкулез легких, почек и др. органов излечивается бесследно. Принимать внутрь, начиная с 5 капель на полстакана кипяченой воды 1 раз в день (утром натощак) за 30–40 минут до еды. Пить 5 дней – по 5 капель, 3 дня перерыв; 5 дней – по 10 капель, 3 дня перерыв, 5 дней – по 15 капель, 3 дня перерыв; 5 дней – по 20 капель, 3 дня перерыв. Пить 2–3 месяца.

8. При гинекологических заболеваниях применяют внутрь, начиная с 5 капель на полстакана кипяченой воды 1 раз в день (утром натощак) за 30–40 минут до еды. Пить 5 дней – по 5 капель, 3 дня перерыв; 5 дней – по 10 капель, 3 дня перерыв, 5 дней – по 15 капель, 3 дня перерыв; 5 дней – по 20 капель, 3 дня перерыв.

9. Импотенция. Применяют внутрь за 30–40 мин до еды по 3–5 капель на полстакана кипяченой воды. Пить 5 дней, 3 дня перерыв.

10. Кожные заболевания (псориаз, нейродермит, различного рода экземы, трофические язвы и т.п.) – прием внутрь по 1–2 мл на полстакана кипяченой воды в течение 5 дней подряд, 2–3 дня перерыв. Принимать натощак, с одновременным использованием АСД-3 в виде компресса.

11. Глазные заболевания воспалительного характера лечат приемом внутрь по 3–5 капель на полстакана кипяченой воды в течение 5 дней, 3 дня перерыв.

12. Ушные болезни воспалительного характера лечат приемом внутрь 20 капель на стакан кипяченой воды, а также местно – компрессы, промывания.

13. Подагра и ревматизм, воспаление лимфатических узлов – компрессы на больные места и внутрь по 3–5 капель на полстакана кипяченой воды в течение 5 дней, 3 дня перерыв.

14. Гипертония – 5 капель на стакан кипяченой воды 2 раза в день.

15. Для роста волос – 5%-раствор втирать в кожу.

16. Трихомоноз излечивается однократным спринцеванием 2%-раствором (60 капель на 100 мл кипяченой воды).

17. Молочница – 1%-раствор (30 капель на 100 мл кипяченой воды).

18. Недержание мочи – 5 капель на 150 мл кипяченой воды, 3 дня перерыв.

19. Радикулит – 1 чайная ложка на 1 стакан кипяченой воды 2 раза в день.

20. Заболевания печени и желчных ходов – 3%-раствор спиртовой, натощак 1 столовая ложка на стакан кипяченой воды.

21. Зубная боль – местно, на ватный тампон.

22. Тучность – 30–40 капель на стакан кипяченой воды пить 5 дней, перерыв 5 дней; 10 капель – 4 дня, 4 дня перерыв; 20 капель – 5 дней, 3–4 дня перерыв.

23. При простуде – ингаляция (столовая ложка АСД на литр горячей воды).

24. При кашле и насморке – 1 мл на полстакана кипяченой воды 1 раз в день.

25. Для профилактики простудных заболеваний – 1 мл на полстакана кипяченой воды.

Щадящая схема терапии рака

В понедельник натощак за полчаса до еды в стакан наливают 30–40 мл кипяченой воды, добавляют 3 капли АСД-2 глазной пипеткой или шприцем.

Во вторник – 5 капель, в среду – 7, в четверг – 9, в пятницу – 11, в субботу – 13, в воскресенье – отдых.

Во 2-ю, 3-ю, 4-ю недели принимать АСД по той же схеме. Далее – одна неделя перерыв. После отдыха с понедельника начинать прием АСД по той же схеме, но уже 5 капель, прибавляя по 2 капли в последующие дни. Пить 4 недели, далее – отдых. Следить за самочувствием, в случае ухудшения – применение препарата прекратить.

Как производить отбор препарата из флакона

Не следует полностью открывать флакон с препаратом. Просто удалите центральный «пятачок» алюминиевого колпачка;

– вставьте иглу одноразового шприца в резиновую пробку флакона;

– в иглу вставьте шприц;

– несколько раз энергично встряхните флакон;

– переверните его вверх дном;

– произведите отбор требуемого объема АСД;

– удерживая иглу во флаконе, извлеките шприц.

Примечания

1. Внутрь принимается только фракция АСД-2!

2. Вода во всех случаях берется кипяченая. АСД обладает резким неприятным запахом. При невозможности применять его с водой (например, детям) – можно употреблять молоко.

3. Рекомендуется принимать АСД за 30 минут до еды (или через 2 часа после еды).

4. В 1 мл содержится 30–40 капель АСД.

5. Для компрессов поверх марли накладывается пергаментная бумага с целью предотвращения испарения препарата. Затем накладывается толстый слой ваты – 10–12 см – и забинтовывается.

6. Препарат выпускается в стеклянных флаконах, закрытых резиновыми пробками и обкатанных алюминиевыми колпачками, емкостью 200, 100 и 50 мл (ТУ 70-19-73-89).

7. Хранят АСД в сухом темном месте при температуре от +4 до +30°C. Срок годности – 4 года.

8. При применении препарата АСД в соответствии с наставлением побочных явлений и осложнений не наблюдается, противопоказаний не установлено.

9. Хотя побочных явлений у АСД не выявлено, теоретически возможна индивидуальная непереносимость препарата. Если при приеме АСД у вас происходит ухудшение самочувствия, рекомендуется (для выявления причины ухудшения) временно прекратить прием препарата.

10. На период лечения препаратом АСД категорически запрещается употребление спиртных напитков!

11. АСД до сих пор не получил официального признания традиционной медицины. Поэтому большинство врачей относятся скептически к лечебным свойствам АСД (а некоторые – даже не знают о его существовании!).

12. Среди тех, кто давно применяет АСД, бытует мнение, что препарат «сгущает» кровь. Для устранения этого эффекта рекомендуется, например, есть лимоны, или пить кислые соки, или ежедневно (если нет противопоказаний!) принимать по 1/4 таблетки аспирина.

(По материалам различных источников с открытым доступом к информации и на основании личного опыта)

Валерий Сидоров

Очень часто народные целители и онкотравники ссылаются на метод очистки организма от паразитов — возбудителей рака, описанный доктором Г.Кларк в ее книге «Избавление от всех форм рака». Автор утверждает, что возбудителем всех форм этого тяжелого заболевания является кишечная трематода (по латыни — Fasciolopsis Buskii), принадлежащая к типу плоских червей, и, если убить ее, развитие ракового процесса немедленно прекратится.

Доктор Кларк для избавления от паразитов предлагает использовать многократно проверенный ею триумвират, включающий в себя оболочку грецкого ореха, листья полыни и плоды гвоздики. Все это нужно принимать одновременно.

Из ореховой оболочки готовят спиртовую настойку. Оболочку берут с созревшего ореха, когда он только упал на землю или готовится это сделать. Готовая настойка должна иметь бледно-зеленый цвет. Готовьте ее сами. Время настаивания — от нескольких минут до часа. Как только настойка приобретет нужный цвет, ее надо немедленно слить, чтобы она не потемнела. Для одного лечебного курса требуется 30 г настойки. Пить ее утром натощак перед едой. Первый день принимать по 1 капле настойки, второй — по 2, третий — по 3, четвертый — по 4, пятый — по 5 капель, каждый раз растворяя ее в 0,5 стакана воды. Пить жидкость медленно, буквально сосать, а не глотать залпом. Ни в коем случае не запивать водой или другой какой-то жидкостью, тем более горячей. На 6 день сделать концентрат, растворив 2 ч.л. ореховой настойки в 1/4 стакана воды. Этот концентрированный раствор сосать минут 15. Если ваш вес больше 75 кг, то на шестой день в 1/4 стакана воды следует разводить 2,5 ч.л. настойки, а если около 100 кг и более — 3 ч.л. Если вы не больны, а просто хотите изгнать паразитов из организма для профилактики, то ваша норма — 2 ч.л. ореховой настойки, растворенной в 1/4 стакана воды, на неделю. Принимать в течение года. Когда вы серьезно больны и вас ожидают химиотерапия, облучение или хирургическое вмешательство, сразу в течение 5 дней принимайте по 2 ч.л. ореховой настойки, растворенной в 1/4 стакана воды, 2 раза в сутки (полынь и гвоздику тоже дважды в день). Это поможет остановить дальнейшее развитие болезни. После этого в течение года принимайте настойку в такой же дозе, но уже один раз в день.

Полынь для лечения берут только созревшую. Ее листья надо высушить и измельчить. Чтобы не чувствовать горечи, траву перед приемом можно заключить в желатиновые капсулы. Разовая доза приема — 0,2-0,3 г (1/4 ч.л.). Для ребенка можно растворить ее в меде. Запивать полынь небольшим количеством воды. Принимать ее перед ужином. Первый и второй день следует принять по 1 порции полыни, третий и четвертый — по 2, пятый и шестой — по 3, седьмой и восьмой дни — по 4, девятый и десятый — по 5, одиннадцатый и двенадцатый — по 6, а тринадцатый и четырнадцатый дни — по 7 порций. Старайтесь хотя бы до седьмого дня, пока взрослые паразиты не погибнут, принимать лекарство ежедневно, без перерыва. После четырнадцати дней принимайте по 7 порций раз в неделю в течение года.

Гвоздику для лечения в идеале собирать свежую, прямо с дерева, а потом подсушить. Но, увы, мы лишены такой возможности и поэтому должны довольствоваться той, что покупаем в пакетиках и используем для маринадов и других заготовок. Ее следует измельчить и поместить в капсулу, то есть в облатку размером с горошину. Это и будет порция примерно в 0,5 г. Принимать гвоздику перед едой: первый день — по 1 порции 3 раза в день, второй — по 2 порции, с третьего по десятый день ежедневно принимать по 3 порции гвоздики 3 раза в день. После 10 дней приема яйца паразитов погибнут, но все равно надо продолжать принимать по 3 порции гвоздики 1 раз в неделю в течение года.
Желаю всем исцеления.

Не впадайте у відчай і успішного вам лікування!!! :cray: :bye:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

grafenatko світлина

grafenatko  Вітаю дівчата. хто був в алергічній лікарні Солотвино можливо є в кого номер телефону туди буду дуже вдячна .

Вчора, 14:45

Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

санетта світлина

санетта  Дівчатка привіт! Я тут новенька підкажіть мені хто і за який час після прийому золадексу завагітнів ? в мене вже четвертий місяць буде і нічого не получається діагноз мій субмукозні вузли матки в когось таке було ?

02 вер 2017 16:37

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Та-дам! У моєму профілі почали відображатися додані друзі! Додавайтеся =)

26 сер 2017 18:27

Показати коментарі (3)

Sakyra світлина

Sakyra  З Днем Незалежності! Миру нам і нашій Батьківщині!

24 сер 2017 11:57

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 вересень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн