Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: законопроект №2342 - загроза традиційній сім'ї - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняОбмінник до Дня Матері

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

законопроект №2342 - загроза традиційній сім'ї ваше ставлення, і які дії в захист сім'ї відбуваються у ваших міст Оцінка: -----

Опитування: чи знаєте ви про законопроект 2342 (21 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

чи знаєте ви про законопроект 2342

1. так, і хочу щоб його прийняли (1 голосів [4.76%])

Відсоток голосів: 4.76%

2. так, і мені байдуже, що з ним далі (1 голосів [4.76%])

3. не знаю, але вже зацікавило (16 голосів [76.19%])

Відсоток голосів: 76.19%

4. не знаю і знати не хочу (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

5. знаю і роблю все можливе, щб його не прийняли (2 голосів [9.52%])

Відсоток голосів: 9.52%

6. не цікавлюсь такими питаннями принципіально (1 голосів [4.76%])

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   максиміліанна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 квітень 2013 - 08:24

На офіційній сторінці ВРУ на черзі стоїть
Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні. (2342)

Погляди на цей законопроект дуже і дуже суперечні, хоча, наприклад, в середовищі моїх друзів родичів, колег, ще жоден не висловився за те, щоб представників меньшин за гендерним типом визнавали як таких і захищали їх права саме за сексуальноорієнтованими ознаками.
Цей законопроект справді несе безпосередню і непряму загрозу для гетеросексуальних сімей, для виховання наших дітей, для здорового майбутнього у державі.
В жодному разі не закликаю до війни проти меньшин, і тим паче супроти кожної окремої особи. Я за те, щоб кожну людину поважали такою як вона є, бо вона є ЛЮДИНА - і цього достатньо поваги.

Цікавить рівень проінформованості стосовного даного проекту та актуальності на місцях. Чи так страшний звір як його малюють? Чи таки варто на це звернути увагу? Що скажете?

Повідомлення відредаговано максиміліанна: 18 квітень 2013 - 08:27

My Signature
Боже, Україну бережи! Господи помилуй!
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюн4ик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 квітень 2013 - 09:49

Чула про цей законопроект, але ці люди в мене поваги не викликають, викликають лише огиду і захист їхніх прав в мене ніяких позитивних емоцій не викликає
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 квітень 2013 - 22:20

судячи з кількості коментарів, про законопроект не тільки я була не в курсі...
дивно, що питання таки важливе, а інформованості жодної. цікаво було б почути різні точки зору.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dark Vesta 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 квітень 2013 - 07:21

текст самого законопроекту тут:
Прихований текст

що можу сказати? мені цей закон не подобається, але - в цьому місці можна починати ставити мені мінуси :) - я вважаю, що, значною мірою, відповідальність за появу цього законопроекту лежить на гомофобах. Бо якби кожен жив за принципом "live and let live", тобто, "живи і дай жити іншим", потреба в захисті прав секс.меншин не виникла б :pardon:

і, до речі, в законі йдеться не лише про права геїв і лесбійок, там ще й захищаються права віруючих:

“Стаття 161. Розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі, приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян України, іноземців та осіб без громадянства у зв’язку з їх релігійними переконаннями
1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян України, іноземців та осіб без громадянства у зв’язку з їх релігійними переконаннями —
караються штрафом від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.”.

Повідомлення відредаговано Dark Vesta: 19 квітень 2013 - 07:29

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dark Vesta 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 квітень 2013 - 07:32

а якщо дивитися глибше, то влада просто створює умови для можливості, в разі чого, притягнути до відповідальності "потрібних" людей. ІМХО
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   stellina 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 квітень 2013 - 07:40

Наші депутати рулять..Заборона абортів .захист секс меншин-так ніби більше в країні немає проблем.Та я б і не сказала що в нас щось загрожує секс меншинам....Просто тепер вони всі "вилізуть з тіні" і пройдуть гей-парадом по Хрещатику...Такий закон є неприйнятним для нашої країни..можете не погодитись але в нас немає ще такої страшної розпусти як в багатьох країнах...
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   remeny 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 квітень 2013 - 08:55

в мене до цього закону, як і до секс-меншин дуже двояке ставлення. з одного боку - це суперечить нормам моралі, в якій я вихована, з іншого - я звикла толерантно ставитися до думок, які розходяться з моїми. та й гомосексуалізм - то не є проблема тільки України, воно є всюди і нам таки потрібно навчитися з тим жити.
стосовно гей-парадів, от в мене в місті не було жодного гей-параду, зате щомісяця в мене під вікнами ходять якісь фанатики (з сексти догналітів чи звідки вони точно не знаю)і кричать "ні гомосексуалізму в Україні".
якщо взяти саме поняття толерантності, я вважаю, що такий закон потрібен, можливо в іншому трактуванні, але українці страшенно нетолерантні до всіх, хто не схожий на них - і в цю категорію входять не тільки ЛГБТ, а й неповносправні, а ще в Україні процвітає расизм і ксенофобія. Ви знаєте, наприклад, що у Львові постійно вчиняють вандальні набіги на єврейські центри. І вхід в львівську синагогу зробили по перепусках, бо одного разу молодики вломилися, понівечили все і порозмальовували графіті.
звісно не потрібно перегинати палку, як в тому анекдоті, що в Америці найвільніше живеться чорній одноногій лесбіянці, хворій на снід. Але толерантності нам ще вчитися і вчитися, а за такі речі повинно бути суворе покарання, бо це не є просто хуліганство.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 квітень 2013 - 10:59

зараз зацікавилась цією темою і чималенько перечитала про різні організації "за" і "проти" даного законопроекту. навіть попадались статті, що жодної загрози звичним нам нормальним сім'ям не існує, а сама боротьба проти гомосексуалістів то роздута піар кампанія комусь там вигідна.
чесно, кажучи не знаю кому вірити. може є в нас хтось на малечі більш обізнаний - просвітіть:
чи реально цим законом вмикається "зелене світло" секс меншинам,
чи несе це якусь загрозу загальному соціальному і кримінальному клімату в Україні?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Xeny 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 31 травень 2013 - 23:08

Думаю про цей закон ще обов'язково згадають тоді, коли потрібно буде притягнути когось до відповідальності і в результаті це виявиться ще одним викривленим у потрібному напрямку законом.
Мені здається, що українці ще не готові нормально сприйняти навіть наявність представників секс меншин поряд, не те щоб їх прийняти.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірочка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 червень 2013 - 11:45

Я проти цього закону в частині визнання секс меншин. Це, як на мене, аморально і гидко, а ще гріховно. Це у Франції було весілля двох цих... показували по телевізору як вони цілувалися, то мене ледь не знудило (вибачте за прямі слова). Мабуть серед наших депутатів також є такі от і приймають Закони для себе.

Повідомлення відредаговано Ірочка: 01 червень 2013 - 11:47

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Діденчиха 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 червень 2013 - 19:03

[hide='reg']http://advokatsergiy...13/03/2342.html[/hid

Повідомлення відредаговано Діденчиха: 24 червень 2013 - 19:10

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NatalkaPo 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 грудень 2013 - 13:42

Я однозначно проти такого закону. До них в ліжка ніхто не лізе, з ким і чим вони там займаються. Так само і традиційні сім'ї, чоловік з жінкою вдома кохаються, але ж ніхто з них не виходить на вулицю і не кричить демонструючи як і в яких позах вони це роблять, і що саме роблять, це - інтим. Це те, що залишилось вдома за закритими дверима. ЛГБТ кричить про захист прав, прав на що, виходити маршем серед усього люду з голими цицьками і геніталіями під кайфом і демонструвати свої збочення і сексбажання, і щоб на то дивилися малі діти? На роботу всіх беруть, тут теж проблем нема, не потрібно при цьому кричати, що я гей чи ні, і люблю в ..о-пу. Так само люба гетеросім'я з'явившись десь в публічному місці і почала би афішувати на публіку не соромлячись свої сексвподобання - їх би суспільство одразу ж засудило, закидало би помідорами і почули би нецензурну лайку і т.д.
А скрізь в країнах, де дається зелене світло ЛГБТ, ущемляються права якраз тільки гетеросексуалів - мама-тато не скажи, бо це їх (ЛГБТ) образить, футболку вдягнув, де намальована мама, тато і дитинка - заарештували і сумашедший штраф виписали (було недавно у Франції), бо цей малюнок ображає права ЛГБТ, свою дитину не вчи Біблії, бо це ображає теж права сексменшин, бо там говориться, що такі стосунки то гріх. Люди, а де тоді наше право, то тепер дитина не повинна називати мене мамою, бо це когось ображає, а моє право на віросповідання і називати речі своїми іменами? Це теж моє право. Казати, що сім'я може бути між чоловіком і жінкою, бо я так думаю, це теж моє право, якщо хтось вважає по іншому, то не біжать люди їм морди бити і вбивати за це. Якщо батюшка, ксьонз, пресвітер, який живе по Біблії і шанує її відмовляється вінчати одностатеві шлюби, бо це протирічить Біблії і вся суть християнства втрачається, має за це перед законом відповідати, то де тоді його право..., якщо це його покликання і обов'язок звернути увагу людини і сказати, що вона грішить, але ж ніхто ніколи нікого не силував каятись і ходити до церкви. То давайте дамо права наркоманам і алкоголікам на вільне право вживати, і не будемо говорити, що вони наркомани, бо то когось образить.
А щоб не сумнівались, ось ссилка
Прихований текст

Повідомлення відредаговано NatalkaPo: 10 грудень 2013 - 18:54

My Signature
Спойлер
  • 3
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 кві 2018 22:52

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 бер 2018 08:58

Показати коментарі (2)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 бер 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 бер 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 бер 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Юлько світлина

Юлько  Дівчатка, де можна у Львові зробити дитині ЕХО серця? Хто в курсі лікар Жельов проводить цю процедуру?

13 лют 2018 23:02

Показати коментарі (3)

Ryzyk світлина

Ryzyk  З родичів чоловіка , найбільше мені подобається - Я . фб ))

04 лют 2018 12:11

Показати коментарі (1)

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа  світлина

ВиШеНьКа@ЧеРеШеНьКа   За свята наїли животик? Гайда до нас на форум ""Прощавайте зайві кілограми! Худнемо до Великодня." http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=72743&st=60&p=2813863

29 січ 2018 09:15

Vanesita світлина

Vanesita  Василини,Василівни Василі та Васильовичі з днем Ангела!!!!

14 січ 2018 13:57

Зіро4ка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 20 квітень 18 )

Реклама

Перекладач онлайн