Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Токсикоз вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 56 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Токсикоз вагітності Як боролися? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 10 лютий 2008 - 23:02

Багатьох вагітних мучає токсикоз у першому триместрі вагітності. :bad: Цікаво дізнатися як хто з ним боровся. Особливо цікаво тим у кого він ще попереду, чи мучає зараз. :morning1:
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 10 лютий 2008 - 23:05

Власне мене він не сильно турбував, Я не могла лише відчиняти холодильник, бо там на мій погляд стояв страшений сморід лимонів.
Зранку мене нудило буквально пару разів. Так що похвалитися нема чим. Зазвичай знаю, що рекомендують їсти не встаючи з ліжка крекери чи сухарики, щоб зменьшити ранкову слабкість.
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sonechko 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 лютий 2008 - 11:49

Ще кажуть, що допомагає томатний сік.
My Signature
Зображення
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Pingvinka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 31 березень 2008 - 18:14

Невже ні в кого нема токсикозу, якщо ця тема така непопулярна? :D Я вже так від нього втомилася, а що буде далі? :( Правда, не скажу, що мене аж дуже сильно тошнить (тьху-тьху), їсти все можу, лише постійно є таке відчуття, ніби вкачало в машині, навіть постійно здається, що пахне бензином, як буває в старих автобусах :good:
Мені трошки допомагає ківі, але ненадовго :( Та й скільки можна того ківі їсти, скоро вже і від нього почне тошнити :smile:
Може хтось ще знає якісь чарівні методи? ;)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ляля 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 31 березень 2008 - 18:55

а у мене токсикозу можна сказати, що й не було :smile: . деякий час (ну дуже трошки) зранку підташнювало, та варто було швиденько закинути шматочок хліба - і усе проходило. Мене раніше укачувало в машині, то я боялась, щоб це не почалось знову. Та нічого, я навіть на море їздила на машині на третьому місяці - все ОК (а це ні мало ні багато 1000 км)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марикоша 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 березень 2008 - 20:29

Він мене і досі переслідує! Правда вже в легшій формі, бо 3 місяці я просто з розуму сходила! І в ранці, і в день, і в вечері, і в ночі :pardon: ... На 14 тижні трохи легше стало: нудить через день, і більше всього ввечері. Про деякі продукти з першого місяця вагітності не можу, навіть, думати! Холодником майже не користуюсь, не можу переносити запах, який, мені так здається ;) , йде від нього, жодні фільтри не допомагають. А ще мене мучить печія :( .
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тарасовамама 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 березень 2008 - 21:06

я їла мятні цукерочки. моя сестра - солоні сухарики чи горішки. а мене від них нудило.
думаю ,кожній вагітній треба знайти щось своє (до смаку)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2008 - 11:00

Первую беременность токсикозило примерно месяц, с утра и до следующего утра и все заново, не помогало ничего, причем на фоне этого хотелось есть как-то остро, чувство было такое,что надо СРОЧНО что-то вкинуть в себя и еще изжога была(говорят на мальчика изжога чаще бывает). Эта беременность чувствую,что иначе протекает. Неделю опять таки тошнило сутки напролет, а потом проснулась в норме одним прекрасным утром. Теперь иногда подташнивает,но не сильно. Вообще говорят помогает чай с мятой, лимончик пососать, кому-то сухарики соленые, конфетки, или жвачки мятные.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2008 - 11:25

Мене не нудило, зате печія страшенна була обидва рази. Спасали ліки Ренні (можна після 12 тижня), молоко маленькими ковтками і морозиво (надзвичайно смачні ліки). А ще я ркагувала на різна запахи, особливо від цигарок. Готова була убити того, кто курив ближче ніж на сто метрів до мене.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   наденька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 01 квітень 2008 - 13:08

У мене токсикоз був до 16 тижня включно.Один раз в день обов"язково була рвота, нудило постійно, не лише від запахів а і від вигляду продуктів, схудла на 3 кг (це при моїй нормальній вазі в 49 кг), допомагала лише вода з лимоном без цукру, і то тільки трошки легше ставало... :hang1: Навіть на облік вчасно не стала бо не виходила практично з дому, а коли сказала про це лікарці в жіночій консультації, вона сказала що сильний токсикоз це коли рвота-5-6 раз на добу і при ньому лежать в лікарні під капельницями, а в мене все нормально ... :sarcastic: Пройшло все само по собі - просто в один день прокинулась і відчуваю - не нудить! Аж боялась вірити :yahoo:
А потім почалась печія.... :shout: найкраще допомагало молоко. і ще трохи насіння смажене.
Тоді здавалось що це все дуже вже дістало, а зараз розумію, що це не так і страшно, проходить і легко забувається. Хоча трохи залишився острах - наступного разу буде так само?
My Signature
Спойлер

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Манюня 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2008 - 13:36

[quote name='наденька' date='1.4.2008, 14:08' post='10752']
У мене токсикоз був до 16 тижня включно.Один раз в день обов"язково була рвота, нудило постійно, не лише від запахів а і від вигляду продуктів, схудла на 3 кг (це при моїй нормальній вазі в 49 кг), допомагала лише вода з лимоном без цукру, і то тільки трошки легше ставало... :shout: Навіть на облік вчасно не стала бо не виходила практично з дому, а коли сказала про це лікарці в жіночій консультації, вона сказала що сильний токсикоз це коли рвота-5-6 раз на добу і при ньому лежать в лікарні під капельницями, а в мене все нормально ... :yahoo: Пройшло все само по собі - просто в один день прокинулась і відчуваю - не нудить! Аж боялась вірити :hang1:
А потім почалась печія.... :shout: найкраще допомагало молоко. і ще трохи насіння смажене.
Тоді здавалось що це все дуже вже дістало, а зараз розумію, що це не так і страшно, проходить і легко забувається. Хоча трохи залишився острах - наступного разу буде так само?
[/quote

Мене так само токсикоз замучив. Я вже нічого не хотіла. Ще й тиск так впав, що з ліжка встати не могла. Зараз я на 15 тижні, вже таких страшних відчуттів немає, але в машині закачує. Казав лікар, що можливий такий стан до перших рухів малюка. Так що я вже чекаю-не дочекаюся... :sarcastic:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Pingvinka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2008 - 14:12

А мене коли тошнить, так їсти хочеться :(, а ні про які продукти навіть подумати не можу... І це триває лише тиждень, а я вже так втомилася :((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 01 квітень 2008 - 15:03

В мене теж був токсикоз. так мене мучив. :yahoo: Спасалась "Ентеросгелем"- допомогав чудово. кума носила двыйню теж ним спасалась :sarcastic:
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 квітень 2008 - 22:14

З першою дитинкою токсикоз був просто жахливий!!!Я реагувала на будь-який запах(а запах мила "Камей" мене до цього часу "напрягає",хоча пройшло вже більше,ніж 12 років).В той час я була студенткою(між 4 і 5 курсом),тому могла дозволити собі власний графік життя :D Я просипалась близько 16 години,дивилась супер-шоу "Угадай мелодию" і серіал"Елен і підлітки",йшла в магазин за якоюсь їдою для чоловіка,годувала його,а потім всю ніч читала книжки.Під ранок засинала.Біля ліжка ,про всяк випадок,"ночувало" відро...Якщо я міняла розпорядок дня,то весь день блювала.Лікар радив мені приймати новокаїн (з ампули),запиваючи водою,але ця суміш зразу ж поверталась на волю...різні "тьотки" радили сухаря погризти,але це було найжахливіше,бо сухарик з шлунковим соком повертався на волю ще з більшим дискомфортом. :sarcastic: Так тривало ТРИ місяці!!!В результаті чого в 4,5 місяці я важила на 7 кілограмів менше,ніж до вагітності!!!Участова-гінеколог не вірила моєму терміну вагітності, заставила на крісло вилазити і все там "щупала",після цього в мене закровило і мене забрали на збереження.До кінця вагітності (тобто за наступні 4,5 місяці)я набрала 19кг.
Цього разу мені було значно легше,але все одно тошнило три місяці.Та розслаблятися я не могла,бо треба було на роботу ходити.А працюю я в такому місці,де запахів "практично" немає-в кафе :D І схудла я тільки на 2 кг.
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2008 - 08:46

Вспомнила,что еще читала, что помогает утром не вставая с кровати выпить стакан воды маленькими глотками и полежать потом еще. Из препаратов медицинских многим хофитол помог.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2008 - 12:03

Мені чоловік щоранку приносив в ліжко сніданок - невстаючи я випивала ковток чаю і скибочку хліба. Через пару хвилин знову. Потім вже нормально сідала і продовжувала сніданок. От якщо я вставала з лішка після 4 годин сну, нічого не поклавши до рота, то 100% "обнімалась з унітазом".
Різним "пузікам" до смаку різне, тому треба старатись щось зїсти не встаючи - сухарики, пряники і т.д. Головне дати щось жолудку для роботи.
Від печії добре помагають сире гарбузове насіння чи прості пластівці (кукурудзяні чи "геркулес").
Мій малюк народився з довгим чорним волоссячком - всі лікарі і медперсонал питали чи в мене була печія. Існує думка що ріст волосся у карапуза супроводжується печією.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Juliette 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2008 - 13:47

у мене теж був жахливий токсікоз рівно три місяці, нудило цілодобово :nea: , не допомагало нічого, ні сухарики вранці, лежачи у ліжку, ні водичка, ні сніданки у ліжку, на молоко я й дивитися не могла, як і на решту продуктів. Єдине що я їла - це бублики маленькі сухі і пила по-трошку кави з лимоном, бо так трошки придушувало нудоту. Працювала я дома, тому могла собі дозволити не вилазити з ліжка довго, десь до 13-14, а потім працювати скільки зможу і скільки треба буде. А якогось прекрасного ранку я прокинулася не з бажанням піти обнятися з фарфоровим другом. а із бажанням з"їсти творогу з вишневим варенням. І на наступний місяць це стало практично єдиною моєю їжею, нудити перестало взагалі, але хотілося їсти тільки творог. Печія - да, була, щоправда вже пізніше, десь місяці на 6 почалася, але на моє щастя батьки мого чоловіка живуть біля Трускавця, тож ми там набрали 10 літрів содової води без якої я потім вже з дому не виходила. Ну й народився патлатий-препатлатий хлопець :) Прикмети підтверджуються.
Але які то все дрібниці скажу я вам, якщо мати почуття гумору :) зараз я згадую цей токсикоз і печію і багато іншого із посмішкою, та власне і тоді намагалася знайти хоч щось смішне у кожній ситуації, бо інакше з глузду з"їдеш.
My Signature
Зображення

Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2008 - 13:52

У мене обидва рази була жахлива печія, а дітки народилися майже лисими. А в невістки печії не була, а доця народилася з кучерявим волоссячком. Тому печія і ріст волосся в дитини ніяк не залежать. :nea:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 квітень 2008 - 15:04

Коли я була вагітна Настею то токсикозу небуло,лиш постійне відчуття голоду,пізніше появилась страшенна печія.
Зараз в мене постійна нудота,згадаю що їла вчора і вже тошнить,хоча рвоти немає.Здається хочеться соку, випила трошки,потім вже на нього дивитись не можу.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   manana 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 квітень 2008 - 20:56

Мене нудило з 8 по 12 тиждень. Поїсти,не встаючи з ліжка,-не помогало, вітаміни не "йшли". Помогав кислий сік(апельсин, лимон,грейпфрут). Схудла на 3 кг
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 56 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (6)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Vanesita світлина

Vanesita  Став запитання у відповідних темах.біда не в тім, що свище вітеееееер лютий"))))

09 лис 2017 14:56

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Kуся світлина

Kуся  Вік, Вікусь з Днем Ангела

24 жов 2017 19:51

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 листопад 17 )

• З днем народження
    Настюша 
    - Вік: 33
  • З днем народження
    Dzvinochok 
    - Вік: 38
  • З днем народження