Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: 8 березня - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Літній Дитячий Обмінник

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

8 березня чи є це для вас свято Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 28 February 2008 - 09:18

Привіт усім.
Мене цікавить ваша думка. Чи є для вас 8 березня святом і як ви звикли його святкувати? Чого чекаєте від своїх половинок? Яке святкування 8 березня вам запам’яталося найбільше?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яблучко 

• Божевільна матуся
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2008 - 09:32

Для мене це свято весни та квітів, а в цьому році ще сподіваюся нна свято велосипеда для малої :D
Дуже люблю в цей день дивитись у вікно на очманілих чоловіків яки з висунутим язиком бігають за подарунками :diablo: Дуже смішна картина.
My Signature
Зображення

- Ви хто?
- Добра фея
- А чому з сокирою?
-Та настрій щось не дуже
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Luna 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2008 - 09:33

Для мене - так - це свято, це привід зустрітися, це привіт зробити комусь приємне і дуже гарний привід не мити посуд і не прибирати в хаті :bad: ніяк особливо не святкуємо - чоловік приносить квіти ну і може святковий сніданок :bad: макарони з ковбасками та сиром чи ще щось таке чоловіче :diablo: цілий день можна посміхатися і нарешті перемкнути внутрішній тумблер на "нарешті весна" :crazy:

найбільше запам*яталося святкування 8 березня років 5 тому, подруга нещодавно народила дитину і доволі кризовий стан в неї був, сама без чоловіка, важкі пологи, важкий матеріальний стан, великий хрест на творчому житті... тож аби її підтримати я наготувала картоплі з салом у фользі, термос з чаєм, назбирала у заплічник дров і вирушила в гості, вона нічого не знала - пішли гуляти з малою - а тут сюрприз :dance2: було дуже гарно і спокійно сидіти біля вогнища на березі Дніпра і смажити ту картоплю - спогади залишилися найкащі :bad:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksanocka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2008 - 09:39

Для мене це було завжди святом, а цього року так подвійне, бо вже маю ще одну людинку, якій я не байдужа - мого маленького синульку.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щасливий татусь 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2008 - 09:49

І як ви його звикли святкувати?

Думаю, кожене березня має бути різним, а не звичним традиційним святом з цвітами і романтичною вечерею, або вліжку з гарною білизною. Хоча як хто святкує, є чоловіки які беруть в жінки гроші на подарунок, але ще й примудряються за них на пиво сходити.
як на мене є три моменти найцікавішого відсвяткування цього жіночого свята.
найщасливіший: відравлення дітей на тиждень до бабусі... цвіти... і купа сексу... не тільки вліжко і коли діти заснуть....

загадковий: прислати квіти без листівки і не признатися від кого, а увечері ще один принести і подарувати.

несподіваний: подарувати лотерейний квиток, або кілька і то різних,

Минулого року я дружині подарував срібні з камінчиком сережки. Купив завчасно і заникав під подушку. А вночі проснувся, розбудив її вчепив сережки і... і зовсім не те що ви подумали. І ліг спати. Вона досі згадує як то всьо відбувалося і ті сережки у неї є найулюбленіші, хоч у сукупності має десь пар з 8.
Для себе я зясував одну істину: не так важливо що ти подаруєш, важливо як ти це зробиш.

Адже можна красиво подарувати й звичайну лампочку розжарювання побажавши щастя, здоровя, успіхів у всіх починаннях, радості й світла в душі й житті. І витягнути оцю лямпочку перевязану червоною стрічечкою.

А те, що 8 березня є святом для всіх жінок, думаю це факт незаперечний, адже хлопчики ще з перших класів починають дарувати дівчаткам подаруночки. Налаштовуючи вас вже тоді, що ви дівчата-жінки- матері. Дарують вам подарунки не за те чи любимо чи не любимо, а просто через те що ви жінки і цього дня ви особливо заслуговуєте від нас уваги і подарунків. А те що після вручення цих подарунків ми знову смикаємо вас за косички, то ще один прояв симпатії, любові... чистої і невинної любові.
My Signature
Майстер улюблених іграшок :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   denysko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2008 - 10:08

Як на мене, то цей день скоріш за все свято весни, тепла і радості, аніж свято жінки. Хоча чоловік у цей день завжди тішить мене маленькими сюрпризами-відкриточки, квіточки, теплі слова, то посуд помиє( і не лише 8 березня), то допоможе щось цікаве приготувати поїсти, буває по-різному.
І знову ж таки, кожне свято,що наближається, для нашої сім*ї-це свято наших діточок. Стараємось, щоб їм воно запам*яталось, щоб у майбутньому згадували і мали з кого взяти приклад.
А насправді кумедно спостерігати за чоловіками у цей день :diablo: !
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2008 - 10:12

Перегляд повідомленняdenysko (28.2.2008, 10:08) писав:

Як на мене, то цей день скоріш за все свято весни, тепла і радості, аніж свято жінки. Хоча чоловік у цей день завжди тішить мене маленькими сюрпризами-відкриточки, квіточки, теплі слова, то посуд помиє( і не лише 8 березня), то допоможе щось цікаве приготувати поїсти, буває по-різному.
І знову ж таки, кожне свято,що наближається, для нашої сім*ї-це свято наших діточок. Стараємось, щоб їм воно запам*яталось, щоб у майбутньому згадували і мали з кого взяти приклад.
А насправді кумедно спостерігати за чоловіками у цей день :diablo: !

Згоден, що за більшістю цікаво спостерігати, як вони намагаються купити починаючи від квітів, раз на рік одягти костюм...

Хоча серед них такі, які знають чого хочуть, тобто професійно підходять до справи... але та професійність у них вроджена
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Olesya 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 28 February 2008 - 12:04

Ми з чоловіком завжди святкуємо це свято. А цього року в йому потрібно буде купити на один подарунок більше - для нашої донечки Юлечки :diablo:
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2008 - 12:27

А в мене чоловік говорить "мовчи, жінко, твій день 8-ме березня", а потім з посмішкою каже, "ой, та це сьогодні" :diablo:
А насправді, то він дарує квіти, а от щось по дому для нього зробити - то йому набагато простіше подарувати дорогий подарунок, а так інколи хочеться щоб звільнили від хатньої роботи
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 28 February 2008 - 13:16

Ми святкуєм у родинному колі. Чололовік повторюючись дарує квіти(та я не проти, а тільки ЗА), готує вечерю. А цього року вперше донечка готує в садочку для матусі подарунок, так що 8 березня для мене плавно переходе в день матері :blum1: :blum1:
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яшма 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2008 - 13:43

Упс, я буду в цій темі оригінальною :blum1: . Ніяк не св"яткуєм, а подарунки чи квіти чоловік і так періодично дарує.
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2008 - 13:46

Перегляд повідомленняЯшма (28.2.2008, 13:43) писав:

Упс, я буду в цій темі оригінальною :blum1: . Ніяк не св"яткуєм, а подарунки чи квіти чоловік і так періодично дарує.

А оте зелене, що не ходить, а пригає, не душить, що всі цього дня отримують квіти, відкриточки, файні і не дуже подаруночки, а ви... :blum1:?
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Яшма 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2008 - 14:33

Перегляд повідомленняЩасливий татусь (28.2.2008, 13:46) писав:

А оте зелене, що не ходить, а пригає, не душить, що всі цього дня отримують квіти, відкриточки, файні і не дуже подаруночки, а ви... :blum1:?

Неа , не душить :blum1: Просто в нас подаруночки і квіти не прив"язуються до конкретних дат.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2008 - 14:47

Перегляд повідомленняЯшма (28.2.2008, 14:33) писав:

Неа , не душить :blum1: Просто в нас подаруночки і квіти не прив"язуються до конкретних дат.

У нас в останній час також, бо так виходить, що на конкретне свято постійно немає грошей! :blum1: Тому подарунки даруються із тижневим запізненням і тоді коли зявляються тошки більше грошей! тобто зайвих грошей. зароблених не на офіційній роботі! отак
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 February 2008 - 10:37

Ну приємно, коли є такий день в році, коли тебе всі зайвий раз вітають і роблять подарунки. Хоча воно і має комуністичне минуле, але від цього воно точно гіршим не стане!
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 February 2008 - 10:41

Ну а Валентин також не наше свято, а якого розмаху набуло! Також багатьом приємно. Бо воно паритене, для обох. Тоді як восьме для жінок, а от шосте чи 23 чоловіче свято, але далеко не всі жінки визнають це і не завжди вітають чоловіків! Чому?
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 February 2008 - 10:50

Перегляд повідомленняЩасливий татусь (29.2.2008, 10:41) писав:

Ну а Валентин також не наше свято, а якого розмаху набуло! Також багатьом приємно. Бо воно паритене, для обох. Тоді як восьме для жінок, а от шосте чи 23 чоловіче свято, але далеко не всі жінки визнають це і не завжди вітають чоловіків! Чому?

Давай не будемо про таких жінок говорити, бо в нас на форумі дівчата вітали чоловіків, які безумовно варті того, щоб їх вітали не тільки в ці дні, а й берегли і були лагідними і розуміючими ввесь час, щоб у чоловіка був нестерпний потяг йти додому раніше, а не затримуватись на роботі, аби лише вдома не пиляли... а жінки деякі вважають, що це більш свято для тих, хто служив в армії... особисто для мене - це свято чоловіків, як то кажуть чоловічий день, а восьме березня - це свято для жінок...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 February 2008 - 14:46

Перегляд повідомленняЯшма (28.2.2008, 13:43) писав:

Упс, я буду в цій темі оригінальною :blink: . Ніяк не св"яткуєм, а подарунки чи квіти чоловік і так періодично дарує.

Не Ви одні!!! :D
Ми теж особливо не заморочуємось з святами і святкуваннями,а подарунки і квіти я взагалі не визнаю.В нас спільна "тумбочка" і тому подарунок мені (чи йому)купується за спільні гроші.В чому ж тоді радість???Все,що мені треба,я купляю сама,не питаючись дозволу і не радячись з чоловіком,те саме робить він.А квіти я люблю тільки на своїй дачі-щороку,як Буратіно закопував золоті,я закопую пару сотень гривень у вигляті цибулинок,бульбочок і насінин!!!
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 February 2008 - 14:51

Перегляд повідомленняТетянка (29.2.2008, 14:46) писав:

Не Ви одні!!! :D
Ми теж особливо не заморочуємось з святами і святкуваннями,а подарунки і квіти я взагалі не визнаю.В нас спільна "тумбочка" і тому подарунок мені (чи йому)купується за спільні гроші.В чому ж тоді радість???Все,що мені треба,я купляю сама,не питаючись дозволу і не радячись з чоловіком,те саме робить він.А квіти я люблю тільки на своїй дачі-щороку,як Буратіно закопував золоті,я закопую пару сотень гривень у вигляті цибулинок,бульбочок і насінин!!!

хароша страна дураков! а ви хоч ці цибульки викопуєте?
в нас також спільна скринька, але знаходимо копійки. щоби зробити приятно. Але якщо вам так добре, то нічого не маю проти... хоча ось вам :blink: єден біленький тюльпанчик!
My Signature
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 February 2008 - 14:55

Перегляд повідомленняЩасливий татусь (29.2.2008, 14:51) писав:

хароша страна дураков! а ви хоч ці цибульки викопуєте?
в нас також спільна скринька, але знаходимо копійки. щоби зробити приятно. Але якщо вам так добре, то нічого не маю проти... хоча ось вам :blink: єден біленький тюльпанчик!

Так,викопую в міру необхідності!!! :D
А за тюльпанчик велике дякую!!!
:acute:
My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (1)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 July 18 )

Реклама

Перекладач онлайн