Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вибрати першу коляску для новонародженого - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вибрати першу коляску для новонародженого завдання не з легких. Від яскравих забарвлень і багатства модельного р Оцінка: -----

Опитування: Вибрати першу коляску для новонародженого (10 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Яку ви купували коляску?

1. Дешево і сердито (до 200$) (3 голосів [30.00%])

Відсоток голосів: 30.00%

2. Середній сегмент (5 голосів [50.00%])

Відсоток голосів: 50.00%

3. Вищого класу (2 голосів [20.00%])

Відсоток голосів: 20.00%

4. Візок не купували (0 голосів [0.00%])

Відсоток голосів: 0.00%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   MBaby 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 17 лютий 2017 - 21:52

Вибрати першу коляску для новонародженого - завдання не з легких. Від яскравих забарвлень і багатства модельного ряду захоплює дух. Іноді хочеться просто взяти першу-ліпшу, щоб нарешті закінчився похід за цими нескінченними колясочними рядами. Але не поспішайте! Незручна, важка і неповоротка коляска може стати серйозною проблемою. Давайте підійдемо до її вибору з практичного боку. Але не варто забувати і про те, що коляска повинна вам просто подобатися.

Як вибрати коляску: основні види

Сучасні коляски можна розділити на три види. Це класична люлька, трансформер і "2 в 1" або "3 в 1".

* Класична люлька - це звичайнісінька коляска для новонароджених, що складається з так званого шасі (рама з колесами) і власне люльки.

* Коляска-трансформер легко перетворюється з люльки в прогулянкову, коли дитина підростає.

* Коляска "2 в 1" перетворюється з люльки в прогулянкову, але вже шляхом повної заміни спального блоку прогулянковим. * Коляска "3 в 1" - це ще й автокрісло, яке встановлюється на шасі. Такий варіант зручний, якщо дитину потрібно ненадовго взяти з собою. Автокрісло просто переноситься з машини на шасі коляски, і необхідність тягнути з собою всю важку коляску відпадає.

Як вибрати коляску: вимоги до коліс

Краще вибирати коляску з великими колесами. Саме від розміру коліс залежить плавність ходу коляски і простота в управлінні.
Колеса бувають надувними або монолітними. Коляска з надувними колесами більш прохідна: плавний хід надувні колеса забезпечують краще, ніж монолітні.
Зараз з'явилося багато колясок на трьох колесах. Три колеса зручні, коли ви йдете по вузькій стежці. А ось пропустити між коліс калюжу або яму на дорозі ви вже не зможете - доведеться об'їжджати. Та й при нерівних спусках такі коляски не дуже стійкі.
Коляски на чотирьох колесах добре проходять і по піску, і по снігу. Не варто забувати і про те, що спуски, наприклад, в переходах, також обладнані лише двоколійними з'їздами.
Ще один корисний винахід - це плаваючі передні колеса. Завдяки маневреності, яку вони надають "водієві", управляти коляскою однією рукою не складе ніяких труднощів. Зате, коли необхідно подолати важкопрохідний ділянку шляху (скажімо, по снігу), існує можливість фіксації прямого ходу: коли всі чотири колеса коляски коштують прямо.
Зверніть увагу на систему амортизації і гальма. М'яка підвіска робить для малюка непомітними нерівності дороги і переїзди через перешкоди. Заколисувати малюка можна буде однією рукою. Гальмівна педаль повинна бути не надто податливою, щоб не спрацьовувати при випадковому торканні і не надто жорсткою, коли доводиться допомагати руками.
Як вибрати коляску: оптимальні габарити

1. Звичайно, коляски-трансформери і коляски типу "2 в 1" на перший погляд здаються набагато вигідніше, ніж покупка спочатку простої люльки, а потім ще і прогулянкової коляски. Однак плюс класичної люльки складається в її відносній легкості. Вага трансформерів і колясок "2 в 1" коливається в середньому від 12 до 18 кг. Звичайною люльки - 7-10 кг.
2. А ось розміри у більшості колясок насправді практично однакові. Довжина і ширина спального місця для немовляти в середньому складають 95 на 65 см (плюс-мінус 5 см).
3. Зверніть увагу на висоту бортів люльки. Якщо влітку на малюка надіто зовсім небагато речей, а зверху можна обійтися легким пледом, то взимку під чохол коляски вам належить помістити теплу підкладку, крихітку в зимовому комбінезоні і ковдру! Тому краще вибирати коляску з високими бортами (від 30 см).
4. І звичайно, особисто випробуйте складаний механізм. Коляска повинна легко складатися і розкладатися зусиллями однієї людини. Якщо ви плануєте перевозити дитину в машині, перевірте, чи поміститься складена коляска в ваш автомобіль.

Як вибрати коляску: ручка

Всі типи колясок з однією горизонтальною ручкою, або двома загнутими. Деякі моделі поєднують те й інше.

Горизонтальна ручка у більшості колясок регулюється або по висоті (телескопічна ручка), або змінюється її кут нахилу (ламана ручка). Той і інший варіанти зручні і для високих "водіїв", і для невеликих: в будь-який момент ручку можна легко відрегулювати по зростанню.

Дуже зручно, коли ручка у коляски перекидна. За бажанням ви можете везти малюка обличчям по ходу руху або особою до себе. Розгортаючи коляску в потрібному напрямку, ви вбережете дитину від різких поривів вітру або сильного снігу.

Як вибрати коляску: капюшон

Перевірте, чи легко складається і розкладається капюшон люльки. На капюшонах більшості колясок є вентиляційні віконця з сітки, які закриваються на блискавку. Влітку це великий плюс. А ось якщо через ці віконця буде задувати зимовий вітер, це може стати серйозною проблемою, простежте за цим. Якщо ви вирішили придбати коляску "2 в 1", то не забудьте перевірити функції капюшона не тільки на люльці, а й на прогулянковому блоці.

Як вибрати коляску: аксесуари

Одні аксесуари продаються в комплекті з коляскою, інші потрібно купувати окремо.

Сумка для мами дозволяє тримати під рукою все найнеобхідніше: від вологих серветок та іграшок до пляшечок з харчуванням. Вона надійно кріпиться на ручці коляски і не заважає при русі. При необхідності сумка легко знімається, а довга ручка дозволяє нести сумку на плечі.

Дощовик - незамінна річ під час дощу або мокрого снігу. Зроблений з непромокаючої матеріалу чохол вкриє коляску від капюшона до нижнього борту люльки. Вибирайте прозорий дощовик, дитина буде вивчати навколишній світ. А завдяки маленькому віконечку попереду дитина в колясці продовжить отримувати свіже повітря.

Москітна сітка захистить малюка в літню пору від комах і мошок. На дачі або під час прогулянки лісом без неї не обійтися.

А ось в зимовий час дуже стане в нагоді муфта для рук, що кріпиться на ручку коляски. Така річ буде зігрівати ваші руки краще будь-яких рукавиць і не стане на заваді, коли знадобиться щось швидко поправити в колясці.

Як вибрати коляску: корзина для покупок

Для більшості мам (та й татів) місткість кошика для покупок є важливим критерієм у виборі коляски.
Багато звертають увагу тільки на обсяг кошика під коляскою і зовсім забувають, що важливу роль в цьому питанні відіграє і її доступність. Найчастіше між дном люльки і металевими перекладинами, на яких кріпиться кошик, всього кілька сантиметрів. Покласти в таку корзину що-небудь більш-менш велике стає нерозв'язним завданням.

У деяких моделей колясок "2 в 1" відстань між кошиком і люлькою цілком достатня. Зате після зміни люльки на прогулянковий блок в кошик під коляскою чи можна протиснути велике яблуко. Тому не пошкодуйте часу і перед покупкою встановіть на шасі не тільки люльку, але і змінний блок.

Надіємось що стаття буде корисною для Вас!
Рекламу узгоджуйте з адміністрацією
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hrezontemka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 лютий 2017 - 00:24

дe була ця тeма як я шукала коляску)моі пошуки були довгими і рeтeльними,попeршe цінова політика була обмeжeна,по другe щоб люлька і колeса вeликі були і обоязково надувні бо вичитала в інтeрнeті що на зиму вони кращі,і висока,бо чоловік за два мeтри ростом,щоб нe горбився до нeі..і врeшті знайшла таку(точнішe вона мeнe)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алетейя 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 18 лютий 2017 - 01:16

А де варіант "Ми не купували коляску"? :girl_flag_of_truce:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 18 лютий 2017 - 01:20

Алетейя, )))))))
зараз додам

дійсно не купували, навіть люльку?
My Signature
Мій список книг
Дорота Тераковська "Мишка" (Saulė), - шукаю
Прочитано: Марті Леймбах "Деніель мовчить" (юля+рома), Емма Донохью "Кімната" (КсеніяЦ), П.Дракерман Французьке виховання (Толянка), Дж.Смоклер "Записки жахливої матусі" (Bossy), Даррел Джеральд "Спіймай мені Колобуса" (заміна, romoksana)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алетейя 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 18 лютий 2017 - 12:12

❤❤❤, неа) Трикотажний слінг з перших днів) Кума потім наполегливо віддала свою стару, але ми все одно гуляли в слінгу, а коляску пару раз брали на великі закупи в супермаркет) Знаю не одну маму, яка чудово обходилась без візка) :AllSmail (155):

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Viktoriyat 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 квітень 2017 - 17:10

Перегляд повідомленняHrezontemka сказав:

дe була ця тeма як я шукала коляску)моі пошуки були довгими і рeтeльними,попeршe цінова політика була обмeжeна,по другe щоб люлька і колeса вeликі були і обоязково надувні бо вичитала в інтeрнeті що на зиму вони кращі,і висока,бо чоловік за два мeтри ростом,щоб нe горбився до нeі..і врeшті знайшла таку(точнішe вона мeнe)

і яка це каляска? бо в мене теж чоловік 2м ростом))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лорелея 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 травень 2017 - 12:57

А я так хотіла знайти візочка з люлькою вагою 7 кг. От тільки не знайшла.(( чи вони в супер-дорогих категоріях?
My Signature
Зображення
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Hrezontemka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 травень 2017 - 21:25

Перегляд повідомленняViktoriyat (30 квітень 2017 - 17:10) писав:

і яка це каляска? бо в мене теж чоловік 2м ростом))

гляньтe коляски Адамeкс, вони майжe всі високі, у нас Адамeкс марс, хоч і важка та я нeю дуууужe задоволeна і люлька вeлика та глубока
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zefirka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 18 травень 2017 - 22:21

Hrezontemka, от і я про те саме подумала :)) але тепер вже знатиму ці тонкощі на наступний раз :)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nataliakuk2 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 13:18

зараз на вулиці дуже багато бачу коляску анекс спорт і кросс, скажіть якій би ви надали перевагу?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   A_spring_sun 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 вересень 2017 - 14:12

Перегляд повідомленняnataliakuk2 (18 вересень 2017 - 13:18) писав:

зараз на вулиці дуже багато бачу коляску анекс спорт і кросс, скажіть якій би ви надали перевагу?

Якщо серед цих двох то краще Анекс спорт. Я читала багато хороших відзивів про неї, та й бачу гарно катаються в нас на вулицях вони. А Анекс крос купила моя родичка, то через 2 місяці міняли раму, добре що на гарантії.(Це було в березні- квітні цього року). І взагалі вона каже що не задоволена коляскою. Жаліє що потратила стільки грошей на неї.
My Signature
Я Валя, можна на "ти"))

Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ника Мазурок2 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 жовтень 2017 - 14:46

А мені і кросс дуже подобається, кажуть що в ней хороша амортизація))
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 18 жовтень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн