Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Рецензії на флешмобівські книги - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Зворотній відлік!

• 90 Сторінок +
  • « Перша
  • 88
  • 89
  • 90
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Рецензії на флешмобівські книги Оцінка: ***** 5 Голосів

Користувач поза мережею   Jullietta 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 12 грудень 2011 - 22:19

Літературний флешмоб!

В цій темі розміщуємо рецензії на прочитані книги з літературного флешмобу! А також обговорюємо їх - враження, чому саме ця книга була запропонована і т. д.

Так як тут зібрався цілий рух флешмобівців і всі пишуть рецензії, то вирішила зібрати корисні поради щодо їх написання. Сподіваюсь стануть у нагоді всім))

Рецензія (від лат. Recensio «розгляд») - відгук, розбір і оцінка нового художнього, наукового або науково-популярного твору; жанр критики, літературної, газетно-журнальної публікації.

Спойлер

КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ

Спойлер

Деякі питання, які вам допоможуть в роботі над відгуком (план рецензії):
Спойлер

Ось так)) Це звісно зібрано з різних джерел і не є для професіоналів. Але думаю для себе вчитися гарно висловлювати свої думки теж не завадить))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 10
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jullietta 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 січень 2013 - 11:06

Учасники флешмобу 2013:
Спойлер

Учасники флешмобу 2014:
Спойлер

БОНУС!!! (2014)
Спойлер

Учасники флешмобу 2015:

Спойлер

БОНУС 2015
Спойлер

Учасники флешмобу 2016 року

Спойлер

БОНУС 2016
Спойлер

Повідомлення відредаговано Санджана: 29 січень 2017 - 09:34

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 12
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roza Marena 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 січень 2015 - 13:14

Jullietta минулого року наголошувала, і я цього року, як куратор теми, знову хочу наголосити: дуже прошу рецензентів не займатися переповіданням сюжету прочитаної книги, максимум пару речень для загального окреслення тематики і настрою книги. Детальних описів сюжету в інтернеті є повно, кого зацікавить - той почитає, а вас прошу розповідати про свої враження, відчуття, емоції, ваше бачення і сприйняття прочитаного. Саме такі рецензії складають найбільший інтерес :)
Давайте будемо вчитися писати красиво у тих, чиї твори ми читаємо
:11_1_211v:

Повідомлення відредаговано Roza Marena: 08 квітень 2015 - 18:06

My Signature
Зображення

Long Live Rock ’n’ Roll!
  • 11
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 23 грудень 2016 - 18:54

Учасники флешмобу 2017р:)

Спойлер

Отже, список бонусів від Roza Marena на 2017р

Спойлер

Повідомлення відредаговано Санджана: 24 березень 2017 - 17:49

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• 90 Сторінок +
  • « Перша
  • 88
  • 89
  • 90

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 березень 2017 - 19:57

В. Лис «Камінь посеред саду» (НІКА)

Доволі неоднозначною видалась мені ця книга. Стиль написання зовсім не мій.
Почалось усе як детектив. Свою історію розповідає сам герой. У його житті постійні невдачі, і відчуває він себе нікчемною людиною. Постійно «копається» у собі, думає згадує, аналізує, взагалі дивно себе веде. Книга-суцільні внутрішні переживання.
Я заплуталась у жінках Андрія, не зрозуміла, кого любив, кого ні? З ким був, а з ким ні?
Взагалі все якось так розмито, що не відразу здогадаєшся, де реальність, а де уява. Наприклад чи реальним був Яромир? Для чого автор ввів його в історію? І, що трапилось далі?
Кінець теж розмитий і незрозумілий.

Моя оцінка: :give_heart: :give_heart: :give_heart:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 8
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 24 березень 2017 - 12:05

.Талан "Яга" Ксенія Ц флешмоб 2017
Коли читали не покидало відчуття,що автор намагався скопіювати стиль в Люко Дашвар, але не дотягнув.Таке враження,що книга більш підходить для підлітків. Під час читання все не покидало відчуття награності,хотілось закрити і сказати "не вірю, не правдоподібно".Оцінка :give_heart: :give_heart: :give_heart:
10Борошняні немовлята Енн Файн Маду флешмоб 2017.
О дуже цікавий твір, легко читається,коротенький, з описами життя "тяжких"підлітків. Класу якийсь складається переважно з двієчників дали завдання- три тижні доглядати за "борошяниними немовлятами"як справжніми дітьми. І вони багато чого для себе відкрили нового,чого і не всі дорослі знають. Під час прочитання виникала думка,що всім сімейним парам,які хочуть завести дітей варто провести такий експеримент, тоді хоч трішки зявиться розуміння як же ж воно ростити дитину,і дасть можливість оцінити власні сили.
Оцінка :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:

Макс Фрай "Большая телега" Лукава Кішка флешмоб 2016
Як завжди в захваті від книг Макса Фрая, легка мова, цікаво написано, досить фантастично,але ж так хочеться вірити в такі історії. Дана книга це збірка історій про невеличкі міста і містечка Європи. Дуже цікаво. Оцінка :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart: :give_heart:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 8
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Saulė 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 березень 2017 - 16:58

Анджей Сапковський "Вежа блазнів" (❤❤❤)

Химерний, фентезійний, історичний, іронічний, пригодницький, богословський, детективний і любовний роман. Водночас.
Починається твір з еротичної сцени і перетворюється у постійну втечу головного героя, яка триває понад 700 сторінок першого тому саги-трилогії. Утікає Рейневан від майже усіх: розгнівних родичів чоловіка звабленої ним жінки, найманців, лицарів-раубріттерів (розбійників), клерикалів, інквізиції і членів таємного ордену людей в чорному. Втікає не сам — до нього долучаються колоритні персонажі: цинік і шельма Шарлей та дивак із потойбічним духом всередині Самсон. Дорогою вони зустрічають багато (а часом і забагато) різних людей, запам’ятати яких читачеві (мені, принаймні) несила, але які гарно ілюструють колорит Шльонська (Сілезії) початку 15-го століття.

Історична подія, навколо якої крутиться все інше, — гуситська війна. І так оте протистояння мені нагадує сучасні подібні проблеми, що воістину: немає нічого нового під сонцем. Реформи так само, як і тоді, викликають супротив лише тому, що до старого вже всі звикли, то чого рипатися? Ті, кого цими реформами прагнуть позбавити привілеїв, роблять усе можливе, щоб втримати владу й гроші, навіть якщо за це інші мають заплатити кров’ю. Мудрагелі, які бачать більше й далі за основну масу народу, здатні лише мудрагельствувати, але не хочуть діяти — впадло. Винахідники того, що може змінити світ (і таки змінює його, як бачимо через кілька століть), безпомічно бігають зі своїми ноу-хау, шукаючи "спонсорів" — ідеї без вкладання у них грошей нічого не варті. Жорстокість породжує таку ж жорстокість, а правда — на боці сильного. І коли супротивники відмовляються чути те, що мають сказати одне одному, починають говорити гармати (цебто самостріли, гізарми, мечі, арбалети, списи і чим тоді ще билися).

Автор не гребує ані міцним слівцем (типовим матюком), ані мудрою латиною (у книзі понад 500 приміток, викликаних здебільшого використанням мертвої мови). Християнські догми переплітаються з язичництвом, медицина — з магією, серйозне — з комічним, пафосне — з низьким. Насиченість іменами, цитатами, довгими латинськими назвами книг і трактатів уповільнює читання (два тижні на книгу — то мій своєрідний антирекорд), але разом із тим змушує не бігти галопом за сюжетними перипетіями, а пригальмовувати, приглядатися і бачити щось більше за фентезі і пригоди.
І про переклад українською: це було прекрасно — читати такий гарний текст такою гарною мовою. А ще — цитувати й цитувати...

Оцінка: Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 7
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 90 Сторінок +
  • « Перша
  • 88
  • 89
  • 90

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Roza Marena 

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Сонцесяйна світлина
allinav світлина
Bogdana світлина

Bogdana  В нас гримить і блискає. Весна)))

22 бер 2017 20:09

Показати коментарі (2)

Кравчучка світлина

Кравчучка  Швидше за все, справжнє щастя це і є момент пробудження вночі, коли чуєш плач дитини і слова чоловіка, який підійде до ліжечка говорить: "Тихіше, Сонечко, не шуми, а то маму розбудиш".

21 бер 2017 17:28

Flower2 світлина

Flower2  хочу стати мамою маленького ангелочка

13 бер 2017 21:38

БВікуськаП світлина

БВікуськаП  Скоро лелека мій прилетить

12 бер 2017 19:57

IrunkAblondunkA світлина
АмІнка світлина

АмІнка  Декрет - це єдина робота, де начальнику із задоволенням цілуєш дупку)))

11 бер 2017 10:21

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  І день іде, і ніч іде. І, голову схопивши в руки, Дивуєшся, чому не йде. Апостол правди і науки?

09 бер 2017 22:48

Показати коментарі (1)

NadiAmor світлина

NadiAmor  У всьому шукаю позитив! :)

06 бер 2017 09:36

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 28 березень 17 )

• З днем народження
    Yannochka 
    - Вік: 31
  • З днем народження