Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Самомами сюди - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Самомами сюди давайте знайомитись Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Kuripochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 16 серпень 2015 - 07:35

Перегляд повідомленняpingviniatko20 (16 серпень 2015 - 01:50) писав:

привіт!

я до вас....

хоч я офіційно не розлучена, але разом ми не живемо з 31 грудня 2014 року....

в мене є синочок. моє щастя!!!

мені майже 35 (скоро буде). синочку 2 і 2... ми зі Львова.. і іноді мені тяжко... хоча всі мої рідні мене підтримують... іноді така холера за горло схватить що навіть вити не допомагає((( а мушу тримати лице... бо так сталось що мушу бути сильною.... тєжко...

Привіт серед сильних мамусь)
Я не розлучена, бо й не будла одружена...
Норкова Леді , і справді наступив той момент, коли я її вже 2,5 місяці беру на руки, балдію від її запаху, просто зносить від радості, коли донечка вранці посміхається до мене у відповідь, ще лежачи в ліжечку.

pingviniatko20, ми не мусимо бути сильні, ми такі вже є. Твоєму хлопчику лиш 2 рочки. І якщо ти переживеш оце все що на тебе звалилось (я підозрюю, що не дарма дата така новий рік і т д...значить було чого йти саме в свято), то ти ще зможеш ого-го чого добитися. А вити то брось! Вити ми не маємо права! Ти ж знаєш, як діти відчувають наш настрій. У твого синочка сильна, красива і любляча мама! так що прорвемося. Бо інакше не може бути! Зверху все видно: кому і коли що посилати, ніщо не дається понад наші сили. Я так говорю, не тому що я якась особливо віруюча. Просто по ходу цього останнього року роблю такі висновки. Все буде, з часом..саме тоді коли треба, просто варто вірити і дуже хотіти!
My Signature
Найкраща картина-маленькі оченята, що дивляться в твої очі, найкращий запах ховається у складках дитячої шийки, найкращий звук - сопіння маленького носика поряд))

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   pingviniatko20 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 серпень 2015 - 00:03

Kuripochka, дякую!!! дякую тобі за підтримку))))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нівейка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 серпень 2015 - 15:39

Привіт..Приймайте і нас в свою компанію сильних мамусь-мені незабаром 36,донечці в вересні буде 2 рочки.Офіційно ми з татом малечі нерозведені але неживемо разом 1рік5місяців.Наша історія така-вийшла заміж пізно в 29,прожили майже 6 років а хорошого нема що згадати,чоловік думав лиш про себе-на словах ніби то і хотів дитинку сім*ю але в мене були проблеми зі здоров*ям по жіночому,завагітніти немогла.Впала в депресію а він добивав мене морально-*безплідна*,*гермафродит**кому ти треба така*...Все це накопичувалось в мені але ще думалось-от завагітнію народжу і все буде наладиться..Тягнула матеріально все сама-операціі ,поіздки по різних лікарнях,лікування.Дякувати Богу і лікарям я завагітніла.Народила донечку але в наших відносинах з чоловіком нічого неналадилось і я просто попросила його залишити нас.Важкувато звичайно,тим більше що в мене немає батьків і допомогти нам хоча би морально,хоча б підтримкою немає кому.Та й живемо ми в орендованому житлі ще й без прописки..Але я знаю що ради донечки я здолаю всі негаразди і все в нас буде добре.
My Signature
щастя наче метелик,як тільки перестанеш його ловити -тихенько сяде тобі на плече...
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ReLaXinKa 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 серпень 2015 - 13:32

Дівчатка Ви і справді сильні матусі,молодці так тримати.Особливо заради діток готові до всього.Але хочу побажати Вам від усього серця,СПРАВЖНЬОГО МАТЕРИНСЬКОГО ,ЖІНОЧОГО ЩАСТЯ,

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 серпень 2015 - 00:09

Нівейка, привіт! напевно багато історій мають схожий сценарій... але ми прорвемось))))) і ти теж))))

, дякую тобі велике!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 серпень 2015 - 14:47

Нівейка, привіт. Давно не "бачилися" шкода що тут зустрілися.
Та все ж.
Дівчата, я вважаю, що все що не стається, то до кращого. Моя кума виховує сама доньку майже з самого народження і аби ви бачили яка гарна і розумна і хороша та дитина. Ми на неї часом дивимося і міркуємо, що якби батько був би поруч вона б не була такою чемною і милою дівчинкою.
Ваші дітки мають саме головне-своїх матусь і все у них і у вас буде добре.
А я тимчасово стаю самомамою, бо чоловік збирається закордон на півроку мінімум. Я і не очікую чогось надскладного, бо і так майже весь час сама з донею, але якось шкода дитини. Бо все ж перед сном ходить тата шукає, щоб він її поцьомав і надобраніч побажав.
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   11111 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 липень 2016 - 00:32

Дівчата я самомама з 6 дітьми)) Мені 33 і в мене 6 дітей))) не важко коли вже втягнулись скажу більше важко коли їх нема поруч( коли в таборі на відпочинку) Тато як всі гулящий, застукала з іншою і вигнала...вважаю що себе треба любити і твоя сімя там де ти і діти...чоловік сьогодні є завтра ні. Так і взагалі краще самій чим з тим хто не поважає сімю.
  • 11
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 липень 2016 - 15:52

Перегляд повідомлення11111 (01 липень 2016 - 00:32) писав:

Дівчата я самомама з 6 дітьми)) Мені 33 і в мене 6 дітей))) не важко коли вже втягнулись скажу більше важко коли їх нема поруч( коли в таборі на відпочинку) Тато як всі гулящий, застукала з іншою і вигнала...вважаю що себе треба любити і твоя сімя там де ти і діти...чоловік сьогодні є завтра ні. Так і взагалі краще самій чим з тим хто не поважає сімю.

Я тобі просто аплодую, і щиро бажаю нехай Боженька дасть сил, терпіння, домопоги і моральної і матеріальної, і обовязково хай зявиться той чоловік сміливий і чесний, що стане вам усім надійним тилом! :girl_tender:
My Signature
Найкраща картина-маленькі оченята, що дивляться в твої очі, найкращий запах ховається у складках дитячої шийки, найкращий звук - сопіння маленького носика поряд))

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 липень 2016 - 19:45

11111, я просто вражена!!! я тобі аплодую стоячі!!!!! ти молодець, що наважилась на шість діточок!!! велика родина завжди в допомогу.. хоча і тяжко... а чоловік? ну дійсно навіщо такий чоловік який не поважає свою родину.. і не тільки дружну, а й ще діточок... все буде добре!! нам всім трохи тяжче ніж повним сімям, але результат завжди більш виражений))) зараз, коли побут дешо налагодився, коли в душі в мене вляглась буря, коли забила на питання "чому він не приходить до сина?"... мені стало легше...і як не дивно я почала бачити в інших родинах (особливо в жінок) те що є дуже багато сімей існування спільне який мучить і мам і татів і дітей.. може мені дійсно самій краще? є я і є син... за якого я дбаю і переживаю.. і вся увага і емоції тільки йому... і не треба думати де був? де є? чому не дома? і т д ... якось стало більше сил без тих морально-емоційних питань...
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Burul'ka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2016 - 13:56

Привіт усім!Вже 2 роки читаю цю темку, відтоді як розлучилася і офіційно перейшла у статус самомами. У мене 2 чудових діток, непогана робота, власне житло, але немає жіночого щастя. Завжди хотіла мати міцну сім"ю, бо сама виросла без тата. Але наш тато не витримав відповідальності, донечці ще й року не було, як пішов жити до своїх родичів під приводом того, що в нього поруч робота.Так окремо ми і жили 2 роки, кожен сам по собі, фінансово не допомагав зовсім. Коли постійні розмови і прохання про спільне житло і переїзд до нього не дали результату я відважилась на розлучення. Думала, що одумається, захоче нас втримати. А він тільки радий був, став вільний, а я самотньою з двома дітками. Подала на аліменти, платить по 500 грн. на дитину, але з великими затримками. Приїжджає дуже рідко, наобіцяє малим, що приїде, ми прочекаємо пів дня, а він навіть телефон вимикає. Всі фінансові, побутові проблеми вирішую сама. З родичів у мене лише мама, яка не завжди може допомогти з садочком.Ми для неї зайвий клопіт.
Постійно себе гризу, що не за того заміж вийшла, що зіпсувала життя і собі і дітям. А ще він мене загнав у комплекси. Сказав і він, і його тато, що кому ти така потрібна з двома дітьми. А я собі ще знайду. І знайшов.У нього там все добре велике кохання, а я вже 2 роки сама. І знаю, що повні сім'ї теж не завжди щасливі, але так погано на душі. Відчуваю себе якимось непотребом. Не знаю вже де брати сили, щоб одягати маску щасливої і незалежної, і доказувати всім "доброзичливцям", що наша маленька сім'я не гірша, а діти мають все, що потрібно.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нацька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 26 серпень 2016 - 14:10

Бурулька, а ви нікому нічого не доводьте. Просто назло всім ворогам))) будьте щасливою. Дітки підростуть і самі всі пазлики складуть про маму з татом.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Papilon 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2016 - 14:49

Burul'ka, Не падайте духом, завжди так не буде! У мене багато знайомих жінок, які виховують діток самі, тож прекрасно можу уявити всі ваші труднощі і переживання. Дасть Бог і у вашому житті неодмінно з'явиться чоловік який буде вас і діток цінувати і любити.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маша1 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 серпень 2016 - 14:54

Я вже 5 років сама виховую дитину. Іншої сім"ї не маю, та й стосунків серйозних і не було. Але справді, нікому і нічого не доказую, живу для себе і сина, роблю так, як хочу я, ні перед ким не відчитуюсь. Що так сталось не жалію, якщо ще хтось має бути в моєму житті, то буде, основне, щоб всі здорові були.
Буває важко фізично, важко фінансово, але по трохи справляємось, встигаємо і відпочивати, і працювати, і вчитися. Також важко пояснювати, чому тато живе не з нами. І ще син дуже захищає свого тата, хоча дуже рідко його бачить і не чує навіть по телефону. Але це вибір батька - не брати участі в житті дитини, не допомагати, не цікавитись ...
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   DariaFromKiev 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 квітень 2017 - 08:33

Я з тих, хто була вихована мамою-одиначкою). Тому подумала, можливо у вас є якісь питання, деякі моменти зрозуміти з точки зору дитини. Я з радістю відповім)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   IRUNA110984 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 червень 2017 - 15:36

От і я тут.........Ніколи б не подумала що розлучусь, в мене мама також розлучалася коли мені було десь 4-5років, але потім знову одружилася повезло., я завжди думала що в мене таке не буде і підсвідомо боялась того, але от розлучилися вже як 3 міс, а не живемо разом більше року.Чоловік і малу навідує, і допомагає. Про розлучення не жалію бо проживши 7.5років після того як розійшлися чоловік дивує не з хорошої сторони. Саме тяжче що все з того є що немає повноцінної сім'ї, людини з якою можна поговорити,щоб хтось обійняв, іноді й пожалів, десь піти - вийти....Але може завжди так не буде, і добре що маю донечку яку я люблю і заради кого жити
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Stasuk_Nata 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 31 жовтень 2017 - 18:34

привіт приймайте і мене до самомам)Маю двох синочків ,разом з чоловіком прожили 7років але дальше не склалось)і я щаслива що маю своїх хлопчиків)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 грудень 2017 - 10:52

IRUNA110984 , Stasuk_Nata , дівчата ще жодна жінка не загнулась від того, що сама з дітьми. І ми вистоїмо. Стосовно хтось обійняв і пошкодував це так, це правда, цього хочеться...
Але вже 2 з половиною роки переконуюсь, що сенс жити є, не падати духом. Я вийшла на роботу,коли мацьопі було 1,9 (вона пішла в садочок).
І ще я побачила, що багато чого можу сама...але як казала Раневська : "дай Бог все вміти, але не дай Бог все самій робити"...отут печалька...за вимотує...але вдома обімають і шкодують маленькі ручки. І чогось я переконана, що і великі ручки будуть...єдине я дуже сумніваюся, що хочу офіційного шлюбу(((
My Signature

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • « Перша
  • 17
  • 18
  • 19
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

12 гру 2017 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 14 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн