Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Чи варто карати школярів? Хто це має бути? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Чи варто карати школярів? Хто це має бути? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Alexita 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 October 2016 - 21:30

...Так багато пишуть про жорстокість та неслухняність школярів. Так- нахабні. не мають жодних авторитетів. не підкоряються правилам .
не мають ніяких меж. а ще й- добряче ж знають права свої, права людини, недоторканості.
Щодо вчителів- то зараз по закону вони не мають права:
- вивести з класу
відвести до директора
- дати фізичну відповідь
-вигнати з школи чи відчислити..
мають право лише докоряти словами, соромити,тощо...
Але ж---вонго не діє.Якщо дитина нахабна, добре знає що по більшості-їй нічого не буде,якщо дитину сзаду-підтримують сміх та регіт однокласників,якщо батькам-байдуже чи вони вважають що вчитель сам має завоювати свій авторитет...якщо..якщоо..- то дитина- робить УСЕ що їй заманеться.
Це-сторона відносин "погана дитина- страджаючий вчитель"- буває ж таке?
То що ж робити,ваша думка? бо страджає не тільки вчитель а сам процес навчання-за регітом та знущаннями- немає часу вчитися тим хто цього дійсно хоче. урок-усього 45 хвилин..
Як на вашу думку-що може вплинути?
А що можна б було змінитиу системі навчання- може повернутися до якихось покарань?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 October 2016 - 21:48

От чому в одного вчителя дитина веде себе нормально, а іншому на голову вилазить? Скажу так, педагогіка штука не для кожного...не в покаранні діло, а в умінні зацікавити дитину, здобути той же авторитет.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Стасичкова матуся 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2016 - 10:46

В класі мого сина 17 дітей,і для всіх вчителька є авторитетом,а от одному хлопцеві байдуже на всіх і на все.Він і душить дітей,і плюється,і копається і в інші класи піде і накапостить.І вчителька нічого не може з ним зробити,і до директорки водила,і постійні записи в щоденнику.А тепер каже щоб діти йому віддавали здачі в її присутності.Та і я його вже не один раз ставила на місце..але то не надовго допомагає,і батько його вдома карає. Не завжди все залежить від учителя і зацікавленості,іноді просто бувають важкі діти...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 30 October 2016 - 11:06

Покарання? Мені здається що за покарання діти можуть іще більше озлобитися на вчителя, відповідно буде більше агресії. І не завжди у строго вчителя всі чемно сидять на уроці. На мою думку вчитель це не професія а покликання. От згадую як я вчилася в школі тоді ж були оті покарання, ведення до директора "на килим" і що то давало? Правильно нічого! Чому в одної вчительки всі сиділи і слухали а в іншої на голову лізли, зривали уроки? Взяти вчителя із фізики перший вчитель стариший був але ми всі хотіли іти до нього на фізику він уроки вів цікаво все пояснював на "хлопський розум" прикладами були ми)) так так ми учні ми були електронами котрих підігрівали і ми починали всі рухатися що раз швидше) чи коли вчитель запитав якщо стати догори ногами чи зможемо тоді випити воду? І однокласник ставав на руки і пив)) досліди були всі не з книжки а на уроці... пізніше замінили нам вчителя котрий лише кричав стукав кулаком по столу і лише читати заставляв нічого непояснюючи... То ж думаю потрібно шукати якиїсь підхід до дітей. Звичайно, що на вчителів також нема чого щось наговорювати адже діти зарас не янголи, розпещені і тут виховання, тут помилка батьків і в деяких випадках треба і вчителя захистити. В кожному класі є лідери якщо знайти підхід до них тоді простіше буде. Але я не вчитель то ж якісь поради тут давати не можу то моя така думка, адже в мене був ну дуже не чемний)) і завжди як щось ставалося то був хтось із нашого класу причетний і зазвичай покарання та приниження ще більше обурювали нас і тоді за одного приниженого обурювалися всі і тоді починався хаос бо одного виставиш за двері а, що робити із цілим класом ? Що мав робити вчитель коли цілий клас відмовлявся говорити? І всі мовчали як один. Тож ще раз наголошую потрібно шукати компроміси а невишукувати методи покарання та приниження! ІМХО.

Стасичкова матуся, Ой такі діти мабуть є в кожному класі) в нас є такий хлопчик і дівчинка котрі всіх бють і між собою бються і другокласників били і четвертокласників. Я своїй сказала що якщо її будуть чіпати щоб невагаючись давала здачу ну поки що її незаймали. А от одну дівчинку від першого класу незлюбила та дівчина то що вже неробили і мама і баба приходили сваритися і до директора ходили і з мамою говорили результату нуль тіль все гірше взяла дівчинку ту за волосся і до стіни головою вдарила, та дівчинка невміє дати здачі стане і плаче а от як би раз дала зхдачу то може б її незаймала бо як лізла до інших і їй давали відпір то більше тих не чіпає.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Юлена 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2016 - 12:32

Вітаю, шановні форумчанки, хочу звернутись до мам, чиїх дітей називають проблемними щодо виховного процесу. Вірю, що цей спільний підхід у вирішенні, можливо, на далі спільної проблеми може бути плідним. Моєму синові уже шістнадцятий рік. За фахом я - вчитель. І як педагог я відбулась саме завдяки сину. Тому постійна співпраця з підлітками та однолітками сина була і є легкою. А тепер маю можливість плідно працювати із дітками 8-9 років. Виникли проблеми із поведінкою окремих діток на уроці. У моєму випадку такими є діти із не повних сімей. Батьки скаржаться на неслухняність свого чада. Просять приймати міри на власний розсуд: телефонувати, сварити і таке інше... Тільки особистістий підхід учителя до учня це не смикання за найніжніші струни дитячої свідомості, які зроблять із наставника гуру, а вміння донести знання. Сподіваюсь, що ми один одному допоможемо.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Замріяна Зірочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2016 - 13:51

Мені здається, що з такими дітками має працювати психолог.
Адже не просто так діти стають агресивними і т.д. Є чи було якесь для цього підґрунтя!
Зазвичай такою поведінкою діти хочуть показати що "вони є хтось"!

І психолог має працювати не лише з дитиною, але і з її батьками!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 30 October 2016 - 16:59

У нас є правила школи, зараз теж тенденція до їх полегшення, але вони є. а за недотримання можуть відлучити від відвідування занять.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2016 - 19:06

Перегляд повідомленняЗамріяна Зірочка (30 October 2016 - 13:51) писав:

Мені здається, що з такими дітками має працювати психолог.
Адже не просто так діти стають агресивними і т.д. Є чи було якесь для цього підґрунтя!
Зазвичай такою поведінкою діти хочуть показати що "вони є хтось"!

І психолог має працювати не лише з дитиною, але і з її батьками!

А що могло стати причиною, що психолог потрібний не лище дитині, а й батькам? Про агресивність я не говорила. Неслухняність!!!
У дітей є різні мотивації: "Я погано вивчив вірш із мамою", "Мама прийшла з роботи, коли я вже спав і тому домашку не робили"...
Я пропоную дитині разом зробити те, що не зміг зробити вдома, а у відповідь - "Зараз перерва! Нічого робити не буду!" То ці "хтось" мають дати відповідь на питання, а не їхні батьки. Я так Вас зрозуміла?

Повідомлення відредаговано Юлена: 30 October 2016 - 19:21

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Замріяна Зірочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2016 - 20:27

Перегляд повідомленняЮлена (30 October 2016 - 19:06) писав:

А що могло стати причиною, що психолог потрібний не лище дитині, а й батькам? Про агресивність я не говорила. Неслухняність!!!
У дітей є різні мотивації: "Я погано вивчив вірш із мамою", "Мама прийшла з роботи, коли я вже спав і тому домашку не робили"...
Я пропоную дитині разом зробити те, що не зміг зробити вдома, а у відповідь - "Зараз перерва! Нічого робити не буду!" То ці "хтось" мають дати відповідь на питання, а не їхні батьки. Я так Вас зрозуміла?

Ну взагалі, я не до вашого допису коментар писала!?? А до першого допису!
Але роз'ясню свою точку зору. Якщо дитина жорстока і нахабна, робить що хоче, а батькам байдуже (саме так написано в першому пості) то думаю варто звернутись до психолога! Такій дитині потрібна допомога!
А з батьками, тому що : Діти такими не народжуються і не стають такими просто так! Для цього є якесь підґрунтя! І як показує практика, зазвичай щось не так в дома. Можливо сварки батьків, можливо насилля або навпаки байдужість, а можливо і щось інше. Щоб допомогти, потрібно знайти причину.

І щось не дуже добре зрозуміла ось цей ваш коментар, мабуть ?
Бо те що ви описати, це просто небажання вчитись! Тут навіть не неслухняність! Тут , як на мене в дитини просто нема мотивації для навчання! Це зовсім інше!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива матуся))  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2016 - 21:21

От і в нас в класі є такий хлопець(бється з усіма,матюкається,уроки зриває,розбив дівчинці губу так що у крові було все(може душити чи копатися,мому тоже діставалося від нього,говорили з мамою його спочатку,з ним говорила ніц не помогло,чодовік навчив малого захищатися і давати здачі,дав раз малий йому здачі так його мамаша такий скандал закатала як так її синулю вдарили я тоді напевне в перше в житті скандалила отак з чужою людиною!І нічого на неї не діє малий витворяє всяке а вона лиш Вітальчику тебе обіжали і т.д отут дійсно треба психолога не тільки дитині але й мамі в першу чергу(
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2016 - 01:09

Глухий кут!!! Я хочу почути думку щодо неслухняності, а чую все, як на батьківських зборах. Мами і татусі, для мене ця тема не бла-бла-бла, а доріжка до одиничних випадків.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натуля_СМ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 November 2016 - 18:46

Проблема покарання і заохечення існувала завжди.
А проблему в школі неможливо вирішувати без вирішення сімейних негараздів. Що дитина бачить в свєй сім`ї - то вона і несе до школи. Нажаль, у багатьох мам і татусь немає часу на самовиховання і контроль своєї поведінки вдома (хочаб коли дитина поруч). І школа нічого не вирішить. За виключенням того, коли дитина зростає як нікому непотрібна рослина. Мабудь тоді, якщо їй зустрінеться Педагог (з великої литери), вона потягнеться до нього і зможе змінитися.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Регіна177 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 November 2016 - 22:15

як добре тут радять дитину до психолога відправити...але ж- в нас- немає примушення.
або батьки мають хотіти щоб дитину до психолога водили або- дитина сама має захотіти піти до..хоча б шкільного психолога..
й що він чи вона зробить?
дітей багато а психолог один. розривається на всіх.
щодо вчителя за призванням- це доре але пам,ятайте що навіть найкращий вчитель-нічого не зможе зробити якщо мале нахабисько буде мати за ціль зірвати урок й розважити себе.
Алексіта добре написала- у вчителя немає геть ніяких важелів впливу крім слів. а слова....якщо вуха- тобото душа-глухі- то нічого не вдієш.
це якийсь глухий кут.
Вся система такая зараз- батьки що не вміють й не хочуть виховувати.
й діти що не хочуть ви-ховуватися :))
й саме доцільно тту сказати що одна маленька ложечка дьгтю- зіпсує усю бочку меду.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nikoletta 2000 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 December 2017 - 21:29

Перегляд повідомленняСтасичкова матуся (30 October 2016 - 10:46) писав:

В класі мого сина 17 дітей,і для всіх вчителька є авторитетом,а от одному хлопцеві байдуже на всіх і на все.Він і душить дітей,і плюється,і копається і в інші класи піде і накапостить.І вчителька нічого не може з ним зробити,і до директорки водила,і постійні записи в щоденнику.А тепер каже щоб діти йому віддавали здачі в її присутності.Та і я його вже не один раз ставила на місце..але то не надовго допомагає,і батько його вдома карає. Не завжди все залежить від учителя і зацікавленості,іноді просто бувають важкі діти...

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

Вчора, 12:22

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!!!

16 Jun 2018 09:03

Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 Mar 2018 08:58

Показати коментарі (3)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 Mar 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 Mar 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 Mar 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 June 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн