Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Навчання за кордоном - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Навчання за кордоном наших дітей Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Apri1 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 February 2013 - 14:43

доброго дня) ми з чоловіком потроху почали замислюватися про освіту дитини, може трохи зарано, але вже ж девятий класс. краєм вуха почули, що зараз дуже вигідно та престижно навчатися у Польщі. зокрема дітям пропонують всі умови для проживання та навчання на гідних умовах, за ціною що не перевищує Київські вузи.існує навіть можливість безкоштовного навчання! наче все дуже добре розказують, та трохи хвилююсь, допоможіть визначитися, хто з цим стикався? як краще подавати документи самим чи через фірму яка на цьому спеціалізуєтся? коли краще починати збирати документи?

Повідомлення відредаговано Apri1: 14 February 2013 - 14:44

My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 14 February 2013 - 16:02

Цікава тема,але нічим не допоможу,постою,послухаю.
My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @іринка@@@@ 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 February 2013 - 19:34

в мене племінник з цим стикався , тому можу дещо сказати-начання дійсно дешевше ,як у наших вузах ,гуртожитки європейські ,але проблема в тому , що якщо ви захочете вернутися потім додому , то того диплому ніхто не визнає , якщо ви добре знаєте польську мову ,і здаєте екзамени на рівні поляків у їх державні вузи -то це великий плюс:вчитеся безкоштовно ,деякі вузи дають степендію ,і можете не так складно знайти роботу , якщо користуєтеся агенціями , то ви екзаменів не здаєте , плата за навчання 2 тис доларів плюс проживання , плюс все інше ,а навчальні заклади переважно приватні , і роботу знайти важче
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Максимальна Надія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 February 2013 - 19:38

у мене сестричка цього року вступатиме до ВУЗу в Польщі,я деталі незнаю,але якщо потрібно можу розпитати.
My Signature
Зображення

Якось каже мати сину:
- Я молюсь за Україну,
Щоб народ щасливим був,
Про негоди позабув,
Із домівок, хат усіх,
Хай луна дитячий сміх

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Плакса 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 February 2013 - 19:46

Мій рідний брат у цьому році збирається подавати документи на вступ у Чехію. Зараз він навчається на курсах вивчення чеської мови в Чеському центрі у Києві
(там він зараз проживає і навчається), після яких здається екзамен. Якщо результат позитивний - видається офіційний документ, сертифікат, що визнається роботодавцями та ВУЗами Чехії. Влітку подаватиме документи (процедуру досконало не знаємо поки). Стверджують, що європейські навчальні заклади теж мають проблеми із набором студентів, тому іноземців беруть із задоволенням, на безоплатній основі (звичайно не всі і не у всіх країнах, до прикладу в Німеччині навчання платне). 100% в закордонних ВУЗах обов'язкове знання мови, бажано і англійської. В мене дві подруги (одна в Мюнхнені, інша в Західній Вестфалії)успішно завершують навчання. Одна починала із самого початку (п'ять років), інша поступала в магістратуру.

Повідомлення відредаговано Плакса: 14 February 2013 - 19:49

My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Таn4ик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 February 2013 - 21:02

Документи у польські вузи можете подавати самі, або через фірми, яких сьогодні є багато. У Львові є агенція "Єврошанс", яка готує і допомагає з оформленням документів у Жешувський університет. Вартість навчання у цьому вузі близько 400 злотих в місяць. Можете і самі подавати документи. Однак у інших вузах у вас можуть вимагати сертифікат на знання польської мови. У різних вузах різні категорії сертифікату - А, В D. І так далі. Знаю у Любліні, Жешуві цих сертифікатів не вимагають, а у Варшаві та Вроцлаві - вони обов'язкові. На у польському консульстві вам можуть сказати, де здають такі екзамени на отримання ліцензованого сертифікату.Детальніше якщо цікавить пишіть ПП.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2013 - 14:18

Перегляд повідомлення@іринка@@@@ (14 February 2013 - 19:34) писав:

в мене племінник з цим стикався , тому можу дещо сказати-начання дійсно дешевше ,як у наших вузах ,гуртожитки європейські ,але проблема в тому , що якщо ви захочете вернутися потім додому , то того диплому ніхто не визнає , якщо ви добре знаєте польську мову ,і здаєте екзамени на рівні поляків у їх державні вузи -то це великий плюс:вчитеся безкоштовно ,деякі вузи дають степендію ,і можете не так складно знайти роботу , якщо користуєтеся агенціями , то ви екзаменів не здаєте , плата за навчання 2 тис доларів плюс проживання , плюс все інше ,а навчальні заклади переважно приватні , і роботу знайти важче

О, дякую, стільки корисної інформаціі) а підкажіть як краще подавати документи?через фірму?

Перегляд повідомленняМаксимальна Надія (14 February 2013 - 19:38) писав:

у мене сестричка цього року вступатиме до ВУЗу в Польщі,я деталі незнаю,але якщо потрібно можу розпитати.

розпитайте, будьласка, куди краще звертатися! дякую

Перегляд повідомленняПлакса (14 February 2013 - 19:46) писав:

Мій рідний брат у цьому році збирається подавати документи на вступ у Чехію. Зараз він навчається на курсах вивчення чеської мови в Чеському центрі у Києві
(там він зараз проживає і навчається), після яких здається екзамен. Якщо результат позитивний - видається офіційний документ, сертифікат, що визнається роботодавцями та ВУЗами Чехії. Влітку подаватиме документи (процедуру досконало не знаємо поки). Стверджують, що європейські навчальні заклади теж мають проблеми із набором студентів, тому іноземців беруть із задоволенням, на безоплатній основі (звичайно не всі і не у всіх країнах, до прикладу в Німеччині навчання платне). 100% в закордонних ВУЗах обов'язкове знання мови, бажано і англійської. В мене дві подруги (одна в Мюнхнені, інша в Західній Вестфалії)успішно завершують навчання. Одна починала із самого початку (п'ять років), інша поступала в магістратуру.

чеська мова, на мою думку складніша, її треба заздалегіть вивчати, як і робить ваш брат, а польська дуже близька до української та російської, дитині буде легше її вивчити

Перегляд повідомленняТаn4ик (14 February 2013 - 21:02) писав:

Документи у польські вузи можете подавати самі, або через фірми, яких сьогодні є багато. У Львові є агенція "Єврошанс", яка готує і допомагає з оформленням документів у Жешувський університет. Вартість навчання у цьому вузі близько 400 злотих в місяць. Можете і самі подавати документи. Однак у інших вузах у вас можуть вимагати сертифікат на знання польської мови. У різних вузах різні категорії сертифікату - А, В D. І так далі. Знаю у Любліні, Жешуві цих сертифікатів не вимагають, а у Варшаві та Вроцлаві - вони обов'язкові. На у польському консульстві вам можуть сказати, де здають такі екзамени на отримання ліцензованого сертифікату.Детальніше якщо цікавить пишіть ПП.

а ви працювали з цією фірмою? вони тільки з одним внз працюють?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 February 2013 - 15:11

може комусь допоможе, мені порадили компанію
Прихований текст
вони відправляють студентів на навчання до Польщі та Чехії, на дуже вигідних умовах, забезпечують житлом та всім необхідним для навчання, допомагають вивчить мову та визначитися з вузом, а якщо дитина довчится, то матиме можливість отримати "карту поляка". наразі можу порекомендуватиїї всім бажаючим отримати гідну освіту!! з часом дитина поїде навчатися до Польщі, ми будемо звертатися до eurostudent і всім радимо! успіхів!

Повідомлення відредаговано Нічлава: 27 February 2013 - 12:16

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 February 2013 - 23:51

Перегляд повідомленняApri1 (20 February 2013 - 15:11) писав:

може комусь допоможе, мені порадили компанію
Прихований текст
вони відправляють студентів на навчання до Польщі та Чехії, на дуже вигідних умовах, забезпечують житлом та всім необхідним для навчання, допомагають вивчить мову та визначитися з вузом, а якщо дитина довчится, то матиме можливість отримати "карту поляка". наразі можу порекомендуватиїї всім бажаючим отримати гідну освіту!! з часом дитина поїде навчатися до Польщі, ми будемо звертатися до eurostudent і всім радимо! успіхів!

Дякую, Apri1! На жаль, "Єврошанс" допомагає зі вступом лише у Жешувський університет. Але зате дешево і сердито!!! За таку ціну більше ніхто не працює.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2013 - 10:22

Перегляд повідомленняТаn4ик (25 February 2013 - 23:51) писав:

Дякую, Apri1! На жаль, "Єврошанс" допомагає зі вступом лише у Жешувський університет. Але зате дешево і сердито!!! За таку ціну більше ніхто не працює.

eurostudent, правильна назва, в них великий перелік внз, ви не помиляетесь?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2013 - 14:46

Перегляд повідомленняApri1 (28 February 2013 - 10:22) писав:

eurostudent, правильна назва, в них великий перелік внз, ви не помиляетесь?

Ні, саме через "Єврошанс" оформляла документи моя подруга.

Прихований текст
Бути користувачем з ніком "Єврошанс"

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кроленятко 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2013 - 18:48

Я також за навчання за кордоном. Останнім часом чую від знайомих про навчання в Німеччині і Польщі.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еналагма 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2013 - 19:00

Мій брат навчається в Польщі. Так от це у двічі дешевше ніж в нас і ставлення набагато краще, а ще можливість заробляти непогані гроші навіть будучи студентом.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natali79 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2013 - 10:46

привіт, наша мала переходить в 9-ий клас, і ми теж вже задумумоємось про освіту, тоже думаємо про навчання у Польщі, але незнаю, як краще, зразу після школи поступати в Польщу чи краще провчитись тут(ми хочемо у Львів, І.Франка) а потім перевестись туди?
My Signature
Зображення
Natali79 - чудова людина.
Є в неї донька - прекрасна дитина.
та має Наталка ще одну мрію -
чим швидше родити коханому сина.
Цій мрії здійснитися скоро судилось.
Почує татусь їх "маля народилось!"
Так буде, Наталя. Ти не сумнівайся!
Ти впевнено йди до мети! Не здавайся!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ljulja 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 November 2013 - 16:36

Дівчата, привіт! Моя сестричка поступила на магістратуру в Польщі в м.Ольштин. Ніхто там не вчився? Чи можливо там знайти роботу?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zafira 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 November 2013 - 14:51

Скажіть будь ласка, а щоб поступити до Польських вузів, потрібно польську знати досконало, чи є варіант з англійською? Бо може вартує вже з молодших класів вчити польську, якщо маємо в планах там вчитись?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nadin123 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 November 2013 - 16:18

якщо плануєте навчання на польській мові то так треба вчити і бажано чим швидше тим краще,
якщо на англійській плануєте навчання то тоді розмовної достатньо.
Взагалі кожен вуз має свої вимоги дехто вимагає сертифікат дехто на основі співбесіди
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   madamchen 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 November 2013 - 20:11

Перегляд повідомленняПлакса сказав:

до прикладу в Німеччині навчання платне).

В Німеччині навчання не є платним. Платити потрібно тільки за іспити, коли ви не здали/провалили і отримали "талон", а так то не потрібно. Можливо ваші подруги навчались у приватних вузах? Тоді так, навчання платне!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alibi 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 November 2013 - 21:21

Перегляд повідомленняmadamchen (09 November 2013 - 20:11) писав:

В Німеччині навчання не є платним. Платити потрібно тільки за іспити, коли ви не здали/провалили і отримали "талон", а так то не потрібно. Можливо ваші подруги навчались у приватних вузах? Тоді так, навчання платне!

Можу все-таки з впевненістю сказати, що вже зараз в Німеччині навчання в держ вузах платне.Чоловіка дуже добрий друг вивчився там на лікаря, так от коли він поступав(а це було приблизно 7-8років тому)навчання дійсно було безоплатне, але кілька років тому все змінилося-за останні семестри він уже платив.Вчився він в медичному університеті в Гьотінгені(це державний навч заклад).Але роботу знайти було не проблема зовсім-ще влітку він рахувався студентом-інтерном(чи як там правильно в лікарів),а нещодавно був на Україні, то розповідав, що вже навіть першу свою операцію робив(він уролог-хірург чи якось так), хоча і працює в приватному мед закладі.

Повідомлення відредаговано alibi: 09 November 2013 - 21:23

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   madamchen 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2013 - 15:14

Прихований текст
alibi, в основному навчання безкоштовне, але то залежить від федеративної землі. Мій швагро ще студент, вчиться в Нюринберзі на інженера-коструктора з машинобудівництва, то за освіту нічого не платив і якщо не буде мати "хвостів", то держіспити будуть безкоштовними. Коліжанка минулого року закінчила магістрануру в Тюбінгені теж нічого не платила, двоюрідна сестра в Лейпцігу два роки тому аналогічно.
Можливо товариш твого чоловіка хвости мав, тому так вийшло.
І ще приємна новина. Моя сестра цього року закінчила Львівську Академію Мистецтв(має диплом магістра), в червні в Німеччині вийшла заміж, диплом їй там признали вже працює!

Повідомлення відредаговано madamchen: 11 November 2013 - 16:09

• 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

Вчора, 12:22

Санджана світлина

Санджана  Малеча з Днем народження!!!

16 Jun 2018 09:03

Lilechka85 світлина

Lilechka85  У Луцьку хтось водить дитину у приватний міні-клуб дошкільнят Світлинка? Хтось щось може сказати зі свого досвіду про нього? сайт я вже бачила.

13 Jun 2018 13:46

Показати коментарі (1)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Що більше сиджу на ФБ, тим більше люблю Малечу.... Затишніше тут. І лайно не ллється річками в стрічку та коментарі.... =)

01 Jun 2018 07:19

Показати коментарі (4)

Ліля 23 світлина

Ліля 23  Дівчата підскажіть хто народжував в Музики Ігора Павловича? Стала до нього на облік.Як він вам? Чи дорого бере за пологи

14 May 2018 15:58

Айра світлина

Айра  Шахрайка на олх. Бере передоплату за товар і додає вас в чорний список. Дає карту приват на ім'я Кравченко Алли. номер моб.098-848-89-29. Скаргу на олх подавали, модератори часно реагують. Провіль дійсний. Міняє імена в профілі. Зараз без оголошень, скаргу подати неможливо. Будьте обачні.

01 Apr 2018 22:52

Показати коментарі (3)

Софійка 2011яна світлина

Софійка 2011яна  Підскажіть де у Львові можна зробити УЗД збільшених лімфовузлів дитині 7 років.

26 Mar 2018 08:58

Показати коментарі (3)

nadiaje світлина

nadiaje  Домовичок відгукнися!Я тебе загубила!Дівчатка хто має номер Домовичка (Оля)

24 Mar 2018 20:24

Показати коментарі (1)

romaschka_h світлина

romaschka_h  де у львові знайти хорошого ортопеда що виправляє х подібні ноги?

22 Mar 2018 18:43

Показати коментарі (5)

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Дівчата,у моєї 11річної доньки почалася перша менструації,яка тривала 1 день,що це може бути,може хтось знає ,чи стикався з таким)))

02 Mar 2018 12:23

Показати коментарі (5)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 19 June 18 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн