Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Флай леді - Літаюча пані - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Флай леді - Літаюча пані крок за кроком Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 05 March 2014 - 11:42

Перший день.

Ви прочитали вступну статтю і виконали перше вступне завдання. Сьогодні завдання буде маленьке. Але найважливіше.

1 . Необхідно почистити Вашу раковину на кухні до блиску. Ви напевно знаєте, як це зробити.

Спойлер

уже важливо підтримувати її завжди в такому стані. Чому ? По-перше, по фен-шуй вважається, що раковина, унітаз - місця для спуску негативної енергії будинку. І якщо вони забруднені або заставлені посудом (це про мийку), то негативна енергія не може знайти собі вихід і залишається в будинку.
А по-друге, кожен ваш ранок буде починатися з радості, адже ви будете задоволені, побачивши плоди своєї праці!

Виконавши це завдання, не поспішайте, дочекайся наступного дня! Завтра нас чекає нове завдання!
My Signature
Спойлер

Компанія Google дала мені більше, ніж школа і університет.
Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3

Інші відповіді в цій темі

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2014 - 00:27

Система флайледі - літаюча пані. Прийшла до нас з Америки. Це така система завдань - порад, завдяки якій ваше прибирання в квартирі перетвориться на веселу гру з карколомними результатами: ваш будинок буде чистіше, ніж коли-небудь , а настрій при цьому - краще, і часу вільного - більше! ! Ну як? Вражає? А тепер докладніше.
Для кого система Флайледі?

- для тих , у кого вдома завжди чисто, але раз на рік або частіше доводиться робити генеральне прибирання - У системі флайледі генеральних прибирань НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО , адже будинок буде чистим завжди і у всіх місцях завдяки спец завданням .
- для тих, хто не встигає прибиратись кожен день, але раз на тиждень один вихідний йде на розбір скупчених речей і наведення марафету.
- У цій системі у вихідні ви будете відпочивати, як і належить! Всю головну роботу будемо робити в будні.
- підходить для тих, у кого і так все чисто - навіть усередині шафок. Якщо чесно, я дуже захоплююся такими господинями! Якщо ви встигаєте все - і будинок прибрати, і смачно приготувати, і дітей виховати, і чоловіка приголубити, і за собою стежити - респект! Головне, щоб жоден пункт не постраждав, особливо останній! Він навіть найголовніший! Любіть себе, інакше все інше вас просто з'їсть ...
- підходить для тих, у кого вдома завали , бардак , хаос і т.п. Також якщо у вас є хоча б один «чорний» куток будинку, в якому навіть прибиратися не хочеться - завдяки цій системі будинок розгрібати крокуючи, повільно, але впевнено.
- підходить матусям і домогосподаркам - система робить їх Ідеальними господинями , професіоналами! Адже таким жінкам як нікому необхідно раціональне використання часу, адже справ у них непочатий край!
- кар'єристкам, у яких мало часу залишається на будинок і сім'ю. Прийшли з роботи - 30 хв на прибирання - і все! І будинок чистий, і чоловік задоволений !) А головне , сама задоволена чистотою і порядком.

Що ж треба робити? Перше завдання!

Ця система передбачає створення плану прибирання, завдяки якому ви доведете до автоматизму виконання деяких операцій (наприклад , щоденне чищення унітаза).

1 . Ми з вами складемо для себе список таких важливих операцій, і коли ми навчимося їх швидко виконувати, у нас це буде займати 15 хвилин на день.

2 . Плюс кожен день ( з понеділка по п'ятницю ) крім щоденних рутинних збиральних операцій ми будемо виконувати якесь додаткове завдання в певній зоні будинку (його ми поділимо на 5 зон). Теж протягом 15 хвилин, не більше, будемо засікати час .

3 . Також 5 хвилин на день ми будемо присвячувати прибиранню в самому «чорному» кутку або кімнаті будинку .

3 . Раз на тиждень ми будемо влаштовувати щотижневу прибирання на 1:00 , в ході якої будемо мити підлогу, протирати пил, міняти постільну білизну і робити деякі інші завдання.

4 . Кожен місяць ми будемо відпрацьовувати певну звичку місяця ( наприклад , пити більше води або стежити за поставою), адже для того щоб щось стало автоматом, потрібно повторити це разів 28-30.

5 . Ми будемо вчитися любити себе, доглядати, балувати, дбати, щоб у нас були сили і бажання піклуватися про інших.

6 . Ми будемо створювати план на день, тиждень, рік, щоб ні про що не забути.

7 . Ми створимо «Блокнот ідеальної господині», в якому знаходитиметься вся інформація , яку раніше ми тримали в голові або на якихось папірцях . Тепер пам'ятати буде все наш блокнот!

8 . Навчимося створювати меню на тиждень, а також вести сімейний бюджет.

Ось так ! Скоро ми станемо супер- господарочками, матерями і дружинами!

А для початку цього дивного шляху я пропоную вам зробити те перше завдання .

Поставте таймер на 15 хвилин. Відкрийте холодильник і викинете звідти всі зіпсовані і непотрібні продукти, вилийте варення, згущене молоко на дні баночки, прострочені ліки і т.д. Але тільки 15 хвилин.

Спробуйте прямо зараз. Дихається легше? А це тільки початок!

Майже кожен день я буду розміщувати нові завдання.
My Signature
Спойлер

Ніколи не сумнівайся, що невелика група думаючих і відданих своїй справі людей, може змінити світ. Насправді, лише таким групам і вдавалося щось змінити. (Маргарет Мід)

Нагороди:

переглянути всі
  • 20
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2014 - 23:23

2 день

Необхідно привести себе в порядок з самого ранку.

Для домогосподарок :

вмитися
зачесатися
одягнутися так, щоб ви змогли відкрити вхідні двері будь-якому відвідувачу
взутися . Причому в таке взуття, яке важко знімається.

Цей пункт дуже радять американські флайледі, на їхню думку, так ви будете почувати себе більш зібраною. Взуватися чи ні - вирішить для себе самі. Краще - так, але якщо не хочете - не треба. У кожному разі , спробувати ніхто не заважає.

Для працюючих жінок :

вмитися
зробити макіяж .
одягнутися
взутися - тут вже без варіантів - босий на роботу не підеш :-)

Зовнішній вигляд дуже важливий. Коли виглядаєш на всі 100 і відчуваєш себе так само.

Звикнувши до цих дій, ви будете виконувати їх на автоматі.
Ах , так. Не забудьте перевірити чистоту і сухість раковини перед сном. Це ви зробили в перший день. Тоді вранці ви прокинетесь вже задоволені)) Успіхів !
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2014 - 00:09

3 день

А сьогодні ми зафіксуємо звички , які вводили в попередні два дні .

Так. Все дуже просто і мало:

1 . Охайний вигляд із самого ранку

2 . Підтримуємо чистоту кухонної раковини протягом дня. Не забуваємо мити посуд відразу після їжі і витирати раковину насухо після миття.

Для того щоб ввести цю систему прибирання квартири у своє життя на рівні автоматизму і стати ідеальною господинею , дуже важливо рухатися маленькими кроками . Тоді нашому мозку буде легше запам'ятовувати інформацію і звикати до виконання цих дій.

Так що, зафіксуйте ці звички сьогодні і виконайте іншу роботу по дому в такому режимі, в якому звикли. Поступово ми його змінимо .

Ах, так. Скоро нам знадобляться стікери або папірці з липким краєм. Придбайте їх.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 3
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 March 2014 - 23:18

4 день

Сьогодні ми з вами виконаємо вже звичні дії, а саме:

1 . Чепуримося з самого ранку

2 . Підтримуємо чистоту кухонної раковини протягом дня. Не забуваємо мити посуд відразу після їжі і витирати раковину насухо після миття.

І нове завдання.

Вчора я просила вас запастися спеціальними папірцями з липким краєм - стікерами. Але можна скористатися і звичайним папером.

Ось, для чого це нам потрібно.

3 . Запишіть собі нагадування про необхідні дії у ванній кімнаті та кухні.

Наприклад , у ванній - ти чарівна! не забудь вмитися, зачесатися, одягнутися і виглядати на всі сто!

І подібні позитивні фрази, які зададуть вам веселий настрій на весь день.

А в кухні - підтримуємо чистоту і сухість раковини, намагаємося мити посуд відразу. Я - ідеальна господиня))

Але тут можуть, звичайно бути різні версії. Аби вам було зручно і приємно)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 March 2014 - 23:09

5 день

Сьогодні ми з вами виконаємо вже звичні дії, а саме:

1 . Чепуримося з самого ранку.

3 . Перевіряємо за списками у ванній та кухні, чи все ми зробили.

А тепер ми почнемо любити себе.

Хтось вважатиме це егоїзмом, але хіба у людини, яка себе не любить, є бажання і сили повноцінно допомогти іншим ? ? ? Я вважаю, що жінка, яка думає в першу чергу про себе, здатна радіти життю, заряджатися енергією і дарувати її близьким. Щаслива, задоволена жінка готова зробити щасливими своїх рідних!

Тому сьогодні ми виконаємо обов'язкове завдання! Візьміть аркуш паперу. Зверху напишіть : «Мої найкращі якості».

І за списком перерахуйте їх. Напишіть все те, що цінуєте в собі і що цінують в вас люди.

На зворотному боці аркуша напишіть: «Якості , які я повинна в собі розвинути».

А для того щоб визначити ці якості, можете, наприклад, прочитати книгу Дороті Карнегі «Як допомогти чоловікові досягти успіху в справі». Там ви знайдете якості, якими володіли дружини найбільш успішних чоловіків планети.

Це завдання просто необхідно! Здавалося б, яке воно відношення має до прибирання? А ми що, вчимося бути прибиральницями? Ми вчимося бути ідеальними господинями! А така господиня - організована, задоволена і щаслива, в будинку якої панує мир, чистота і спокій!

Так що продовжуйте хвалити себе кожен день за реальні досягнення. Але не переборщіть - тільки за справу хваліть себе!

ООО! А наступного дня нас чекає вже реальне завдання з нашій квартирі! Але переходити до нього можна тільки після виконання всіх попередніх. Якщо ви не виконали якесь завдання в один із днів, не переходьте до наступного. Тому що все, що ми будемо робити протягом першого місяця - дуже важливе напрацювання звичок. Без цієї підготовки ми не зможемо повноцінно працювати за системою Флайледі.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2014 - 22:41

6 день

Сьогодні ми з вами виконаємо вже введені в звичку дії, а саме:

4 . Протягом дня хвалимо себе за найменші досягнення, (наприклад, за спроби боротьби з лінню).

А ще сьогодні ми дізнаємось, що таке «гарячі точки» квартири і приберемо в одній з них ... за 2 хвилини.

Гаряча точка - це таке місце, яке захаращується за лічені хвилини. Тільки встигнеш все прибрати зі столика в передпокої - тут же хтось щось на нього покладе.

У когось, таких гарячих точок декілька. Тому знову візьміть аркуш паперу, як це ми робили в 5 день, і запишіть всі ваші гарячі точки квартири.

Це можуть бути:

дитяча ігрова зона
обідній стіл
тумбочка в передпокої
і багато інших місць.

Не записуйте забагато. 3-4 достатньо. Але найгарячіших :-)

Отже. Вибираємо собі для тренування одну таку точку, засікаємо дві хвилини. І починаємо!

Важливо! Сьогодні ми ще розмежуємо такі поняття, як Ретельне прибирання та розсмітнення.

Якщо стан вашої квартири не влаштовує вас, то розсмітнення - головне і першочергове ваше завдання. А що це?

Це звільнення зони від предметів. Такі предмети поділяються на три групи:

викинути
покласти на місце
віддати ( незайвим буде завести коробку для таких речей)

Причому, давайте домовимося. Перш, ніж викинути або залишити предмет, визначте ступінь його важливості за 5-бальною шкалою:

5 балів - користуюся часто, постійно

4 бали - періодично, але користуюся, потрібна річ

3 бали - не користуюся, але люблю.

2 бали - коли-небудь скористаюся, стане в нагоді

1 бал - будь які зламані речі, старі, зіпсовані

Як ви вже зрозуміли, предмети, що оцінюються в 1 бал, викидаємо відразу,наскільки б вони дороги вам не були! Такі предмети несуть негативну енергетику і можуть бути причиною ваших хвороб, поганого настрою і розладів в родині навіть!

Предмети на 2 бали - ні в якому разі не залишаємо собі - ви ніколи не скористаєтеся ними! Їх краще або віддати, або викинути.

3 бали - залишаємо собі, але небагато. Купа улюблених речей - вже непотріб. Віддаємо або викидаємо . Варіант - продаємо.

4-5 балів - залишаємо собі. Замінюємо на нові як є потреба.

Розібралися з цим терміном. А про ретельне прибирання зрозуміло - помити, почистити, відтерти .

Повернемося до гарячих точок. У вступній статті я говорила, що 15 хвилин на день ми будемо витрачати на рутинні операції, список яких зараз і складаємо. У нього також буде входити робота в гарячих точках. От саме протягом двох хвилин зараз візьміть і звільніть одне з таких місць у себе вдома. Не шкодуйте непотрібні речі! Чим більше ви віддасте, тим більше нового прийде у ваш дім!

По закінченню двох хвилин припиніть роботу - пам'ятайте: ми боремося з перфекціонізмом!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 March 2014 - 22:55

7 день

Сьогодні ми з вами виконаємо вже введені в звичку дії, а саме:

4 . Протягом дня хвалимо себе за найменші досягнення, (наприклад, за спроби боротьби з лінню).

5 . Працюємо над гарячими точками. Сьогодні вже можна охопити 2-3 точки. Але на кожну виділяємо тільки 2 хвилини. Також сьогодні введемо нову операцію. Перед сном готуємо одяг на завтра. Тим хто працює чи навчається, ця операція просто необхідна! Але найбільше вона потрібна матусям і домогосподаркам. Що ви одягаєте вранці? Халат? Забудьте про нього. Ви не домогосподарка! Ви - Господиня дому! Ви Леді!

Одяг для дому

Звичайно , не варто одягати діловий костюм вдома. Але є багато домашніх суконь, легких костюмчиків з шортами або велосипедками, комбінезонів, які складуть конкуренцію вашому ненаглядному халату:

Зображення
Зображення

Халатик прийнятний тільки з нічною сорочкою, перед сном, з красивим - вишуканим дизайном:

В будь-якому разі, готуємо одяг з вечора: на стілець, у ванну, на вішалку - підготуйте його. Тоді вранці ви заощадите ще порцію часу і нервів при приведенні себе в порядок. Якщо ви не збираєтеся виходити на вулицю, то вибирайте такий одяг для дому, в якому можна відкрити двері будь-якому відвідувачу :-)

P.S. Для наступних завдань нам буде потрібен зошит на кільцях. Або будь-яка система запису, що дозволяє вносити нові листочки, яка вам сподобається. Тепер всі наші плани - розрахунки - дати - списки будуть в єдиному Блокноті Ідеальної Господині!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jullietta 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 April 2014 - 21:52

Це доля!!! Я декілька днів як знайшла цю систему, копаю в неті про неї, читаю... А тут ВВ не так давно теж її віднайшла і вже пише!!!

До речі, я цими днями теж матеріалу назбирала, можу додати якщо Оленка не проти?! І чекаю наступних "днів"! А в мене завтра перший повноцінний день по системі
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 April 2014 - 22:39

Наповнюй, я не проти.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jullietta 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 April 2014 - 06:44

, а ти ще додаси наступні дні?? Бо мені цікаво)))
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Carissima 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 January 2015 - 09:35

Кілька разів починала цю систему, взяла з неї ряд корисних звичок, а в планах на цей рік опанувати її повністю, щоб порядок у квартирі був нормальним станом речей, а не періодичним явищем, хоч і розбирають сумнви, що це можливо із трьома дошкільнятами і без стану "весь день тільки те й роблю що прибираю і сварюся"
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bossy 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 06 October 2015 - 17:15

Дівчатка, зазирніть і сюди. Крім завдань на тиждень, ми вводимо у звичку ще інші корисні дії і навички. 7 днів вже є для вас розписані. Стартуймо всі разом з першого. Вичистимо сьогодні нашу раковину до блиску. Щоб ми вранці прокинулися і побачили чистеньку і блискучу раковину на кухні.

Повідомлення відредаговано Bossy: 06 October 2015 - 17:16

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нацька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2015 - 19:17

О, я без системи флай-леді вже би погрузла в бруді і смітті))) часто лінь себе заставити, але завжди повертаюсь до флай-прибирання. Все, нині мию весь посуд і драю умивальник
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2015 - 22:48

Дівчата, моя кухонна раковина вимита і витерта насухо.
Завтра зранку приводимо себе в порядок, навіть якщо нікуди не збираємось виходити! І найважливішою умовою другого дня є бути взутою!

Повідомлення відредаговано Bossy: 06 October 2015 - 22:49

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 October 2015 - 23:56

О, і я приєднаюся до вас. Буду підглядати, що то треба робити, щоб домашні справи не поглинали весь мій час.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 October 2015 - 22:50

Сподіваюся, ваша кухонна раковина блищить, ви сьогодні були одіті й причесані охайно, завдання на щодень виконані. Якщо так, то ви молодці! На третій день ми виконуємо те що навчилися вчора і сьогодні.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2015 - 08:42

Я щось заплуталась. Робити завдання з цієї теми чи там де завдання на тиждень? Бо на сьогодні по плану мала бути чистка побутової техніки. До речі витяжку вчора помила)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2015 - 10:34

Oksano4ka23, це маленькі кроки - дії чи навички, що ми доводимо до автоматизму. Сьогодні ми третій чи четвертий день на системі?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Oksano4ka23 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 October 2015 - 10:47

Bossy, Я з понеділка розпочала, значить сьогодні четвертий.
Нетерплю коли немитий посуд і брудна раковина, так що така звичка в мене вже виробилась. Ну і за зовнішнім виглядом теж слідкую завжди. Так що з цим в мене все ОК.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Bossy 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

Вчора, 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (3)

Додо світлина

Додо  Порадьте будь ласка хорошого лікаря у Луцьку, хочу підписати декларацію.

27 Jun 2018 15:33

Anna_Stasia світлина

Anna_Stasia  Не приходить повідомлення активації профілю. Що робити?

26 Jun 2018 19:22

Показати коментарі (3)

Олюся108 світлина

Олюся108  Прибився голуб з жовто блакитними кільцями,пошкоджено крило.Номери на кільцях 3490L::18 і на лівій 2288918unf ukraine Допоможіть знайти власника!!!мій номер 0638788592

18 Jun 2018 12:22

Санджана світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 August 18 )

• З днем народження
    Tynchuk 
    - Вік: 33
  • З днем народження
    Natalysj 
    - Вік: 33

Реклама