Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Все про поліпи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Все про поліпи ваш діагноз і досвід лікування Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Галія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 03 березень 2013 - 21:48

Перегляд повідомленняIrena77 (02 березень 2013 - 22:34) писав:

Привіт! Мені після 2-х невдалих спроб ЕКО призначили гістероскопію. Знайшли 4 поліпи, яких не було видно на УЗД - видалили, а ще був поганий ендометрій - зішкрібли. Кажуть, що поліпи можуть діяти, як спіраль, тому ембріон не може прикріпитись. Назначили на 2 міс. ОК Клайра. Я надіюсь, що третя спроба буде вдалою.

Привіт! Мені після 2-х невдалих спроб ЕКО призначили гістероскопію. Знайшли 4 поліпи, яких не було видно на УЗД - видалили, а ще був поганий ендометрій - зішкрібли. Кажуть, що поліпи можуть діяти, як спіраль, тому ембріон не може прикріпитись. Назначили на 2 міс. ОК Клайра. Я надіюсь, що третя спроба буде вдалою.

Дякую. Я не можу завагітніти більше 2,5 років і лікарі не могли знайти причину непліддя. А тут поліпи з'явились, які, виявляється, можуть заважати заплідненню.

Видно вони тобі теж заважали і тому невдалі ЕКО. А 3-тя спроба обов'язково буде вдалою. Головне вірити. Удачки тобі!

Повідомлення відредаговано leonara: 03 березень 2013 - 21:50

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 30 квітень 2013 - 13:28

Сьогодні була в лікарки ,робила УЗД після курсу Клостилбегіту,дивились,чи немає кист,а от лікарка має підозру,що поліп в мене.Після КД маю піти,якщо є,то видалятиму,я так хочу другу дитину,а тут...як не одне,то інше :girl_cray:
My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дзвінка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 травень 2013 - 12:34

Привіт всім! Потребую вашої поради.... Була я у лікаря Томича, він відправив мене на фолікулометрію, там мені сказали, що є підозра на поліп (це був 10день циклу, а на 12день циклу, точно підтвердили, що є поліп). УЗД робила в Прокопчук. Я була в Томича після першого УЗД, вн сказав не переживати...і сказав, що взагалі точну наявність поліпу можна визначити хіба після 5-го дня наступних місячних. Проте коли я йому перезвонила після другого УЗД, і сказала, що діагноз підвердився, то він відповів, що мені потрібно прийти на 6-7 день циклу та вирізати його. Я вже на це налаштувалася, проте на днях познайомилася з лікарем гінікологом, котрий вважає, що потрібно зробити в іншому місці УЗД, і навіть якщо поліп є, то краще не втручатися в організм, а спробувати попити таблетки (можливо він розсмокчеться). А у мене вже на цей вівторок призначено на 9:00годю йти до Томича........ Голова від цього всього скоро трісне.....Порадьте що робити????
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tasha47 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 травень 2013 - 21:01

Перегляд повідомленняДзвінка (02 травень 2013 - 12:34) писав:

Привіт всім! Потребую вашої поради.... Була я у лікаря Томича, він відправив мене на фолікулометрію, там мені сказали, що є підозра на поліп (це був 10день циклу, а на 12день циклу, точно підтвердили, що є поліп). УЗД робила в Прокопчук. Я була в Томича після першого УЗД, вн сказав не переживати...і сказав, що взагалі точну наявність поліпу можна визначити хіба після 5-го дня наступних місячних. Проте коли я йому перезвонила після другого УЗД, і сказала, що діагноз підвердився, то він відповів, що мені потрібно прийти на 6-7 день циклу та вирізати його. Я вже на це налаштувалася, проте на днях познайомилася з лікарем гінікологом, котрий вважає, що потрібно зробити в іншому місці УЗД, і навіть якщо поліп є, то краще не втручатися в організм, а спробувати попити таблетки (можливо він розсмокчеться). А у мене вже на цей вівторок призначено на 9:00годю йти до Томича........ Голова від цього всього скоро трісне.....Порадьте що робити????

Не знаю чи ще актуально. Але чула, що поліп може зникнути після п"явок, от після ліків ніколи не чула. Якщо ти не спішиш з вагітністю, то можеш спробувати, якщо ти активно плануюча, то радила б удаляти. Томич хороший лікар.
Мені Філіп2юк видаляв, в 12 була операція, в 7 вечора вже була дома, а на наступний день на роботі. Ніхто нічого не знав, крім чоловіка.
Але думаю, Томич тебе так скоро не випустить, залишить до наступного дня.
Удачі.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Alexis 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 травень 2013 - 09:36

Недавно Рівненський обласний перинатальний центр отримав унікальну сучасну апаратуру, яка дозволяє в тому числі видаляти поліпи одразу під час гістероскопії, діагностувати і лікувати щадними методами захворювання матки: невеликі міоми, синехії і т.д.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Дзвінка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2013 - 12:49

Можливо моя історія комусь допоможе буду тільки рада! Намагатимусь писати, коротко щоб не було нудно читати.На сьогоднішній момент 6 років немає дітей. Пережила викидиш та позаматкову вагітність з повним видаленням правої труби..операція наркоз. Робили мені її на Мєчнікова Винницька Соломія Євгенівна, Шекета Наталія,і завідуюча - не пам'таю як звати.Взяли за це 400євро і ще казали мамі та чоловіку, що вони повинні бути вдячні, так як вони врятували мені життя. (труба трісла). Може й життя врятували, але мене покалічили... (я ще про це не знала, тоді, тому біла їм дуже вдячна) і знову готувалася вагітніти...з того часу пройшло ще 2 роки..вагітності нема... Де я тільки не була в яких гінекологів а чоловік в урологів...але у всіх один вердикт...причини толкової нема. Щоправда один гінеколог на узд відправив там побачили поліп, потім ще пару узд зробили..з 4-х підтвердили 3-и УЗД що поліп є! Треба різати...В кого, в кого ж різати? Варіантів було море ..Шидлик, Филип'юк, Томич...але чомусь так тягнуло до Мартина Тараса Юліановича. Пішли ми до нього...порадились. Він запропонував крім гістероскопії (видалення поліпа, ще зробити і лапараскопію, бо тільки так можна зрозуміти, в чому причина). Труба ліва в мене прохідна - я провіряла, ми сумісмні, овуляція є, чоловіка спермограма нормальна, а дітей нема! Казав мені - йди думай і вирішуй! Але думати не було чого! Ми рішення прийняли швидко і одразу записалась я на операцію. (Чекала 3 тижня, бо треба було після наступних місячних). Боялась невиносимо! Страх катастрофічний. Проте прийшов час операції. Операція триавала 2,5гол. і була успішною. Дякувати Богу, і лікарю, труба прохідна ціла! Але те, що там побачи Мартин Т.Ю, а потім я на відео, ...словами не передати ...просто ШОК! В мене в середині не було органів, чітко видних, а було просто МІСИВО! Мене за 400євро на Мечнікова Винницька, Шекета та завідуюча шили шовковими грубими нитками, які не розсмоктуються. Клубами Мартнин Т. витягував ті нитки, відділяв кишечник від яїчників...словом..повна катастрофа. На них просто треба подати в суд, щоб вони сиділи довічно. Більше слів у мене не має. Я не перестаю дякувати Богу, що труба ціла, та й лікар сам в шоці, як так! Як ж я могла завагітніти, при такій ситуації? Дівчата, уважно прочитайте ці призвища, і якщо Вам дороге Ваше життя та здоров'я, не йдіть родити до цих трьох! А Мартин Т.Ю.-лікар від Бога! Також там на Русових,є дуже хороша лікар Сливка Наталя Ігорівна - гінеколог.

Дівчата, моя порада! "Не шкрабайте поліп всліпу"- можете собі нашкодити!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галія 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 листопад 2013 - 19:35

Перегляд повідомленняДзвінка (09 листопад 2013 - 12:49) писав:

Можливо моя історія комусь допоможе буду тільки рада! Намагатимусь писати, коротко щоб не було нудно читати.На сьогоднішній момент 6 років немає дітей. Пережила викидиш та позаматкову вагітність з повним видаленням правої труби..операція наркоз. Робили мені її на Мєчнікова Винницька Соломія Євгенівна, Шекета Наталія,і завідуюча - не пам'таю як звати.Взяли за це 400євро і ще казали мамі та чоловіку, що вони повинні бути вдячні, так як вони врятували мені життя. (труба трісла). Може й життя врятували, але мене покалічили... (я ще про це не знала, тоді, тому біла їм дуже вдячна) і знову готувалася вагітніти...з того часу пройшло ще 2 роки..вагітності нема... Де я тільки не була в яких гінекологів а чоловік в урологів...але у всіх один вердикт...причини толкової нема. Щоправда один гінеколог на узд відправив там побачили поліп, потім ще пару узд зробили..з 4-х підтвердили 3-и УЗД що поліп є! Треба різати...В кого, в кого ж різати? Варіантів було море ..Шидлик, Филип'юк, Томич...але чомусь так тягнуло до Мартина Тараса Юліановича. Пішли ми до нього...порадились. Він запропонував крім гістероскопії (видалення поліпа, ще зробити і лапараскопію, бо тільки так можна зрозуміти, в чому причина). Труба ліва в мене прохідна - я провіряла, ми сумісмні, овуляція є, чоловіка спермограма нормальна, а дітей нема! Казав мені - йди думай і вирішуй! Але думати не було чого! Ми рішення прийняли швидко і одразу записалась я на операцію. (Чекала 3 тижня, бо треба було після наступних місячних). Боялась невиносимо! Страх катастрофічний. Проте прийшов час операції. Операція триавала 2,5гол. і була успішною. Дякувати Богу, і лікарю, труба прохідна ціла! Але те, що там побачи Мартин Т.Ю, а потім я на відео, ...словами не передати ...просто ШОК! В мене в середині не було органів, чітко видних, а було просто МІСИВО! Мене за 400євро на Мечнікова Винницька, Шекета та завідуюча шили шовковими грубими нитками, які не розсмоктуються. Клубами Мартнин Т. витягував ті нитки, відділяв кишечник від яїчників...словом..повна катастрофа. На них просто треба подати в суд, щоб вони сиділи довічно. Більше слів у мене не має. Я не перестаю дякувати Богу, що труба ціла, та й лікар сам в шоці, як так! Як ж я могла завагітніти, при такій ситуації? Дівчата, уважно прочитайте ці призвища, і якщо Вам дороге Ваше життя та здоров'я, не йдіть родити до цих трьох! А Мартин Т.Ю.-лікар від Бога! Також там на Русових,є дуже хороша лікар Сливка Наталя Ігорівна - гінеколог.

Дівчата, моя порада! "Не шкрабайте поліп всліпу"- можете собі нашкодити!

Дзвінка, почисть скриньку, хочу терміново тобі щось написати!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нюточка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 січень 2014 - 16:31

В мене також виявили один поліп, але лікували таблетками.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галина Галина 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 березень 2016 - 15:47

В мене при огляді намацав лікар ущільнення. На УЗД підтвердили - два включення 7 і 16мм. Робили поліпектомію і вишкрібання. Виявили ще один поліп на шийці матки вглибині так, що ні при огляді ні на УЗД не видно було. Моя думка - можна робити гістероскопію, все оглянути і при цьому відразу прибрати все непотрібне. Дешевше - поліпектомія з вишкрібанням порожнини матки.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   уляночка моя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 листопад 2016 - 08:09

Перегляд повідомленняГалина Галина (17 березень 2016 - 15:47) писав:

В мене при огляді намацав лікар ущільнення. На УЗД підтвердили - два включення 7 і 16мм. Робили поліпектомію і вишкрібання. Виявили ще один поліп на шийці матки вглибині так, що ні при огляді ні на УЗД не видно було. Моя думка - можна робити гістероскопію, все оглянути і при цьому відразу прибрати все непотрібне. Дешевше - поліпектомія з вишкрібанням порожнини матки.

Галинко в кого ви були на вишкрібанні
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мудрагелик 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 листопад 2016 - 22:07

І в мене є така бека. Прочитала ваші дописи і від слова " чистка" стало не по собі. Мабуть, питатуми лікарку спершу про лікування цього поліпа таблетками. А з поліпами місячні, у вас, стали ряснішими, болючішими чи залишилися такими як і були?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Pand@ 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 24 листопад 2016 - 10:09

Привіт,дівчата.Раджу всім робити втручання в матці тільки гістероскопом.Все решта-це на осліп та й більш травматично для матки.У мене був поліп,боялась,але боляче не було,під наркозом довенним,і через 3-4 години вже була вдома.Не думаю що поліп піддається лікуванню,швидше його просто там не було.Бо на одному УЗІ є,на іншому немає...Поліп сам по собі тримати не бажано,він може переродитись у щось дуже не хороше.Окрім цього,він заважає і завагітніти і виносити дитинку.Ніодин лікар вам не дасть гарантію,чи зможете ви з ним завагітніти,і чи не буде він впливати на прикоріплення і розвиток плоду.Тому,так як я хочу ще раз вагітніти,і у мене з'явились дуже масивні місячні,я погодилась на його видалення.А все решта в руках Божих
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   цібрик 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 січень 2017 - 14:32

Доброго дня!дуже потребую поради, виявили поліп, підтвердився разів 4-и, радять гістероскопію, хто роби і в кого -відгукніться??
радять Верніковського, Філіпюк,Карпин
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TESS 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 лютий 2017 - 23:50

привіт дівчатка в мене теж знайшли поліп!2міс тому була лапароскопія нічого неказали,а тут при плановому УЗД виявили!скільки в Львові коштує гістероскопія?у Луцьку сказали 5 тис відпишіть в приват,дякую

Повідомлення відредаговано TESS: 28 лютий 2017 - 23:51

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   іра кул 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 травень 2017 - 07:52

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, скільки коштує гістероскопія на Русових у Львові. Може хтось робив десь недавно або чув скільки коштує.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dream&dream 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 листопад 2017 - 10:31

Привіт.Робила гістероскопію по видаленню поліпа на Короленка.Мене довгий період часу живіт болів і незначні виділення десь всередині циклу починались,УЗД 2 з 3 показали поліп,звичайно пішла на операцію,це зовсім не страшно і ще й через 2-3 год вдома,тут головне хорошого лікаря знайти.І тепер болі немає,нарешті можу на живіт лягти)))Ціна офіційно в касу-3600,а після того ще антибіотики,протинабрякові і гормони треба приймати,такщо лікування десь до 4500-5000 все разом
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • « Перша
  • 3
  • 4
  • 5
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Vanesita світлина

Vanesita  Ви нечемні були в школі,Ніс розбила на футболі,Вітер в голові гуде,Миколай до тебе не прийде))))

12 гру 2017 21:57

Ryzyk світлина

Ryzyk  Миколай бачив мої дописи , він принесе мені орфографічний словник ))

11 гру 2017 23:06

Показати коментарі (1)

;)малявка;) світлина

;)малявка;)  А сп з Америки не діє?

08 гру 2017 23:34

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я)

Заблокований 02 гру 2017 12:19

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую взяти участь у Літературному Флешмобі 2018р. Бажаючих чекаємо тут : http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=60#entry2743377

02 гру 2017 12:04

МарусинкаТ світлина
Мама Скарбика світлина

Мама Скарбика  Дякую Богові я сьогодні в друге стала мамою...

16 лис 2017 22:13

Показати коментарі (8)

❤❤❤ світлина
ulaska світлина

ulaska  Нашій сім"ї сьогодні 10 років!

10 лис 2017 07:46

Показати коментарі (3)

Юлько світлина

Юлько  Яке це щастя бути мамою маленького хлопчика...

25 жов 2017 09:05

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 14 грудень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн