Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Як народився наш довгоочікуваний Миколай - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Як народився наш довгоочікуваний Миколай Всі лікарі диким криком казали робити аборт, але ми зберегли це життя: Оцінка: ***** 5 Голосів

Користувач поза мережею   Smail_DREAM 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 грудень 2010 - 14:26

*
Популярне!

Отже, як усе починалось... Після завмерлої вагітності ще не пройшло 3-х місяців, а у мене затримка, навіть немогла подумати, що знову вагітна, адже ми. хоч і не сильно,та предохранялись.. але почався токсикоз! Тест показав \\ смужки, радості не було меж, чоловік також страшенно зрадів:)
Потім проходили звичайні будні, в гості. на вулицю майже не ходила, адже кожен день і цілий день мене :bad:
Нарешті 12 тиждень[/i], пішла ставати на облік, п'ю краплі від токсикозу (хоч коли понюхати пиво, чи зробити маленький ковточок, попускає на кілька хвилин, той самий ефект від крапель). Відправляють на УЗД, я чомусь дико хвилююсь, та в нетерпінні, адже скоро побачу свою крихітку. Лікарка уважно дивиться, видно мозок, ручки, ніжки, але лікар виглядає стурбовано, питаю, щось не так?
у відповідь почула, що плід виглядає на 12 тижнів, але є такий показник, який вимірюють в 12 тижнів, це товщина комірцевого простору (далі ТВП), в нормі вона 2,5 - 3 мм максимально, в нас вона складає 6.5 -7 мм!!! Завишені параметри у плодів з синдромом дауна, іншими хромосомними паталогіями, і навіть якщо із хромосомами впорядку, то велика вірогідність паталогії серця, чи інших органів. Відправляють в Львів,у медико-генетичний центр... Результат той самий! (Можна прочитати ось тут Потрібна порада нік SMILE_DREAM)
Результати біохімічних скринінгів дали надію, ніби загорілась маленька іскра, і коли лікарка в якої я стояла на обліку, сказала, що я дурна на всю голову, рожу урода, хто за то буде відповідати, і видала направлення на переривання вагітності! (Більше я до неї не заходила!) І пані Лотоцька (уздист Львівського мед-ген. ценру) сказала, я б такого не носила! Дала направлення до своєї генетички, яка сказала робіть аборт, шансів нема, і почала наводити приклади невдалих вагітностей...
В п'ятницю домовлено з лікарем про аборт, на понеділок. В суботу ранком прокидаюсь, і розумію, що неможу, хочу дообслідуватись, чоловік мене підтримує, вчому я йому надзвичайно вдячна.
15,5 тижнів, відчула перші поштовхи свого малятка, розумію, він сильний, і все відчуває.
16 тижнів.
Біохімічні скринінги в межах норми, робимо узд, збільшена ТВП (7 мм), двобічна пієлоектазия, УЗДистка каже, що я ношу хлопчика дауна!
18 тижнів, [i]їду у Львів, роблю амніоцентез, чекаємо довгих 3 тижні! Сивію, дурію, зхожу з розуму, сняться всякі страшні сни. Знаю, що незалежно від результату, аборт робити не буду, якщо чоловік буде возмущатись, піду від нього, та виховаю свою дитинку!
21 тиждень, дзвоню в Львів, результат 46ху хромосом! Урааааааааааа, в нас нормальний каріотип! Але згадуються слова генетика, що серце може бути хворе і тд. Знову живу в страсі, ніяк неможу заставити себе сходити на УЗД.
25 тиждень, робимо УЗД, збільшене ТВП (7мм), та є пієлоетазія нирочок (також не збільшилась), УЗДстка сказала, що пропісяється, та пройде після народження. Трішки заспокоююсь.
27 тижнів, стаю на облік в іншу поліклініку, ох, чого мені тільки довелось наслухатись..:))
30 тижнів, тяжка анемія, відправлено в паталогію вагітних, зробили біофізичний профіль плода, 10 балів з 12, це дуже хороший результат, в більшості всім ставлять 9 балів. КТГ, також в нормі, УЗД, не змінилось. За 10 днів виписують додому, з діагнозом, передлежання плаценти.
Дещо переживаю за дитинку, прислухаюсь до кожного його руху, ввечір приходить чоловік, приставляє вухо до мого пизика, та слухає, як бється серденько в нашого чуда:) А він у відповідь постійно попадає таткові по вусі:)
35 тиждень, домовилась з лікаркою на БАМі, про те що хочу народжувати у неї, вона каже потрібно лягти у паталогію, але зараз місць нема.
37 тиждень, четвер, дзвоню до лікарки, у мене передлежання плаценти, вже страшно залишатись з таким дома, вона у відповідь, що місць немає, на наступний тиждень подзвони мені, і домовимось, на який день, я тебе прокесерю.
2 ночі, з четверга на п'ятницю, прокидаюсь від того, що щось потекло. в голові 3 варіанти: 1-й, точно не впісялась
2-й, може води відійшли..
3-й, самий страшний, відслойка плаценти, і це з мене так хлеще кров, включаю нічник, і самі страшні мої очікування підтвердились..
Викликали швидку, дзвоню до лікарки, виявляється на бамі 2-операційні, і зараз вони обидві зайняті.
Отже їдемо на Замкову.
Напривелике щастя, кровотеча зупинилась, лікар вирішила чекати, адже дитинка ще не зовсім готова, почекаємо до 38 тижня сказали.
Пройшов день п'ятниці, лежати добелось в обсервації, зі мною лежала жінка, якій викликали пологи, ці крики схваток зводили мене зрозуму, вставати неможна було, вже все тіло затерпло.. в 12 ночі, забрали цю жіночку, і коли вона вже родила, я не чула жодного писку від неї, лише крик дитинки, яке це було щастя для мене, така радість за цю жінку, і трішки завісті, вона вже МАМА! а мені ще треба чекати..
та довго чекати не прийшлось, в 6-й ранку, знову відшарування...
навіть не встигла зрозуміти, як я вже була в операційній.. За 2 хв витягли мого Миколайчика з мене, і коли я прийшла до себе, перше що я побачила, на руці бірочку, хлопчик 3300, 50 см.
Трішки довго звикала до думки, що я вже мама, бо сталось все швидко, вийшло як в кіно"очнулся гіпс"
, я прокинулась вже мамою. Попри все, я люблю свого синочка більше за все на світі, він самий дорогий для мене. І я дякую Господу, за те, що я мама, і у мене здорова дитинка!
Ввечір принесли мого синочка домене, я дала йому грудь, хоч там толком нічого не було.
Зображення наше перше сімейне фото
P.S: Синочок народився здоровенький, ттт. Як і казала уздистка, поєлоектазія пройшла:)
І якщо, недай Бог, колись кому-небудь скажуть таке, спочатку провітресь остаточно, і не вітре лікарям, вірте власному серцю та Богу. Я вважаю, що молитва допомогла мені залишитись при своєму розумі, бо було таке відчуття, що синочка буду родити в психушці!
Дякую, що прочитали. Адже писака з мене ніякий...

:36_15_1: :15_5_1v: Вітаємо усіх з саступаючим Новим Роком, Та Різдвом Христовим! :scratch_one-s_head: :8_2_64v: :rofl: :96:
My Signature
Вірю, надіюсь, люблю, чекаю....
  • 216
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 грудень 2010 - 14:34

Сльози на очах читаючи Вашу розповідь!Ви сильна і мужня жінка не кожня б так вчинила на вашому місці!Хай Бог береже Вашу сім*ю і дарує Вам море щастя, бо Ви цього варті!Справді УЗД інколи може помилятись, мені також ставили діаноз неприємний, але після пологів він не підтвердився.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Талочка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 14:43

Дуже рада за Вас. Слава Богові, що у Вас все закінчилося добре. Вітаю !!! Ростість здоровенькі на радіть і потіху! :wacko3:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 14:45

Smail_DREAM, ви така молодчинка, я дуже добре пам"ятаю ваш відчай коли ви звернулись за порадою до форумчанок, а те що вам довелось пережити - дуже важко навіть уявити пересічній жінці, а ви витримали все, не здалисьі не потрапили під тиск бездушних лікарів, і виносили чудове малятко, ви справжня жінка і мати, і вашому чоловіку і синочку дуже пощастило що у них така дружина і мама!!!

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Віка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 14:46

Дякую вам за таку трепетну розповідь!!! Вітаю вас з народженя синочка :wacko3: :36_3_11: !!!!! Ви достойні статусу найсильніша матуся для своєї дитини!!!Нехай це маленьке янголятко росте здоровеньким, на радість батькам, і хай Бог помагає вам і йому долати всі негаразди у житті!!!Будьте щасливі!! :96:
My Signature
Зображення

Коли життя дає тобі сотні причин, щоб плакати, покажи йому, що в тебе є тисячі причин, щоб посміхатися!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bjanko88 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 14:52

Дай Бог вам великого здоровячка, ви така сильна і терпелива, молодці скільки натерпілися, наслухатися, пережили!!! тепер все позаду ви МАМА!!!!
Дякую вам за розповідь надіюсь що вона ще комусь допоможе незробити помилки в житті! Миколайчик бажаю міцного здоровячка та багато смачного молочка! хай ангели вас оберігають!!!!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наташа М 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 14:58

Дякую за розповідь. Захоплююсь Вами. Ви сильна жінка. Синочок нехай росте здоровим.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ляночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 грудень 2010 - 15:06

Ви молодці!!! Здоров"я і щастя вашій сім"і. Хай св. Миколай завжди оберігає дитятко і всю вашу родину!
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   любця 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 15:15

Від щирого серця вітаю Вас з народженням синочка. Ви молодчинка і приклад для інших, що в першу чергу потрібно довіряти своєму серцю та щиро молитись і просити Бога, щоб все було добре, а не рекомендаціям лікарів. Ростіть здоровенькі, смачного молочка та спокійних нічок!!!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   talia 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 20 грудень 2010 - 15:16

Smail_DREAM, ви сильна людина...захоплююсь:))) Дякую за розповідь і нехай дитятко росте здоровим на втіху батькам:))))
My Signature
Спойлер

Здоровою, щасливою і врівноваженою людина виростає не з тієї дитини, якій розповідали про любов, а з тієї, яка сама повною мірою відчула любов...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Maryana:) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 15:22

Оце так історія!!!Я навіть не знаю,як сама повелася б в такій ситуації...А ви-молодець!!!Бог нагородив вас за ваше терпіння і віру на краще!!!Здоров"ячка вам!Нехай щастить!!!
Тепер треба подумати про сестричку для Миколайчика!!! :wacko3: :ireful:
My Signature
Спойлер

Організм росте до 25-ти років.Але живіт і дупа,мабуть,не в курсі!..)))

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ANGELINA G 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 15:24

Ви молодці!!!Вітаю з народженням найбільшого і найдорожчого скарбу на землі!!!!Здоровя Вам міцного....
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   LiG 

• Життя барвисті сторінки
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 15:28

Хотіла написати, що ти молодчинка, мужня і розумна жінка... Ні! Ти просто МАМА і серцем відчула, що не можна нікого слухати!
Читала твої дописи в тій темі, плакала і переживала. І тепер так шалено рада за вас з мацьопочкою!
Дякую за те, що поділилася з нами не лише своїми переживаннями, а й своєю радістю!
Хай синочок росте здоровенький! Хай щодня тішить тебе своїми успіхами, досягненнями і усмішками!

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   liya 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 15:35

ДЯКУЮ!За розповідь,за те,що є ще такі сильні жінки у тому світі.За силу,мужність і віру прийшла винагорода.Хай синок росте здоровеньким і тішить батьків!Хай виросте Людиною!Хай у вашій сім*ї тепер завжди буде лише все позитивне і найкраще!
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Каська-маська-к@т 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 15:40

Дякую за розповідь! Ви МАМА МОЛОДЕЦЬ, а синочок Ваш справдній борець і велика молодчинка! ростіть здорові та щасливі! спокійних нічок та смачнющлго маминого молочка!!! ВІТАЮ!!!!!!!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 15:40

Smail_DREAM-вітаю !!! я дуже за тебе рада ,памятаю як ти писала свої переживання і свої вагання ! Добре що все позаду ! Читала твою розповідь і сльози на очі навертаються !Нехай синулька росте вам на радість і потіху !Твоя розповідь про те що ніколи не потрібно здаватись і вірити в силу молитви !!Ти молодчинка !!!!

Повідомлення відредаговано sun1978: 20 грудень 2010 - 15:43

My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sesto-Senso 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 16:11

Я не побажала би того, що Ви пережили під час вагітності, навіть своїм клятим ворогам. А таке дослідження як УЗД, на апаратурі, яку нам подарували в дев'яностих роках минулого сторіччя, ще й зроблене кривими руками - ЗАБОРОНИЛА би робити.
Саме головне - Ви вистояли, перемогли, не піддалися усіляким авторитетам від медецини і доля нагородила Вас якнайкраще: здоровою дитиною, коханим синочком!
Тепер все буде гаразд, жодних сумнівів немає ;-)
My Signature
Зображення

"Найкращий час - просто зараз" Джордж Мартін

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іванк@ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 16:18

Дякую за розповідь.Бажаю вашій сім"ї всього найкращого!!!!!!!
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   saniaw 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 16:24

І я плакала. Дивлюсь на фото, мама посміхається, з "клуночка" ледь личко видно. А могло б того всього не бути! Як очерствіли наші лікарі, коли отак легко вирішують ЖИТИ чи НЕ ЖИТИ людині. А ви молодець, тут нема що коментувати. Щастя вам і здоров я!
My Signature
Спойлер
Зображення
Якщо Вам здається, що у мене опустилися руки - ви помиляєтеся. Я нахилилась за битою!
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TYSSik 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 грудень 2010 - 16:27

Ви Мудра Жінка і Молодець, що витримали такі випробування, вони варті того скарбу, який тепер є членом вашої родини. Дуже дякую Вам за історію. Будьте ЗДОРОВІ.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

grafenatko світлина

grafenatko  Вітаю дівчата. хто був в алергічній лікарні Солотвино можливо є в кого номер телефону туди буду дуже вдячна .

Вчора, 14:45

Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Віка-Домініка світлина

Віка-Домініка  Привіт усім а серед вас можливо є консультант по гв. Тому що я вже незнаю куди звертатися(( моя донечка їй рочок відмовилася від її любимої циці і ссе тільки сонна. Шукаю хоч якоїсь поради

07 вер 2017 13:17

Показати коментарі (1)

Nesarokko світлина

Nesarokko  Я не божевільний, просто моя реальність відрізняється від твоєї."

03 вер 2017 13:24

санетта світлина

санетта  Дівчатка привіт! Я тут новенька підкажіть мені хто і за який час після прийому золадексу завагітнів ? в мене вже четвертий місяць буде і нічого не получається діагноз мій субмукозні вузли матки в когось таке було ?

02 вер 2017 16:37

Показати коментарі (2)

Мама Жабка =) світлина

Мама Жабка =)  Та-дам! У моєму профілі почали відображатися додані друзі! Додавайтеся =)

26 сер 2017 18:27

Показати коментарі (3)

Sakyra світлина

Sakyra  З Днем Незалежності! Миру нам і нашій Батьківщині!

24 сер 2017 11:57

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 26 вересень 17 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн