Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Хворі діти в садочку - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Хворі діти в садочку Чому хворі дітки в садку? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Lornette 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 13 жовтень 2016 - 09:10

Перегляд повідомленняFrozen (04 жовтень 2016 - 18:50) писав:

Рано чи пізно дитина має схопити ці віруси і отримати стійкий імунітет

Мені педіатр те ж саме казала, коли називала переваги садочку для дитини. Саме завдяку тому, що туди ходить багато дітей, у кожного з яких свої бактерії (не обов'язково хвороботворні, навіть мікрофлора у всіх різна), вони обмінюються їми, деколи хворіють, але згодом вони легше будуть перености більш складні хвороби, оскольки у них буде міцний імунітет.
А щодо соплів, то у нас в групі завжди є хоча б одна дитина з соплями. Так що тут вже нічого не вдієш.
My Signature
Прагну досягнути гармонії.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   КРАЇНА УКРАЇНА 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 жовтень 2016 - 08:40

То залежить від соплів. Якщо вони течуть рікою, сльозяться очі і болить голова тоді така дитина нехай сидить вдома.А якщо вони не спричиняють незначний дискомфорт, то навіть лікар Комаровський не рекомендує тримати дитину вдома а частіше гуляти на вулиці. Що ж до лікарняного то є обмежена кількість днів на рік коли можна бути на лікарняному.В мене таке було.Лікарка не хотіла відкривати лікарняне казала щоб лягали в лікарню.А з чим лягати з частими простудними захворюваннями? Так ми адаптувалися до дитсадка.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонцесяйна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 05 листопад 2016 - 18:32

Ну от знову! Ми так тиждень в садку, а потім місяць вдома. Вже дістало!
My Signature
Мені завжди здавалося: сталося, значить, сталося. Яка, до біса, різниця, чому небо в черговий раз звалилося мені на голову? Воно звалилося, отже, треба вистояти. 
Макс Фрай.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dorothy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 28 грудень 2016 - 12:00

я не вважаю хворою свою дитину, коли в неї просто сопельки. нещодавно вихователька мені сказала, що, мовляв, у вашого малого вже другий день соплі, батьки скаржаться. А куди мені його подіти? Ніякого лікарняного на звичайні соплі ніхто мені не дасть, залишити з кимось іншим немає змоги (чоловік теж працює, свекруха вже в літах, моя мама хворіє). Я ж не привела дитину в садок з температурою, чи з діареєю, чи з якоюсь висипкою! А постійно відпрошуватися з роботи - також вже косо дивляться... Виходить, я погана мама, за логікою тієї ж виховательки і батьків з нашої групи.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонцесяйна 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 грудень 2016 - 13:05

Дороті, ваша ситуація зрозуміла. Тут вже не раз писали про працюючих батьків. Більше дивує і дратує ситуація коли маючи змогу залишити дитинку вдома, цього не роблять.
My Signature
Мені завжди здавалося: сталося, значить, сталося. Яка, до біса, різниця, чому небо в черговий раз звалилося мені на голову? Воно звалилося, отже, треба вистояти. 
Макс Фрай.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kuripochka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 травень 2017 - 15:06

Перегляд повідомленняDorothy (28 грудень 2016 - 12:00) писав:

я не вважаю хворою свою дитину, коли в неї просто сопельки. нещодавно вихователька мені сказала, що, мовляв, у вашого малого вже другий день соплі, батьки скаржаться. А куди мені його подіти? Ніякого лікарняного на звичайні соплі ніхто мені не дасть, залишити з кимось іншим немає змоги (чоловік теж працює, свекруха вже в літах, моя мама хворіє). Я ж не привела дитину в садок з температурою, чи з діареєю, чи з якоюсь висипкою! А постійно відпрошуватися з роботи - також вже косо дивляться... Виходить, я погана мама, за логікою тієї ж виховательки і батьків з нашої групи.

Підтримую вас у кожному слові. Соплі то не хвороба. Наприклад в нашому випадку вони супроводжують кожен зуб. То що ж чекати поки всі повилазять і не ходити в садок. Соплі це ж захисна реакція організму. і добре що вони є, а не відразу лупає 39. Так що згідна з вами!
My Signature
Найкраща картина-маленькі оченята, що дивляться в твої очі, найкращий запах ховається у складках дитячої шийки, найкращий звук - сопіння маленького носика поряд))

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 вересень 2017 - 13:28

Та-дам і ми в компанії:)))
Хотіла повозмущатися що 5 днів в садочку і соплі. А бачу, що пощастило нам-в інших ще гірше. В понеділок хлопчив вирвав, сьогодні дітки теж з рвотою, так що те, що моя лише з соплями-то за щастя.
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ника Мазурок2 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 жовтень 2017 - 14:55

і що вам з соплями кажуть не ходити..?? бо мені здається що в моєї соплі почались саме через садочок, де вона плакала...а вихователі не могли заспокоїти, і плюс спати лягають роздіті, а вихователі кажуть ми все конролюємо...а якщо дитина розкриється і замерзне то хто на це буде дивитись??? вони ж то чай в той час пють(((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Benita 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 11 жовтень 2017 - 12:27

Соплі - це не хвороба, у Німеччині соплі не лікують, у нас до садочка теж соплів ніколи не було, а у садочку- майже постійно.
Я вже перестала капати носа річними розчинами, перейшли на новий засіб, дуже дієвий без будь-якого капання - сироп чи таблетки Сінупрет (натуральні складові). Дуже дієво.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 жовтень 2017 - 10:25

Та добре, що не лікують і добре коли соплі лишаються соплями. А коли з нежиттю повести дитину в садок, де знову роздягнуть на сон, на вулиці шапку на вуха не натягнуть, шкарпетки не вдягнуть, і ті соплі спустяться до низу і вже маємо кашель, а кашель то не жарти.
Порівняно з минулим роком я заспокоїлася в плані хворих діток в садку, але свою пильнувати не перестала. Було що повела з соплями, але це був другий тиждень застуди і вона висякувала раз чи двічі в день залишки. А от на початках, то краще днів два-три пересидимо вдома.
My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Gossip 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 12 жовтень 2017 - 13:53

так, і в садок діти не завжди тільки з соплями приводяться.
в нашій попередній групі була така мамочка, що їй робили зауваження і вихователі і батьки через кашель дитини, а вона просто ігнорила цю інформацію і казала "та всі хворіють, та лікую-лікую".. і наступного дня дитина в групі :( а мама ж то "не працююча" і могла б залишити дитя вдома.
Соплі- це не страшно, а от коли дитину замість лікаря ведуть в садок і пізніше "вилазить" інфекційка (кір, коксакі, менінгіти..) і батьки знаючи це не попередять в садку, що вони захворіли і нехай батьки звернуть увагу на своїх діток..сумно
My Signature
Зображення
Про що я думаю, те я і притягую…...)))
Дитина повинна бути гордістю! Дружина гідністю! Чоловік опорою!
Друзі вірними ... Гроші зайвими ... Здоров'я міцним ... А життя - прекрасним))))
  • 2
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ольчик8301 світлина

Ольчик8301  Привіт усі,донці 10 років випадають вії ,аналізи вісі в нормі,може хто небудь щось порадить,,може хтось стикавя з такою проблемою.

Сьогодні, 16:19

Мурся світлина

Мурся  Люблю пору року "Бабине літо"

19 жов 2017 18:49

Makaronchyk світлина

Makaronchyk  Мама – це синонім слова любов.

16 жов 2017 12:07

Lite світлина

Lite  Доброго вечора, підкажіть якусь інформацію про гінеколога Бісяріна О.Ю.

10 жов 2017 21:47

пані Ольга світлина

пані Ольга  Сьогодні 5 років як я стала вперше МАМОЮ!!!! Мамою накращої в світі для мене донечки!!!! Люблю, тебе моє ясне сонечко!!!!

09 жов 2017 07:48

Показати коментарі (6)

Мама Скарбика світлина
Олянка 55 світлина

Олянка 55  Яке це щастя - бути мамою двох чудових синочків!!!

22 вер 2017 10:00

ivit світлина

ivit  Вітаю дівчаток: Мама Жабка =), Санджана і Алетейя з новими посадами!)))

14 вер 2017 09:44

Показати коментарі (4)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Ква-ква-ква три рази новому модератору!!!

13 вер 2017 21:22

Показати коментарі (7)

BysinkaMoya  світлина

BysinkaMoya   Дівчата де лікувати рак 3 тупеню. потрібна опереаці кишечник.Куди їхати, порадьте, які ліки.Дужже прошу

10 вер 2017 17:13

Показати коментарі (3)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 жовтень 17 )

• З днем народження
    Ninaalex 
    - Вік: 31

Перекладач онлайн